200 kvapą gniaužiančių kaukolių tatuiruočių ir reikšmių

Kaukolės tatuiruotės turi turtingą ir patrauklią istoriją, kurios reikšmių įvairovė siekia tūkstančius metų.

Šiame straipsnyje apžvelgsime kaukolių dizaino pasaulį. Ką reiškia kaukolės tatuiruotės? Kokios yra populiariausios kaukolės tatuiruotės idėjos? Kaip praturtinti savo kaukolės tatuiruotės prasmę? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte!

Cukraus kaukolės pusiau rankovė

Ir nepamirškite apsilankyti žemiau esančioje galerijoje, kad pamatytumėte keletą geriausių kaukolės tatuiruočių.

Ką reiškia kaukolės tatuiruotė?

Gali būti netikėta, kad į šį klausimą nėra paprasto atsakymo. Nors dauguma mūsų kaukolę (ypač žmogaus) siejame su mirtimi, šis simbolis turi daug daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Cukraus kaukolės tatuiruočių dizainas vyrams

Vis dėlto mirtis yra pagrindinė tema. Dauguma konkrečių reikšmių kultūriniame ar istoriniame kontekste yra tam tikra šios sąvokos variacija.

Mirtingumas

Žmogaus kaukolė tatuiruočių mene reiškia ne tiek mirtį, kiek mūsų mirtingumą. Kitaip tariant, tai primena mums, kad visi mirsime.

Tai neturi būti vertinama kaip neigiama mintis. Idėja prisiminti mūsų mirtingumą yra daugiau apie tai, kaip gyventi šia akimirka, įvertinti savo gyvenimą ir kuo geriau išnaudoti savo laiką čia.

Cukraus kaukolės tatuiruotė

Iš esmės, kaukolės tatuiruotė gali būti priminimas švęsti gyvenimą ir pasinaudoti kiekviena mūsų gyvenimo akimirka. Juk mirtis yra gyvenimo dalis – nebūtinai jos priešingybė. Kaukolės tatuiruotės reiškia, kad dėvėtojas sutinka mirtį ir mirtingumo faktą.

Susijusi pastaba: kaukolė yra įprastas frazės vaizdinis vaizdas memento mori, lotynų kalba reiškia „prisimink, kad turi mirti“.

Tam tikra prasme ši frazė turi religines šaknis. Ji vystėsi kartu su krikščionybe, atspindėdama mūsų poelgius, nukėlusius mus į dangų ar pragarą po mirties.

Tačiau jį taip pat galima lengvai peržiūrėti ir taikyti iš pasaulietinės (nereliginės) perspektyvos, kaip paprastą priminimą apie tai, kad mirtis yra neišvengiama.

cukraus-kaukolės-tatuiruotės-25

Maištas

Tam tikruose sluoksniuose kaukolė jau seniai yra simbolis, einantis prieš grūdus. Įvairios grupės per šimtmečius ja naudojosi, norėdamos parodyti, kad nepaiso visuomenės taisyklių.

cukrus-kaukolė-tatuiruotės-24

Pavyzdžiui, mes visi žinome linksmą Rogerį – juodą piratų vėliavą su baltos spalvos kaukolės ir kaulų simboliu.

Piratų laivai plevėsavo šia vėliava kaip tik tuo metu, kai ketino pulti kitą laivą. Tai buvo artėjančios mirties ir sunaikinimo rodiklis.

Taip pat buvo pasiūlyta, kad piratų simbolikoje ir vaizdiniuose esanti kaukolė prieštarauja natūraliai dalykų tvarkai. Pats piratų užsiėmimas buvo grindžiamas taisyklių pažeidimu ir sutrikimais.

Todėl logiška, kad jų simbolis būtų kažkas, ką „teisėtos“ organizacijos nesiryžtų priimti.

juoda-grožis-kaukolė-tatuiruotės

Įdomu tai, kad kaukolės taip pat buvo socialinių taisyklių pažeidimo simboliai Elžbietos Anglijoje – taigi, XVI amžiaus antroje pusėje.

Kaukolė, kuriai paprastai trūksta apatinio žandikaulio, buvo prostitučių, seksualiai nuotykių kupinų asmenų ir viešnamių savininkų – kitaip tariant, tų, kuriuos visuomenė laikė amoraliais, ženklas..

Šie žmonės dėvėtų žiedą su kaukolės simboliu. Tai leistų jiems pasiskelbti maištaujančiais ir atpažinti kitus žmones, tokius kaip jie patys. Žiedas galėjo būti pasuktas, kad paslėptų kaukolę.

Pastaruoju metu buvo žinoma, kad nelegalūs dviratininkai pasidaro kaukolės tatuiruotes. Kai tatuiruojama ant dilbio, kaukolė turėtų apsaugoti baikerį nuo mirties.

Elegantiška Meksikos cukraus kaukolės tatuiruotė

Pergalė ir drąsa

Kai kuriose kultūrose kaukolė yra pergalės simbolis, ypač tiesiogine prasme nugalint priešus mūšyje.

Yra daug istorijų apie įvairias grupes, kurios savo priešų kaukolę paverčia geriamaisiais puodeliais ir taurėmis. Sakoma, kad vikingai, Xiongnu ir skitai užsiėmė šia siaubinga praktika, tačiau galima ginčytis, ar tai iš tikrųjų tiesa.

Bet kokiu atveju kaukolės reiškia pergalę prieš priešus, baimes ar pačią mirtį. Dvasiškesniu (ir mažiau smurtiniu!) Lygmeniu kaukolės tatuiruotė gali simbolizuoti drąsą mirties akivaizdoje.

daužantis

Lygybė

Pastaraisiais metais vaizduojamasis menas pradėjo naudoti žmogaus kaukolę lygybei ir idėjai, kad, nepaisant mūsų kilmės, mes visi esame vienodi.

Šios prasmės idėja paprasta: be nedidelių kaulų struktūros skirtumų, kiekvieno žmogaus kaukolė atrodo lygiai taip pat, nepriklausomai nuo rasės, religijos, seksualumo ar kitų gyvenimo aspektų.

Ši idėja jokiu būdu nėra nauja. Jis šimtmečius buvo naudojamas vaizduotei, kad iki mirties nesvarbu, iš kur tu kilęs, koks tu turtingas ir kokį statusą tu turi. Karaliai mirė lygiai taip pat, kaip ir valstiečiai, net jei jų gyvenimas būtų dramatiškai kitoks.

101

Frazė „mes visi esame lygūs mirties akivaizdoje“ buvo užfiksuota dar 100 m. Pr..

Didžiosios Britanijos XVII amžiaus poetas rašė: „Mirtis mums visiems vienoda ir padaro mus lygius“.

Kadangi kaukolė yra visuotinai pripažinta pagrindiniu mirties simboliu, o mirtis turi lygybės sąvokas, nauja kaukolės tatuiruotės reikšmė yra lygybė ir nediskriminavimas.

Kaukolės tatuiruotės dizainas

3D kaukolės tatuiruotės

3D tatuiruotės yra kruopščiai sukurtos, itin tikroviškos konstrukcijos, skirtos atrodyti kaip nuotraukos. Švelnus šešėlis ir dėmesys detalėms sukuria gylio ir tikrovės iliuziją.

3D kaukolės dažniausiai būna pilkos spalvos. Taip yra todėl, kad kaulų spalva yra tokia panaši į mūsų odos spalvą, kad tatuiruotė nebūtų matoma. Jis taip pat nesensta labai gerai, nes išblukęs jis beveik visiškai išnyks.

Prie 3D kaukolės tatuiruotės galima pridėti kitų elementų, tokių kaip rožės, žvakės ir kiti papuošimai.

Kaukolė ir gyvatė

Populiarus gotų subkultūros įvaizdis, šis dizainas apima gyvatę, slystančią per žmogaus kaukolės akiduobę. Tai ypač populiari tarp kaukolių tatuiruočių vyrams.

Šiame kontekste gyvatė reiškia žinias ir nemirtingumą. Ši simbolika kyla iš to, kad gyvatės nusimeta odą, išgyvena savęs atnaujinimo ciklą.

Kadangi gyvatė atrodo priešingai nei kaukolė, vaizduojanti mirtį, šis dizainas turi įdomią reikšmę. Jis išreiškia mintį, kad žinios yra stipresnės už mirtį, išlieka net pasibaigus egzistavimui.

Jei apskritai jus domina gyvatės tatuiruotės, turime specialų straipsnį šia tema – patikrinkite čia.

Kaukolė ir rožės

Rožės yra labai populiarus tatuiruočių objektas, iš dalies dėl jų grožio (ypač 3D) ir dėl daugybės reikšmių, kurias jie atstovauja.

url1

Pagrindinė rožių prasmė yra meilė. Kartu su kaukole – mirties simboliu – šis tatuiruotės dizainas gali reikšti meilės triumfą prieš mirtį.

Gėlės plačiau reiškia gyvenimą ir augimą. Taigi jie sukuria simbolinį kaukolės kontrastą, reiškiantį mirtį ir irimą. Todėl dizainas taip pat gali reikšti kovą tarp amžinai priešingų gyvenimo ir mirties jėgų.

36-asis

Šiam dizainui dažniausiai taikomi du tatuiruočių meno stiliai – 3D estetika ir tradicinė forma.

Mes jau palietėme fotorealistines 3D tatuiruotes. Šio stiliaus rožės atrodo ypač gražiai ir puikiai tinka šešėliams, sukuriantiems tikrovės iliuziją.

Atminkite, kad tokiam dizainui reikės mažiausiai vidutinės vietos. 3D tatuiruotės yra tikroviškos detalėse, todėl reikia pakankamai plokščio paviršiaus, kad šios detalės būtų tiksliai atvaizduotos.

juodos rožės-kaukolės tatuiruotė

Apsvarstykite šį dizainą viršutinei rankai, nugarai, krūtinei ar bet kur išilgai kojos. Nors kaukolė geriausiai atrodys juodu rašalu, rožės gali būti visos spalvos. Tai dar labiau išryškins gyvenimo ir mirties prasmę.

Tradicinis stilius leidžia atlikti mažesnes tatuiruotes, jei to ieškote. Jis pagrįstas stipriais kontūrais, tvirtu užpildymu su ribota palete, o ne daugybe detalių ar šešėlių.

28

Norėdami pamatyti daugiau rožių tatuiruočių ir ištirti kitas šių gėlių reikšmes ir simboliką tatuiruočių mene, spustelėkite čia.

Cukraus kaukolė

Sukurtos per Meksikos mirusiųjų dienos šventes, cukraus kaukolės yra dekoratyviniai objektai, dedami ant altorių, skirtų šeimos nariams..

Mirusiųjų diena yra svarbi Meksikos šventė. Jis skirtas prisiminti ir paminėti praėjusius draugus ir šeimos narius.

Šventė yra laiminga proga, kai mirusiųjų dvasios prisijungia prie gyvųjų. Taigi, kaukolės, pagamintos iš cukraus, dekoruotos ryškiomis gėlėmis ir spalvingais raštais.

Cukraus kaukolės tatuiruotės modeliai apima gėlių temas, taip pat abstrakčią dekoraciją. Šie dizainai paprastai apima daug spalvų, nors juodos versijos taip pat yra populiarios.

3D cukraus kaukolės yra populiarus pasirinkimas, nors „plokšti“, tradicinio stiliaus dizainai atrodo taip pat puikiai. Cukraus kaukolė, kaip toks ikoniškas įvaizdis, pasižymi unikalia savybe, nes ji yra sudėtinga, pilna detalių ir puikiai atrodo kaip paprasta kontūro tatuiruotė.

Norėdami sužinoti daugiau apie cukraus kaukolę ir mirusiųjų dienos tatuiruotes, skaitykite šį straipsnį.

Pirato kaukolė

Kaip jau matėme, kaukolės ir kryžkaulių simbolis buvo pagrindinis piratų vėliavų motyvas. Tai taip pat dažnas kaukolės tatuiruočių pasirinkimas, pasireiškiantis įvairiais variantais.

Piratų kaukolių tatuiruotė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie laiko save maištingais ar laisvamaniais. Tai taip pat gali būti tiesiog susižavėjimo tuo istorijos aspektu išraiška – ei, piratai juk šaunūs!

Dažniausias variantas yra tradicinis Jolly Roger – žmogaus kaukolė su dviem sukryžiuotais kaulais apačioje, X formos šone.

Kryžminti kardai arba viena išlenkta kaukolė, pabrėžianti kaukolę, taip pat yra įprasti vaizdai.

Atminkite, kad kaukolė ir kryžkauliai taip pat yra nuodingų dujų ir medžiagų simbolis – kaip matyti iš įspėjamųjų ženklų ir etikečių.

Norėdami įsitikinti, kad jūsų tatuiruotė aiškiai yra piratų kaukolė, apsvarstykite galimybę pridėti juodą, vėliavą primenantį foną. Arba prie dizaino galite pridėti pleistrą, kuris labai aiškiai parodys ryšį su piratais.

Mažos kaukolės tatuiruotės

Nors dauguma kaukolės tatuiruočių, kurias pamatysite mūsų galerijoje ir kitur, yra gana didelės, visiškai įmanoma sukurti nedidelę kaukolės tatuiruotę.

Svarbiausia, kad detalumas būtų kuo mažesnis. Kuo labiau supaprastinsite dizainą, tuo mažesnė gali būti tatuiruotė, neprarandant kokybės.

Cukraus kaukolės tatuiruotės dizainas balta

Jei padarysite didelį, sudėtingą kaukolės vaizdą ir pabandysite jį sumažinti iki mažos tatuiruotės, rezultatas greičiausiai bus netvarka. Proceso metu pamestos detalės ir vaizdas bus iškraipytas.

Patyręs tatuiruočių menininkas ar dizaineris padės sugalvoti erdvei tinkamą dizainą. Net jei norite pasidaryti kaukolės tatuiruotę tikrai mažoje vietoje – pavyzdžiui, už ausies – labai paprastas dizainas turėtų tikti.

Kaukolės rankovių tatuiruotės

Priešingame spektro gale mes turime labai didelius dizainus, kurie sudaro rankovių tatuiruotes.

Rankovės tęsiasi nuo riešo iki peties, apvyniojamos aplink rankos ilgį. Pusiau rankovė dengia pusę rankos-nuo peties iki alkūnės arba nuo alkūnės iki riešo.

Žinoma, jums prireiks daugiau nei kaukolės atvaizdo, kad užpildytumėte tokią erdvę kaip net pusiau rankovė. Dauguma žmonių, norėdami užpildyti erdvę, pasirenka gėlių motyvus – rožes ar kitas gėles.

Planuodami rankovę įsitikinkite, kad kaukolė padėta vienoje iš didesnių, „lygesnių“ rankos sričių. Pavyzdžiui, plačiausia vidinės rankos dalis arba žasto pusė bus puikus pasirinkimas.

Priežastis ta, kad jei kaukolė dedama į vietą, kurioje per daug apsisukama (pavyzdžiui, ant riešo šono kreivės), ji gali iškreipti ir atrodyti šiek tiek keistai.

Šiuo metu rankovės dažniausiai daromos 3D formatu, spalvotos arba pilkos spalvos.

Paskutiniai žodžiai

Kaip kaukolė buvo vienas svarbiausių simbolių žmonijos istorijoje, taip ir kaukių dizainas visada buvo tatuiruočių meno pagrindas. Aišku viena: kaukolės tatuiruotės niekada neišeis iš stiliaus ir nepraras savo aktualumo.

Mėgaukitės naršymu žemiau esančioje mūsų kaukolės tatuiruotės vaizdų galerijoje ir praneškite mums savo mėgstamiausius komentaruose!

Cukraus kaukolės tatuiruotės ReikšmėNuostabios cukraus kaukolės tatuiruotėsNuostabūs cukraus kaukolės tatuiruotės vaizdaiŠalta cukraus kaukolėGeriausia cukraus kaukolės tatuiruotėCukraus kaukolės šuns tatuiruotė

Juoda ir balta cukraus kaukolės tatuiruotėJuodos ir baltos cukraus kaukolės tatuiruotėsMeksikietiškos rožės ir cukraus kaukolės tatuiruotėDegančios žvakės ir cukraus kaukolės tatuiruotė ant petiesSaldainių kaukolės tatuiruotės dizainasSaldainių kaukolės tatuiruotės dizainasSaldainių kaukolės tatuiruotėsKrūtinės cukraus kaukolėPieškite cukraus kaukolęMoteriška cukraus kaukolės tatuiruotėMoteriškos cukraus kaukolės tatuiruotėsČigonų cukraus kaukolės tatuiruotėKojų cukraus kaukolės tatuiruotėPusiau rankovių cukraus kaukolė N gėlių tatuiruotės dizainasPuiki cukraus kaukolės tatuiruotėRankų kaukolės tatuiruočių dizaino idėjų paveikslų galerijaHd gėlių cukraus kaukolės tatuiruotėCukraus kaukolės tatuiruotė šoneKojų kaukolėLotoso cukraus kaukolės tatuiruotėMeksikos juodo raudonojo cukraus kaukolės tatuiruotėMirusiųjų kaukolės tatuiruotėMeksikos cukraus kaukolės spalvos tatuiruotė

Meksikos cukraus kaukolės tatuiruotės dizainasPelėda SugarskullRealistinė cukraus kaukolės tatuiruotėRožių ir cukraus kaukolės tatuiruočių dizainasKaukolės saldainių tatuiruotės vaizdaiMažos cukraus kaukolės tatuiruotės dizainasVoratinklio kaukolėCukraus kaukolė ir numeravimo tatuiruotė ant rankosCukraus kaukolės ir raudonų rožių tatuiruotės ant kojųCukraus kaukolės nugaros tatuiruotėCukraus kaukolės veido laikina tatuiruotėCukraus kaukolės reikšmėŠoninė cukraus kaukolėCukraus kaukolės pelėdos tatuiruotėCukraus kaukolės raudonos pelėdos ir rožių tatuiruotės dizainasCukraus kaukolės rožių tatuiruotė ant šoninio šonkaulioCukraus kaukolės tatuiruotėCukraus kaukolės tatuiruotės dizainasCukraus kaukolės tatuiruotės dizainasCukraus kaukolės tatuiruotės dizainas ir idėjosCukraus kaukolės tatuiruotės dizainas nemokamaiCukraus kaukolės tatuiruotės dizaino reikšmėCukraus kaukolės tatuiruočių dizainas vyramsCukraus kaukolės tatuiruotės dizainas rožėCukraus kaukolės tatuiruotės dizainas TumblrCukraus kaukolės tatuiruotė rankomsCukraus kaukolės tatuiruočių galerijaCukraus kaukolės tatuiruočių rankovė 3DCukraus kaukolės tatuiruotės reikšmė WikiCukraus kaukolės tatuiruotė ant alkūnėsCukraus kaukolės tatuiruotės PinterestCukraus kaukolės tatuiruotė ant alkūnėsCukraus kaukolės tatuiruotėsCukraus kaukolės tatuiruočių dizainasCukraus kaukolės tatuiruotės ReikšmėCukraus kaukolės tatuiruotės su rožėmisCukraus kaukolės tatuiruotė TumblrCukraus kaukolė su skrybėle ir ūsų tatuiruote ant rankųTradicinė cukraus kaukolės tatuiruotėMoters cukraus kaukolės tatuiruotėGeltonojo cukraus kaukolės tatuiruotė

09e05d149106ecdec20d3eb1b0a63657 057c8c06c6921242a871f9c818dd2b91 Įkandimo-drakono-kaukolės tatuiruotė   Chief_native_american_skull_tattoo_by_muddygreen-d58t2ws Creepy-Back-Tattoo-Ideas-for-Men-Pictures-Skull-Whole Squad mirtinai rožė ugnies kaukolė vėliava laidotuvės-rožė Funky-Kaukolė 89684 pilkas rašalas-niūrus pjautuvas-tatuiruotė-dešinėje-pusiau rankovė-vyrams Img234999_100_2603 legtat „Live-Free-or-Die-Skull“ tatuiruotė meilės piratas Rožės ir kaukolės-tatuiruotės dizainas-moterys kaukolė-galva-dvi liepsnos kaukolės tatuiruotės-215174_0082-ncp  cukraus-kaukolės-tatuiruotės-6 cukraus-kaukolės-tatuiruotės-7 cukraus-kaukolės-tatuiruotės-12  cukrus-kaukolė-tatuiruotės-16 cukrus-kaukolė-tatuiruotės-17 cukraus-kaukolės-tatuiruotės-18 cukrus-kaukolė-tatuiruotės-19 cukraus-kaukolės-tatuiruotės-21 cukraus-kaukolės-tatuiruotės-22 23   cukraus-kaukolės-tatuiruotės-26 cukraus-kaukolės-tatuiruotės-27 cukraus-kaukolės-tatuiruotės-30 32 33 34 cukraus-kaukolės-tatuiruotės-35   38 42 51-asis 81 91  121 141 151 201 211 311  Jūsų kaukolė-ant-rūgšties-tatuiruotė