200 įkvepiančių kišeninių laikrodžių tatuiruočių idėjų

Ieškote įkvėpimo tatuiruotėms? Peržiūrėkite šias nuostabias kišeninių laikrodžių tatuiruočių idėjas!

kišeninio laikrodžio dilbio tatuiruotė

Nuo laikrodžių ir saulės laikrodžių iki laikrodžių mechanizmų laikrodžiai visada buvo madingas tatuiruočių dizaino pasirinkimas.

Tarp jų kišeniniai laikrodžiai yra bene populiariausias pasirinkimas – galbūt todėl, kad, skirtingai nei laikrodžio rodyklė ar rankinis laikrodis, kišeninio laikrodžio vaizdas atrodo išsamus ir susietas, o tai užtikrina geriausią estetinį rezultatą.

kišeninio laikrodžio rankos tatuiruotė

Kišeninių laikrodžių istorija

Kišeniniai laikrodžiai turi sudėtingą istoriją. XVI amžiuje išrasti kišeniniai laikrodžiai iš pradžių buvo prieinami tik aukštesnėms klasėms ir buvo asmens turto ir statuso liudijimas.

Iš pradžių jie buvo dėvimi kaip karoliai, nes buvo per dideli ir sunkūs, kad būtų patogu įdėti į kišenę.

kišeninio laikrodžio tatuiruotė

Tobulėjant technologijoms, kišeniniai laikrodžiai pamažu tapo mažesni ir nešiojami. Dažnai pagaminti iš aukso, sidabro ir kitų brangių medžiagų, jie buvo nešiojami specialioje kišenėje ir laikomi svarbiu mados aksesuaru – ypač vyrams, turintiems aukštą socialinę padėtį.

Tik XIX amžiuje kišeniniai laikrodžiai išpopuliarėjo tarp vidurinės ir žemesnės klasės. Pramonės revoliucijos metu kišeniniai laikrodžiai buvo pradėti gaminti iš standartizuotų dalių, todėl jie buvo lengvai prieinami visiems.

Kišeninis laikrodis

Būtent tuo metu kišeniniai laikrodžiai tapo esmine geležinkelio darbuotojų priemone, nes geležinkelininko saugumas priklausė nuo tikslaus laiko skaičiavimo..

Po garsios traukinio avarijos Ohajo valstijoje Amerikos geležinkeliai nustatė taisykles, kurios nustatė priimtiną laikrodį.

Iš esmės tai buvo atviro tipo kišeninis laikrodis su baltu ciferblatu ir arabiškais skaitmenimis. Jis taip pat turėjo būti suprojektuotas taip, kad būtų tikslus per 30 sekundžių per savaitę.

kišeninio laikrodžio kaukolės tatuiruotė

Maždaug Pirmojo pasaulinio karo metu rankiniai laikrodžiai pradėjo populiarėti, todėl kišeniniai laikrodžiai pamažu tapo nebereikalingi.

Šiais laikais kišeniniai laikrodžiai matomi retai, dažniausiai kaip kolekciniai daiktai, alternatyvūs mados aksesuarai ar šeimos paveldas..

kišeninio laikrodžio gėlių tatuiruotė

Kišeninio laikrodžio tatuiruotės reikšmė

Kišeninio laikrodžio tatuiruotės reikšmė yra tokia pati kaip ir bet kurio laikrodžio. Daugelis žmonių pasirenka kišeninio laikrodžio dizainą kaip priminimą apie bėgantį laiką – dažniausiai tai atspindi norą gyventi šia akimirka, neatsižvelgiant atgal arba per toli į ateitį.

Dažnai dėl konkrečios asmeninės reikšmės žmonės nusprendžia pasidaryti tatuiruotę su kišeniniu laikrodžiu. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti įamžinti ir prisiminti konkretų, svarbų jų gyvenimo momentą.

žiūrėti rožių tatuiruotę

Laikas gali turėti ypatingą reikšmę asmeniui – pavyzdžiui, laikas, kai gimė vaikas, arba laikas, kai jie susituokė. Kišeniniai laikrodžiai sukuria puikias tatuiruotes, simbolizuojančias tokių akimirkų svarbą.

Kartais kišeninio laikrodžio stiliaus tatuiruotės yra skirtos paminėti mylimo žmogaus mirtį.

Galbūt viena iš priežasčių, kodėl kišeniniai laikrodžiai tapo populiarus būdas prisiminti mirusį mylimą žmogų per tatuiruotę, yra ta, kad kai kišeniniai laikrodžiai buvo madingi kaip vertingi daiktai, jie dažnai buvo perduodami iš kartos į kartą kaip šeimos palikimas..

žiūrėti erelio tatuiruotę

Kišeninio laikrodžio tatuiruotės

Dėl to, kad kišeninis laikrodis yra išsamus, jo vaizdas yra labai mažas, pavyzdžiui, pirštas ar taškas už ausies. Maži dizainai gali būti pritvirtinti prie riešo, kaklo ar kulkšnies.

Paprastai, nors jums reikės mažiausiai saikingos vietos, kad tiksliai padarytumėte kišeninį laikrodį ir užtikrintumėte gražią tatuiruotę.

kaukolės ir laikrodžio tatuiruotė

Kai kurios populiariausios kišeninio laikrodžio tatuiruotės vietos yra rankos ir pečiai. Kišeninis laikrodis puikiai tiks ir kaip rankovės tatuiruotės elementas.

Kitos geros kišeninio laikrodžio dizaino vietos yra nugaros, krūtinės ir šlaunų sritys, taip pat šonkauliai.

žiūrėti ant rankos tatuiruotės

Kišeninio laikrodžio tatuiruotės dizaino idėjos

Šiuolaikiniame tatuiruočių mene kišeniniai laikrodžiai dažniausiai tatuiruojami visiškai juodai, hiperrealistiniu stiliumi.

Tačiau tradicinis kišeninio laikrodžio tatuiruotė, apimanti juodą kontūrą ir ryškią spalvą, taip pat nėra neįprastas pasirinkimas.

kišeninis laikrodis ant rankos tatuiruotės

Yra daugybė kišeninio laikrodžio tatuiruotės išvaizdos variantų – nuo senovinio ar „steampunk“ stiliaus iki modernios ar gotikinės estetikos.

Nors dizainas, apimantis tik kišeninį laikrodį, atrodo nuostabiai, taip pat galite apsvarstyti galimybę sujungti kišeninį laikrodį su kitais elementais, kad būtų sudėtingesnė tatuiruotė.

Štai keletas populiarių dizainų:

  • Kišeninių laikrodžių mechanika – norint gauti „Steampunk“ ar biomechaninę išvaizdą, kišeninius laikrodžius galima derinti su krumplių ir kitų mechaninių dalių vaizdais. Įdomus būdas padaryti kišeninio laikrodžio dizainą sudėtingesnį yra dizainas su skaidriu laikrodžio ratuku, rodančiu viduje esantį mechanizmą.
  • Kišeninis laikrodis su gėlėmis ir drugeliais – kišeniniai laikrodžiai gali atrodyti ypač moteriški, pridedant gėlių ar drugelių, ypač kai jie yra spalvoti, nors tai ne visada turi būti. Tamsus, gotikinio stiliaus dizainas, apimantis gėlių elementus, taip pat yra įdomus pasirinkimas.
  • Kišeninis laikrodis su tekstu – Jei jūsų kišeninio laikrodžio tatuiruotė turi ypatingą asmeninę reikšmę, galite apsvarstyti galimybę ją derinti su rašymo elementu. Datos ir vardai yra populiarus pasirinkimas, taip pat citatos ir šūkiai.
  • Kišeninis laikrodis su inkaru – Kalbant apie tatuiruotes, inkarai niekada neišeina iš stiliaus. Vieno dizaino kišeninio laikrodžio ir inkaro derinimas gali papildyti tatuiruotės prasmę – inkaras paprastai laikomas stabilumo ir stiprumo simboliu. Apsvarstykite galimybę sukurti šį 3D dizainą, kad būtų ypač patraukli tatuiruotė.

Niki Norberg tatuiruotė su atviro veido kišeniniu laikrodžiu

Galų gale galimybės pridėti papildomų elementų prie kišeninio laikrodžio dizaino yra praktiškai beribės – viskas priklauso nuo to, kaip norite, kad jūsų tatuiruotė atrodytų ir kaip išreikšite, ką tai reiškia jums.

Atminkite, kad kišeninis laikrodis nebūtinai turi būti vaizduojamas tradiciniu būdu – sudaužyti, įtrūkę ar tirpstantys kišeniniai laikrodžiai taip pat yra įdomi idėja.

Aukso kišeninio laikrodžio tatuiruotė, autorius Davidas Mushaney

Jameso Donovano „Blackwork“ kišeninio laikrodžio tatuiruotė

Graži Phill Garcia kišeninio laikrodžio tatuiruotė

Hiperrealizmo kišeninio laikrodžio tatuiruotė Alex Bruz

„Acosta Tattoo“ kišeninio laikrodžio tatuiruotė

„Timscraft“ akvarelės kišeninio laikrodžio tatuiruotė

Emilio Winter kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant dilbio

Rory kišeninio laikrodžio tatuiruotė

Ian Miller kišeninio laikrodžio tatuiruotė

Spalvinga kišeninio laikrodžio tatuiruotė, autorė Michelle MaddisonLauros Craver akvarelės kišeninio laikrodžio tatuiruotėToddo Bailey „Blackwork“ kišeninio laikrodžio tatuiruotėKišeninio laikrodžio tatuiruotė, autorė Ryson LapeniaMatt Roe kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant dilbioKišeninio laikrodžio tatuiruotė, Kev Richardson JrSpalvinga kišeninio laikrodžio tatuiruotė, autorė Santiago BuriticáKišeninis laikrodis & amp; Ewa Sroka drugeliaiKišeninio laikrodžio tatuiruotė, autorius Alexas BruzasKišeninio laikrodžio tatuiruotė ant dilbio, autorė Carmelo SilvaAdriano Moraleso kišeninio laikrodžio tatuiruotėMike Harper kišeninio laikrodžio tatuiruotėAel Lim kišeninių laikrodžių tatuiruotėMokslinės kišeninės laikrodžio tatuiruotės autorė Melina Casteletto„Dynoz“ kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant šonkaulioCaleb Cashew kišeninis laikrodis vaikams tatuiruotėStefano kišeninio laikrodžio tatuiruotėKišeninio laikrodžio tatuiruotė, autorė Javier EastmanAtviro veido kišeninio laikrodžio tatuiruotė, autorius Nickas HartasAel Lim kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant peties

Nuostabūs angelų plunksnos ir degantys kišeniniai laikrodžiai Tatuiruotės dilbiai vyramsJuoda rašalo nuostabi kišeninė laikrodžio tatuiruotė vaikinams ant rankoviųJuodas kišeninis laikrodis ir kaukolės tatuiruotė vaikinamsJuodos rožės ir kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant rankų vyramsBold kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant dilbių vyramsNuostabi kišeninė laikrodžio tatuiruotė vyramsBronzinio atspalvio kišeninio laikrodžio tatuiruotės ant vyrų viršutinių rankųGiliai raudona rožė su rasos ir kišeniniu laikrodžio tatuiruotės dilbiais VyrasPasakiškas kišeninis laikrodis ir rožių tatuiruotės su plunksnomis ant dilbių vyrams

Dilbio vyrų kišeninio laikrodžio tatuiruotės dizaino idėjosPuikių kišeninių laikrodžių tatuiruotė vyrams su visomis rankovėmisBaisūs juodi kišeniniai laikrodžiai, tatuiruotės dilbiai, vaikinai„Glorious Grey Guys“ kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant viršutinių rankųPuošnus kišeninis laikrodis su rožių žiedų tatuiruočių dilbiaisPuošnios rožės ir kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant dilbių, vyrasPilkas Keira Tracey kišeninis laikrodis vyrų dilbiaiPilkos spalvos plunksninių kišeninių laikrodžių tatuiruotė ant dilbių vaikinaiPilkos kaukolės sukurtas kišeninis laikrodžio tatuiruotė ant ginklų vaikinamsVaikinų dilbio purpurinis kišeninis laikrodis su žvakės liepsnos tatuiruoteVaikinų dilbių kišeninis laikrodis ir rožių tatuiruotėVaikinų peties galaktikos kišeninio laikrodžio tatuiruotėPatrauklios kišeninio laikrodžio tatuiruotė vaikinams su rankovėmisVaikinas su kompasu ir kišeniniu laikrodžio tatuiruote ant dilbiųVaikinas su sepijos atspalvio kišeniniu laikrodžio tatuiruote ant dilbiųĮspūdinga rožių ir kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant ginklų vaikinamsĮmantraus dizaino kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant viršutinių rankų vyrųGraži rožių ir kišeninių laikrodžių tatuiruotė vyrams ant kakloVyrų bicepso rožių ir kišeninių laikrodžių tatuiruotėVyriškas kišeninis pusės rankovės laikrodis ant tinklelio tatuiruotėsPatinų dilbiai Graži kišeninė laikrodžio tatuiruotėVyrų kišeninis laikrodis su akimis kaukolės tatuiruotė ant kojųVyras su 3D rožių ir kišeninio laikrodžio tatuiruote ant viršutinių rankųVyras su klasikiniu kišeniniu laikrodžio tatuiruote ir grandine ant alkūniųVyras su fantastiška kosmoso kišenine laikrodžio tatuiruote ant pečiųŽmogus su plonais paukščiais ant kišeninio laikrodžio tatuiruočių dilbiųVyras su nutildytu pilku kišeniniu laikrodžio tatuiruote ant dilbiųVyras su saldžiu paukščiu ant kišeninio laikrodžio tatuiruočių dilbiųNuostabi kišeninė laikrodžio tatuiruotė su etikete ant krūtinės vaikinamsViduramžių pilko kišeninio laikrodžio tatuiruotė vyramsVyriškas 3D kišeninis laikrodis su raidžių tatuiruote ant dilbiųVyriška nuostabi kišeninė laikrodžio tatuiruotė ant keliųVyriški antikvariniai kišeniniai laikrodžiai ant dilbiųVyriškas archajiškas kišeninis laikrodis tatuiruotė su perlų dilbiaisVyrų nugaros kišeninių laikrodžių tatuiruotė su mėlynais ratukaisVyrų nugaros nuostabus kišeninis laikrodžio tatuiruotėVyriškas juodos spalvos anglies kišeninis laikrodžio tatuiruotė ant ginklųVyrų kolekcionierių kišeninių laikrodžių tatuiruotė ant liemensVyrų dilbių persekiojamos kaukolės kišeninio laikrodžio tatuiruotėVyrų dilbių kišeninių laikrodžių tatuiruotė su auksinėmis pavaromisVyriškas pilkas kišeninis laikrodis ant rankųVyrų šiuolaikinio meno kišeninių laikrodžių tatuiruotė ant ginklųVyrų pora ištaigingo kišeninio laikrodžio tatuiruotės ant dilbiųVyrų kišeninio laikrodžio tatuiruotė su posakiu ant krūtinėsVyrų rožių ir auksinių kišeninių laikrodžių tatuiruotė ant rankųVyriškas kišeninis laikrodis ir rožių žiedų tatuiruotėVyriškas „Steampunk“ kišeninis laikrodis tatuiruotė ant alkūniųVyrų viršutinių ginklų bėgių variklio ir kišeninio laikrodžio tatuiruotėProto pučiantis kišeninis laikrodžio dizainas Tatuiruotės vyrų viršutinės rankosKišeninio laikrodžio tatuiruotė ant dilbio, vyriškaSeno stiliaus kišeninis laikrodis „Tattoo Arms Men“Pieštukas Art Rose ir kišeninis laikrodis Tatuiruotės dilbiai vyramsKišeninis laikrodis pilkos juodos tatuiruotės dilbiai vyramsKišeninis laikrodis ant liepsnos tatuiruočių dilbių vaikinaiKišeninio laikrodžio tatuiruotė vyrams su krumpliaračiais ant dilbioKišeninio laikrodžio tatuiruotė su fluorescencinėmis spalvomis tatuiruotė ant dilbių vaikinaiKišeninio laikrodžio tatuiruotė su metaline ratlankio tatuiruote ant dilbiųKišeninio laikrodžio tatuiruotė su rožėmis ir perlų stygomis tatuiruotė ant dilbių vyramsKišeninio laikrodžio tatuiruotė su unikaliu raštu ant dilbių vyrųKišeninis laikrodis su rožių ir valandos stiklo tatuiruočių dilbiais vyramsSmėlio pylimas ant kišeninio laikrodžio tatuiruotės dilbiai VyrasGraži drugelio ant kišeninio laikrodžio tatuiruotė vyrams ant dilbiųRealus kišeninis laikrodis su vyru, žvelgiančiu per tilto tatuiruotę ant dilbių, vyrasTikrai atrodantis kišeninis laikrodžio tatuiruotė ant dilbių vyramsRetro kišeniniai laikrodžiai, tatuiruotės dilbiai, vaikinaiRomėniškas kišeninis laikrodžio tatuiruotė ant kojų vyramsSpindinti juoda kišeninė laikrodžio tatuiruotė su vyriškomis rankovėmisDūminės žvakės ir kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant ginklų vaikinamsĮspūdingos kišeninės laikrodžio tatuiruotės ant dilbių vyramsĮspūdingas kišeninio laikrodžio tatuiruotės dizainas vyrų dilbiuoseStulbinanti kišeninio laikrodžio tatuiruotė su romėniškais skaičiais ant dilbių vaikinųPuiki mechaninė kišeninė laikrodžio tatuiruotė ant dilbių vyramsSureallistic vyrų kišeninių laikrodžių tatuiruotė ant ginklų„Ultimate Pocket Watch Tattoo“ viršutinėje liemens dalyje vyramsVintažinis kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant dilbių vyramsŠilto medaus spalvos kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant dilbių vyriškaNuostabi vaikinų dilbio kišeninio laikrodžio tatuiruotė

peties kišeninio laikrodžio tatuiruotė rožinis kišeninis laikrodis bicepsas raudona šunų rankovių tatuiruotė viršutinės nugaros rožės tatuiruotė mergaitei ashana rožių kišeninio laikrodžio peties tatuiruotė 6 laikrodis ant rankos 7 30 laikrodžio tatuiruotės ranka Steve'o Martin mėlyno kišeninio laikrodžio tatuiruotė inkarinis kišeninis laikrodis sulaužyta laikrodžio tatuiruotė kišeninis laikrodis „Blossom“ 2011 04 15 laikrodžio rankos tatuiruotė elnias ant viršutinės laikrodžio rankos tatuiruotės laikrodis su puse rankovių tikroviškas tatuiruotės senas kišeninis laikrodis 3D kišeninis laikrodis ant rankos raktų kišeninio laikrodžio tatuiruotė auksinis ugnies kišeninis laikrodis spiralinė laikrodžio tatuiruotė laikrodžio rankovių tatuiruotės ant trijų pečių

sulaužyta laikrodžio tatuiruotė grandininio laikrodžio tatuiruotė ant peties laikrodis ant širdies su drugelio ir rožių nugaros tatuiruote kaukolės ir laikrodžio rankos tatuiruotė Freitas steampunk laikrodžio tatuiruotė ant rankos laikrodžio tatuiruotė rankoje Kraujo laikrodžio scenarijaus kaukolių tatuiruotė laikrodžių mechanika ir akių tatuiruotė plunksnų laikrodžio raktų tatuiruotė juodos rožės ir laikrodžio tatuiruotė iškreipta laikrodžio tatuiruotė Kregždės ir kišeninio laikrodžio tatuiruotė atviro veido laikrodžio tatuiruotė ant peties kaukolės calavera laikrodžio tatuiruotė Steampunk akių tatuiruotė 4 12 93 laikrodžio tatuiruotė čia mes laikrodžio tatuiruotė Grim Reaper su laikrodžio tatuiruote juodos spalvos lapų laikrodžio tatuiruotė prisiminkite laikrodžio tatuiruotę