210 Įspūdingos paukščių tatuiruotės ir jų simbolinės reikšmės

Paukščiai visada buvo populiarus tatuiruočių elementas – jie niekada neišeina iš stiliaus. Prasmingas ir elegantiškas, tinkantis bet kokiai estetikai nuo tradicinio iki šiuolaikinio paukščių dizaino išlieka vienu iš geriausių tatuiruočių pasirinkimų.

Nesvarbu, ar ketinate tatuiruoti konkretų paukštį, pvz kolibris arba a Varnas, arba tiesiog apsvarstykite paukščio tatuiruotę apskritai, peržiūrėkite žemiau esančią galeriją, kur rasite puikių dizainų. Tuo tarpu skaitykite išsamios informacijos apie simbolinę ir kultūrinę paukščių reikšmę tatuiruočių mene.

Paukščių tatuiruotės idėjos ant šakos

Kultūrinė reikšmė

Paukščių kultūrinė reikšmė yra sudėtinga ir labai skiriasi, atsižvelgiant į kultūrą ir konkretų paukščio tipą. Aišku viena: paukščiai buvo svarbus mitologinis ir kartais dvasinis elementas daugumoje, jei ne visose, kultūrose visame pasaulyje.

Sparnuotosios būtybės buvo laikomos viskuo – nuo dievų pasiuntinių iki mirties pranašų. Jei savo tatuiruotės dizainui turite omenyje konkretų paukštį ir tvirtai susitapatinate su tam tikra kultūra ar religija, būtinai pasidomėkite atitinkama simbolika ir reikšmėmis. Tačiau apskritai paukščiai dažniausiai laikomi teigiamu simboliu, dažniausiai atstovaujančiu laisvei, taikai ir išsilaisvinimui.

Paukščių tatuiruotės reikšmės

Nors paukščių simbolika sudėtinga, yra tam tikrų vertybių, kurios visuotinai siejamos su bent tam tikromis paukščių rūšimis. Pavyzdžiui:

 • Laisvė – Jūs būtinai girdėjote frazę „laisvas kaip paukštis“. Paukščio gebėjimas skraidyti visada žavėjo žmoniją ir akivaizdžiai siejasi su kūno ir dvasios laisve. Amerikiečiams erelis yra vienas ryškiausių laisvės simbolių.
 • Išmintis – Ypač pelėdos dažnai naudojamos kaip išminties ir žinių simbolis. Galbūt ši paukščių, kaip išmintingų, samprata kyla iš to, kad jie pažodžiui pažvelgia į pasaulį iš paukščio skrydžio, todėl mes manome, kad jie mato ir todėl viską žino. Tačiau įdomu tai, kad ne visos kultūros žiūri į pelėdas kaip į išmintį – pavyzdžiui, daugumai indėnų genčių pelėdos bijo ir yra susijusios su mirtimi.
 • Gerumas – Kai kuriose kultūrose ir religijose paukščiai simbolizuoja gerumą – teisumas, empatija, dorybė ir moralė. Pavyzdžiui, krikščionybėje paukščiai, turintys sparnus, yra panašūs į angelus.
 • Grožis – Tai gana akivaizdu – daugelis žmonių paukščius laiko gražiais ir grakščiais padarais. Paukščių nepagaunamumas suteikia dar daugiau patrauklumo-paukščiai yra skraidantys padarai, o galimybė stebėti vieną iš arti suteikia ypatingą akimirką.
 • Meilė -Kai kurios paukščių rūšys yra plačiai susijusios su meile-tiesiog pagalvokite apie žodį „meilės paukščiai“ arba „meilės lizdas“. Ypač balti balandžiai laikomi meilės ir tyrumo simboliu – tiek, kad vestuvių ceremonijos kartais apima balandžių paleidimą. Gulbės taip pat yra susijusios su meilės sąvoka – ypač ištikimybe. Taip yra todėl, kad jie yra skirti poruotis visą gyvenimą, o tai reiškia, kad radę partnerį jie lieka kartu iki mirties.
 • Taika – Be meilės, balandžiai taip pat laikomi taikos ir pacifizmo simboliu apskritai. Tai pasakytina ir apie politinį kontekstą, ir apie religinę simboliką.

Paukščių tatuiruotės dizaino idėjos

Galimybės įtraukti paukštį į tatuiruotės dizainą yra begalinės ir priklauso tiek nuo asmeninių pageidavimų, tiek nuo jūsų tatuiruotės reikšmės. Jei trūksta idėjų, apsvarstykite šiuos dalykus:

 • Paukščiai ant riešo – Žavus ir labai populiarus variantas yra mažo paukščio tatuiruotė riešo vidinėje pusėje. Kadangi paukščių tatuiruotes galima sumažinti iki tikrai mažo dydžio, galite turėti net kelis paukščius viename labai mažame dizaine. Skrendančių paukščių pulkas yra populiarus pasirinkimas, kaip ir keli paukščiai, sėdintys ant vielos ar medžio šakos.
 • Balandis – Kaip jau atradome, balandžiai simbolizuoja taiką ir meilę. Jie taip pat siejami su nekaltumu ir dvasios tyrumu. Jei su šiomis vertybėmis jūs susitapatinate, balandžio tatuiruotės dizainas jums gali būti tobulas.
 • Tweety paukštis – Populiarus Looney Tunes personažas puošia milijonų žmonių odą visame pasaulyje tatuiruotės pavidalu. Žaismingam, spalvingam dizainui, kuris parodo ne tokią rimtą jūsų pusę, „Tweety“ gali būti pasirinkimas.
 • Feniksas – Feniksas yra mitinis paukštis, kuris, pasak legendų apie daugelį pasaulio kultūrų, užsidegtų ir atgimtų iš savo pelenų. Atkaklumo ir kliūčių įveikimo simbolis ugnies paukštis sukuria nuostabų ir prasmingą tatuiruotės dizainą.
 • Nuryti – Kregždės turi plačią simbolinę reikšmę, paprastai laikomą siejama su meile ir laime. Todėl nenuostabu, kad poroms tinkamos kregždės tatuiruotės yra gana populiarios. Tačiau istoriškai buriuotojų tatuiruotės buvo buriuotojų pasirinkimas, rodantis jų buriavimo patirtį. Legenda pasakoja, kad buriuotojui kiekviena kregždės tatuiruotė reiškė 5000 jūrmylių.
 • Kolibris – su šia konkrečia paukščių rūšimi siejama tiek daug skirtingų reikšmių, kad kolibriai iš esmės turi savo mitologiją. Apskritai tai visuotinai vertinama kaip teigiamas simbolis, dažnai susijęs su gydymu, sėkme ir geromis naujienomis. Perskaitykite šį straipsnį daugiau sužinoti apie konkrečią kolibrio simboliką ir reikšmes.
 • Povas – Povo tatuiruotės gali būti įspūdingos – dėl paukščio plunksnų spalvos ir unikalios išvaizdos. Sąžiningumo, atjaunėjimo ir net nemirtingumo simbolis, povas yra puikus pasirinkimas ypač didesniam dizainui.
 • Varnas arba Varnas – Paslaptingi ir mįslingi varnų ir varnų vaizdai visada buvo populiarūs tatuiruočių mene. Varnos dažniausiai pasirodo tiek tradicinio, tiek šiuolaikinio stiliaus, o baigtos tatuiruotės dažnai būna tamsios, gotikinės.

Su drąsiais sparnais ji skraido paukščių tatuiruotės reikšmesDvi paukščių tatuiruotėsGenties paukščių tatuiruotėsMaža popierinė paukščio tatuiruotėMaža kolibrio tatuiruotėMažos skraidančių paukščių tatuiruotėsMažos paukščių tatuiruotės ant rankos

Mažos paukščių tatuiruotės ant kulkšniesMaža paukščio tatuiruotė ant riešo

Mažo paukščio tatuiruotės įkvėpimasMažiausia paukščio tatuiruotė ant riešoTrys mielos paukščių tatuiruotėsTrys paukščių tatuiruotės šoneTrys paukščių tatuiruotėsMaži meilės paukščiai ant ausiesMaža skraidančio paukščio tatuiruotė ant petiesMaža juodo paukščio tatuiruotė su citataMaža juodo paukščio tatuiruotė ant kaklo

Paskirties vietos parinktys

Iš visų įprastų tatuiruočių elementų ir vaizdų paukščiai yra vieni iš labiausiai keičiamų – galite tatuiruotis paukščius bet kokio dydžio, nuo kelių milimetrų iki visos nugaros. Populiarios paskirties vietos apima:

 • Atgal – Nugara yra akivaizdus pasirinkimas stambiausiems ir sudėtingiausiems dizainams, pavyzdžiui, paryškintai fenikso tatuiruotei ar įvaizdžiui, kuriame skrenda keli paukščiai. Žinoma, jums nereikia naudoti viso ploto – mažesnė tatuiruotė viršutinėje ar apatinėje nugaros dalyje taip pat gali atrodyti nuostabiai.
 • Veršeliai – Veršeliai puikiai tinka vertikaliai pailgioms konstrukcijoms, pavyzdžiui, vienam dideliam paukščiui sėdint ar keliems paukščiams skrendant. Santykinai lengva prireikus uždengti drabužius.
 • Krūtinė – Paukščių tatuiruotės ant krūtinės taip pat yra labai populiarios, ir ši sritis puikiai tinka tiek mažoms, tiek didelėms tatuiruotėms. Apsvarstykite nedidelį dizainą žemiau raktikaulio arba didesnį apatinėje krūtinės srityje.
 • Riešas -Mažos, visiškai juodos paukščių tematikos tatuiruotės ant riešo yra šių dienų mados viršūnė ir pamatysite daug tokio dizaino pavyzdžių. Subtilūs ir elegantiški, jie taip pat yra puikus pasirinkimas atliekant pirmąją tatuiruotę.

Paskutiniai žodžiai

Paukščiai žavėjo žmoniją nuo neatmenamų laikų – ir savo grožiu, ir neįtikėtinu sugebėjimu skristi. Nenuostabu, kad tatuiruočių mene jie yra tokie ryškūs, ypač atsižvelgiant į visus kitus paukščių dizaino pranašumus – įvairias estetines galimybes ir simbolines reikšmes, mastelį ir visuotinį patrauklumą.

Jei vis dar nežinote, kokios idėjos imtis, peržiūrėkite žemiau esančią galeriją. Norėdami gauti daugiau informacijos ir konkrečių paukščių tatuiruočių rūšių nuotraukų, peržiūrėkite kitus mūsų įrašus. Ir būkite tikri, kad bet kokią paukščio tatuiruotę pasirinksite, ji bus puikiai atrodanti, prasminga ir nesenstanti.

Mažo paukščio tatuiruotė ant petiesMažo paukščio tatuiruotė ant apatinės pilvo daliesMiela mažų paukščių pėdų tatuiruotėSeksualios paukščių tatuiruotėsRobino paukščio tatuiruotėCitata apie paukščių tatuiruotesGražios paukščių tatuiruotės ant petiesTegul tai mažo paukštelio tatuiruotėRožinės flamingo paukščių tatuiruotės su žvaigždėmisPuiki mažo paukščio tatuiruotė ant petiesRojaus paukščio tatuiruotės įkvėpimasPenkių mažų juodų skraidančių paukščių tatuiruotėPelėdos paukščio tatuiruotė ant kojosJudančių paukščių tatuiruotėsGražiausios juodų paukščių tatuiruotėsApatinės rankos paukščių tatuiruotėsGražios nugaros paukščių tatuiruotės„Lovebird“ tatuiruotės ant nugaros„Lovebirds“ tatuiruotės ant riešo

Lovebirds tatuiruotė ant riešoMeilės paukščiai, skraidantys širdies tatuiruotės linkMažo paukščio tatuiruotė ant riešoPaukščių tatuiruotės nemokamaiPėdų paukščių tatuiruotėsSkraidymas narvelio paukščio tatuiruotėjeSkraidančių paukščių tatuiruotės ant kakloSkraidančių paukščių tatuiruotės ant rankųSkraidančių paukščių tatuiruotės ant rankosSkraidančių paukščių tatuiruotės moterimsSkraidančių paukščių tatuiruotė viršutinėje nugaros dalyjeSkraidančių paukščių tatuiruotės ant rankosPiršto mažo juodo paukščio tatuiruotėŠeimos paukščių tatuiruotės reikšmėsIšblukusios paukščių tatuiruotės ant nugarosItin mažos paukščio tatuiruotės ant riešoSubtilios linijos ant paukščių tatuiruočiųKiaulpienių paukščių tatuiruotėsKiaulpienių ir paukščių tatuiruotėsMiela paukščio tatuiruotė, nešiojanti širdįPusmėnulis su mažo paukščio tatuiruoteSpalvingos pelėdos paukščio tatuiruotės idėjosSpalvingos plunksnos ir paukščių tatuiruotėsSpalvinga plunksna iš paukščio tatuiruotėsSpalvotos paukščių tatuiruotės ant rankosSpalvingos paukščių tatuiruotės ant nugaros idėjųSpalvingos paukščių tatuiruotės ant rankosNarvelinė širdis su paukščio tatuiruoteMėlynosios paukščio tatuiruotės idėjosJuodi meilės paukščiai ant viršutinės nugaros tatuiruotės„Black Bird“ tatuiruotės dizainasPaukščių tatuiruotė su citata, kad būtumėte geresnisPaukščių tatuiruotės su medžio ir apelsino gėlėmisPaukščių tatuiruotės dešinėje viršutinėje nugaros dalyje moterimsTrys paukščių tatuiruotės ant krūtinėsPaukščių tatuiruotės ant medžio šakosPaukščių tatuiruotės ant kulkšniųPaukščių tatuiruotės idėjos ant šakosPaukščių tatuiruotės už ausųPaukščių tatuiruotės aplink ranką vyramsPaukščių tatuiruotė ant nykščioPaukščių tatuiruotė ant krūtinėsPaukščių tatuiruočių dizainasPaukščių tatuiruotės dizainasPaukščių tatuiruotė ant viršutinės krūtinės moterimsPaukščių tatuiruočių idėjosPaukštis skrenda nuo šakos tatuiruotesPaukščių narvelio tatuiruotė„Bestfriend“ riešo paukščių tatuiruotėsGeriausių paukščių tatuiruočių idėjosDviejų mažų paukščių pirštų tatuiruotėGražios paukščių sparnų tatuiruotėsGražūs paukščiai su pasyviąja meilePaplūdimio paukščio tatuiruotėVisada begalybės paukščių tatuiruotėNugaros paukščio tatuiruotė su medžiu ir citatomis

1 paukščio tatuiruotė 2 paukščių tatuiruotė 3 paukščių tatuiruotė 4 paukščių tatuiruotė 5 paukščių tatuiruotė 9 paukščių tatuiruotė 10 paukščių tatuiruotė 8 paukščių tatuiruotė 7 paukščių tatuiruotė 6 paukščių tatuiruotė 11 paukščių tatuiruotė 12 paukščių tatuiruotė 13 paukščių tatuiruotė 14 paukščių tatuiruotė 15 paukščių tatuiruotė 18 paukščių tatuiruotė  17 paukščių tatuiruotė 16 paukščių tatuiruotė 20 paukščių tatuiruotė 21 paukščio tatuiruotė 22 paukščių tatuiruotė 23 paukščių tatuiruotė  27 paukščių tatuiruotė 26 paukščių tatuiruotė 25 paukščių tatuiruotė 24 paukščių tatuiruotė 28 paukščių tatuiruotė 29 paukščių tatuiruotė 31 paukščio tatuiruotė  33 paukščių tatuiruotė 38 paukščių tatuiruotė  36 paukščių tatuiruotė 35 paukščių tatuiruotė 34 paukščių tatuiruotė paukštis-tatuiruotė-dizainas-19 39 paukščių tatuiruotė 40 paukščių tatuiruotė paukštis-tatuiruotė-dizainas-18 paukštis-tatuiruotė-dizainas-17 paukštis-tatuiruotė-dizainas-11 paukštis-tatuiruotė-dizainas-12 paukštis-tatuiruotė-dizainas-13 paukštis-tatuiruotė-dizainas-14 paukštis-tatuiruotė-dizainas-15  paukštis-tatuiruotė-dizainas-9 paukštis-tatuiruotė-dizainas-8 paukštis-tatuiruotė-dizainas-7 paukštis-tatuiruotė-dizainas-6 paukštis-tatuiruotė-dizainas-1 paukštis-tatuiruotė-dizainas-2 paukštis-tatuiruotė-dizainas-3 paukštis-tatuiruotė-dizainas-4 paukštis-tatuiruotė-dizainas-5 47 paukščių tatuiruotė 48-paukštis-tatuiruotė-512x1024 49 paukščių tatuiruotė 50 paukščių tatuiruotė paukštis-tatuiruotė-dizainas-1 46 paukščių tatuiruotė 45-paukštis-tatuiruotė-562x1024  43 paukščių tatuiruotė 42 paukščių tatuiruotė 28 29  41 paukščio tatuiruotė