300 nuostabių tatuiruočių moterims

Čia adresu Stilius aukštyn, mes sudarėme nuostabiausių moterų tatuiruočių sąrašą.

Mes net paaiškiname šių specialių tatuiruočių reikšmes.

Skaitykite toliau, kad pamatytumėte nuostabias moterų tatuiruotes su jų simboliais ir reikšmėmis!

tatuiruotė ant moters nugaros

Moteriškos tatuiruotės toli gražu nebuvo laikomos tik sukilimo deklaracija.

Moterų tatuiruotes šiomis dienomis patvirtino daugybė šaunių įžymybių, todėl jos tapo dar populiaresnės tarp šiuolaikinių stilingų ir dėmesio reikalaujančių moterų ir merginų kartos.

moters tatuiruotė

Be to, su daugybe pasaulinių įžymybių, turinčių įvairių rūšių tatuiruotes, per pastaruosius du dešimtmečius jos tapo socialiai priimtinos moterims.

Todėl šią tendenciją pastebėsite vienodą skaičių moterų, kaip ir vyrų, nes šiandien tatuiruotes turinčiose merginose ir moterims nėra nieko šalto, o jos laikomos jas nešiojančio žmogaus mados teiginiu..

Tatuiruočių ant moterų idėjos

Nuo seniausių laikų moters kūnas buvo laikomas šventu Dievo kūriniu ir buvo garbinamas kaip galios ir stiprybės ikona.

Štai kodėl žmonės naudojo įvairias puošybos formas, kad pagražintų moterų kūnus.

moteris turi nuostabią nugaros tatuiruotę

Įvairios moterų tatuiruotės naudojamos skirtingose ​​kūno vietose, kad būtų gražesnės ir pritrauktų žiūrovų dėmesį, o tai yra pagrindinis tatuiruočių meno tikslas.

Dauguma moterų sukurtų dizainų yra subtilūs ir moteriški, palyginti su vyrais, kurie mėgsta puikuotis dideliais, ryškiais ir vyriškais dizainais. Kaip ir pačios moterys, tatuiruočių piešiniai vaizduoja meilę, grožį ir moteriškumą, o jų vietą reikia rinktis atsargiai.

Šios tatuiruotės turi būti išdėstytos taip, kad būtų pagerintas jų grožis ir simbolinė reikšmė, o moteriška tatuiruotė būtų ryški, nebūdama garsi. Daugelis merginų ir moterų mėgsta tatuiruotes išgraviruoti ant krūtinės, pečių, nugaros, šono, skrandžio, rankų, kojų, šlaunų, stuburo, kaklo, riešo, rankovės, kulkšnių, pakaušio ir už ausies. Labai maži dizainai atliekami moterų pirštų tatuiruočių pavidalu.

Moterų aštuonkojų tatuiruotė

Didesni dizainai gerai atrodo ant šlaunies, skrandžio, šono ir apatinės nugaros dalies, nes juose yra daugiau erdvės, ant kurios piešiamas dizainas. Tatuiruotės vieta turėtų būti tokia, kad dizainas būtų paryškintas taip, kad patrauktų kitų dėmesį, ir tuo pačiu metu turėtų būti pakankamai lengvai nuslėpta, kai to reikia, dėl profesinių priežasčių ar kitaip.

Tatuiruotės yra nuolatinė kūno meno forma, kurios labai sunku atsikratyti, kai ji tapo kūno dalimi. Todėl tatuiruotės dizainas ir išdėstymas turėtų būti pasirenkami labai atsargiai dėl tatuiruočių nuolatinio pobūdžio.

moteris turi žuvies tatuiruotę

Populiariausios moterų tatuiruotės

Iš esmės moterys turi pasirinkti subtilius ir moteriškus tatuiruočių dizainus, tačiau jie taip pat turėtų turėti ypatingą simbolinę vertę, kad perteiktų nešiklio požiūrį ir emocijas. Štai keletas populiariausių moterų tatuiruočių dizainų, kurie buvo klasifikuojami pagal elementus, naudojamus kuriant šiuos unikalius moterų tatuiruočių dizainus:

Gėlių tatuiruotės

Gėlės yra vienas gražiausių ir nuostabiausių gamtos kūrinių, kaip ir moterys. Jie simbolizuoja meilę, tyrumą, nekaltumą ir patrauklumą, todėl jie yra geriausias moterų tatuiruočių dizaino pasirinkimas. Kai kurie iš populiariausių gėlių dizainų yra tie, kurie nešioja tokias gėles kaip rožė, lotosas, narcizas, saulėgrąžos ir vyšnių žiedai.

Nors kiekviena gėlė turi savo simbolinę vertę, bendras gėlių dizaino patrauklumas slypi dizaino grynume ir moteriškume. Šios tatuiruotės gali būti daromos tradiciniu juodu rašalu arba įvairiomis ryškiomis spalvomis, priklausomai nuo nešiklio pasirinkimo.

Be to, dizaino dydis ir vieta nustatys, ar dizainas bus viena gėlė, ar jų krūva. Kai kurie kiti dizaino elementai, tokie kaip bitės, drugeliai, lapai ir erškėčiai, gali būti derinami su pagrindiniu gėlių dizainu, kad padidintų jo simbolinę vertę. Kai kurie pavadinimai ar tekstas taip pat gali būti įtraukti į dizainą.

Drugelio tatuiruotės

Kaip ir gėlių raštai, drugeliai taip pat yra vienas iš populiariausių moteriškų tatuiruočių dizaino elementų. Šie viliojantys maži vabzdžiai suteikia gyvenimui spalvų ir blizgesio, nes jie visur traukia dėmesį. Panašiai moteris, kuri sportuoja su spalvinga drugelio tatuiruote, turi būti traukos centras, kad ir kur ji eitų.

Tuo pačiu metu drugeliai reiškia pokyčius ir perėjimą, nes jie išeina iš bjaurios kokono stadijos ir tampa gražiausiomis būtybėmis žemėje. Moterims, ypač jaunoms mergaitėms, patinka toks akį traukiantis dizainas, išraižytas ant įvairių kūno dalių. Dažniausiai jie rašomi ryškiomis spalvomis ir derinami su gėlių raštais.

Genčių tatuiruotės

Genčių tatuiruotės buvo turtingos legendomis ir istorija, be to, jos buvo gerbiamos už nuostabų ir žvilgantį dizainą. Daugelyje genčių dizainų yra senų genčių elementų, tokių kaip svajonių gaudytojas ir plunksnos.

Svajonių gaudytojas yra genčių sumanymas, pagamintas iš apskrito austo tinklelio gabalo, puošto spalvotais karoliukais ar plunksnomis. Jis buvo naudojamas kaip genčių tradicija, siekiant pritraukti gerus sapnus ir atstumti blogus. Svajonių gaudytojas buvo perkeltas į genčių tatuiruočių meną kaip gerų svajonių ir optimizmo simbolis, o moterims patinka, kad madingas dizainas ant jų išgraviruotas iki šiol.

Širdies tatuiruotės

Širdis visada buvo meilės ir aistros simbolis, todėl širdys užėmė svarbią vietą moteriškuose tatuiruočių projektuose, nes moterys mėgsta išreikšti savo emocijas, ir nėra geresnio būdo tai padaryti, nei rašyti širdies tatuiruotę. Į širdies tatuiruotes gali būti įtrauktas jų artimųjų vardas arba kai kurios specialios citatos, kurias jie norėtų išreikšti, ir padaryti dizainą prasmingesnį.

Tatuiruotės su dangaus kūnais

Dangaus kūnai, tokie kaip žvaigždės, saulė ir mėnulis, taip pat paprastai laikomi moterų tatuiruočių dizaino dalimi, nes jie ne tik atrodo gražiai, bet ir reiškia dieviškumą, grožį ir jėgą, kurią kiekviena moteris norėtų išreikšti savo tatuiruočių piešiniais.

Zodiako tatuiruotės

Kai kurios moterys gali pasirinkti zodiako tatuiruotes, kurios yra parenkamos pagal jos zodiako ženklą. Šios tatuiruotės apibrėžia bendrus tam tikro zodiako ženklo bruožus, su kuriais jie taip pat susiję ir kuriuos moterys naudoja savo asmenybei ir požiūriui išryškinti.

Paukščių tatuiruotės

Paukščiai stovi už laisvę ir skrydį, kurį personifikuoja šių dienų moteris. Ji nori būti laisva paukštė ir gyventi taip, kaip nori. Tai yra priežastis, kodėl paukščių tatuiruotės yra vienas iš populiariausių tatuiruočių pasirinkimų tarp šių dienų moterų.

Be šių dizainų, yra daugybė įvairių tatuiruočių dizaino idėjų moterims, kaip tatuiruočių menininkės, taip pat tatuiruočių mėgėjai nuolat stengiasi išryškinti novatoriškas tatuiruočių projektavimo koncepcijas ir idėjas. Kai kurie kiti populiarūs dizaino elementai, naudojami moteriškame dizaine, yra juostelės, lankai, inkaras, drakono musė, fėjos, strėlės, vorai, kaukolė, muzika, žuvų ir gyvatės tatuiruotės. Kai kurios moterys taip pat mėgsta puošti dekoratyvines tatuiruotes, tokias kaip vestuvių juostos tatuiruotės ant pirštų ir apyrankės tatuiruotes ant riešų. Geriausias dalykas tokiose tatuiruotėse yra tai, kad jie yra pigesni, palyginti su papuošalais, ir nebijo prarasti.

Moterų ir įžymybių tatuiruotės

Moterų tatuiruočių populiarumas priskiriamas įžymybėms moterims, kurios turi daug tokių dizainų. Tarp pasaulinių moterų įžymybių, kurios buvo pastebėtos nuostabiais tatuiruočių dizainais, yra Katy Perry, Amber Rose, Megan Fox, Kendall Jenner, Miley Cyrus, Angelina Jolie, Pink ir Rihanna..

500 tatuiruočių idėjų moterims

Siekdami geresnės naudotojų patirties, mes padalijome kolekciją į kelis puslapius, galų gale suraskite puslapių puslapius, kad galėtumėte tęsti kitus puslapius.

18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth18 įkvepiančių mergaitiškų tatuiruočių Rachael Ainsworth

51 tatuiruotė-moterysNuostabi-optinė-tatuiruotė

Nuostabūs pėdų tatuiruočių dizainai

rodyklė-tatuiruotė

požiūrisnuostabi nuotrauka

Bangkokas-tatuiruotė-poniaGraži-Henna-Arm-Tattoo

Geriausi Mėnulio tatuiruotės dizainai moterims

Juoda pilvo tatuiruotė

paukščių tatuiruotės išdėstymasGeriausios tatuiruotės ir tatuiruotės idėjos

Geriausi mažų tatuiruočių dizainai moterims

juoda rožė

kūno tatuiruotė

3D tatuiruotė mergaitėmsNuostabios tatuiruotės mergaitėmsRodyklės pėdos tatuiruotėRodyklės tatuiruotės dizainasRodyklių tatuiruotė mergaitėmsŽvaigždžių tatuiruotėGeriausia moterų tatuiruotėGeriausių draugų tatuiruotės mergaitėmsGeriausios mažos tatuiruotėsGeriausios mažos tatuiruotėsPaukščių tatuiruotėDrugelio tatuiruotės dizainasVyšnių žiedų tatuiruotė„Claw Tattoo“Šaunios tatuiruotės mergaitėms su prasmeKryžminių tatuiruočių dizainasGražios ir mažos tatuiruotės mergaitėmsMiela rodyklės tatuiruotėGražios merginų tatuiruotės

Miela kolibrio paukščio tatuiruotėMieli maži tatuiruočių dizainaiMieli maži tatuiruočių dizainai moterimsGražios mažos tatuiruotėsGražios mažos tatuiruotės mergaitėms ant riešoMielos mažos tatuiruotės PinterestMielos mažos tatuiruotės TumblrMielos mažos tatuiruotės su prasmeMiela žvaigždžių tatuiruotė mergaitėmsMiela tatuiruotėMielos tatuiruočių idėjosGražios tatuiruotės mergaitėmsMielos tatuiruotės TumblrBalandžio tatuiruotėDramblys su skėčiuŽydintis lotosasGėlių tatuiruotėsPėdų tatuiruotė mergaitėmsVaisių tatuiruotėVaiduoklių tatuiruotės dizainasMažos mergaičių tatuiruotėsŠirdžių tatuiruotėŠirdies tatuiruotėGenčių tatuiruočių dizainasLiūto tatuiruotėMandala tatuiruotė mergaitėmsSkaičių tatuiruotė mergaitėmsSkaičių tatuiruotėsPelėdos tatuiruotėPelėdos tatuiruotėAnanasų tatuiruotės dizainasQr kodo tatuiruotėŠirdies karalienėCitatos tatuiruotė mergaitėmsUnikalios tatuiruotės su prasmeBaltas tatuiruotės rašalasTriušio tatuiruotėTriušio tatuiruotėsYin Yang tatuiruotėRožių tatuiruotėPečių tatuiruotė mergaitėmsPaprastos tatuiruotės, kurios atrodo geraiKaukolė ir kryžiusMažo paukščio tatuiruotėMaža drugelio tatuiruotėMažas kokoso tatuiruotės dizainasMaža miela drugelio tatuiruotėMažas dramblysMažų gėlių tatuiruotėMažų gėlių tatuiruotėsMažos rankų tatuiruotėsMaža širdies tatuiruotė ant riešoMaža begalybės tatuiruotė ant pirštoMažos prasmingos tatuiruotėsMažos gražios tatuiruotės mergaitėmsMaža rožių tatuiruotė mergaitėmsMažos paprastos tatuiruotėsMaži tatuiruočių dizainaiMaži tatuiruočių modeliai moterimsMažos tatuiruotės mergaitėmsMažos tatuiruotės mergaitėms TumblrMažos tatuiruotės mergaitėms su prasmeMažos tatuiruotės mergaitėmsMažos tatuiruotės „Tumblr“Mažos tatuiruotės su gilia prasmeMažos tatuiruotės su prasmeSimbolinės citatos tatuiruotėsSimbolinė tatuiruotė mergaitėmsMoterų rankų tatuiruočių dizainasTatuiruotė mergaitėms su prasmeŽaidimai tatuiruotėms mergaitėmsTatuiruotės mergaitėmsTatuiruotės mergaitėmsTatuiruotės mergaitėms ant petiesTatuiruotės mergaitėms ant riešoCitatos tatuiruotėms mergaitėmsTatuiruotės mergaitėms TumblrTatuiruotės mergaitėms su prasmeRiešo tatuiruotės mergaitėmsTatuiruotės su prasmeČešyro katėTrijų širdžių tatuiruotėMedžio tatuiruotėGenčių lotoso tatuiruotė

Krūtinė-tatuiruotė

drugelis-tatuiruotė

love-this-tattoo-placement-neįvykdytas-peties tatuiruotė

gražiai atrodo

gyventi-juoktis-meile

Laurenaukso imperija

sveikasiguana-driežas-tatuiruotė

Naujoviškas-geometrinis-tatuiruotės įkvėpimas

moteris-modelispėdų tatuiruotė

mergina-drugelis-tatuiruotė

mergina-su-tamsiai-juoda-strėlės-tatuiruotė

pėdų tatuiruotė

Plunksnų tatuiruotės dizainas

plunksna-tatuiruotė Mažų paukščių tatuiruotės moterims

Mažos meilės tatuiruotė

mažų klubų tatuiruotės

rožės-tatuiruotės-moterims

saša

apvali tatuiruotė

Šoninės paukščių tatuiruotės moterims

šoninė tatuiruotė

putpelių ir Kalifornijos poppie

Populiarios tatuiruotės moterims

Populiarios mažų gėlių tatuiruotės

Užpakalis-tatuiruotė-20Užpakalis-tatuiruotė-25Populiarios plunksnų tatuiruotės moterims

Populiarios kulkšnies tatuiruotės moterims

Mano siela Aštuonkojai-tatuiruotė

Pelėda-tatuiruotė

polaroid-land-camera

popsicle

muzikinis-paukštis-tatuiruotė

Populiariausias mažų tatuiruočių dizainasmama-tatuiruotėRiešų tatuiruotės mergaitėms-seksualiausi

Riešo tatuiruotė-dizainas-moterims

vilkas-tatuiruotė

labai mažos-mielos-tatuiruotės-moterys

Tatuiruotės išdėstymo idėjos

žvaigždėtomis akimis

mažos tatuiruotės-idėjos-drugelis

erdvės

Mažos tatuiruotės-moterims-ant nugaros-825x510

Mažos tatuiruotės idėjos už ausies

15-čiuožėjas-tatuiruotė-mergina-13

15-čiuožėjas-tatuiruotė-mergina-14

15-čiuožėjas-tatuiruotė-mergina-15

Sexy-Tattoo-Designs-for-Girls-5

Seksualus tatuiruotės dizainas mergaitėms-6

citata tatuiruotes mergaitėms

citatos tatuiruotes mergaitėms

pečių tatuiruotės mergaitėms 2

pečių tatuiruotės mergaitėmship_tatuiruotės_37

hip_tatuiruotės_38

hip_tatuiruotės_39

hip_tatuiruotės_40

žvaigždžių tatuiruočių piešiniai mergaitėms

žvaigždžių tatuiruotės mergaitėms už ausies

tatuiruotės mergaitėms

genčių tatuiruotės mergaitėms

unikalios tatuiruotės mergaitėms

riešo tatuiruotės mergaitėms4-tikroviškos-vyšnių žiedų tatuiruotės moterims

5-Nice-Lotus-Tattoo-for Women 6 rankovių tatuiruotė moterims

9-balto rašalo tatuiruotė moterims

10 nugaros tatuiruotės moterims

11 Rožių tatuiruotė ant kaklo moterims

12 tatuiruočių moterims

13-medžių-paukščių-pelėdų-nugaros-tatuiruotės moterims

14-Akvarelė-tatuiruotės moterims

15-čiuožėjas-tatuiruotė-mergina-5

15-čiuožėjas-tatuiruotė-mergina-6

15-Akvarelė-tatuiruotės moterims

Tatuiruotė 16 rankovių moterims

17-Look-Like-Tapyba-tatuiruotės-moterims19-gėlių-tatuiruotės dizainas moterims22-medis-gyvybes-tatuiruotes-moterims

hip_tatuiruotės_24

hip_tatuiruotės_25

hip6tatuiruotės_26 40 kaukolės ir gėlių tatuiruotės moterims

41-Tatuiruotė moterims

42-Nuostabios gėlių tatuiruotės moterims

43-papuošalai-tatuiruotė-moterims

44-Šlaunų tatuiruotės moterims46-Amazing-Tattoo-Quotes-for Women

47-Rankos-tatuiruotės moterims

48-Akvarelė-lotoso tatuiruotės moterims

49-Pėdų tatuiruotės moterims52-3D tatuiruotės moterims

54-Tatuiruotės kojoms moterims

55-Lotus-tatuiruotės moterims57-Elegantiška tatuiruotė moterims60-Drugelio tatuiruotė-moteris

60-Dreamcatchertattoo-moterims 272274276-as279282284285-tu286-as291-as-tatuiruotes293297299tatuiruotės-mergaitėms-pasakiškas dizainas-300