50 įkvepiančių „Horus Eye Tattoo“ idėjų

Ar ieškote įkvepiančios tatuiruotės, turinčios gilesnę ir reikšmingesnę reikšmę? Tada atraskite šias „Eye of Horus“ tatuiruočių idėjas!

spalvota „Horus“ tatuiruotės akis

Ar esate pasirengęs gauti rašalą? Jei taip, tikriausiai ieškote tatuiruotės, kuri atrodytų puikiai, tačiau taip pat turės gilesnę ir simbolinę prasmę.

Nesvarbu, ar jus domina Senovės Egipto civilizacija, ar tiesiog norite pasirinkti kažką šiek tiek kitokio ir neįprasto savo tatuiruotei, „Eye of Horus“ tatuiruotė gali būti būtent tai, ko ieškote.

Horuso krūtinės tatuiruotė

Yra daugybė būdų, kaip į pasirinktą išvaizdą įtraukti „Eye of Horus“ tatuiruotės dizainą, taigi, ar jums reikia simbolio, kuris būtų įtrauktas į didesnę nugaros dalį ar rankovę, ar ką nors mažo, kad puoštų jūsų kulkšnį ar riešą, patikrinkite šiuos įkvepiančius „Eye of Horus“ tatuiruočių idėjos, kurios tikrai sužavės.

Horuso tatuiruotės akis ant rankos

Horo akies istorija

Senovės egiptiečiai tikėjo, kad burtai gali būti perduodami per akių galią tik žvilgsniu.

Jie ne tikėjo pikta akimi ir jos galingu poveikiu, bet ir tikėjo, kad šią blogį gali įveikti gera akis.

Šie įsitikinimai buvo Egipto apsuptų mitų, susijusių su Horu, pagrindas.

Horo akies simbolis yra vienas garsiausių ir plačiausiai pripažintų Egipto simbolių. Susijęs su karališka galia, apsauga ir gera sveikata, Egipto hieroglifuose jis buvo naudojamas kartu su kitu panašiu simboliu – „Ra of Eye“..

„Horus“ akies rankos tatuiruotė

Nors kai kurie žmonės mano, kad abu simboliai yra keičiami, jie nėra. Tiesą sakant, abu simboliai yra labai skirtingi ir yra pagrįsti dviem visiškai skirtingomis legendomis apie du visiškai skirtingus dievus.

Ra akis priklausė Ra, saulės dievui. Šią akį supanti legenda buvo smurtas, neapykanta, sunaikinimas ir įniršis. Tuo tarpu Horo akis priklausė Horui, o jo legenda yra apie regeneraciją ir gydymą.

Horus buvo galingas dievas, susijęs su dangumi. Būdamas požemio valdovo Ozyrio ir Izidės, jo sesers žmonos, magijos ir gyvenimo deivės, sūnus, jį užaugino motina, kai jo tėvą nužudė ugnies dievas Setas..

„Horus“ akies nugaros tatuiruotė

Kai Horusas pasiekė vyriškumą, jis išėjo atkeršyti savo tėvo žudikui, kovodamas keletą mūšių, kad paveldėtų požemio sostą.

Vieno iš šių mūšių metu Horo dešinė (arba kairioji, priklausomai nuo legendos versijos) akis buvo pamesta ir Setas suplėšė į šešias dalis.

Galų gale Horas triumfavo ir jo akis atgavo Egipto nuotaikų dievas Thotas. Atkurta akis buvo vadinama „Wadjet“, reiškiančia sveiką ar sveiką.

Horuso krūtinės tatuiruotė

Buvo tikima, kad atkurta Horo akis turi gydomųjų galių, todėl senovės Egipto žmonės pradėjo gaminti Akių amuletus iš tokių medžiagų kaip lapis lazuli, karneolis ir auksas.

Simbolį sudaro šešios dalys, kurių kiekviena yra viena iš šešių dalių, pažeistų iš Horo akies. Įdomu tai, kad senovės Egipto matavimuose „Eye“ buvo pavyzdys, kaip buvo matuojamos visumos dalys, tačiau iš viso šios dalys padidina 63/64 – tai simbolizuoja, kad niekas negali būti tobula.

Be to, kiekviena dalis yra susijusi su skirtinga prasme. Kotelis reiškia prisilietimą, uodega – skonį, dešinė – pardavimą, o kairė – klausą. Antakiai atspindi mintis, o vyzdžiai – regėjimą.

„Horus“ akių tatuiruotė

Kodėl verta pasidaryti „Horus Eye“ tatuiruotę?

Jei ketinate pasidaryti Egipto tematikos tatuiruotę, norėsite sužinoti Horos tatuiruotės prasmę.

Nesvarbu, ar pasirinksite įtraukti „Horus Eye“ simbolį į didesnę teminę tatuiruotę, ar norite, kad jis būtų vaizduojamas atskirai kaip atskiras kūno meno kūrinys, turėsite sugebėti atsakyti į bet kurį klausimus, kuriuos kiti gali užduoti apie jūsų Egipto akių tatuiruotės reikšmę.

Horuso tatuiruotės akis ant riešo

Daugeliui žmonių, kurie pasirenka tokio tipo tatuiruotes, patrauklumas slypi tiesiog grožiu ir dramatišku patrauklumu, o kitiems tai puikiai atspindi jų susidomėjimą senovės Egipto mitologija, legendomis ir kultūra.

Tačiau yra daugybė kitų tatuiruočių mėgėjų, kurie pasirenka „Horus Eye“ savo tatuiruotės dalimi dėl savo simbolinės prasmės, kuri atsirado šimtmečius.

horo tatuiruotės akis

Šiuolaikinėje visuomenėje Horo akis laikoma simboliu, simbolizuojančiu sveikatą, apsaugą, karališkumą ir suverenitetą.

Vis dar manoma, kad jis suteikia tam tikrą apsaugą nuo dėvėtojo ir gali nukreipti blogą akį, jei ji būtų užmesta ant jų.

geometrinė „Horus“ tatuiruotės akis

Kadangi yra daug skirtingų šio senovinio simbolio reikšmių ir interpretacijų, žmonės pasirenka tokio tipo tatuiruotę pasidaryti daugeliui tikslų. Kai kurios populiarios priežastys:

  • Tai gali būti ilgalaikis priminimas apie gaisrą mūsų viduje
  • Tai padidina dėvėtojo afinitetą sakalui ir gyvatei
  • Tai gali reikšti nešėjo gyvenimo ciklą ar perėjimą
  • Tai gali būti apsauginis simbolis
  • Tai simbolis, susijęs su žiniomis ir mokymusi, ir gali reikšti nepatenkintą žinių alkį
  • Tai reiškia viską matančią akį, todėl gali būti simbolis, reiškiantis, kad matote dalykus iš kitos perspektyvos
  • Jis gali būti pasirinktas todėl, kad dėvėtojas turi egiptietiškas šaknis arba jaučia ryšį su Egipto kultūra ir tradicijomis
  • Kai kurie žmonės turi savo Horo akies simbolio interpretaciją ir gali pritaikyti savo kūno rašalą savo poreikiams tenkinti..

„Horus“ tatuiruotės akvarelės akis

Kaip prižiūrėti savo tatuiruotę

Kai padarysite „Eye of Horus“ tatuiruotę, turėsite žinoti, kaip ją tinkamai prižiūrėti. Jūsų tatuiruotė bus uždengta, kai išeisite iš tatuiruočių studijos, tačiau tą dangą turėtumėte nuimti po pirmųjų 24 valandų.

Švelniai nuplaukite naują tatuiruotę naudodami antimikrobinį muilą, tada švelniai nusausinkite. Kelis kartus per dieną tepkite antibakterinį tepalą ir keletą dienų kasdien nuplaukite vietą muilu ir vandeniu, kiekvieną kartą švelniai nusausinkite..

spalvota „Horus“ tatuiruotės akis

Pakartokite maždaug 4 savaites ir venkite dėvėti drabužius, kurie gali prilipti prie tatuiruotės. Porą savaičių nesideginkite ir nesimaudykite ir venkite labai karšto vandens, nes tai gali išblukinti spalvą.

Įprasta, kad nauja tatuiruotė šašosi, bet nelupo. Nubraukite arba pasirinkite. Jei jūsų tatuiruotė užsikrečia, kreipkitės į gydytoją.

„Horus“ akies rankos tatuiruotė Horuso tatuiruotės akis ant rankos „Horus“ akies nugaros tatuiruotė Horuso krūtinės tatuiruotė „Horus“ akių tatuiruotė horo tatuiruotės akis „Horus“ tatuiruotės akis ant nugaros geometrinė horo tatuiruotės akis ant šonkaulio horos tatuiruotės akis ant rankos

spalvota „Horus“ tatuiruotės akis ant rankos „Horus“ akies rankos tatuiruotė Horuso tatuiruotės akis ant rankos „Horus“ akies nugaros tatuiruotė Horuso krūtinės tatuiruotė „Horus“ akių tatuiruotė Horuso tatuiruotės akis ant rankos horo tatuiruotės akis geometrinė „Horus“ tatuiruotės akis ant rankos horos tatuiruotės akis ant rankos

spalvota „Horus“ tatuiruotės akis ant nugaros „Horus“ akies rankos tatuiruotė Horuso tatuiruotės akis ant rankos „Horus“ akies nugaros tatuiruotė Horuso krūtinės tatuiruotė „Horus“ akių tatuiruotė horo tatuiruotės akis Horuso tatuiruotės akis ant rankos genties akis iš horos tatuiruotės ant nugaros horos tatuiruotės akis ant rankos

spalvota horo tatuiruotės akis ant krūtinės „Horus“ akies rankos tatuiruotė Horuso tatuiruotės akis ant rankos „Horus“ akies nugaros tatuiruotė Horuso krūtinės tatuiruotė „Horus“ akių tatuiruotė „Horus“ tatuiruotės akis ant nugaros Horuso tatuiruotės akis ant rankos genties akis iš tatuiruotės ant kaklo Horus tatuiruotės genties akis ant kaklo