75 neįtikėtinos durklų tatuiruotės

Norite sužinoti daugiau apie peilio tatuiruotes ir durklų tatuiruotes? Sužinokite tikrąją durklo tatuiruotės reikšmę ir istoriją.

drugelio peilio tatuiruotė

Jei galvojate pasidaryti durklo tatuiruotę, reikia daug ką apsvarstyti.

Tatuiruotės su durklais yra populiariausios vyrų tatuiruočių rūšys, todėl šiek tiek sunkiau užklijuoti savo unikalų dizainą ant šių durklų ir jų derinių.

Vienas iš būdų padaryti savo durklo tatuiruotę asmeniškesnę ir prasmingesnę – geriau suprasti apie jas, jų istoriją ir durklų tatuiruotės reikšmes.

gyvatės ir durklo tatuiruotė

Žinodami durklų tatuiruočių istoriją ir tai, kaip jų variantai keičia ar sustiprina jų reikšmę, jūs būsite pasiruošę pasirinkti tinkamą peilio ar durklo tatuiruotės tipą.

Taigi, prieš eidami į tatuiruočių studiją turėdami bendrą idėją, patikrinkite šias durklų tatuiruotes ir daugiau apie jas supraskite.

roko ir durklo tatuiruotė

Peilių ir durklų tatuiruočių istorija

Kakulai buvo ryškus artefaktas per visą žmonijos istoriją ir netgi naudotas dar bronzos amžiuje (variniai durklai) arba neolito laikais, kai buvo gaminami iš dramblio kaulo, kaulo ar titnago.

Dar prieš tai ankstyvas Homo Erectus bandė padaryti aštrius daiktus, kad padėtų jiems surinkti maisto savo genčiai.

durklo rankos tatuiruotė

Žmogaus egzistencija rėmėsi durklais, kad išgyventų per šiuos konfliktus, ir kaip medžioklės bei valgymo būdas.

Ryšį tarp žmogaus ryžto ir išgyvenimo lengva identifikuoti su durklu, todėl jis tapo vienu populiariausių tatuiruočių dizainų per visą istoriją.

vilko ir durklo tatuiruotė

Tačiau durklai buvo susiję ne tik su kova ir mirtimi. Jie taip pat vertinami kaip apeigų centre esantys objektai, pavyzdžiui, jų buvimas Egipto proga, kur autoriniai atlyginimai būtų aprūpinti puošniais durklais.

Šiandien durklas vis dar yra žydų bendruomenių simbolis, kur jie naudoja durklą aukodami savo valgytus gyvūnus.

durklo ausies tatuiruotė

Ankstesnėse tatuiruotėse durklas būtų paprasta forma – prie kurios daugelis grįžo šiandien. Vis dėlto durklų tatuiruotė laikui bėgant vystėsi, įtraukiant įvairius elementus ir smulkesnes detales.

durklo piršto tatuiruotė

Dauguma žmonių šiandien pasirinks savo durklų tatuiruotę lydėti vaizdus, ​​tokius pat baisius kaip durklas, pavyzdžiui, kaukolę. Arba jie naudoja durklą, kad kontrastų su gražiu vaizdu, pavyzdžiui, drugeliu ar rože.

Šie papildymai padėjo durklų tatuiruotėms išeiti už vyrų ratų ribų ir tapo populiaresni tarp moterų.

durklo piršto tatuiruotė

Durklo tatuiruočių simbolis ir prasmė

Kabulai ar elementarūs aštrūs daiktai buvo svarbi žmogaus egzistavimo dalis, leidžianti mums medžioti, valgyti ir išgyventi per amžius.

Štai kodėl daugelis žmonių susieja durklų tatuiruotes, kai jos pačios yra išlikimo, drąsos, žmonijos ir stiprybės simbolis.

durklo šlaunies tatuiruotė

Durklo padėtis taip pat gali turėti įtakos tatuiruotės prasmei. Pavyzdžiui, kai du durklai kerta vienas kitą, tai gali būti draugystės ir solidarumo ženklas.

Kartais grupės ar draugai dėl šios priežasties pasidarys atitinkamas tatuiruotes, kuriose yra durklai, kertantys vienas kitą.

durklo kojos tatuiruotė

Viso tatuiruočių simbolis ir reikšmė yra labai vyriška, todėl jie dažnai tampa populiaresni tatuiruotės tarp vyrų dažniau nei moterys.

Kai durklas yra didesnio gabalo, kuriame yra kitų vaizdų, dalis, durklo tatuiruotės simbolis gali būti kitoks.

Atraskite durklų tatuiruočių simbolį ir reikšmę, kai jie derinami su kitais paveikslėliais žemiau šio straipsnio.

tatuiruotė su durklais rankovėmis

Dažnos durklų tatuiruotės

Pati durklų tatuiruotė dažnai yra liekna, todėl ji labiausiai tinka uždėti ant kūno galūnių.

Labiausiai pastebimos vietos yra išilgai bicepso, išorinės rankos ir blauzdos nugaros.

durklo tatuiruotė

Tačiau durklų tatuiruotės taip pat dedamos kartu su kitais simboliais, tokiais kaip rožės, gyvatės, kaukolės ir širdys – daugiau apie juos ir tokių derinių reikšmę rasite žemiau.

Kai durklų tatuiruotė sujungė kitus elementus, jie nėra tokie liekni ir gali būti netinkami uždėti ant galūnių, ypač jei rankos ar kojos apimtis nėra pakankamai didelė.

durklo šlaunies tatuiruotė

Kartu su kitais dizaino elementais durklų tatuiruotės taip pat dažniausiai randamos ant krūtinės, pečių ašmenų ir šlaunų.

akių ir durklų tatuiruotė

Kombinuotos durklų tatuiruotės ir ką jos reiškia

Kaklo tatuiruotės dažnai derinamos su rožėmis, gyvatėmis, kaukolėmis, drugeliais ir širdimis. Štai ką reiškia kiekviena iš šių tatuiruočių porų.

mėnulio ir durklo tatuiruotė

Rožinės ir durklo tatuiruotės

Kakulai ir rožės nėra du simboliai, kuriuos galėtumėte lengvai susieti vienas su kitu – būtent šis kontrastas daro juos tikrai populiarius.

Viena vertus, turime rožę, kuri yra graži, spalvinga ir kupina gyvybės. Kita vertus, peilis, simbolizuojantis mirtį, išdavystę, sunkumus ar sunaikinimą, atsveria rožę.

Šios poros priežastis ir prasmė yra pabrėžti žmogaus egzistencijos dvilypumą.

Gyvenimas gali turėti pakilimų, tačiau jis visada turi ir nuosmukių. Šis elementų kontrastas daro durklo ir rožės tatuiruotės reikšmę sunkiai pasiekiamą ir pastebimą.

durklo ir rožės tatuiruotė ant rankos

Gyvatės ir durklo tatuiruotės

Gyvatės ir durklo tatuiruotė yra gana unikali, nes skirtingai nuo kitų variantų, tatuiruotė išlieka liekna.

Tokio derinio prasmė gali būti labai skirtinga. Kai kuriems tatuiruočių entuziastams gyvatės ir durklai reiškia gijimą ir yra paplitę tarp medicinos grupių, kurioms patinka jų tatuiruotės.

Kita gyvačių ir durklų tatuiruočių reikšmė yra romėnų Merkurijaus dievas. Tai buvo Romos Dievas, atsakingas už žinučių siuntimą ir žmonių pasmerkimą požemiui.

Tai dar viena agresyvi durklų tatuiruotės forma, tačiau taip pat gali tiesiog parodyti giminingumą romėnų mitologijai.

gyvatės ir durklo tatuiruotė

Kaukolės ir durklo tatuiruotės

Kaukolės ir durklo tatuiruotės gali būti agresyviausios ir vyriškiausios tatuiruotės. Šis tatuiruotės derinys turi daug reikšmių.

Labiau optimistiškas supratimas yra tas, kad asmuo parodo, kad nebijo mirties ir įveikė savo baimę. Kitas yra tik mirtis apskritai, kai skiriasi durklo ir kaukolės sąveika.

Tačiau konkretesnė kaukolės ir durklo tatuiruotės interpretacija yra susijusi su piratais ir linksmu Rogeriu.

Kai durklas yra dedamas už kaukolės, jis dažnai suvokiamas agresyviai – tu turi pasiduoti arba mirti, kaip piratai būtų šaukę.

kaukolės ir durklo tatuiruotė

Drugelio peilio tatuiruotės

Anksčiau buvo minėta, kad peilio tatuiruotės ir durklo tatuiruotės dažnai reiškia vyriškus bruožus, todėl vyrai juos renkasi labiau nei moteris.

Žinoma, kai kurios moterys vis dar pasirenka pasidaryti tatuiruotes su durklais, ir tai dar daugiau, jei durklas derinamas su moteriškesniu įvaizdžiu, pavyzdžiui, drugeliu.

Drugelio tatuiruotė dažnai simbolizuoja gyvenimo pasikeitimą ar drastišką transformaciją. Kartu su durklu ši reikšmė padidėja, nes ji taip pat reiškia kito gyvenimo etapo mirtį ar pabaigą.

drugelio peilio tatuiruotė ant rankos

Širdies ir durklo tatuiruotės

Kai durklo atvaizdas derinamas su širdies tatuiruote, dažnai būna, kad durklas perveria širdį, kad parodytų sulaužytą širdį. Žmonės pasirenka šias tatuiruotes norėdami parodyti, kad jiems skaudėjo širdį ar neteko mylimo žmogaus.

Ši reikšmė sustiprėja įtraukiant asmens vardą, inicialus ar net jo gimimo datą arba jo praradimo datą.

Kai kuriems žmonėms vaizdų derinys taip pat gali reikšti išdavystę ar neišvengiamą mirties pabaigą.

Dažnai būna taip, kad dviejų elementų sąveika tarpusavyje leidžia žiūrovams geriau suprasti tatuiruotės prasmę.

širdies ir durklo tatuiruotė ant šlaunies

Durklo tatuiruotė ir peilio tatuiruotės yra vieni įdomiausių dizainų, kuriuos žmonės pasirenka dėl daugybės reikšmių ir simbolikos, ypač kai jie derinami su kitais vaizdais ir tatuiruotėmis!

vilko ir durklo tatuiruotė

durklo rankos tatuiruotė durklo ausies tatuiruotė durklo piršto tatuiruotė durklo kojos tatuiruotė tatuiruotė su durklais rankovėmis durklo tatuiruotė ant rankos durklo šlaunies tatuiruotė akių ir durklo tatuiruotė ant rankos širdies ir durklo tatuiruotė ant krūtinės mėnulio ir durklo tatuiruotė ant rankos kaukolės ir durklo tatuiruotė ant šlaunies gyvatės ir durklo tatuiruotė ant kaklo vilko ir durklo tatuiruotė ant šlaunies

drugelio peilio tatuiruotė ant rankos durklo rankos tatuiruotė durklo ausies tatuiruotė durklo piršto tatuiruotė durklo kojos tatuiruotė tatuiruotė su durklais rankovėmis durklo tatuiruotė ant rankos durklo šlaunies tatuiruotė akių ir durklo tatuiruotė ant rankos mėnulio ir durklo tatuiruotė ant nugaros kaukolės ir durklo tatuiruotė ant rankos gyvatės ir durklo tatuiruotė ant rankos vilko ir durklo tatuiruotė ant rankos

drugelio peilio tatuiruotė durklo ir rožės tatuiruotė durklo rankos tatuiruotė durklo ausies tatuiruotė durklo piršto tatuiruotė durklo kojos tatuiruotė tatuiruotė su durklais rankovėmis durklo tatuiruotė durklo šlaunies tatuiruotė akių ir durklų tatuiruotė širdies ir durklo tatuiruotė mėnulio ir durklo tatuiruotė kaukolės ir durklo tatuiruotė gyvatės ir durklo tatuiruotė vilko ir durklo tatuiruotė

drugelio peilio tatuiruotė ant kojos durklų ir rožių tatuiruotė ant kojos durklo rankos tatuiruotė durklo ausies tatuiruotė durklo piršto tatuiruotė durklo kojos tatuiruotė tatuiruotė su durklais rankovėmis durklo tatuiruotė ant kojos durklo kojos tatuiruotė akių ir durklo tatuiruotė ant šonkaulio širdies ir durklo tatuiruotė ant rankos mėnulio ir durklo tatuiruotė ant rankos kaukolės ir durklo tatuiruotė ant krūtinės gyvatės ir durklo tatuiruotė ant rankos vilko ir durklo tatuiruotė ant rankos