Daugiau nei 100 prasmingų smėlio laikrodžio tatuiruočių dizaino

Šiuo metu kiekvienas žmogus nori būti unikalus visais atžvilgiais, o tatuiruočių menas nėra šios taisyklės išimtis. Todėl tatuiruočių entuziastai ir menininkai nuolat dirba su novatoriškomis tatuiruočių dizaino galimybėmis. Vienas iš unikalių tatuiruočių meno dizaino, kuris šiais laikais didina populiarumo aukštumas, yra mistinė smėlio laikrodžio tatuiruotė. Smėlio laikrodis yra senas laiko simbolis, susidedantis iš dviejų stiklo trikampių, vienas apverstas ant kito ir kuriame yra smulkaus smėlio, tarp kurių patenka vienas į kitą. Jis buvo naudojamas senovėje laikui matuoti, ir nors objektas šiandien yra pasenęs, jis vis dar yra žmonių rasės dėmesio centre dėl jo patrauklios savybės.

Smėlio laikrodžio tatuiruotės reikšmės

Smėlio laikrodis yra istorinis laiko matavimo prietaisas ir, nepaisant to, kad jį jau seniai pakeitė laikrodžiai, jis vis dar gerbiamas dėl savo estetinės ir simbolinės vertės. Neretai pasimatys, kaip smėlio laikrodis naudojamas kaip puošmena skoningų savininkų namuose. Pagrindinė smėlio laikrodžio pagarbos priežastis yra jo susiejimas su laiku, kuris yra pats brangiausias dalykas žmogaus gyvenime, nes praėjęs laikas niekada negrįžta ir tampa prarasta galimybe. Smėlio laikrodis taip pat nuolat primena mirtingumą, galutinę gyvenimo tiesą. Smėlio laikrodžio tatuiruotė pakartoja laiko vertę ir nemirtingumo tiesą.

Kartu tai įkvepia nešėją, kad geri ir blogi laikai yra tik praeinantys etapai ir jie turi baigtis, nes pokyčiai yra neišvengiama žmogaus egzistencijos dalis. Tai taip pat gali simbolizuoti pusiausvyrą Visatoje. Senovėje alchemikai smėlio laikrodį laikė žemės ir dangaus simboliu, o apatinė pusė simbolizavo žemę, o viršutinė – dangų, o energija nuolat keliaudavo tarp šių dviejų sričių..

Kai kurios kitos reikšmės, susijusios su šiuo žaviu objektu, yra ciklai, jei tai gamta, gyvenimas ir mirtis, praeinamumas ir neišvengiamybė. Tuo pačiu metu smėlio laikrodis taip pat yra moteriškumo simbolis, suteikiantis reikšmės garsiajai moters „smėlio laikrodžio figūrai“, kuri yra kreivos figūros atributas. Todėl moterims smėlio laikrodžio tatuiruotė gali trukti per visą moters gyvenimo ciklą įvairiais jos gyvenimo etapais. Panašiai smėlio laikrodis taip pat yra patrauklus lyčiai, nes du trikampiai reiškia vyrą ir moterį, o šis objektas reiškia visus svarbius jų tarpusavio santykius, kurie yra visos žmogaus būties pagrindas.

Visos šios nuostabios simbolinės smėlio laikrodžio tatuiruotės reikšmės šiandien tampa itin populiariu tatuiruočių meno elementu, o vyrai ir moterys visame pasaulyje mano, kad tai yra labai ieškomas dizaino elementas.

Paskirties vadovas

Nereikia nė sakyti, kad viskas priklauso nuo dėvėtojų, kur jie nori įdėti savo smėlio laikrodžio tatuiruotes. Nepaisant to, yra keletas bendrų šių tatuiruočių vietų, kurias galbūt norėsite apsvarstyti, neatsižvelgiant į jūsų kultūrą. Štai keletas iš dažniausiai pasitaikančių paskirties vietų:

  • Tatuiruotės ant krūtinės – Krūtinė yra įprasta kūno vieta. Tai labai būdinga vyrams, nes moterys turi krūtis, kurios gali paveikti visą nuostabią iliuziją. Nuo krūtinės galite išplėsti dizainą iki skrandžio ar peties.
  • Tatuiruotės ant ginklų – Jie taip pat puikiai atrodys ant rankų. Taip yra todėl, kad žmogaus rankos yra iš prigimties ilgos, todėl puikiai tinka smėlio laikrodžiui. Galite nuspręsti, kur pradėti tatuiruotę. Jis yra tiesiai ant peties arba nuo riešo. Jūs turite nuspręsti.
  • Tatuiruotės ant kojų – Žmogaus kojos taip pat yra ilgos, todėl tai taip pat gali būti tobula vieta. Žinoma, tai taip pat jūsų sprendimas, ar norite išsitatuiruoti tiek ant dešinės, tiek ant kairės kojos ar tik vienos. Kad tatuiruotės dizainas būtų įdomesnis, galite liepti savo profesionaliam tatuiruočių meistrui pratęsti tatuiruotę link šlaunies dalies.
  • Tatuiruotės ant kaklo – Jei norite mažesnio dizaino, tai iš tikrųjų įmanoma. Nepaisant to, tam reikia didelės tatuiruočių meistro patirties, nes detalės yra labai mažos, todėl reikia eksperto rankos. Šiuo atveju kaklo sritis yra geriausia kūno vieta tatuiruotei.
  • Tatuiruotės ant riešo – Jūsų riešas taip pat gali būti puiki vieta jūsų mažesniam menui. Tačiau jums tai bus šiek tiek skausminga, nes riešas yra supakuotas su smulkiais ir pagrindiniais nervais, jungiančiais su kai kuriais kitais jūsų organais. Taigi jūs turite būti pakankamai drąsus, kad ištvertumėte skausmą.

Populiariausi dizaino variantai

Smėlio laikrodis šiandien tapo vienu populiariausių tatuiruočių meno dizaino elementų, nes jis turi patrauklią išvaizdą ir yra prasmingas, o tai yra atributai, kurių kiekvienas tatuiruočių mylėtojas ieško dizaino. Be to, šis elementas yra universalus ta prasme, kad jis puikiai atrodo tiek išskirtinumo, tiek kartu su kitais dizaino elementais. Smėlio laikrodžio tatuiruotė gali būti rašoma mažais arba dideliais raštais, todėl ją galima uždėti ant įvairių kūno dalių. Štai keletas populiarių dizainų:

  • Klasikinis smėlio laikrodžio dizainas – Šis dizainas pasižymi šiuo madingu elementu ir atrodo nuostabiai patrauklus, be to, nuolat įkvepia nešėją apie laiko svarbą ir tiesą apie neišvengiamumą. Mažos tatuiruotės puikiai atrodo kaip riešo, kulkšnių, už kaklo ir už ausų tatuiruotės, o didesnės gali būti ant apatinės nugaros, peties, krūtinės, rankos ar kojos.
  • Smėlio laikrodis su rožių tatuiruote – Kitas populiarus dizaino variantas yra smėlio laikrodis su rožių tatuiruotės dizainu, kuris atrodo labai gražiai ir tuo pačiu primena, kad grožis yra kažkas laikino ir jį reikia vertinti, kol jis vis dar yra.
  • Smėlio laikrodis su kaukolės tatuiruote – Smėlio laikrodis su kaukolės tatuiruote reiškia tamsią tiesą, kad mirtis yra galutinė gyvenimo realybė, ir žmogus turėtų teisingai panaudoti laiką, kad vėliau jo neatgailėtų..
  • Smėlio laikrodis su sparnų tatuiruote – Mes visi turėjome girdėti apie posakį, kad laikas bėga, o tai pavaizduota per smėlio laikrodį su sparnų tatuiruote, kuri reiškia artėjančią žmonių pabaigą ir ribotą laiką, kurį jie turi atlikti visus norimus darbus.
  • Carpe Diem su smėlio laikrodžiu – Vienas iš populiariausių tatuiruočių meno dizaino yra teksto ir žinomų citatų su dizaino elementais naudojimas. „Carpe Diem“ frazė geriausiai dera su smėlio laikrodžio dizainu, nes ji pakartoja laiko vertę žmonėms.

Tokiu būdu kūrybingi dizaineriai gali pridėti kitų elementų su smėlio laikrodžio dizainu, kad sukurtų nuostabius ir unikalius tatuiruočių dizainus, kurie tikrai patrauks dėmesį.

smėlio laikrodis-tatuiruotė-1smėlio laikrodis-tatuiruotė-2smėlio laikrodis-tatuiruotė-3smėlio laikrodis-tatuiruotė-4smėlio laikrodis-tatuiruotė-5smėlio laikrodis-tatuiruotė-6-650x488smėlio laikrodis-tatuiruotė-7smėlio laikrodis-tatuiruotė-8smėlio laikrodis-tatuiruotė-9-650x488smėlio laikrodis-tatuiruotė-10smėlio laikrodis-tatuiruotė-11smėlio laikrodis-tatuiruotė-12-650x488smėlio laikrodis-tatuiruotė-13-650x488smėlio laikrodis-tatuiruotė-14smėlio laikrodis-tatuiruotė-15smėlio laikrodis-tatuiruotė-16smėlio laikrodis-tatuiruotė-17-650x488smėlio laikrodis-tatuiruotė-19smėlio laikrodis-tatuiruotė-20smėlio laikrodis-tatuiruotė-21 smėlio laikrodis-tatuiruotė-22smėlio laikrodis-tatuiruotė-23smėlio laikrodis-tatuiruotė-24-650x488smėlio laikrodis-tatuiruotė-25smėlio laikrodis-tatuiruotė-26smėlio laikrodis-tatuiruotė-27smėlio laikrodis-tatuiruotė-28smėlio laikrodis-tatuiruotė-29-650x488smėlio laikrodis-tatuiruotė-31-650x488smėlio laikrodis-tatuiruotė-32smėlio laikrodis-tatuiruotė-33smėlio laikrodis-tatuiruotė-34smėlio laikrodis-tatuiruotė-35-650x488HOUR-GLASS-TATTOOHOUR-GLASS-TATTOO-1HOUR-GLASS-TATTOO-2HOUR-GLASS-TATTOO-3HOUR-GLASS-TATTOO-4HOUR-GLASS-TATTOO-5 HOUR-GLASS-TATTOO-7HOUR-GLASS-TATTOO-8HOUR-GLASS-TATTOO-9HOUR-GLASS-TATTOO-10HOUR-GLASS-TATTOO-11HOUR-Glass-TATTOO-12HOUR-GLASS-TATTOO-14HOUR-GLASS-TATTOO-15HOUR-GLASS-TATTOO-16HOUR-GLASS-TATTOO-17HOUR-GLASS-TATTOO-18HOUR-GLASS-TATTOO-19HOUR-GLASS-TATTOO-20HOUR-GLASS-TATTOO-21HOUR-GLASS-TATTOO-22HOUR-GLASS-TATTOO-23HOUR-GLASS-TATTOO-24HOUR-GLASS-TATTOO-25HOUR-GLASS-TATTOO-26HOUR-GLASS-TATTOO-27HOUR-GLASS-TATTOO-28HOUR-GLASS-TATTOO-29