Daugiau nei 150 žavingų Alisos stebuklų šalyje tatuiruočių dizaino

Ieškote įkvėpimo tatuiruotėms „Alisa stebuklų šalyje“? Nepraleiskite mūsų nuostabiausių kūno meno kolekcijų, įkvėptų garsiosios knygos!

pamišusio skrybėlininko tatuiruotė

Tarp literatūros įkvėptų tatuiruočių dizainų nė vienas nėra toks populiarus kaip Alisos stebuklų šalyje tatuiruotės.

Net ir populiarūs, „Alisos stebuklų šalyje“ įkvėptos tatuiruotės vis dar yra keistos, linksmos ir labai originalios.

Alisos stebuklų šalyje tatuiruotė

1865 m. Parašytas Lewisas Carrollas, „Alisos nuotykiai stebuklų šalyje“ yra romanas, užkariavęs ištisų kartų širdis ir mintis visame pasaulyje.

Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime pagrindinius „Alisos stebuklų šalyje“ dizaino tipus. Nepamirškite apsilankyti žemiau esančioje galerijoje, kur rasite dar daugiau įkvėpimo!

Alisa stebuklų šalyje tatuiruotė ant kojos

Alisos stebuklų šalyje tatuiruočių idėjos

Personažai

Jei turite mėgstamiausią Alisos istorijos personažą, tatuiruotė, vaizduojanti juos, galėtų būti puikus būdas tai išreikšti.

Pagrindiniai personažai, taigi ir populiariausi tatuiruočių objektai, yra šie:

 • Alisa – kaip pagrindinė veikėja, Alisa, suprantama, daugiausiai pasirodo tatuiruočių dizaino srityje. Norėdami sukurti savo Alisos dizainą, galite remtis iliustracijomis, adaptacijų vaizdais arba savo vaizduote ir charakterio supratimu. Knygoje ji apibūdinama kaip turinti šviesius plaukus iki pečių ir mėlynas akis, ir-tam laikui tinkančiu būdu-vilkinti Viktorijos laikų stiliaus suknelę.

  Chriso Hatcho tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“

 • Češyro katė – „Cheshire Cat“ tatuiruotės dizainas reiškia išdykėlį. Jis išsiskiria didelėmis akimis, žiauriu požiūriu ir didele šypsena. Kaip vėliau paliesime, populiariausia Češyro katės tatuiruotės dizaino nuoroda yra 2010 m. Filmo adaptacijos personažo CGI versija. Peržiūrėkite šį įrašą, kad gautumėte daugiau kačių tatuiruočių.

  alice_in_wonderland_1

 • Skrybėlininkas – dar vieną iš karto atpažįstamą personažą iš Carrollo romano, kepurę puikiai pavaizdavo Johnny Deppas Tim Burtono adaptuotoje knygoje. Nors knygoje jis niekada nebuvo taip paminėtas, dauguma žmonių jį žino kaip „pašėlusią skrybėlę“. Iš beprotiško skrybėlių tatuiruočių dizaino dažniausiai būna beprotiškai atrodantis vyras, nešiojantis skrybėlę su skrybėle su užrašu „Šiuo stiliumi 10/6“, kaip jis aprašytas knygoje. Užrašas ant skrybėlės yra nuoroda į skrybėlės kainą – dešimt šilingų ir šeši pensai.

  alice_in_wonderland_2Iain Strannigan tatuiruotė „Mes visi išprotėjome čia“

 • Baltasis triušis – pasakojime Alisa atvyksta į Stebuklų šalį, sekdama paskui baltąjį triušį po triušio skylę. Abu šie elementai tapo tam tikra literatūros ir kino tropa – apsvarstykite, pavyzdžiui, nuorodą į baltąjį triušį matricoje. Baltojo triušio tatuiruotėse bus pavaizduotas-kaip ir galima tikėtis-baltas triušis, apsirengęs Viktorijos laikų stiliaus liemene ir laikantis kišeninį laikrodį.

  alice_in_wonderland_3

 • Kovo kiškis – „Alisos stebuklų šalyje“ triušių tatuiruotėse kartais vietoj to yra „Kiškio kiškis“ – „Mad Hatter“ kompanionas, vienodai sutrikęs ir keistas. Kovo kiškis nuo Baltojo triušio išsiskiria tamsesniu kailiu ir iškraipyta išvaizda.

Simboliai

Užuot tiesiogiai pavaizdavę romano personažus, daugelis „Alice in Wonderland“ tatuiruočių dizainų sutelkia dėmesį į netiesioginę prasmę.

Simbolių ir mažiau žinomų knygos nuorodų naudojimas gali būti puikus būdas perteikti knygos reikšmę.

Alisa stebuklų šalyje

Buteliai su etiketėmis „Gerk man“ yra įprastas simbolinio dizaino pasirinkimas, taip pat triušio skylės, lošimo kortos, skrybėlės ir Češyro katės akys bei šypsena.

al-in-alice-in-wonderland-tatuiruotė

Citatos

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Carroll romanas yra toks populiarus, yra prasmės gilumas, atrodantis už paprastų teiginių.

Lengvą, kartais šiek tiek absurdišką dialogą daugelis supranta, kad turi gilesnę tiesą.

Beckzo tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“

Apsvarstykite šiuos garsius romano sakinius:

 • „Nereikia grįžti į vakarykštę dieną, nes tada buvau kitoks žmogus“.
 • “Kas aš esu pasaulyje?” Ak, tai puikus galvosūkis.
 • „Kodėl, kartais aš tikėjau net šešiais neįmanomais dalykais prieš pusryčius“.

Daugelyje Alisos stebuklų šalyje tatuiruočių yra citatos iš knygos. Žodžiai gali būti įtraukti kaip didesnio dizaino elementai arba patys padaryti puikią rašymo tatuiruotę.

29

Įtraukiant tekstą į tatuiruotę, kaip į pagrindinį ar papildomą elementą, svarbu pasirinkti tinkamą šriftą.

Pasirinkę tinkamą teksto išvaizdą užtikrinsite, kad jis gerai derėtų su likusiu dizainu ir gerai jį papildytų.

Kursyviniai ir ranka rašyti šriftai yra vieni populiariausių tatuiruočių pasirinkimų. Jie yra estetiškai patrauklūs ir lengvai pritaikomi daugeliui dizainų.

Iliustracijos ir vizualiniai pritaikymai

Pirmasis „Alisos nuotykių stebuklų šalyje“ leidimas buvo išleistas su 42 Johno Tennielio medyje išraižytomis iliustracijomis..

Šie vaizdai, daugybę kartų perspausdinti būsimuose leidimuose, daug nuveikė formuojant tai, kaip mes įsivaizduojame romano veikėjus ir pasaulį.

Franko Stoney tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“

Kai kurios Alisos tematikos tatuiruotės taip pat ima šias iliustracijas kaip atskaitos tašką ar nuorodą, dažnai pridėdamos spalvų ir kitų elementų, pvz., Teksto ar modernesnio stiliaus.

Prisitaikymai

Bėgant metams buvo atliktos kelios Alisos nuotykių stebuklų šalyje ir romano tęsinio „Per žvilgsnį“ adaptacijos..

Daugelis „Alice in Wonderland“ tatuiruočių dizaino yra įkvėpti šių pritaikymų vaizdų, įskaitant:

 • Disnėjaus Alisa stebuklų šalyje -1951 m. Animacinė klasika buvo daugelio prisitaikymo įkvėptų Alisos tatuiruočių šaltinis. Filmas, sukurtas šiuo laikotarpiu „Disney“ būdingu stiliumi, pasižymi klasikiniais piešiniais ir animacija. Naudojant kaip tatuiruotes, šie vaizdai tampa tradiciniu tatuiruočių stiliumi: ryškios, vientisos spalvos, animacinio filmo išvaizda, mažai šešėlių ir be jų ir švelnus tamsus kontūras.

  alice_in_wonderland_4

 • Timo Burtono „Alisa stebuklų šalyje“ (2010) – itin sėkmingas filmas pasižymi neabejotinu režisieriaus stiliumi, beprotišku vaizdu ir perdėtais charakteriais.

  Alisa stebuklų šalyje-tatuiruotė-krūtinė-979854364Visų pirma, Česyro katės CGI perteikimas yra populiari „Alisos stebuklų šalyje“ tematikos dizaino tema ir sukuria įspūdingas 3D tatuiruotes.

  nuostabi-katė-alice-stebuklų šalyje-tatuiruotė

 • Amerikos McGee Alisa – vaizdo žaidimas, išleistas 2000 m., Ir jo tęsinys 2011 m. „Alisa: beprotybė sugrįžta“ pateikia tamsesnį šios istorijos vaizdą ir suteikia daug laisvės interpretuojant romaną. Patekę į psichologinio siaubo žanrą, žaidimų vaizdai yra labiau nerimą keliantys, todėl jie yra puikus įkvėpimas kuriant grėsmingesnes Alisos tematikos tatuiruotes.

Paskutiniai žodžiai

Romano interpretacijos skiriasi požiūris ir požiūris. Kai kurie mano, kad knyga yra tiesiog laukinės vaiko vaizduotės šventė.

Kiti mano, kad tekste yra tamsesnė simbolika, dažnai turinti psichologinį atspalvį, ir tai rodo, kad istorija yra realybės perpasakojimas psichiškai sutrikusio žmogaus protu.

Dienos pabaigoje, jei ieškote Alisos stebuklų šalyje tatuiruočių, tikriausiai turite asmeninį ryšį su istorija.

Jums svarbiausia tai, ką tai reiškia, ir tai turėtų jums padėti renkantis tatuiruočių dizainą „Alisa stebuklų šalyje“.

alice_in_wonderland_5alice_in_wonderland_6alice_in_wonderland_7alice_in_wonderland_8alice_in_wonderland_10alice_in_wonderland_11alice_in_wonderland_12alice_in_wonderland_13alice_in_wonderland_14alice_in_wonderland_15alice_in_wonderland_1618. Alisaalice_in_wonderland_19alice_in_wonderland_20

Dano Lavery tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“Alisos stebuklų šalyje tatuiruotė Nickas ImmsasPuiki gėlių tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“, kurią sukūrė Mini LauAlisos stebuklų šalyje tatuiruotės dizainas, sukurtas Sandros CunhaCheshire Cat tatuiruotė, autorė John BrassAlisa stebuklų šalyje tatuiruotėCybil Souza, mes čia visi pamišęFelipe Rodrigues Fe Rod tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“Dekoratyvinė Alisos tatuiruotė, autorė Sandra CunhaAlisa stebuklų šalyje tatuiruotėBalazs Bercsenyi tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“Češyro katės tatuiruotė, kurią sukūrė SzabiČešyro katė, Blayne BiusTyler Malek tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“tweedledee ir tweedledumCheshire Cat tatuiruotė pagal CavelluccitAlisos stebuklų šalyje tatuiruotė James ColesAlisos stebuklų šalyje tatuiruotė kryželiu, kurią sukūrė EvaGianluca Modesti „Cheshire Cat“ tatuiruotėTatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“alice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-893e32-asisAkvarelė-cheshire-katėAlisos stebuklų šalyje triušio tatuiruotė, autorė Mišička Kovácsováalice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-34wiufesFederica Floro tatuiruotė „Mad Hatter Tattoo“Chriso Marley „Aukso stebuklų šalyje“ tatuiruotė „Juodas darbas“alice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-3443kLee Reynoldso „Cheshire Cat“ tatuiruotė346345-alice-stebuklų šalyje-tatuiruotė„Cheshire Cat“ tatuiruotė, autorė Anton YellowDogkaljanas-rūkymas-katipiliaras-alice-stebuklų šalyje-tatuiruotė„Cheshire Cat“ tatuiruotė, autorė Bart Janusalice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-gflamingovisa pamišusi-čia-Alisa-stebuklų šalyje-tatuiruočių kastuvasAlisos stebuklų šalyje tatuiruotė, sukurta MissashaJohnny Deppo „Mad Hatter“ tatuiruotė pagal „Balon“„Cheshire Cat“ tatuiruotė pagal „Bolo Art“Brianne Hixx tatuiruotė „Mes visi išprotėjome“alice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-triušio rėmas-veidrodisalice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-triušis-stilingasFelipe Rodrigues Fe Rod akvarelė Alisa stebuklų šalyjenuostabi-alice-stebuklų šalyje-tatuiruotėAlisos stebuklų šalyje tatuiruotė, kurią sukūrė DenkAlisos stebuklų šalyje tatuiruotė, autorė MaxAlisos stebuklų šalyje eskizo stiliaus Tat Tatry„Alice in Wonderland“ tatuiruotė, sukurta „East Van“alice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-johnny-deppasspalvinga-cheshire-alice-stebuklų šalyje-tatuiruotėYeliz Ozcan tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“Alisa stebuklų šalyje Erico Joneso tatuiruotėalice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-cheshire-cat-pinkKiller Queen tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“Alisos stebuklų šalyje tatuiruotėAlisa stebuklų šalyje cituoja Russello Van Schaicko tatuiruotęalice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-deppalice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-arbatinukas-JUODA-BALTAMes visi čia padarėme tatuiruotę Nolan Durankvapą gniaužianti-Alisa stebuklų šalyje tatuiruotėCynthia Sobraty akvarelė Alisa stebuklų šalyje„Cheshire Cat“ tatuiruotė, autorė Kamil Mokotaukštos kokybės tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“alice-stebuklų šalyje-tattoo94jhdalice-stebuklų šalyje-tattooe224eAlisa stebuklų šalyje-tatuiruotės rankovėAlisos stebuklų šalyje „Sudsy“ tatuiruotėunikali-alice-stebuklų šalyje-tatuiruotėgeriausia-alice-in-wonderland-tatuiruotėČešyro katės tatuiruotė ant rankos, Coop„Cheshire Cat“ tatuiruotės dizainas, sukurtas Gianluca ModestiHelena Darling tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“Češyro katės tatuiruotė, Jacobo GlezAlisos stebuklų šalyje tatuiruotė, kurią sukūrė Larzyalice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-ousjkdAlisa stebuklų šalyje tatuiruotė„Yammy“ tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“Matt Curzon tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“Alisos stebuklų šalyje tatuiruotė pagal Eiloalice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-baltas triušiscitata-alice-stebuklų šalyje-tatuiruotėMarijos Fleet tatuiruotė „Alisa stebuklų šalyje“BALTAS triušis ALICE WONDERLAND TATTOOalice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-vintažinis flamingasalice-stebuklų šalyje-tatuiruotė-baltas triušisSONY DSCalice-in-woderland-tatuiruotė

alice_in_wonderland_21al3_in_wonderland_23alice_in_wonderland_24alice_in_wonderland_25aljansa_nusteblandija_26al788. kaip ir ašAčiū alice_in_wonderland_2930 straipsnis31 straipsnis32. kas tai yra?33 straipsnis34 straipsnisAlisa ir stebuklų šalis-tatuiruotė ant nugarosAlisa-Stebuklų šalyje-išilgai atvirukų-tatuiruotėAlisa-Stebuklų šalyje-pusiau rankovė-tatuiruotėAlisos stebuklų šalyje rankovės-tatuiruotėsAlisa stebuklų šalyje-tatuiruotė ant nugarosAlice-WONDERLAND-Tattoo-Tights-funny-tattoo-pėdkelnės Alisa su grybais-tatuiruotėjuodos spalvos-Alisa-Stebuklų šalyje-ant nugarosKarikatūra-Alisa-Stebuklų šalyje-tatuiruotėKatė-Alisa stebuklų šalyjepuodeliai-rankovė-Alisa-Stebuklų šalyje-kopijaCitata-Alisa-Stebuklų šalyje-tatuiruotėstebuklų šalis-tatuiruotėstebuklų šalis-tatuiruotė-1stebuklų šalis-tatuiruotė-2stebuklų šalis-tatuiruotė-3stebuklų šalis-tatuiruotė-4stebuklų šalis-tatuiruotė-7stebuklų šalis-tatuiruotė-8stebuklų šalis-tatuiruotė-9stebuklų šalis-tatuiruotė-11stebuklų šalis-tatuiruotė-12stebuklų šalis-tatuiruotė-14stebuklų šalis-tatuiruotė-15stebuklų šalis-tatuiruotė-16stebuklų šalis-tatuiruotė-17 stebuklų šalis-tatuiruotė-18stebuklų šalis-tatuiruotė-19stebuklų šalis-tatuiruotė-20stebuklų šalis-tatuiruotė-21stebuklų šalis-tatuiruotė-22„OLYMPUS“ Skaitmeninė kamera24stebuklų šalis-tatuiruotė-25stebuklų šalis-tatuiruotė-26stebuklų šalis-tatuiruotė-2728stebuklų šalis-tatuiruotė-30