Daugiau nei 150 puikių rankų tatuiruočių vyrams ir moterims

Šiandien ir net labai seniai rankų tatuiruotės gali būti laikomos populiariausiomis tatuiruotėmis, kurias kada nors dėvėjo tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Tiesą sakant, buvo keletas senovės civilizacijų, kurios naudojo šias tatuiruotes rodydamos savo socialinius sluoksnius toje vietoje, kur jie gyveno. Visame pasaulyje buvo net genčių, kurios naudojo tatuiruotes po ranka kaip ženklą aukštesnei pozicijai genčių grupėse.

Tatuiruotės nuo tylaus žmogaus požiūrio pareiškimo iki stiliaus pareiškimo tapo toli pažengusiu keliu, apimančiu daugelį amžių.

Iš esmės tatuiruotės yra skirtos pritraukti dėmesį, ir tai jos daro pakankamai gerai, jei jos dedamos gerai matomoje vietoje ant nešiklio, nesvarbu, vyro ar moters. Būtent dėl ​​to rankų tatuiruotės yra viena iš labiausiai žinomų maištingos partijos variantų, kurie nori būti labai atviri ir išraiškingi. Tai, kad rankos yra ideali vieta tatuiruotėms puikuotis, yra tai, kad tatuiruotės gali būti tokios ryškios vietoje, kaip jas lengva paslėpti. Nors nešėjas gali sulaukti daug komplimentų dėl sportuojančių patrauklių tatuiruočių, jis taip pat gali lengvai nuslėpti tokias tatuiruotes, kai to reikia profesiniais tikslais..

Ypač lengviau nuslėpti tatuiruotes ant rankos, kurios yra rašytos vidinėje pusėje. Dar vienas pastebimas dalykas, susijęs su tatuiruotėmis po ranka, yra tas, kad jas skauda rašalu. Todėl tik drąsūs ir labai įsipareigoję turėtų leistis į tatuiruočių sferą.

Tatuiruočių po ranka reikšmė

Kaip ir bet kokios kitos kūno tatuiruotės, po ranka esančios tatuiruotės turi savo reikšmę, ir tokia reikšmė yra priežastis, kodėl daugelis žmonių daro šias tatuiruotes. Tiesa ta, kad kiekvienos žmogaus rankos tatuiruotės reikšmė kartais priklauso nuo tikslios rankos vietos. Bet apskritai tai atspindi žmogaus maištingumą. Tai paprasčiausiai todėl, kad rankos yra svarbios kūno dalys, naudojamos tam, kad kažką darytume. Taigi, kadangi jūs maišote rankas rašalu, galbūt esate maištingas. Tokia tatuiruotė visada yra susijusi su drąsa ir drąsa.

Tatuiruotė ant rankų – tai ne tik susidorojimas su naujausia tendencija ar jūsų stipraus ir puošnaus mados jausmo parodymas. Daugelis vyrų ir moterų ten dėvi šias tatuiruotes norėdami ką nors pasakyti. Kadangi jie neturi drąsos pasakyti tokio dalyko balsu, jie naudoja tatuiruotes po ranka kaip geriausią būdą. Jei šios tatuiruotės yra specialiai dedamos ant delno, šios tatuiruotės tiesiog reiškia sėkmę ir nuolatinę apsaugą. Tiesa ta, kad kairės ir dešinės rankos tatuiruotės turi skirtingas reikšmes. Dešinė ranka dvelkia ryžtu ir dar kai kuriais teigiamais dalykais, o kairė – pasyvumu ir neigiamumu, pavyzdžiui, emocijomis. [/Su_expand]

Privalumai

Jei tūkstančiai žmonių mėgaujasi nuostabiais tatuiruotės ant kaklo, šlaunies, pėdos, klubų ir kulkšnies pranašumais, jokiu būdu negalite mėgautis daugybe savo paprastų rankų tatuiruočių privalumų. Štai keletas šių tatuiruočių privalumų:

 • Vyrams ir moterims skirtos tatuiruotės yra platesnės. Tai tikrai didelis privalumas, kuriuo galite mėgautis. Kadangi šios tatuiruotės yra platesnės, jūs tikrai galite išgraviruoti jums patinkantį dizainą, nesvarbu, kokio dydžio tatuiruotė būtų. Jei norite, netgi galite parodyti puikią siužetą.
 • Jūs tapsite lengvai pastebimas minioje. Tai yra pranašumas, kurio niekada negalite paneigti, nes tai jau įrodė milijonai žmonių pasaulyje, kurie turi tatuiruotes. Taip išsiskirsite tarp poilsio vietų.
 • Būsite labai patrauklus priešingos lyties akyse. Dėl nepaaiškinamų priežasčių žmonės, turintys tokias tatuiruotes, atrodo labai seksualūs ir karšti priešingoms lytims.

Trūkumai

Jei tikimasi pranašumų, taip pat turėtumėte pasiruošti keliems trūkumams, su kuriais galite susidurti kelyje. Šie trūkumai gali jus išbandyti kaip asmenybę, todėl būkite tvirti. Štai keletas iš jų.

 • Tatuiruotes ant rankų vyrams ir moterims sunku nuslėpti. Tai yra jūsų trūkumas, ypač jei gyvenate tam tikroje vietoje, kur tatuiruotės laikomos demonų simboliais.
 • Kai kurie žmonės gali su jumis elgtis kaip su nusikaltėliu. Tai vienas apgailėtinas faktas, kad turėtumėte būti pasirengę susidurti, kai turite tatuiruotes po ranka ir kai kurias kitas kūno tatuiruotes. Visada atminkite, kad šiandien ne visi žmonės yra atviri tatuiruotėms.
 • Tatuiruotės ant rankų paprastai yra skausmingos. Kodėl taip yra? Na, tai paprasčiausiai todėl, kad rankos yra arčiau jūsų kaulų ir jų raumenys yra plonesni, palyginti su kai kuriomis kitomis kūno dalimis, ypač pirštais. Taigi turėtumėte būti pasirengę stipriam skausmui, kurį galite pajusti tatuiruodamiesi ant rankų.

Idėjos mažoms rankoms tatuiruotėms

Kadangi tatuiruotės po ranka gali būti labai ryškios, jų dizainą reikia rinktis atsargiai, nes tatuiruotės dizainas daug ką pasako apie nešėjo požiūrį. Jie gali būti įvairių dydžių, nes mažos nykščio ir pirštų tatuiruotės patenka į rankų dizaino kategoriją, taip pat ir tatuiruotės su didelėmis rankovėmis. Vyrai ir moterys nori, kad šioms tatuiruotėms būtų ryškus ir ryškus dizainas, nes jie nori išreikšti savo maištingą požiūrį per šias tatuiruotes. Ryškios spalvos, stiprūs potėpiai ir ryškūs raštai yra pagrindiniai vyrų ir moterų tatuiruotų rankų dizaino atributai. Štai keletas dažniausiai naudojamų tatuiruočių dizaino:

 • Gaujos simbolis – Jie visada buvo pageidaujamas pasirinkimas žymint gaujos narius, o prie gaujos prisijungę žmonės gauna tatuiruotės dizainą, susijusį su ta konkrečia gauja, užrašytą ant rankos kaip prisijungimo ritualą. Voratinklis, kaukolė, gėlė ir inkaras yra keletas gaujų naudojamų dizainų.
 • Gėlių tatuiruotės ant rankų – Gėlės daro dar vieną didžiulį pasirinkimą sukurti patrauklią tatuiruotę ant rankų, nes jos yra amžini meilės, tyrumo ir grožio simboliai. Moterys ypač mėgsta gėlių dizainą. Be to, šie modeliai yra universalūs, nes yra geras spalvų ir įvairių gėlių pasirinkimas, kurį galima pasirinkti, kad būtų sukurtas unikalus nešiklio dizainas. Kiekviena gėlė taip pat turi skirtingą simbolinę reikšmę ir nešėjas gali pasirinkti tą, kuri yra arčiausiai to, ką nori reikšti. Gėlių tatuiruotes galima derinti su kitais elementais, tokiais kaip drugeliai, bitės, erškėčiai, lapai, širdys ir kt., Kad būtų pridėta jų estetinė vertė ir simbolinė reikšmė.
 • Genties tatuiruotės ant rankų  – Genčių dizainai, tokie kaip Samoa tatuiruotės, buvo amžini mėgstamiausi tatuiruočių meno srityje. Šie dizainai yra šauniai atrodantys, dažniausiai juodos spalvos ir ryškių stiprių linijų, todėl jie yra drąsūs, matomi ir patrauklūs. Tatuiruočių nešiotojai mėgsta puikuotis patraukliais genčių dizainais, o menininkams jie taip pat atrodo pernelyg viliojantys eksperimentuoti su tokiais dizainais.
 • Superhero dizainas -Jauni vyrai ir moterys mėgsta, kad ant rankų būtų rašomos superherojų tatuiruotės, nes šios tatuiruotės simbolizuoja didvyriškumą ir drąsios širdies dvasią. Štai kodėl jūs pastebėjote daug jaunuolio, kurio rankoje yra įspaustas Betmenas, Žmogus -voras, Hulkas ar Supermenas.
 • Vardo ir teksto tatuiruotės po ranka -Vienas iš populiariausių variantų yra tekstinės tatuiruotės, kurios gali apimti nešėjo ar mylimo žmogaus vardą, citatą ar inicialus, kurio jis ar ji nori būti jų dalimi amžinai. Nešėjas taip pat gali užrašyti svarbią datą, kad būtų paminėta ypatinga diena jo gyvenime, pavyzdžiui, gimtadienis, vestuvių data ar mylimo žmogaus gimimo data. Kai kuriose kultūrose žmonės net pamena mirusio mylimo žmogaus mirties datą, užrašydami ją kaip tatuiruotę ant rankos ar kitos kūno dalies. Kai kurie žmonės taip pat naudoja religines eilutes ar tekstą, kurie deklaruoja savo meilę ir atsidavimą savo religijai. Prie tokių tatuiruočių galima pridėti religinių simbolių, tokių kaip Šventasis Kryžius.
 • Pirštų žiedo tatuiruotės – Pirštų ir nykščių tatuiruotes taip pat galima apibrėžti ant rankos. Nors mažus simbolius, tokius kaip paukščiai, drugeliai ar inicialai, galima išgraviruoti ant pirštų, dekoratyvinės žiedinės tatuiruotės yra puikus pasirinkimas išrankiems tatuiruočių mėgėjams. Šios žiedinės tatuiruotės puikiai pakeičia brangius vestuvių ar sužadėtuvių žiedus, o geriausia yra tai, kad niekada jų neprarasite ar su jais nesiskirsite.
 • Arabų tatuiruotės – Arabiški piešiniai skiriasi nuo įprastų tatuiruočių, nes jie yra sukurti naudojant natūralius dažus, vadinamus chna, ir yra laikino pobūdžio. Šimtmečius jie buvo naudojami moterų rankoms pakelti ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės ir vaikų gimimas šeimoje.

Be minėtų rankų dizaino, nešėjas ir menininkas taip pat gali eksperimentuoti su papildomais elementais, kad sukurtų kažką naujo ir nuostabaus. Jie gali naudoti gamtos elementus, tokius kaip žvaigždės, saulė ir mėnulis, įžymybių portretai, mieli lankeliai ir kiti dalykai, priklausomai nuo to, ką jie nori išreikšti tatuiruotės dizainu.Rodyti daugiauRodyti mažiau

Įžymios asmenybės

Daugelis žinomų pasaulio asmenybių taip pat vertina rankos tatuiruotės dizaino grožį. Tiesą sakant, jie yra daugiau nei laimingi, rodydami šias tatuiruotes. Štai keletas garsių vardų:

 • Rihanna -Ši nuostabi barbadiečių dainininkė ir dainų autorė turi genčių tatuiruotę, kuri atitinka jos buvusio vaikino Chriso Browno genties tatuiruotę.
 • Justine Bieber – Šis labai jaunas ir karštas tarptautinis dainininkas priverčia merginas išprotėti dėl daugybės kūno tatuiruočių, įskaitant tatuiruotę „Believe“ ant rankos. Jis specialiai yra ant kairės rankos arčiau alkūnės.
 • Davidas Beckhamas – Ši itin karšta futbolo žvaigždė turi šį tekstą: „Svajok daug, būk nerealus“. Jay-Z tai pasakė savo koncerte, o Davidas tai labai įkvepia.
 • Liamas Payne’as – Jis yra vienas iš garsios berniukų grupės „One Direction“ narių. Labai įdomu jį padaryti yra jo liūto tatuiruotė ant kairės rankos.
 • Cara Delevingne -Ji yra 23 metų mados supermodelis, kuri taip pat yra Holivudo aktorė, turi savo liūto tatuiruotę. Jis yra specialiai ant jos rodomojo piršto.
 • Kiti – Jesse James, Britney Spears, indėnas Larry ir Dave’as Navarro yra kai kurios pasaulinės įžymybės, kurios buvo pastebėtos su tatuiruotėmis po ranka ir tam tikru būdu dar labiau paskatino jų populiarumą, propaguojant jas viešai.

Santrauka

Padaryti tatuiruotę ant rankų yra didelis sprendimas, nes jie sukelia daug skausmo ir yra labiau jautrūs infekcijai, nes rankos naudojamos kasdienei veiklai. Todėl tokioms tatuiruotėms reikia papildomos priežiūros ir dėmesio, tačiau galutiniai rezultatai yra nepaprastai gražūs ir verti visų pastangų.

Rankų tatuiruotės vyrams ir moterims neabejotinai yra puošnios kūno puošmenos. Jums tiesiog reikia rasti geriausią dizainą, kuris tikrai atitiktų jūsų fizinę išvaizdą ir jūsų vidų.

Rankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsrankų tatuiruotė (2)rankų tatuiruotė (3)rankų tatuiruotė (4)rankų tatuiruotė (5)Rankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsrankų tatuiruotė (6)rankų tatuiruotė (7)rankų tatuiruotė (8)Rankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsrankų tatuiruotė (19)rankų tatuiruotė (1)Rankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsrankų tatuiruotė (9)rankų tatuiruotė (10)Rankų tatuiruotėsrankų tatuiruotė (12)rankų tatuiruotė (13)rankų tatuiruotė (14)rankų tatuiruotė (15)Rankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsRankų tatuiruotėsrankų tatuiruotė (16)rankų tatuiruotė (17)

Įprasti ir neįprasti tatuiruočių dizainai, išgraviruoti ant rankų

Žinoma, jūs puikiai žinote, kad vyrų ir moterų tatuiruotės ant rankų yra įvairių dizainų. Dėl šios priežasties jokiu būdu negalite rasti geriausių tatuiruočių, kurias galbūt norėsite išgraviruoti ant savo gražių rankų. Štai keletas įprastų ir neįprastų tatuiruočių dizainų, išgraviruotų pasaulio žmonių rankose:

 • Genčių dizainas -Jei nežinote, genčių dizainas tapo labiausiai pageidaujamu ne tik tatuiruotėms ant rankų vyrams ir moterims, bet ir kai kurioms kitoms kūno tatuiruotėms. Taip yra dėl vienos svarbiausių priežasčių, tai yra tai, kad genčių dizainas yra labai patrauklus ir žmonės tikrai jus pastebės.
 • Gaujos simbolių dizainas – Ne tik šiandien daugelis gaujų ar organizacijų pasaulyje taip pat naudoja tatuiruotes jau anksčiau, o įprastos tatuiruotės, kurias jie naudoja, yra tatuiruotės ant rankų. Tai yra jų pačių būdas nustatyti, kad tam tikras asmuo yra vienas iš gaujos narių. Kai kurie paplitę gaujos simboliai, tatuiruojami ant rankų, yra inkaras, kaukolė ir voratinklis.
 • Gėlių dizainas – Tai vienas iš labiausiai paplitusių dizainų, kuriuos žmonės gali pasirinkti išgraviruoti ant rankų. Gėlė reiškia grožį, tyrumą ir meilę, todėl daugelis pasaulio moterų nori ją turėti. Nepaisant to, tai nereiškia, kad jis nebėra puikus vyrams. Iš tikrųjų taip yra todėl, kad toks dizainas yra labai lankstus ir gali būti įtrauktas į kai kuriuos kitus mažesnius subprojektus, kad atrodytų vyriškai.
 • Pirštų žiedų dizainas – Nykščio ar piršto tatuiruotė yra viena iš jos rūšių. Ant pirštų taip pat galima išgraviruoti gyvūnus, gėles ir kai kuriuos kitus įprastus piešinius. Tačiau, norėdami atrodyti puikiai ir nepakartojamai, kai kurie žmonės pasirenka dekoratyvinio žiedo tatuiruotės dizainą. Daugelis meilužių ar porų visame pasaulyje turi tokį dizainą. Tiesą sakant, kai kurie iš jų turi savo sužadėtuvių žiedą, o ne tuos brangius žiedus, pagamintus iš įvairių brangiųjų akmenų.

ranka-tatuiruotė-1

ranka-tatuiruotė-2

rankų tatuiruotė-3-650x488

ranka-tatuiruotė-4

ranka-tatuiruotė-5

ranka-tatuiruotė-6

rankų tatuiruotė-7-650x488

ranka-tatuiruotė-8

rankų tatuiruotė-9-650x488

ranka-tatuiruotė-10

ranka-tatuiruotė-11

ranka-tatuiruotė-12

ranka-tatuiruotė-13

ranka-tatuiruotė-14

ranka-tatuiruotė-15

ranka-tatuiruotė-16

ranka-tatuiruotė-17

ranka-tatuiruotė-18

ranka-tatuiruotė-19

ranka-tatuiruotė-20 ranka-tatuiruotė-21

ranka-tatuiruotė-22

rankų tatuiruotė-23-650x488

ranka-tatuiruotė-24

ranka-tatuiruotė-25

ranka-tatuiruotė-26

ranka-tatuiruotė-27

28

29

rankų tatuiruotė-30-650x488

rankų tatuiruotė-31-650x488

32

33

34

ranka-tatuiruotė-35

36

37

38

39

ranka-tatuiruotė-40 41

42

43

kirvis

gražus

mėlyna

spalva

kompleksas

šeima

granata

rankų tatuiruotės-2

rankų tatuiruotės-4

rankų tatuiruotės-6

rankų tatuiruotės-8

rankų tatuiruotės-9

rankų tatuiruotės-10

rankų tatuiruotės-13

rankų tatuiruotės-14

rankų tatuiruotės-15

rankų tatuiruotės-16 rankų tatuiruotės-17

rankų tatuiruotės-19

rankų tatuiruotės-20

rankų tatuiruotės-22

rankų tatuiruotės-23

rankų tatuiruotės-24

rankų tatuiruotės-25

rankų tatuiruotės-26

rankų tatuiruotės-27

rankų tatuiruotės-28

rankų tatuiruotės-29

rankų tatuiruotės-30

rankų tatuiruotės-31

rankų tatuiruotės-32

metalo

kišo

rožinis

skeletas

kaukolė

mažas genčių

žiūrėti

Pasaulio žemėlapis-tatuiruotės dizainas ant rankų rankų_tatuiruotės_01 rankų_tatuiruotės_02 rankų_tatuiruotės_03 rankos_tatuiruotes_04 ranka_tatuiruotes_05 ranka_tatuiruotes_06 ranka_tatuiruotes_07 ranka_tatuiruotes_08 rankos_tatuiruotes_09 ranka_tatuiruotes_10 ranka_tatuiruotes_11 rankų_tatuiruotės_12 rankų_tatuiruotės_13 rankų_tatuiruotės_14 rankų_tatuiruotės_15 ranka_tatuiruotes_16 ranka_tatuiruotes_17 ranka_tatuiruotes_18 ranka_tatuiruotes_19 rankos_tatuiruotes_20 rankos_tatuiruotes_21 ranka_tatuiruotes_22 rankų_tatuiruotės_23 ranka_tatuiruotes_24 ranka_tatuiruotes_25 ranka_tatuiruotes_26 ranka_tatuiruotes_27 ranka_tatuiruotes_28 299 30 31 ranka_tatuiruotes_32 ranka_tatuiruotes_33 34 ranka_tatuiruotes_35 36 37 ranka_tatuiruotes_38 39 40 41 42 433. kas tai yra? 45 46 47 48 49 ranka_tatuiruotes_50 ranka_tatuiruotes_51 52 53 544 55 566 ranka_tatuiruotes_57 588