Daugiau nei 150 įspūdingų aštuonkojų tatuiruočių ir reikšmių

Peržiūrėkite mūsų nuostabiausių aštuonkojų tatuiruočių dizaino sąrašą pasaulyje! Pasisemkite įkvėpimo kitai tatuiruotei iš šių neįtikėtinų idėjų.

aštuonkojai ant nugaros tatuiruotės

Aštuonkojai sukuria tikrai unikalias tatuiruotes, kuriose yra daug lankstumo ir kūrybiškumo dizaino ir išdėstymo srityse.

Jei norite sužinoti daugiau apie aštuonkojų tematikos kūno meno prasmę ir ištirti puikias aštuonkojų tatuiruočių idėjas, atėjote į reikiamą vietą.

Mes taip pat turime didžiulę čiuptuvų tatuiruočių galeriją, kuri padės ir įkvėps jus planuojant kitą spalvingo kūno meno kūrinį!

aštuonkojų tatuiruotė ant rankos

Aštuonkojų tatuiruotės reikšmė

Aštuonkojis iš karto nėra aiškus kaip simbolis. Nors daugumai žmonių akivaizdu, kad liūtas reiškia jėgą, o lapė – sumanumą, aštuonkojai kelia daug daugiau iššūkių.

Paslaptis

Galbūt, dera, viena iš pagrindinių aštuonkojo simbolinių reikšmių yra paslaptis.

Dalis šios asociacijos priežasčių tikrai yra tai, kad jie gyvena jūros dugne-erdvė, kurią retas iš mūsų kada nors pamatys iš pirmų lūpų.

šauni aštuonkojų tatuiruotė ant kaklo

Daugelis Žemės vandenynų lieka visiškai neištirti, ir mes linkę susieti viską, kas gyvena toli po bangomis, su sunkumais ir mįslėmis.

Tai turėjo būti dar labiau tiesa prieš šimtus metų, kai dar mažiau buvo žinoma apie povandeninius padarus.

švytinti aštuonkojų tatuiruotė

Kita priežastis, kodėl aš manome, kad aštuonkojai yra paslaptingi, yra ta, kad jie visiškai skiriasi nuo mūsų ir būtybių, su kuriomis esame susipažinę.

Jie turi aštuonias rankas (kartais vadinamas čiuptuvais, nors, matyt, tai techniškai netikslu), tris širdis, mėlyną širdį ir maskuojančią odą. Ne visai tai, ką esame įpratę čia ant tvirtos žemės.

Aštuonkojų tatuiruotės

Tuomet aštuonkojų tatuiruotė gali išreikšti susižavėjimą nežinomu ir paslaptingu. Tai gali reikšti siekį mokytis ir tyrinėti, arba tiesiog pamėgti mįslingus ir neištirtus.

Kalbėdamas apie paslaptis ir legendas, yra mitinis aštuonkojį primenantis padaras, žinomas kaip Krakenas.

Skandinavų tautosakoje šis legendinis milžiniškas aštuonkojis gyveno vandenyse prie Norvegijos ir Grenlandijos krantų, terorizuodamas jūreivius, grasindamas ištraukti savo laivus po bangomis..

genčių aštuonkojų tatuiruotė

Dabar manoma, kad Krakeno mitas kilo stebint milžiniškus kalmarus – galvakojus, kurie iš tikrųjų egzistuoja ir užauga net iki 15 metrų (50 pėdų).

Žinoma, mes žinome, kad Krakenas yra tik legenda, tačiau šimtmečius Krakenas buvo tikra jūreivių prietarų dalis..

„Kraken“ tatuiruotės, paprastai matomos apvyniotos rankomis aplink laivą, vis dar yra populiarus pasirinkimas ir sukelia paslapties, legendos ir nežinomybės idėjas.

Spalvinga aštuonkojų tatuiruotė ant šlaunies

Prisitaikymas

Dauguma aštuonkojų neturi skeletų ar apsauginių lukštų – jų kūnas yra minkštas ir švelnus. Tai leidžia jiems išsiveržti per įtrūkimus ir skyles, kurios jiems atrodo per mažos.

Jie taip pat sukūrė keletą įspūdingų puolimo ir gynybos metodų atitinkamai medžioti ir išvengti plėšrūnų.

Daugelyje aštuonkojų yra nuodingų seilių, o dauguma gali iššauti tamsaus rašalo pliūpsnį, kai kyla grėsmė, suklaidinti užpuoliką.

aštuonkojų tatuiruotė ant nugaros

Šios savybės paskatino aštuonkojus prisitaikyti. Aštuonkojų stiliaus tatuiruotė gali reikšti, kad manote, kad esate prisitaikantis, kietas ir sugebate sugalvoti naudingų įveikos mechanizmų – arba kad manote, kad šios vertybės apskritai yra svarbios.

Aštuonkojų tatuiruotės

Atsparumas

Nors aštuonkojai gali neatrodyti, jie yra stiprūs padarai, galintys atlaikyti didelę žalą ir išgyventi.

Jie simbolizuoja atsparumą iš dalies todėl, kad jie gyvena aplinkoje, apie kurią mes, žmonės, negalėjome svajoti išgyventi ilgą laiką.

Įdomu tai, kad aštuonkojai sugeba ataugti prarastą ranką – taigi net tada, kai jų jėgos ir gynybos mechanizmai nepavyksta, jie gali įveikti net didelius sužalojimus.

Šiame kontekste aštuonkojų tematikos tatuiruotė gali reikšti sugebėjimą įveikti kliūtis ir nesėkmes.

aštuonkojis ant peties

Augimas

Kaip jau išsiaiškinome, aštuonkojai yra dideli padarai, galintys išspausti mažiausius plyšius.

Kai jie išsiveržia pro mažą angą, atrodo, kad jie „išpila“ – plečiasi iš pažiūros neįmanomu būdu.

Kartu su jų sugebėjimu ataugti prarastas galūnes, atsiranda ryšys tarp aštuonkojų ir augimo.

aštuonkojo pelėdos tatuiruotė

Aštuonkojai dažnai būdingi Mino civilizacijos menui – bronzos amžiuje gyvenantys Kretoje ir kitose Egėjo jūros salose.

Ant Mino dubenėlių ir vazų atsirado aštuonkojai, kurie paprastai vaizdavo, kaip šie padarai išskleidžia rankas. Manoma, kad minojiečiams tai buvo augimo ir visatos plėtimosi simbolis.

Tatuiruotė su išsiskleidusiu aštuonkoju gali reikšti augimą bet kokia prasme, tačiau kadangi tatuiruotės yra labai individualios ir saviraiškos priemonė, tai greičiausiai bus asmeninis augimas.

Aštuonkojų tatuiruotė ant krūtinės

Kontrolė

Aštuonkojai turi aštuonias ilgas rankas, kurių kiekviena gali atlikti skirtingus dalykus, nepriklausomai nuo kitų.

Tai reiškia, kad nors viena aštuonkojo ranka yra užsiėmusi, tarkime, atplėšia lukštą, kita tuo pat metu gali jausti vandenyno dugną, norėdama gauti daugiau maisto.

Tai lėmė paprastai neigiamą ryšį tarp aštuonkojų ir kontrolės. Ilgos rankos, besitęsiančios skirtingomis kryptimis, darančios skirtingus dalykus, iš vieno esminio taško rodo idėją, kad subjektas ar organizacija slapta daro įtaką ir kontroliuoja kitus.

aštuonkojų tatuiruotė šone

Aštuonkojų tatuiruotės idėjos

Planuojant aštuonkojų dizainą galima rinktis iš daugybės variantų. Be kai kurių populiariausių aštuonkojų dizainų, aprašytų žemiau, visada verta aptarti savo idėjas su tatuiruočių meistru, kad sukurtumėte tinkamą, unikalią tatuiruotę.

3D aštuonkojų tatuiruotė

Nors 3D tatuiruotės yra palyginti nauja tendencija, jos išpopuliarėjo stulbinančiu greičiu. Patyrę tatuiruočių meistrai naudoja kruopštų šešėlį, kad sukurtų gylio ir perspektyvos iliuziją, siekdami visiško fotorealizmo.

Išskirtinė aštuonkojų tatuiruotė

3D spalvotiems aštuonkojų dizainams, kurie puikiai atrodo tiek spalvomis, tiek pilkais tonais, reikės nemažai vietos, kad jie būtų pateikti teisingai.

Tai tatuiruotė, kurią sunku ištaisyti, ir menininkui sudėtingas darbas, todėl kuo didesnė erdvė, su kuria jie turi dirbti, tuo lengviau bus tiksliai tatuiruoti dizainą.

spalvinga aštuonkojų tatuiruotė

Renkantis tatuiruotoją visada svarbu elgtis atsargiai ir atsargiai, tačiau 3D tatuiruotės yra ypač sunkios.

Net maža klaida greičiausiai sumažins vizualinės iliuzijos efektą ir bus sunku ją ištaisyti.

Pabandykite surasti tatuiruočių menininkų, turinčių įtikinamą šio stiliaus patirtį, pageidautina, kad jų portfelyje būtų bent kelios 3D tatuiruotės.

aštuonkojų tatuiruotės dizainas-10

Genties aštuonkojų tatuiruotė

Genčių tatuiruotės šiuo metu atgimsta, o sudėtingesnis dizainas įkvėptas tiesiogiai iš įvairių genčių kultūrų tatuiruočių.

Aštuonkojai dažnai pasirodo Polinezijos genčių legendose ir mitologijoje, dažniausiai kalbant apie migraciją, prekybą ir šeimos ryšius.

Viena pasaka turi aštuonkojį, jungiantį Polineziją, jungiančią tolimiausius Polinezijos trikampio taškus su ilgomis rankomis.

aštuonkojų ir laivo tatuiruotė

Genčių tatuiruotės yra labai pritaikomos pagal prasmę. Idėjos išreiškiamos ne tik per tatuiruotėje pavaizduotą objektą – šiuo atveju aštuonkojį -, bet ir per dizainą bei modelius.

Pavyzdžiui, polinezietiškose tatuiruotėse linijinis susipynusių iečių modelis atspindi jėgą ir drąsą, o ryklio dantų linija simbolizuoja apsaugą ir prisitaikymą..

Genties dizainas yra įprastas aštuonkojų pečių tatuiruočių pasirinkimas. To priežastis yra ta, kad peties viršus ir žasto dalis yra populiari vieta genčių tatuiruotėms apskritai, nes šios erdvės kreivumas papildo dizaino tėkmę.

aštuonkojų tatuiruotė ant peties

Daugiau informacijos rasite mūsų straipsniuose apie Polinezijos, Maorių, Samoa ir Actekų genčių tatuiruotes.

Juoda aštuonkojų tatuiruotė

Šio tipo dizainas, turintis šiuolaikišką, sudėtingą išvaizdą, apima išsamų gana tikroviškai atrodančio aštuonkojo kontūrą..

Kontūras padarytas juodu rašalu, įvairaus storio linijomis, todėl atrodo šiek tiek panašus į Viktorijos laikų eskizą.

Ši konstrukcija tinka tatuiruotėms, kurių dydis svyruoja nuo gana mažų iki didelių, o privalumai yra abu. Padidinus iki didelio dydžio, spalvos užpildo nebuvimas neleidžia tatuiruotei tapti pernelyg stulbinančiai, todėl net ir didelė tatuiruotė gali atrodyti moderni ir minimali.

Aštuonkojų tatuiruotė su gėlėmis ant moters šlaunies

Kai pateikiama mažoje erdvėje, tik kontūrų technika suteikia aiškesnį dizainą, iš karto atpažįstamą kaip aštuonkojis.

Aštuonkojų akvarelės tatuiruotė

Akvarelės tatuiruotės siekia imituoti akvarelės paveikslų išvaizdą, dažnai papildomą juodu kontūru. Rezultatas – įdomus realybės ir abstrakcijos susiliejimas, ryškios spalvos ir „šviesi“ išvaizda.

Mėlyna aštuonkojų tatuiruotė ant nugaros

Tarp jūsų ir tatuiruočių meistro reikės nuspręsti dėl konkrečios spalvų schemos, nors apskritai ryškios spalvos geriausiai tinka akvarelės technikai.

Dėl šviesių, švelnių tonų tatuiruotė gali atrodyti išblukusi ir, praktiškai žiūrint, gali nesensti taip ryškiai, ryškiai.

Aštuonkojų tatuiruotės

Aštuonkojų ir inkaro tatuiruotė

Aštuonkojis ir inkaras yra akivaizdi pora – mes asocijuojamės tiek su buriavimu, tiek su jūros gelmėmis.

Dažnai šis elementų derinys yra grynai estetinių pasirinkimų rezultatas. Daugelyje šių konstrukcijų aštuonkojų rankos yra apvyniotos aplink inkarą.

Kalbant apie prasmę, inkaras paprastai yra tvirto, stabilaus žmogaus, ištikimo savo vertybėms ir pasitikinčio savo įvaizdžiu, simbolis. Tai taip pat gali reikšti saugumą, nes jo funkcija plaukiojant yra neleisti laivui nuplaukti jūros.

Nepraleiskite mūsų inkaro dizaino vadovo.

Aštuonkojų tatuiruotės

Krakeno tatuiruotė

Kaip jau aptarėme, Krakenas yra Skandinavijos mito pabaisa, grasinanti nutempti laivus į jūros dugną.

Kadangi „Kraken“ turi atrodyti nesiskiriantis nuo aštuonkojo, į šį dizainą būtina įtraukti kitus masto elementus. Tokiu būdu palyginus bus galima atskirti tikrąjį „Kraken“ dydį.

Laivas su visa įranga yra vienas iš geriausių pasirinkimų, kai Krakenas arba apvynioja rankas, arba laukia laukdamas po vandens paviršiumi, žemiau laivo.

Aštuonkojai su laivo tatuiruote

Kadangi tai sukuria gana sudėtingą, įmantrų dizainą-net jei tai daroma tik kontūro stiliumi-, reikės pakankamai didelės vietos. Jūsų nugara, šonkauliai, krūtinė ar šlaunys bus vienas geriausių variantų.

Karikatūrų aštuonkojų tatuiruotė

Norėdami atrodyti lengvabūdiškai, pasirinkite animacinio stiliaus aštuonkojų dizainą. Paprastai tai daroma tradiciniu tatuiruočių stiliumi – juodais kontūrais ir vienspalviu užpildu – tai bus draugiškesnis jūros padaras, kuris nėra ypač mielas, kai jis parodomas realistiškai.

Vienas iš pagrindinių šios idėjos privalumų yra mastelio keitimas – dizainas bus daug paprastesnis ir ne toks sudėtingas nei tikroviškos aštuonkojų tatuiruotės, todėl gali tilpti daug mažesnėje erdvėje, pavyzdžiui, už ausies ar ant sprando.

Aštuonkojų rankos tatuiruotė

Kodėl nepadarius aštuonkojo rankos tatuiruotės ant … rankos? Su ironišku, linksmu pojūčiu šis dizainas apima aštuonkojo rankos tatuiruotę iki žmogaus rankos, kaip didesnės rankovės tatuiruotės dalį arba atskirai..

Aštuonkojų čiuptuvo tatuiruotė ant rankos

Kai kurie žmonės pasirenka tik ranką, o kiti pratęsia tatuiruotę ant nugaros, kur pavaizduotas likęs aštuonkojis.

Aštuonkojų tatuiruotės išdėstymas

Bendra nykščio taisyklė su tatuiruočių išdėstymu yra ta, kad kuo detalesnis dizainas, tuo didesnė reikalinga erdvė.

Taip yra todėl, kad planuodami tatuiruotę turime atsižvelgti ne tik į tai, kaip ji atrodys iškart po rašymo, bet ir į tai, kaip ji sensta.

139

Kai įmantrūs dizainai sumažinami iki per mažo dydžio, atskiros linijos eina per arti vienas kito.

Laikui bėgant tatuiruotės praranda savo traškumą ir apibrėžtumą, o linijos pradeda šiek tiek sulieti. Kai jie yra arti vienas kito, jie gali susilieti į vieną ir iškraipyti vaizdą.

Didelių aštuonkojų dizaino atveju apsvarstykite didesnes vietas, tokias kaip nugara, krūtinė, skrandis, šonkauliai ar šlaunys. Priklausomai nuo paties dizaino, ji taip pat gali veikti kaip rankovės ar pusės rankovės tatuiruotė.

Vidutinio dydžio piešiniai gali būti dedami ant peties, rankos, blauzdos ir kai kuriais atvejais ant pakaušio – tol, kol neprieštaraujate, kad tatuiruotė šiek tiek apsivyniotų aplink kaklą iš abiejų pusių arba iš dalies išplėstų ant viršaus. atgal.

Tuo tarpu populiarios mažų aštuonkojų tatuiruočių vietos yra riešas, pėda ir – mažiausiems modeliams – piršto pusė arba erdvė už ausies.

Atminkite, kad norint tilpti tokiose mažose erdvėse, dizainas turės būti tikrai minimalistinis.

Maža taškuota aštuonkojų tatuiruotė

Aštuonkojų tatuiruotės

Violetinis aštuonkojis su žaliais čiuptuvais

Violetinė aštuonkojų tatuiruotė su žaliais čiuptuvais

Violetinis aštuonkojis

Violetinė aštuonkojų tatuiruotė

Genties aštuonkojai ant pusės nugaros tatuiruotės

Genties aštuonkojai ant pusės nugaros tatuiruotės

Kaukolė su aštuonkojų čiuptuvų tatuiruote

Kaukolė su aštuonkojų čiuptuvų tatuiruote

Aštuonkojai su laivo tatuiruote

Aštuonkojai su inkaro tatuiruoteBaisi raudona aštuonkojų tatuiruotėAštuonkojai ant kaklo tatuiruotėsRaudona aštuonkojų tatuiruotė ant peties moterimsTikslingai nebaigta aštuonkojų tatuiruotė ant moters nugarosOranžinė aštuonkojų tatuiruotė su apskrito dizainoAštuonkojai ant rankų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotė su genties įvaizdžiuAštuonkojų tatuiruotė su švytėjimu tamsojeAštuonkojų tatuiruotė su spalvingais geometriniais vaizdaisAštuonkojų mergaitės tatuiruotėPonia su aštuonkojų galvos tatuiruoteAštuonkojų tatuiruotė ant moters šlaunies

Aštuonkojų tatuiruotė ant viso dilbioSpalvingi aštuonkojų čiuptuvai ant rankovių tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotė ant rankos vyramsAštuonkojų tatuiruotė ant rankosAštuonkojų tatuiruotė ant pilvoAštuonkojų šoninė tatuiruotė ant motersAštuonkojų šoninė tatuiruotė vyramsAštuonkojų šoninė tatuiruotėMėlyna aštuonkojų tatuiruotėOkultiškai įkvėpta aštuonkojų tatuiruotėPaslaptinga aštuonkojų tatuiruotė ant nugaros ir petiesPrasminga aštuonkojų tatuiruotėIliustratyvi aštuonkojų tatuiruotė ant žmogaus rankosHenna aštuonkojų tatuiruotėLaiminga aštuonkojų tatuiruotėRankų aštuonkojų tatuiruotėŽalia raudona aštuonkojų tatuiruotė ant šlaunies moterimsDilbio aštuonkojų tatuiruotė vyramsMadinga aštuonkojų tatuiruotėDramblys su aštuonkojo čiuptuvo tatuiruoteBaklažanų violetinės ir žalios aštuonkojų tatuiruotėMieli kūdikių aštuonkojų tatuiruotėsSpalvinga povandeninė aštuonkojų tatuiruotėSpalvingi čiuptuvai Aštuonkojų tatuiruotė ant rankos ir nugarosSpalvinga aštuonkojų tatuiruotėJuoda balta aštuonkojų tatuiruotėPaprasta juoda aštuonkojų tatuiruotėJuodos seksualios aštuonkojų tatuiruotė ant kojosJuoda aštuonkojų tatuiruotė ant rankosDidelė aštuonkojų tatuiruotė ant šlauniesJuodos rašalo tatuiruotės aštuonkojų dizainasNugaros aštuonkojų tatuiruotės vyramsNuostabi aštuonkojų tatuiruotė ant dilbioNuostabūs aštuonkojų tatuiruotės čiuptuvaiNuostabi violetinė aštuonkojų tatuiruotė ant peties ir rankosAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotės10448951_1460496334229903_1201954928_nAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotės (2)Aštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotės12950225_1019752561432881_593166935_nAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėstatuiruotė vyrams (15)Aštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotėsAštuonkojų tatuiruotės

 255 340 420 511 611 a18  aaa13  asilas3 c562c5654e1c4b03a14bd73aecb05c89  aštuonkojų tatuiruotės dizainas-2  aštuonkojų tatuiruotės dizainas-4 aštuonkojų tatuiruotės dizainas-5 aštuonkojų tatuiruotės dizainas-6 SANYO DIGITAL CAMERA aštuonkojų tatuiruotės dizainas-9  aštuonkojų tatuiruotės dizainas-11 aštuonkojų tatuiruotės dizainas-12 aštuonkojų tatuiruotės dizainas-13 aštuonkojų tatuiruotės dizainas-14 aštuonkojų tatuiruotės dizainas-15 16. Aštuonkojų tatuiruotės dizainas aštuonkojų tatuiruotės dizainas-17  aštuonkojų tatuiruotės dizainas-20  aštuonkojų tatuiruotės dizainas-22 23. Aštuonkojų tatuiruotės dizainas 25-asis aštuonkojų tatuiruotės dizainas aštuonkojų tatuiruotės dizainas-26 Aštuonkojų tatuiruotės dizainas-27 28. Aštuonkojų tatuiruotės dizainas 29. Aštuonkojų tatuiruotės dizainas 30-asis aštuonkojų tatuiruotės dizainas 31 32 s9 s12 sa4 ss10 ss12 ss13 sss8 sss9  ssss8 tumblr_m6ru0si1GA1rxd2q1o1_500 tumblr_mnacx91siA1qi52t3o1_500