Daugiau nei 160 mistiškų mėnulio tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Turint tokią turtingą simbolinę istoriją ir praktiškai nesibaigiančias dizaino galimybes, nenuostabu, kad Mėnulio tatuiruotės yra neįtikėtinai populiarios.

mėnulio tatuiruotė

Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime įvairias Mėnulio tatuiruočių reikšmes. Mes taip pat pasidalysime kai kuriomis mėgstamomis dizaino idėjomis, įskaitant didžiulę galeriją, kuri padės jums ir įkvėps.

Mėnulio tatuiruotės reikšmė

Mėnulis žmoniją žavėjo nuo neatmenamų laikų. Belieka tikėtis, kad per šimtmečius įvairiose kultūrose atsiras mitų ir simbolinių prasmių serija.

Atnaujinimas

Tai, kad mėnulis išgyvena skirtingus etapus, suteikia jam simbolinę atsinaujinimo prasmę. Žvelgiant iš Žemės, Mėnulis gali visiškai „išnykti“, kol palaipsniui vėl prisipildys.

„Noksi“ tatuiruotės „Juodosios mėnulio fazės“

Žinoma, dabar mes žinome, kad tai yra Saulės šviesos atšokimo nuo Mėnulio paviršiaus rezultatas..

Matomos Mėnulio fazės, kurias galime stebėti, kyla ne iš kito kampo, kaip Mėnulio padarytas su Saule.

Vis dėlto simbolinė atsinaujinimo ir atgimimo prasmė yra svarbi. Todėl mėnulio tatuiruotė gali reikšti tikėjimą nuolatiniais pokyčiais, naujomis galimybėmis ir pradėti iš naujo.

mėnulio tatuiruotė

Įdomu tai, kad tam tikros Mėnulio fazės turi savo reikšmes dvasiniame kontekste – jas išnagrinėsime kitame skyriuje.

Subtilumas ir įtaka

Kaip visi žinome, Mėnulis šviečia naktį. Arba tai daro?

Tiesą sakant, Mėnulis nesukuria jokios šviesos. Vietoj to, tai, ką mes suvokiame kaip šviesos spinduliavimą, iš tikrųjų yra tik atspindys. Mėnulis šviečia, nes atspindi Saulės šviesą.

Dėl šios priežasties jis įgijo simbolinę subtilumo ir pasyvumo prasmę.

Tačiau mėnulio tatuiruotės taip pat gali simbolizuoti įtaką ir ramią, subtilią galią. Galų gale, nepaisant savo pasyvumo, Mėnulis yra atsakingas už kažką tokio milžiniško, kaip vandenynas atoslūgis Žemėje!

mėnulio tatuiruotė

Apmąstymai ir svajonės

Dabar pereikite prie kitokio atspindžio: Mėnulis taip pat simbolizuoja kontempliaciją. Amžinas įvaizdis, kai žmogus giliai mintyse žiūri į Mėnulį, yra puikus šios prasmės pavyzdys darbe.

Svajonės tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme taip pat yra susijusios su Mėnuliu. Čia ryšys akivaizdus: Mėnulis dažniausiai matomas tik naktį, kai dauguma iš mūsų miega – ir sapnuoja.

Todėl mėnulio tatuiruotė gali būti asmens, identifikuojančio kaip svajotoją ir nepriklausomą mąstytoją, ženklas. Tai taip pat gali būti priminimas kartkartėmis padaryti pertrauką, kad apmąstytume savo gyvenimą ir mus supantį pasaulį.

Rachainsworth pusmėnulio tatuiruotė

Kosmosas

Be Saulės, Mėnulis yra vienintelis astronominis kūnas, kurį lengva stebėti iš Žemės.

Todėl dažnai tai verčia mus galvoti apie platesnę Visatą ir begalinę erdvę, kurios dalis mes esame tik menka dalis..

Todėl mėnulio tatuiruotė gali būti priminimas apie begalinę kosmoso prigimtį ir mūsų mažytę Visatos dalį.

Tai nereiškia, kad tai reiškia, kad esame nereikšmingi – tai tik raginimas vengti per daug rimtai vertinti smulkmeniškas gyvenimo realijas.

mėnulio tatuiruotė (3)

Moteriškumas ar vyriškumas?

Apskritai Mėnulis dažniausiai asocijuojasi su moteriškumu – kaip priešingybė vyriškajai Saulei.

Mėnulio ir Saulės santykiai yra puikus kinų yin ir yang filosofijos pavyzdys. Yin ir yang simbolis reiškia dvi jėgas, kurios viena kitai priešinasi ir užbaigia. Šiame kontekste Saulė yra yang (vyriška) pusė, o mėnulis – yin (moteriška) jėga.

Tačiau kai kuriose kultūrose Mėnulis prisiima vyriškos jėgos vaidmenį. Pavyzdžiui, daugelis indėnų genčių Mėnulį traktuoja kaip vyriškumo atstovą.

Galų gale, kalbant apie asmeninės tatuiruotės prasmę, jūs nuspręsite, kaip pasirinkti Mėnulį kaip simbolį.

Mėnulio fazės tatuiruotės

Priklausomai nuo to, kaip Saulės šviesa patenka į Mėnulį, mes suvokiame, kad ji eina per skirtingas fazes. Dvasiniame kontekste šios fazės turi skirtingą reikšmę.

Augančio mėnulio tatuiruotės reikšmė

Augantis Mėnulis yra tik iš dalies apšviestas, bet „auga“. Tai reiškia, kad kitą naktį Mėnulio bus daugiau matoma, o ne mažiau.

Augantis mėnulis tatuiruotėje reiškia motyvaciją ir tobulėjimą, taip pat pažangą.

Augantis pusmėnulis ypač susijęs su ketinimu. Tuo tarpu pirmojo ketvirčio Mėnulis-augantis, pusiau apšviestas-reiškia sprendimų priėmimą. Galiausiai, auganti gibluojanti Mėnulio šviesa – 3/4 apšviesta – reiškia tobulėjimą.

G.NO „Gradient Moon Tattoo“

Mažėjančio mėnulio tatuiruotės reikšmė

Kai Mėnulis mažėja, jis vyksta priešingai nei vaškavimas. Kiekvieną naktį jis tampa vis mažiau matomas.

Simbolinė mažėjančio Mėnulio prasmė yra laiko tėkmė ir akimirka apmąstymams bei minčių pertvarkymui.

Mažėjantis mėnulis simbolizuoja dėkingumą, paskutinis ketvirtis – atleidimą, o mažėjantis pusmėnulis – pasidavimą.

Visos fazės vienoje tatuiruotėje

Tatuiruotė, rodanti visas Mėnulio fazes vienu dizainu, paprastai reiškia laiko praėjimą ir atnaujinimą. Tai daro vienodai populiarias vyrų ir moterų mėnulio tatuiruotes.

„Mėnulio tatuiruotės fazės“ - Danika Brooke

Šie dizainai paprastai yra linijinės formos, vertikalios arba horizontalios.

Vertikaliai jie labai gerai priglunda prie rankos, kojos ar iki stuburo. Horizontaliai jie yra puikus pasirinkimas krūtinės ir nugaros tatuiruotėms.

mėnulis-tatuiruotė-7-650x488

Pilno mėnulio tatuiruotės idėjos ir prasmė

Pilnas Mėnulis yra visiškai apšviestas ir, žiūrint iš Žemės, atrodo visiškai apvalus.

Pilno mėnulio tatuiruotės turi simbolines galios aukščio, užbaigimo, aiškumo pasiekimo ir norų įgyvendinimo reikšmes. Tai taip pat gali reikšti tikslų ir ketinimų išleidimą ir pasiekimą.

Įdomu tai, kad pilnatis yra arčiausiai rudens lygiadienis yra žinomas kaip Derliaus mėnulis. Kita pilnatis po to vadinasi Medžiotojo mėnulis.

Kaip tatuiruotės dizainas, pilnas mėnulis puikiai atrodys atskirai arba kaip didesnės scenos dalis.

mėnulio tatuiruotė

Dilbis yra įprasta vieta paprastoms pilnaties tatuiruotėms.

mėnulio tatuiruotė

Šis dizainas gali būti dedamas beveik bet kur – vienintelis dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad tatuiruotė negali būti per maža.

Jei pilnatis sumažės per daug, detalės bus prarastos ir jis gali atrodyti kaip sfera, nebebus atpažįstamas kaip mėnulis.

mėnulio tatuiruotė (6)

Kraujo mėnulio tatuiruotės

Retkarčiais a menulio uztemimas atsiranda Mėnulis tamsiai oranžinis ar net raudonas. Šis įvykis dažnai vadinamas Kraujo mėnuliu.

Kadangi visiškas Mėnulio užtemimas yra gana retas reiškinys, kurį gana nemalonu matyti, dėl kraujo Mėnulio atsirado daugybė prietarų ir dvasinių prasmių.

mėnulio tatuiruotė (7)

Daugeliu atvejų Kraujo Mėnulis buvo vertinamas kaip blogas ženklas, rodantis artėjančią katastrofą.

Dėl Apreiškimų knygoje išreikšto prietaro kai kurie net mano, kad Kraujo mėnulis yra Apokalipsės ženklas.

Šiais laikais žmonės, kurie praktikuoja Wicca arba mano, kad pagonys mano, kad Kraujo mėnulio naktis yra labai reikšminga akimirka, turinti didesnę magišką galią.

Tačiau daugeliui iš mūsų Kraujo mėnulis yra retas reiškinys, kurį įdomu stebėti. Be dvasinės prasmės, „Blood Moon“ tatuiruotė yra unikalus ir nepriklausomas ženklas.

Mėnulio tatuiruotės idėjos

Mėnulio tatuiruotės yra įvairios-nuo paprastų, minimalistinių juodų tatuiruočių iki spalvotų iliustracijų, vaizduojančių visas scenas.

Planuodami mėnulio tatuiruotę, apsvarstykite šias idėjas.

Gyvūnų mėnulio tatuiruotės

Mėnulis verčia mus galvoti apie naktį ir apie visas naktines būtybes, kurios pradeda savo veiklą nusileidus saulei.

Dėl šios priežasties populiarus pasirinkimas viename dizaine sujungti Mėnulio vaizdą su naktinio gyvūno vaizdu.

23

Renkantis konkretų gyvūną, atsižvelkite į norimą sukurti sceną ir būtybės prasmę.

Šiose tatuiruotėse dažnai pasirodo pelėdos. Vilkai yra dažnas vaikinų tatuiruočių priedas.

mėnulio tatuiruotė (8)

Pelėdos neša simbolines išminties, apsaugos, vilties, pomirtinio gyvenimo ir perėjimo reikšmes.

Tuo tarpu vilkai asocijuojasi su ištikimybe, nepriklausomybe ir stiprybe. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų specialius straipsnius apie šiuos tatuiruočių meno gyvūnus.

mėnulis-tatuiruotė-17

Galite pasirinkti abstraktų dizainą, kuris kažkaip sujungia Mėnulį kaip simbolį ir konkretaus gyvūno vaizdą. Jei norite didesnių tatuiruočių, apsvarstykite tikroviškesnę, mėnulio apšviestą sceną.

Medžio ir mėnulio tatuiruotė

Medis ir Mėnulis vienoje konstrukcijoje yra susiję su gamta ir tylia naktimi lauke. Priklausomai nuo meno stiliaus, šis derinys taip pat gali turėti tamsų, gotikinį pojūtį.

mėnulio tatuiruotė (17)

Medžiai yra augimo, gyvenimo ir išminties simboliai. Kartu su Mėnulio simboliu jie sukuria ramią atspindžio atmosferą.

mėnulis-tatuiruotė-27

Šis elementų derinys puikiai atrodo tiek paprastu, visiškai juodu stiliumi, tiek spalvingo, sudėtingesnio kūrinio dalimi.

9

Žmogaus tatuiruotė Mėnulyje

Įvairiai apibūdinama kaip žmogus Mėnulyje arba Žmogus Mėnulyje, ši frazė reiškia žmogaus veido ar figūros atvaizdą, matomą Mėnulio paviršiuje..

Žinoma, tai tik optinė apgaulė. Žmogaus smegenys turi vidinis polinkis ieškoti pažįstamų formų beveik bet kokiu modeliu.

Vis dėlto mintis, kad veidą ar figūrą galima pamatyti „Mėnulyje“, įkvėpė daugybę menininkų ir pasakotojų, labiausiai žinomą Georgesą Mélièsą savo filmo etape., Kelionė į Mėnulį.

mėnulio tatuiruotė (4)

Yra turtinga mitologinė ir dvasinė tikėjimo Žmogumi Mėnulyje istorija. Pavyzdžiui, inuitai manė, kad jis yra visų gyvų būtybių sielų sargas, o šamanai tariamai turėjo galimybę apsilankyti Mėnulyje ir pasitarti su juo.

Tuo tarpu Kinijos ir Japonijos kultūrose Žmogus Mėnulyje yra dievybė, atstovaujanti meilę. Jis yra žinomas kaip Wu Kang Kinijoje ir Gekkawo Japonijoje, ir manoma, kad jis sujungia įsimylėjėlius, surišdamas kojas.

mėnulio tatuiruotė (15)

Tatuiruotė su veidu Mėnulyje gali būti nuoroda į Mėnulio personifikaciją tokiu būdu – kaip geranoriška jėga, turinti savo protą.

Tačiau dažniausiai toks dizainas atspindi kūrybiškumą, tikėjimą gerumu ir dorybe Visatoje ir begalinio stebuklo jausmą.

Mėnulio ir žvaigždės tatuiruotė

Į dizainą įtraukiant naktinio dangaus vaizdą, įprasta pridėti žvaigždes ir Mėnulį.

Žvaigždės pridėjimas prie paprastesnio Mėnulio dizaino padės nustatyti sferą (arba pusmėnulį) kaip Mėnulį, todėl tai puikus sprendimas labai mažoms tatuiruotėms, kurioms reikia šiek tiek papildomo apibrėžimo.

Kosminis mėnulis ir žvaigždės tatuiruotė

„Žvaigždės ir pusmėnulio“ derinys, kaip simbolis, turi ilgą istoriją, siekiančią klasikinę senovę. XVIII amžiuje ji tapo Osmanų imperijos simboliu ir išlieka Osmanų įpėdinių valstybių, tokių kaip Turkija, Alžyras ir Tunisas, nacionalinių vėliavų bruožas..

Nuo XX amžiaus vidurio žvaigždė ir pusmėnulis tapo pagrindiniu islamo simboliu.

Mėnulio iliustracija

Mėnulis yra daugelio tatuiruočių, imituojančių iliustracijas ar paveikslus, elementas.

mėnulio tatuiruotėŠie dizainai svyruoja nuo realistiškų 3D vaizdų iki paprastesnių stilių. Jie puikiai atrodo tiek spalvomis, tiek kaip nespalvotas vaizdas.

mėnulio tatuiruotė

Mažos mėnulio tatuiruotės

Mėnulio tatuiruotės neturi būti didelės. Tiesą sakant, kruopščiai parinktas dizainas gali būti pakankamai mažas, kad tilptų ant piršto ar už ausies. Geras tatuiruočių meistras padės jums sugalvoti tinkamą idėją.

6

15

Renkantis tinkamą labai mažos tatuiruotės dizainą, reikia sumažinti detales. Labai įmantrūs dizainai neatrodys gerai, kai jie bus suspausti į per mažą erdvę.

Be to, jie nesensta labai gerai, po kelių metų tampa neryškūs ir iškreipti.

Vietoj to, pabandykite pasirinkti kuo paprastesnius dizainus mažoms tatuiruotėms. Rekomenduojama Mėnulio pusmėnulio fazė, nes pakanka tik kontūro, kad būtų aišku, jog jūsų tatuiruotė vaizduoja Mėnulį.

Tuo tarpu, jei pasirinktumėte pilnaties kontūrą – gerai, jūs tiesiog gautumėte apskritimą!

mėnulio tatuiruotė

Maža Mėnulio tatuiruotė gali įgauti išraišką ir kūrybiškumą naudojant spalvą ar tekstūrą.

Vėlgi, pasitikėkite savo tatuiruočių meistru, kur reikia pasirinkti dydį ir vietą – jis geriausiai žino, kokio dydžio dizainas turės būti, kad būtų išsaugotos visos detalės. „Doy“ akvarelės pusmėnulio tatuiruotė

Paskutiniai žodžiai

Tikimės, kad dabar esate gerai pasiruošę pasirinkti geriausią savo Mėnulio tatuiruotės dizainą. Simbolika tokia plati, o kūrybos erdvė tokia didelė, kad tikrai negali suklysti.

Norėdami gauti daugiau įkvėpimo, peržiūrėkite mūsų didžiulę nuostabių Mėnulio tatuiruočių galeriją!

mėnulio tatuiruotė (2)mėnulio tatuiruotė (5)mėnulio tatuiruotėmėnulio tatuiruotė (9)mėnulio tatuiruotė (10)mėnulio tatuiruotė (11)mėnulio tatuiruotė (12)mėnulio tatuiruotėmėnulio tatuiruotėmėnulio tatuiruotė (13)mėnulio tatuiruotė (14)mėnulio tatuiruotė (16)mėnulio tatuiruotė (18)mėnulio tatuiruotė (19)mėnulio tatuiruotė (20)mėnulio tatuiruotė (21)mėnulio tatuiruotė (22)mėnulio tatuiruotė (23)mėnulio tatuiruotė (24)mėnulio tatuiruotė (25)mėnulio tatuiruotė (27)mėnulio tatuiruotė (28)mėnulio tatuiruotėmėnulio tatuiruotė (28)mėnulio tatuiruotė (29)mėnulio tatuiruotė (30)mėnulio tatuiruotėmėnulio tatuiruotėmėnulio tatuiruotėGina mėnulio tatuiruotė ant kojos„Doy“ akvarelės pusmėnulio tatuiruotėMėnulio mėnulio tatuiruotė, autorė Adrian BascurMėnulio tatuiruotė ant peties „Mini“Daino „Dotwork Moon Tattoo“Moondos gėlių pusmėnulio tatuiruotėSpalvinga gėlių mėnulio tatuiruotė, Cole KnoxNuostabi mėnulio tatuiruotė, autorė Cody DillowMėnulio fazės tatuiruotė, kurią pateikė Yasin Alıcı

„Oggysxm“ mažos mėnulio tatuiruotės dizainasIšsami Bruna Pereira mėnulio tatuiruotėPaulos Sgarbi sudėtinga pusmėnulio tatuiruotė & amp; Kadu AntonioliRožių mėnulio tatuiruotė, autorė Heidi KayeAtitinkančios mėnulio fazės tatuiruotę pateikė Calebas CashewNuostabi mėnulio tatuiruotė, kurią pateikė Ariel NiräkäraTaškinis mėnulio tatuiruotė, autorė Hira LupeJuoda ir pilka rašalo mėnulio tatuiruotė, kurią pateikė KaceLuvinroll akvarelė „Black Ink Moon Tattoo“Saulės ir mėnulio mobilioji tatuiruotė Eli Bischof„Ilwol“ derančios mėnulio tatuiruotėsMėnulio tatuiruotės dizainas, sukurtas OZZYMėnulis & amp; Lotoso gėlių tatuiruotė, autorė Hira LupeMandala mėnulio tatuiruotė Laura WellerKarry Ka-Ying Poon kūrybinės mėnulio tatuiruotės fazėsIšsamus mėnulis, kurį pateikė gydytojas WooNuostabi mėnulio tatuiruotė ant dilbio, kurią pateikė Fatih OdabasDotwork Moon Tattoo, autorė Anna BravoIshi Neve pusmėnulio tatuiruotėAkvarelinė katė & amp; Jainha Espadas „Mėnulio tatuiruotė“Išgalvotas mėnulis su Christopherio Workerio veido tatuiruoteJuoda & amp; Ariel Niräkära pilka mėnulio tatuiruotė„Dotwork Moon Tattoo“, autorius Jake'as HeeryKrist Karloff akvarelės mėnulio tatuiruotėFraser Peek „Neo“ tradicinė mėnulio tatuiruotėMaža mėnulio tatuiruotė, kurią sukūrė MasaDexterio Kay tatuiruotė „Mėnulio fazės“Grace LaMorte, pusmėnulio rožių tatuiruotėAkvarelės meilės citatos tatuiruotė, kurią pateikė Jennifer FowlerMėnulio tatuiruotė, autorė Emi Lynn HollerSasha Masiuk linijinis mėnulio tatuiruotė„Noksi“ pilnaties tatuiruotėSasha Masiuk žvaigždyno mėnulio tatuiruotėBecky Salterio „Mandala Moon Tattoo“

mėnulis-tatuiruotė-28mėnulis-tatuiruotė-26mėnulis-tatuiruotė-24-650x488mėnulis-tatuiruotė-18-650x488mėnulis-tatuiruotė-19-650x488mėnulis-tatuiruotė-21-650x488mėnulis-tatuiruotė-22mėnulis-tatuiruotė-16-650x488mėnulis-tatuiruotė-15-650x488mėnulis-tatuiruotė-14mėnulis-tatuiruotė-13-650x488mėnulis-tatuiruotė-12-650x488mėnulis-tatuiruotė-8mėnulis-tatuiruotė-10-650x488mėnulis-tatuiruotė-11 mėnulis-tatuiruotė-6-650x488mėnulis-tatuiruotė-5-650x488mėnulis-tatuiruotė-4-650x488mėnulio tatuiruotė-1mėnulio tatuiruotė-27813141617192024

2627282930334352111121131211221231311