Tatuiruotės vyrams – galutinis vadovas (500 geriausių dizaino idėjų)

Jau šimtmečius tatuiruočių menas buvo naudojamas kaip populiari kūno puošybos forma tiek vyrams, tiek moterims. Nuo tatuiruočių, naudojamų kaip genčių kultūros simbolika, iki šiuolaikinio jaunimo stiliaus pareiškimo, tatuiruotės nuėjo ilgą, ilgą kelionę laiko srityse. Nors juos vienodai mėgsta vyrai ir moterys, buvo laikas, kai tatuiruotės buvo laikomos vyriškumo simboliu ir daug kartų tatuiruotės vyrams buvo pastebėtos ant jūreivių, hipių, nusikaltėlių ir gaujoms priklausančių žmonių.

Tačiau šiandien tatuiruotės dėvimos siekiant parodyti nešėjo požiūrį ir patraukti minios dėmesį. Vyrų tatuiruotės turi būti vyriškos ir atspindėti jėgą, narsumą ir ryžtą. Vyrams skirtų tatuiruočių dizainą gali pasiūlyti patyrę tatuiruočių meistrai arba jį gali pasirinkti pats nešėjas, priklausomai nuo to, ką jis nori perteikti. Kadangi tatuiruotės yra labiau nuolatinės prigimties ir jas sunku pašalinti, kai ant jų išgraviruotas žmogus, būtina, kad tatuiruotės dizainas būtų pasirinktas labai atsargiai ir įsitikinęs. Be to, jūs turite investuoti daug laiko ir pinigų, kad tatuiruotė būtų įklijuota rašalu, o skausmas, kurį reikia patirti šiame procese, taip pat yra didelis, todėl tatuiruotės dizaino pasirinkimas vyrams ir moterims yra dar svarbesnis.

Vietų idėjos vyrų tatuiruotėms

Tatuiruotės, kurios kada nors rašomos ant žmogaus, tampa jo asmenybės dalimi ir lieka su jomis visą gyvenimą. Be to, tatuiruotės tikslas yra patraukti žiūrovo dėmesį, todėl jo vieta yra dar svarbesnė. Tuo pačiu metu jis turėtų būti išdėstytas taip, kad juo būtų taip pat lengva patraukti dėmesį, kaip ir paslėpti. Kartais tatuiruotės turėtojui gali tekti paslėpti tatuiruotę dėl kokių nors profesinių priežasčių ar dėl kitų priežasčių. Vyriškoms tatuiruotėms labiau tinka vyriškos vietos, tokios kaip krūtinė, pečiai, nugara, šonas, skrandis, rankos, kojos, šlaunys, stuburas, kaklas, riešas, rankovė ir kulkšnys.

Kartais vyrai net pasidaro tatuiruotes ant veido ar galvos. Tikrasis sprendimas dėl tatuiruočių išdėstymo priimamas atsižvelgiant į tatuiruotės dizainą ir dydį, o didesni dizainai yra ant didesnių paviršių, tokių kaip krūtinė, nugara, šonas ir skrandis, o mažesni – mažesnėse kūno vietose. Be to, vyrų tatuiruočių išdėstymas suteikia ypatingą reikšmę jų dizainui. Pavyzdžiui, krūtinės tatuiruotės su artimųjų vardais gali atkartoti jūsų meilę jiems, nes šios tatuiruotės yra arti jūsų širdies, o tatuiruotės ant pečių ir dilbių reiškia vyriškumą ir vyrų jėgą. Prieš iš tikrųjų rašant, svarbu suprasti tatuiruotės simboliką ir jos rašymo ant tam tikros kūno vietos reikšmę..

Populiariausios vyrų tatuiruotės

Vyrų tatuiruočių dizaino įvairovė, kaip vyrų tatuiruotės, buvo madinga nuo neatmenamų laikų. Jau šimtmečius vyriškus dizainus kūrė tatuiruočių meistrai ir tatuiruočių mėgėjai, kurie pristatė originalias idėjas ir koncepcijas, kad sukurtų šaunias ir unikalias dizaino idėjas. Štai keletas iš jų:

Genčių tatuiruotės vyrams

Genčių tatuiruotės buvo amžinai mėgstamiausios vyrams nuo neatmenamų laikų, nes senovėje gentys jas naudojo žymėdamos asmenį savo klano nariu. Iki šiol šie stilingi ir vyriški tatuiruočių dizainai yra pageidaujami įvairaus amžiaus ir klasės vyrams. Dauguma jų yra pagaminti įprastu juodu arba pilku rašalu ir susideda iš ryškių linijų ir raštų. Paprastai jie yra didelio dizaino ir idealiai dedami ant nugaros ar krūtinės. Genčių tatuiruočių dizainas taip pat jaudina ir moteris.

Kryžiaus tatuiruotės

Kitas gerai mėgstamas vyrų tatuiruočių dizainas yra kryžminė tatuiruotė, kurioje yra svarbiausias krikščionybės simbolis. Nors kryžius paprastai siejamas su asmens religija ir religiniais jausmais, kryžiaus tatuiruotė gerbiama vienodai dėl išvaizdos, taip pat dėl ​​religinės vertės.

Širdies tatuiruotės

Daugelis vyrų mėgsta turėti tatuiruotės dizainą, kurio pagrindinis elementas yra širdis. Širdis reiškia meilę, aistrą ir emocijas, o šį tatuiruotės dizainą daug kartų sudaro mylimo žmogaus vardas ar inicialai arba kai kurios prasmingos citatos.

Rankovių tatuiruotės

Kitas populiarus vyrų tatuiruotės dizainas yra rankovių tatuiruotė, kurią sudaro įmantrus ir ryškus raštas, nešiojamas per nešiklio rankas, primenantis marškinių rankovę, taip suteikdamas jai rankovės tatuiruotės pavadinimą. Rankovių tatuiruotės atrodo labai vyriškai ir labai traukia akį, todėl tai yra mėgstamiausia tarp jaunosios kartos vyrų.

Angelo sparnai

Angelo sparnų tatuiruotės dizainas yra dar vienas pageidaujamas vyrų ir moterų tatuiruočių dizainas. Paprastai jis matomas ant nugaros ar krūtinės ir simbolizuoja grynumą ir gerumą, susijusį su angelais.

Kaukolės tatuiruotės

Kaukolė yra dar vienas dizaino elementas, pasiekiantis populiarumo aukštumas kaip tatuiruočių dizaino dalis šiuolaikiniame tatuiruočių mene. Vyrai dažniausiai palankiai vertina šį dizaino elementą, nes jame yra vyriška savybė. Be estetinės vertės, gilesnė simbolinė kaukolės tatuiruotės prasmė taip pat lemia jos populiarumą. Kaukolė vaizduoja atgimimą ir gyvenimo amžinybę, o tai reiškia, kad gyvenimas niekada nesibaigia.

Biomechaninės tatuiruotės

Geriausias vyrų tatuiruočių dizainas, kurį renkasi vyrai, yra biomechaninės tatuiruotės, kuriose vaizduojamos žmogaus kūno dalys, veikiančios taip, lyg jos būtų mašinos dalys. Dažniausiai jie gali būti pastebėti ant peties, krūtinės ar nugaros ir pasižymi nuostabia akį traukiančia kokybe.

Gėlių tatuiruotės

Gėlės dažniausiai siejamos su moteriškumu, tačiau vyrai taip pat mėgsta, kad ant jų būtų rašomos gėlių tatuiruotės, o rožės ir lotosas yra populiariausios gėlės, įtrauktos į šiuos dizainus. Dažnai tam tikri dizaino elementai, tokie kaip kaukolė, rodyklė, inkaras ir kryžius, yra įtraukti į gėlių dizainą, kad jų bendras vaizdas taptų tvirtesnis ir vyriškesnis.

Inkaro tatuiruotės

Jūreiviai tatuiruotes išpopuliarino tolimoje praeityje, o daugumoje jūreivių naudojamų tatuiruočių į projektą buvo įtraukti jūros elementai, įskaitant inkarus, bangas, koi žuvis ir kregždes. Inkaro tatuiruotės ir toliau yra populiarios kaip vyrų tatuiruotės, net ir po dešimtmečių.

Vyrų tatuiruočių dizaino galimybės iš tikrųjų yra begalinės, nes tiek tatuiruočių dizaineriai, tiek tatuiruočių entuziastai ir toliau ieško kūrybingų ir novatoriškų dizainų, kurie gali padėti nešikliui sukurti unikalų vizualinį efektą. Kai kurie kiti dizaino elementai, kurie atrado vietą vyrų tatuiruočių idėjose, yra paukščiai, debesys, strėlės, pažymėta muzika, romėniški skaitmenys, drakonai, liūtai, tigrai, jūrų žvaigždės, kompasas ir sąrašas tęsiasi ir tęsiasi. Be dizaino elemento, dar vienas dalykas, kuris iš tikrųjų daro įtaką, yra spalva ar spalvos, naudojamos tatuiruotės dažymui, pavyzdžiui, baltojo rašalo tatuiruotės, kurios yra populiarios šiais laikais. Nors juoda ir pilka išlieka pagrindinis vyrų tatuiruočių pasirinkimas, šiais laikais menininkai pradėjo naudoti keletą ryškių spalvų tatuiruočių dizainuose, kad jos taptų patrauklesnės. Taip pat galima pasirinkti balto rašalo tatuiruotę, tačiau dažniausiai jos nerekomenduojamos vyrams, nes joms trūksta išryškinimo, kurio reikia, kad tatuiruotė būtų vyriška. Renkantis sau tatuiruotės dizainą, vyras turėtų atsižvelgti ne tik į estetinę vertę, bet ir į jo simboliką, nes tatuiruotės labiau susijusios su žmogaus požiūriu ir mąstymu. Tai būdas aiškiai suprasti savo požiūrį ir suvokimą apie gyvenimą, tačiau nekalbėti apie tai pernelyg garsiai.

Vyriškos tatuiruotės dizaino pasirinkimas

Vyrų tatuiruotės dizaino pasirinkimas yra didelis sprendimas vyrams, nes jie turi gauti tai, ko jie gali laikytis visą gyvenimą. Nors dabar tapo įmanoma pašalinti tatuiruotę visam laikui, tačiau tai yra sudėtinga ir brangu. Todėl geriau būti saugiam, nei gailėtis ir gauti dizainą, kurį galite išsaugoti amžinai. Tatuiruočių dizainui vyrams būtina būti vyriškam, nes tai yra tatuiruotės tikslas. Geriau ieškoti žinomo ir patyrusio tatuiruočių dizainerio, kuris galėtų sukurti gerą dizainą ir pateikti tinkamų pasiūlymų, kaip jį pasirinkti. Šiek tiek jūsų atliktų tyrimų taip pat gali labai padėti užbaigti dizainą. Šiuo tikslu galite ieškoti gerų knygų ar svetainių, kur rasite naujų dizainų. Taip pat galite pasitelkti pagalbą draugui, kuris domisi šia meno forma. Taip pat būkite atsargūs pasirinkdami jo vietą ant kūno, nes tinkama tatuiruotė netinkamoje vietoje jums nebus naudinga.

Paskutiniai žodžiai apie vyrų tatuiruotes

Atminkite, kad vyrų tatuiruotė bus jūsų asmenybės dalis visą gyvenimą. Todėl labai svarbu būti labai tikram dėl vyrų tatuiruotės dizaino, prieš tai piešiant ant kūno.

500 vyrų tatuiruočių

Siekdami geresnės vartotojo patirties, mes padalijome kolekciją į kelis puslapius, galiausiai raskite puslapių puslapius, kad galėtumėte tęsti kitus puslapius. Gentis

Tomas-Kraussas

Tomas-riteriai

Tatuiruočių dailininkas-Steve-Truitt-by-Maxime-BrunoMark-Leaver-Photography

Melanie-TitusŠypsosi

Jamesas-D.-Kelly

Jack-Gallowtree

Žili plaukai

Darren-Black-Photography-618x437

Dawid-Auguscik-by-Brice-Hardelin

Tėvas

tatuiruotė vyramstatuiruotė vyramstatuiruotė vyramstatuiruotė vyramstatuiruotė vyramstatuiruotė vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyramstatuiruotes vyrams

Dapper

143

Christopheris-Owensas-by-Hedi-Slimane

142

141

136

Krūtinės tatuiruotės vyrams-137

Krūtinės tatuiruotės vyrams-138

139

140 krūtinės tatuiruotės

131

132

133

134

135Krūtinės tatuiruotės vyrams-126

Krūtinės tatuiruotės vyrams-127

Krūtinės tatuiruotės vyrams 128

Krūtinės tatuiruotės vyrams-129 Krūtinės tatuiruotės vyrams-122

Krūtinės tatuiruotės vyrams-121

Krūtinės tatuiruotės vyrams-120

119

118

Krūtinės tatuiruotės vyrams-112

113

114

115

116

107

108-asis

109-asis

Krūtinės tatuiruotės vyrams-110

111

Krūtinės tatuiruotės vyrams-106

105

104

Brock-Elbank-Photography-578x315

Mėlynaakė 11909194_1623297847909156_1617035976_n

Atgal

Billy-Huxley-Danny-Badwin

3-maorių tatuiruotė

4-maorių tatuiruotė

5-maorių tatuiruotė

6-maorių tatuiruotė

7-maorių tatuiruotė

8-maori tatuiruotė

9-maorių tatuiruotė

10-maorių tatuiruotė

11-maorių tatuiruotė

12-maori-tattoo-507x1024

13-maorių tatuiruotė

15-maorių tatuiruotė

16-maorių tatuiruotė

17-maorių tatuiruotė

18-maorių tatuiruotė

20-maorių tatuiruotė

21-maori tatuiruotė 22-maori tatuiruotė

23-maori tatuiruotė

24-maori-tattoo-518x1024

25-maorių tatuiruotė

26-maorių tatuiruotė

27-maorių tatuiruotė

28-maori tatuiruotė

29-maori-tattoo-600x923

30-maori tatuiruotė

31-maori tatuiruotė

32-maori tatuiruotė

33-maorių tatuiruotė

34-maorių tatuiruotė

35-maorių tatuiruotė

67d787c5987ac95cba7012555d7d9ca7

cool-mens-tatuiruotės

Creepy-Back-Tattoo-Ideas-for-Men-Pictures-Skull-Whole Squad

enhan-buzz-7889-1401721366-15

Funky-Kaukolė

įrankiai-tatuiruotės-vyrams širdies tatuiruotės vyrams

vyriškos tatuiruotės rankovės

Maorių tatuiruotės dizainas

Maorių tatuiruotės dizainas-1

Maorių tatuiruotės dizainas-2

Maorių tatuiruotės dizainas-3

Maorių tatuiruotės dizainas-4

tumblr_kqzokn1er21qznw9io1_500

tumblr_kr10rvp6Q81qzgjpyo1_500

tumblr_llta2lJCy11qc1yglo1_500

tumblr_lojll4NK231qjt3y2o1_500

tumblr_loxko9YdvN1r05o92o1_500

tumblr_lpc34uJnEH1qjycago1_500

tumblr_lpco8eC5Sq1r10gtqo1_500

tumblr_lpcof455ek1r10gtqo1_500

tumblr_lpk7osZMa91qzabkfo1_500

tumblr_lpl12ds9AO1qlcjdoo1_500

tumblr_lpnnhwmoS71qe7lkdo1_500

tumblr_lpns9r8ym01r10gtqo1_500

tumblr_lpsh8bUCRB1qzabkfo1_500 tumblr_lpub01BBMo1qbmwfio1_500

tumblr_lpw5w4SBrw1qjycago1_500

tumblr_lq0rm7etOK1r10gtqo1_500

tumblr_lq1d4awm7d1qk53c4o1_500

tumblr_lq1im0MhPq1qjycago1_500

tumblr_lq1l0y9KLr1qzzynoo1_500

tumblr_lq1rblQaK91qkp19vo1_500

tumblr_lq1z6skTuj1r01dsoo1_500

tumblr_lq18mcdqM21r1eahwo1_500

tumblr_lqdqnzZLnc1qb5o7so1_500

tumblr_ltm54nge291qaucyho1_500

tumblr_lylld9eSRM1qbsj2no1_500

tumblr_lywfopZKj41qzabkfo1_500

tumblr_lyyypvhjU71r10gtqo1_500

tumblr_lyyyqhXk9C1r10gtqo1_500

tumblr_lyzwhm7BYY1r10gtqo1_500

tumblr_lz0n9jlJnn1r10gtqo1_500

tumblr_lz0nbkpKbe1r10gtqo1_500

tumblr_lz0ndymGWM1r10gtqo1_500

tumblr_lz0ni1W11o1r10gtqo1_500 tumblr_lz0nk40t3D1r10gtqo1_500

tumblr_mfhvk2s9DU1rlah6ro1_500

tumblr_mgbhk5aRKV1s2wkyho1_500

tumblr_mgc2k0g6hx1r10gtqo1_500

tumblr_mgf14fSair1r10gtqo1_500

tumblr_mgf15cCGxR1r10gtqo1_500

25-nuostabūs krūtinės tatuiruotės vyrams-2

25-nuostabūs krūtinės tatuiruotės vyrams-3

25-nuostabūs-krūtinės tatuiruotės-vyrams-4

25-nuostabūs-krūtinės tatuiruotės-vyrams-5

25-nuostabūs-krūtinės tatuiruotės-vyrams-6

25-nuostabūs krūtinės tatuiruotės-vyrams-7

25-nuostabūs-krūtinės tatuiruotės-vyrams-8

25-nuostabūs krūtinės tatuiruotės vyrams-10

25-nuostabūs-krūtinės tatuiruotės-vyrams-11

25-nuostabūs-krūtinės tatuiruotės-vyrams-12

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-2

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-7-579x800

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-12 Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-14-539x800

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-17

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-18

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-20-540x800

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-22

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-25-536x800

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-27-517x800

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-28-504x800

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-33

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-37-577x800

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-38

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-40

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-41-586x800

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-42-539x800

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-43

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-45

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-48

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-49-539x800

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-50

Geriausi tatuiruočių dizainai vyrams-51 krūtinės tatuiruotės vyrams

patobulintas-9127-1401728320-21

patobulintas-16905-1401728979-32

patobulintas-18061-1401720483-8

patobulintas-18258-1401728891-1

patobulintas-30392-1401804176-11

patobulintas-30955-1401719878-13

patobulintas-buzz-5742-1401725061-4

Patobulintas buzz-5810-1401723296-8

enhan-buzz-7932-1401720718-6

enhan-buzz-9379-1401724888-11

enhan-buzz-9449-1401724359-14

Patobulintas buzz-10798-1401724853-13

enhan-buzz-19476-1401719964-13

enhan-buzz-30986-1401720696-18

enhan-buzz-26244-1401720872-5

enhan-buzz-28808-1401723159-14

enhan-buzz-29491-1401720278-31

enhan-buzz-29492-1401719753-8

Patobulintas buzz-30404-1401720912-37 enhan-buzz-30986-1401720696-18

patobulintas-buzz-31061-1401719656-10

Dilbio kryžminė tatuiruotė vyrams

Pusiau rankovių tatuiruotė vyrams

religinės nugaros tatuiruotės vyrams

Ekrano kadras-2014-12-05-at-2.50.04-pm

Ekrano nuotrauka-2014-12-05-at-2.50.59-pm

Ekrano nuotrauka-2014-12-05-at-3.25.37-pm

Ekrano nuotrauka-2014-12-05-at-3.26.13-pm

Ekrano nuotrauka-2014-12-05-at-3.27.47-pm

Ekrano nuotrauka-2014-12-05-at-3.28.32-pm

Ekrano nuotrauka-2014-12-05-at-3.29.40-pm

Ekrano nuotrauka-2014-12-05-at-3.30.35-pm

Ekrano nuotrauka-2014-12-05-at-3.35.29-pm

super seksualus tatuiruotas kūnas

tatuiruotės vyrams-angelas1

tatuiruotės vyrams-angelas-ranka1

tatuiruotės vyrams-angelwing1

tatuiruotės-vyrams-rankos-paukštis1

vyrų tatuiruotės1 21. tatuiruotės vyrams

tatuiruotės-vyrams-rankos-gentys1

tatuiruotės vyrams-betmenas

tatuiruotės vyrams-kasetė1

tatuiruotės vyrams-grandinė1

tatuiruotės vyrams-kryžius1

tatuiruotės vyrams-kryžminis nugara

tatuiruotės vyrams-erelis1

tatuiruotės vyrams-gėlės1

tatuiruotės vyrams-angelas sargas1

tatuiruotės vyrams-rankos

tatuiruotės vyrams-galva1

tatuiruotės vyrams-koifish1

tatuiruotės-vyrams-citatos-šonkauliai1

tatuiruotės vyrams-šonkauliai1

tatuiruotės vyrams-šonkauliai-širdis1

tatuiruotės vyrams

tatuiruotės vyrams-skorpionas21

tatuiruotės vyrams-skeletas-nugara1

tatuiruotės vyrams-skeletas-šonkauliai1 tatuiruotės vyrams-skeletas-šonkauliai21

tatuiruotės vyrams-kaukolė

tatuiruotės vyrams-žvaigždė1

tatuiruotės-vyrams-genčių-kryžius1

tatuiruotės vyrams-vikingai

tatuiruotės vyrams-karys1

tatuiruotės vyrams-karys-drakonas1

144

103

102-asis

Krūtinės tatuiruotės vyrams-101

Krūtinės tatuiruotės vyrams-100

97

Krūtinės tatuiruotės vyrams-96

98-asis

94-asis

Krūtinės tatuiruotės vyrams-95

89

Krūtinės tatuiruotės vyrams-90

91-asis 92-asis

93

84

85 krūtinės tatuiruotės

86

87

Krūtinės tatuiruotės vyrams-88

83

82

81-asis

Krūtinės tatuiruotės vyrams-80

79

73

74

Krūtinės tatuiruotės vyrams-75

76

78

Krūtinės tatuiruotės vyrams-68

69

Krūtinės tatuiruotės vyrams-70 71-asis

Krūtinės tatuiruotės vyrams-72

63

Krūtinės tatuiruotės vyrams-64

Krūtinės tatuiruotės vyrams-65

Krūtinės tatuiruotės vyrams-66

Krūtinės tatuiruotės vyrams-67

62-asis

61-asis

Krūtinės tatuiruotės vyrams-60

Krūtinės tatuiruotės vyrams-59

Krūtinės tatuiruotės vyrams-58

Krūtinės tatuiruotės vyrams-53

Krūtinės tatuiruotės vyrams-54

Krūtinės tatuiruotės vyrams-55

Krūtinės tatuiruotės vyrams-56

Krūtinės tatuiruotės vyrams-57

Krūtinės tatuiruotės vyrams-52

Krūtinės tatuiruotės vyrams-51

Krūtinės tatuiruotės vyrams-50 Krūtinės tatuiruotės vyrams-49

Krūtinės tatuiruotės vyrams-48

Krūtinės tatuiruotės vyrams-43

Krūtinės tatuiruotės vyrams-44

Krūtinės tatuiruotės vyrams-45

Krūtinės tatuiruotės vyrams-46

Krūtinės tatuiruotės vyrams-47

Krūtinės tatuiruotės vyrams-1

Krūtinės tatuiruotės vyrams-2

Krūtinės tatuiruotės vyrams-3

Krūtinės tatuiruotės vyrams-4

Krūtinės tatuiruotės vyrams-9

Krūtinės tatuiruotės vyrams-8

Krūtinės tatuiruotės vyrams-7

Krūtinės tatuiruotės vyrams-6

Krūtinės tatuiruotės vyrams-5

Krūtinės tatuiruotės vyrams-15

Krūtinės tatuiruotės vyrams-10

Krūtinės tatuiruotės vyrams-11

Krūtinės tatuiruotės vyrams-12 Krūtinės tatuiruotės vyrams-14

Krūtinės tatuiruotės vyrams-13

Krūtinės tatuiruotės vyrams-18

Krūtinės tatuiruotės vyrams-19

Krūtinės tatuiruotės vyrams-16

Krūtinės tatuiruotės vyrams-17

Krūtinės tatuiruotės vyrams-20

Krūtinės tatuiruotės vyrams-22

Krūtinės tatuiruotės vyrams-23

Krūtinės tatuiruotės vyrams-24

Krūtinės tatuiruotės vyrams-25

Krūtinės tatuiruotės vyrams-32

Krūtinės tatuiruotės vyrams-31

Krūtinės tatuiruotės vyrams-30

Krūtinės tatuiruotės vyrams-29

Krūtinės tatuiruotės vyrams-27

Krūtinės tatuiruotės vyrams-38

Krūtinės tatuiruotės vyrams-39

Krūtinės tatuiruotės vyrams-40

Krūtinės tatuiruotės vyrams-41 Krūtinės tatuiruotės vyrams-42

Krūtinės tatuiruotės vyrams-37

Krūtinės tatuiruotės vyrams-36

Krūtinės tatuiruotės vyrams-35

Krūtinės tatuiruotės vyrams-34

Krūtinės tatuiruotės vyrams-33

Jūsų kaukolė-ant-rūgšties-tatuiruotė

96

95-asis-tatuiruotes-dizainas-by-techblogstop

92

91-asis

44-as-tatuiruotes-dizainas-by-techblogstop

45-asis-tatuiruotes-dizainas-by-techblogstop

68

73

90-asis-tatuiruotes-dizainas-by-techblogstop

42

37-asis-tatuiruotes-dizainas-by-techblogstop

33

25-as-tatuiruotes-dizainas-by-techblogstop-25 pasaulio-geriausias-tatuiruotes-dizainas-by-techblogstop-17

geriausias pasaulyje tatuiruočių dizainas-by-techblogstop-3

8. geriausias pasaulyje tatuiruotės dizainas pagal „techblogstop“

9. geriausias pasaulyje tatuiruotės dizainas-by-techblogstop-9

11. geriausias pasaulyje tatuiruotės dizainas-by-techblogstop-11

15. geriausias pasaulyje tatuiruotės dizainas pagal „techblogstop“

geriausias pasaulyje tatuiruotės dizainas-by-techblogstop-1

sparnai-nugaros-tatuiruotes-vyrams

10. Viršutinė nugaros-genčių tatuiruotės dizainas

9. Viršutinė nugaros dalis

6

medžio tatuiruotės vyrams

Tribal-Sleeve-Tattoos-Designs-3

Tribal-Sleeve-Tattoos-Designs-4

Tribal-Sleeve-Tattoos-Designs-6

5

Tigro-genties-tatuiruotės-4

Tigro-genties-tatuiruotės-3

Tigro-genties-tatuiruotės-2

Tigro-genties-tatuiruotės-1 tatuiruotės vyrams ant rankos

Skorpiono-genties-tatuiruotės-7

Skorpiono-genties-tatuiruotės-9

kaukolė-3

cukraus-kaukolės-mėlynos-gėlės-akių-tatuiruotė

tatuiruočių idėjos vyrams ant rankos

28-oji

29

Mdrqeney6h8Y6Sq5

vyrų-rankų-tatuiruotė

Vyriškų rankovių dizaino idėjos

27-oji

26-oji

25-asis

24-oji

23-oji

17-oji

18-asis

19-oji

Maorių-tatuiruočių dizainas-20 21-asis

16-oji

15-oji

14-oji

Maorių tatuiruotė-dizainas-13

Maorių-tatuiruočių dizainas-12

11-oji

Maorių tatuiruotės dizainas-10

9. Maorų tatuiruotės dizainas

8. maorių tatuiruotės dizainas

Maorių tatuiruotės dizainas-7

Maorių tatuiruotės dizainas-6

Maorių tatuiruotės dizainas-5

tatuiruotės_vyroms_01

tatuiruotes_meniui_02

tatuiruotes_meniui_03

04

tatuiruotes_vyroms_05

tatuiruotes_meniui_06

tatuiruotes_meniui_07 tatuiruotes_meniui_08

tatuiruotes_meniui_09

tatuiruotės_vyroms_10

tatuiruotes_meniui_11

tatuiruotės_vyroms_12

tatuiruotes_vyroms_13

14

tatuiruotes_vyroms_15

tatuiruotes_vyriems_16

tatuiruotes_meniui_17

18

19

tatuiruotės_vyroms_20

tatuiruotes_meniui_21

tatuiruotės_vyroms_22

triumfas_vyroms_23

24

tatuiruotės_vyroms_25

066

77 88. kas yra?

tureti tureti

30

31

32. kas yra?

tatuiruotes_vyriems_33

344

tatai_35

36

37

39. kas yra?

40. tatuiruotės

41

424

433. kas yra?

444

45

466

47

48. kas tai yra? 494

tatuiruotės_vyroms_50

551. kas yra?

522

533

544

555. kas yra?

566

577

588

599

tatuiruotės_vyroms_60

61

62

63

64

65

67. naturali

69

70 71

72

73

74

75

triumfas_vyrams_76

77

78 tvenkiniai

79

80

toms

82

triumfas_vyrams_83

844

85

866

87

tatai_88

89

tatuiruotes_meniui_90 tatuiruotes_meniui_91

92

933

944

95

966

97

98

tatuiruotės_vyroms_99

tatuiruotės_vyroms_100

101

1010

103

1010

1055

1066

1010

1010

109

1010 111

1212

113

1114

1111

116

117

118

119

2020

121

122

123

124

1255

126

127

128

129

3030 131

322. kas yra?

133

1334

355. kas yra?

1366

137

138

139

Ekrano nuotrauka-2014-12-05-at-3.28.32-pm

141

142

143

1414

4545

1466

147

148

1499

tatuiruotės_vyroms_150

151 gynėjas

1522

1533. kas yra?

1544