Koks yra geriausias tatuiruotės rašalas?

Jei ieškote geriausio tatuiruočių rašalo, atėjote į reikiamą vietą, nes šiuo metu žiūrime į 5 pirmaujančius rašalus rinkoje.

Dažai tatuiruotėms

Tatuiruotės dabar yra populiaresnės nei bet kada. Praėjo tie laikai, kai tatuiruotės buvo skirtos tiems, kurie vedė alternatyvų gyvenimo būdą arba kurie mėgo pankų ir sunkiojo metalo muziką.

Tatuiruotės yra labai madingos ir nėra jokių pokyčių požymių. Panašiai kaip veido plaukai ir kūno priežiūra, tatuiruotės yra čia.

Jei jums įdomu, koks yra geriausias tatuiruotės rašalas, galbūt tikėjotės, kad nebus daug pasirinkimų. Neteisinga!

Laikui bėgant tatuiruočių pramonėje daug kas keičiasi – naudojamos mašinos ir tatuiruočių stiliai ateina ir išeina, tačiau visada yra viena konstanta – rašalas. Tai prasminga, nes tatuiruočių rašalas su kuo nors gyvens net ir tada, kai atsisveikinsite, o jie įsimylėję išeis pro duris.

Tatuiruočių rašalas taip pat labai išsivystė, tai ne tik taip, kaip buvo tada, kai visi pasidarė tokie sūrūs kaip pragaro jūreivių tatuiruotės. Problema ta, kad turint tiek daug galimybių rinktis, kaip yra dabar, tai gana baugina.

Jei dar nesate susipažinę su tatuiruotėmis, galite susigaudyti tatuiruočių rašalu, kuris nėra toks geras.

Vis dėlto esame čia, kad padėtume jums to išvengti, nes žiūrime į geriausius tatuiruočių dažus.

tatuiruotė daroma ant rankos

Pirkėjo vadovas

Prieš įsitraukdami į mūsų vadovo mėsą, tatuiruočių rašalo apžvalgas, manėme, kad būtų gera idėja pateikti jums pirkėjo vadovą, kuris padėtų nukreipti jus į neatleistiną ir sudėtingą rašalo kraštovaizdį. Tai padės jums priimti protingus sprendimus, ypač iš kelių mūsų pasirinktų.

Kaip tatuiruočių menininkas, jūs norėsite padaryti viską, kas įmanoma, dėl savo klientų ar norinčių dalyvių, nesvarbu, ar jie moka, ar ne. Štai kodėl labai svarbu, kad pasirinkdami tatuiruotės rašalą nekarpytumėte kampų.

Laimei, šiais laikais galite įsigyti aukštos kokybės tatuiruočių rašalo rinkinį (tai yra visa visų jums reikalingų spalvų kolekcija lengvai laikomoje ir naudojamoje pakuotėje) už priimtiną kainą, tačiau, kaip pažymėjome pradžioje , jūs turite žinoti, ko ieškote ir ko vengti.

tatuiruočių laikytojas-tatuiruočių pistoletas

Tatuiruočių rašalo rinkinių pirkimo privalumai

Užuot pirkę vieną ar dvi spalvas atskirai, geriausias būdas sukurti savo paletę ir spalvų pasiūlą yra įsigyti tatuiruočių rašalo rinkinį.

Kaip minėta aukščiau, tatuiruočių rašalo rinkiniai apskritai yra daug pigesni. Tačiau tai ne vienintelė nauda, ​​gaunama tokiu būdu perkant rašalą.

Tai taip pat reiškia, kad galite žaisti daug įvairesnių spalvų. Atminkite, kad kiekvienas, kurį tatuiruojate, turės skirtingą skonį ir pageidavimus. Nors kai kuriems labiau patinka tamsios ir nuotaikingos, dramatiškos tatuiruotės, kitiems jūsų veido dizainas patiks ryškesnis ir labiau.

Taip pat pastebėsite, kad daugelis žmonių mėgsta tą senamadišką pastelinę išvaizdą, o kitiems patinka beveik „Day-Glo“ neonas.

Apsvarstykite šiuos dalykus, kai žiūrite į skirtingus tatuiruočių dažus, kad padėtumėte priimti protingus pirkimo sprendimus:

 • Veganams draugiška ar ne? – Atsižvelgiant į tai, kad veganizmas tampa vis populiaresnis, turėtumėte pagalvoti, kokius žmones tatuiruosite. Net jei jūsų sąžinei netrukdo, kad kai kurie juodi dažai yra pagaminti naudojant kaulų anglį, tai gali varginti žmones, kuriuos rašote. Tačiau norint patenkinti augančią paklausą, yra daug veganams palankių produktų.
 • Ingridientai – Gerai sekant aukščiau išdėstytu, verta pažvelgti į tai, kokie ingredientai naudojami gaminant rašalą. Kadangi tatuiruotės rašalas patenka ant žmogaus kūno ir visą gyvenimą gyvena po oda, teisinga naudoti rašalą, pagamintą iš natūralių ir ekologiškų ingredientų. Venkite bet kokio prekės ženklo, kuris neketina atskleisti ingredientų sąrašo.
 • Spalvų įvairovė – Akivaizdu, kad norėsite turėti kuo daugiau spalvų, jei tik pradedate ir bandote rasti savo individualų stilių. Tačiau turite būti atsargūs, kad gauti dažai nereaguotų vienas į kitą neigiamai. Todėl verta įsigyti to paties prekės ženklo spalvų rinkinį, tada žinote, kad visos spalvos puikiai derės.
 • Prekės ženklo reputacija – Nepatyrusiems ir naujiems akims visi tatuiruočių dažai atrodo labai vienodi. Tačiau tatuiruočių veteranai jums pasakys, kad bėgant metams vieni išlieka šviesesni už kitus. Nors mes nesiūlome jums atsisakyti turtų, geriausia vengti pigesnių prekių ženklų.

Jei tatuiruotė išnyks per greitai, ją reikės paliesti. Tai gali būti kančia tatuiruočių meistrui ir klientui. Be to, galite prarasti dalį savo klientų pasitikėjimo, jei jie sužinos, kad jūsų duotas žudikas pradėjo blėsti ir nėra beveik toks dramatiškas ar traukiantis akį, kaip norėtųsi.

Atminkite, kad jei kažkas skamba per gerai, kad būtų tiesa, tikriausiai taip ir yra, t. Y. Yra neįtikėtinai pigu, tai tikriausiai nėra labai geros kokybės.

 • Kur jis buvo pagamintas – Taip pat turite įsitikinti, kad patikrinote bet kokio tatuiruočių rašalo, kurį norite įsigyti, kilmės šalį. Tai padės nustatyti, ar ji laikosi griežtų JAV sveikatos ir saugos gairių ir taisyklių.

Tatuiruočių mašina veikiant

Iš anksto išsklaidytas rašalas miltelių pagrindu

Tikriausiai jau pastebėjote, kad yra du skirtingi tatuiruočių rašalo tipai, kurie skiriasi savo nuoseklumu. Iš anksto išsklaidytas dabar yra labiausiai paplitęs ir populiariausias pasirinkimas. Šie dažai yra drąsūs, ryškūs ir labai ryškūs, todėl juos galite naudoti tiesiai iš buteliuko. Nereikia jų maišyti, kaip rodo pavadinimas.

Kita vertus, miltelių pagrindu, dažnai vadinami pigmento pagrindu, yra senos skrybėlės ir labiau tradicinės. Skystas nešiklis naudojamas pigmentams suspenduoti šiame miltelių pagrindo rašalu. Galite naudoti tokį rašalą, kad sukurtumėte ryškesnes ir labiau pritaikytas spalvų paletes.

Visų pirma, jūs tikrai negalite kaltinti savo įrankių, jei neturite įgūdžių sukurti puikių meno kūrinių. Taigi, venkite rašalo, kuris padengs jūsų gebėjimų trūkumą, kai reikia smulkių detalių ir apdailos. Neapgausi to, kuris daugiau nei šiek tiek žino apie tatuiruotes.

Geriau pasirinkti dažus, kurie išryškintų teigiamus jūsų individualaus stiliaus ir įgūdžių aspektus. Dabar jūs turite keletą naudingų patarimų ir pasiūlymų, ko ieškoti, pažvelkime į mūsų mėgstamiausių tatuiruočių rašalų apžvalgas.

Mūsų tatuiruočių rašalo apžvalgos

Atidžiai pažvelkime į rekomenduojamus dažus, palyginti su visais kitais.

Tūkstantmečio mamų tatuiruotės rašalas

Kartais vardai gali būti apgaulingi. Jei manėte, kad šis prekės ženklas specializuojasi kuriant rašalas mamoms, nesvarbu, ar jos nešioja savo vaikus gimdoje, ar yra subrendusios mūsų visuomenės narės, išmeskite šią mintį dabar!

„Millennium Moms“ yra įmonė, kuri daugiau nei 15 metų gamina savo pigmentinį rašalą. Nepaisant savo pavadinimo, jis yra vienas populiariausių prekės ženklų, labai vertinamas visame pasaulyje.

Tai daugiausia dėl jų gausaus ir novatoriško spalvų pasirinkimo. Jau nekalbant apie tai, kad ekspertai labai vertina pigmento tarnavimo laiką, spalvos konsistenciją ir srautą. Jis lengvai, sklandžiai ir labai gražiai įsiskverbia į odą, kad galėtumėte sukurti tikrai žandikaulį menančius kūrinius.

Galbūt „Millennium Moms“ rašalas išsiskiria iš minios – „Branduolinės spalvos“ spalvų linija. Vienodai žinomas kaip pats saugiausias ir ryškiausias rinkoje. Įmonė turi tvirtą reputaciją, nes išlaiko ištikimus klientus, laikydamasi aukštų ir griežtų kokybės standartų.

Šios įmonės ir jų produktų įspėjimas yra tas, kad jie dažnai klonuojami, todėl turite įsitikinti, kad perkate tikrą „Millennium Moms“ produktą. Visada pirkite iš patikimo prekiautojo ar svetainės, kad įsitikintumėte, jog netapote mėgdžiotojų auka.

Šis rinkinys „Portretų rinkinys“ yra nuostabus rinkinys, suteikiantis 14 skirtingų patrauklių ir akinančių spalvų. Nors jums reikės daugiau toliau, tai yra žingsnis teisinga kryptimi.

Argumentai “už”

 • Galima rinktis iš 14 puikių spalvų iš tūkstantmečio mamų
 • Visa tai atitinka nepriekaištingą „Millennium Mom“ kokybės standartą

Minusai

 • Kai kurie teigė, kad rašalai yra per daug vandeningi, o kiti – su konsistencija

Esmė: Negalite ginčytis su tokiais dideliais pagyrimais iš kai kurių didžiausių tatuiruočių pramonės vardų. Vardai, kuriuos verta išgirsti. Štai kodėl mes visada rekomenduojame „Millennium Mom“ rašalą.

„StarBrite Colors“ sterilizuoto tatuiruotės rašalo pradinis rinkinys

„StarBrite“ pramonėje tarnauja ilgiau nei prieš 25 metus. Įkūrė Tommy Ringwalt Jr, jie siūlo platų spalvingų ryškių rašalų asortimentą. Kolekcija, kuri nuolat tobulėja ir plečiasi, kai „Ringwalt“ ir toliau keliauja po pasaulį, ieškodama įkvėpimo iš sutiktų ekspertų.

Įdomu tai, kad FDA patvirtintas prekės ženklas naudoja gama spinduliuotę, kad sunaikintų mikroorganizmus nuo rašalo, todėl tai yra vienas saugiausių variantų rinkoje. Kitas populiarus pramonėje prekės ženklas „StarBrite“ rašalas gali būti naudojamas įvairiems meniniams stiliams. Kadangi spalvos yra iš anksto išsklaidytos, jas galite naudoti tiesiai iš butelių.

Ši pakuotė suteikia septynis ½ uncijos buteliukus su didžiausiais „StarBrite“ spalvotais dažais-„Tribal Black“, „Lime Green“, „Jet Black Outliner“, „Crimson Red“, „Country Blue“, „Canary Yellow“ ir „Brite White“. Todėl naudodamiesi šiuo rinkiniu turite gerą atspirties tašką, jei esate naujokas tatuiruočių srityje ir norite sukurti paprastą dizainą.

Kaip ir „Millennium Moms“ bei kitų populiarių prekės ženklų atveju, „StarBrite“ dažnai kenčia nuo klonavimo. Tačiau mūsų pasirinktas produktas yra 100% „StarBrite“ produktas ir leis jums sukurti nuostabias tatuiruotes, kurias jūsų klientai, draugai ar artimieji dievins visą likusį gyvenimą..

Argumentai “už”

 • „StarBrite“ rašalas yra mėgstamas dėl ilgaamžiškumo
 • Prekės ženklo reputacija kyla dėl kokybės
 • 7 puikių spalvų pasirinkimas

Minusai

 • Kai kuriems klientams kilo problemų dėl balto rašalo

Esmė: Panašiai kaip ir „Tūkstantmečio mamos“ reputacija, „StarBrite“ turi savo didelius batus, kuriuos reikia užpildyti laikantis standarto. Štai kodėl nematome jokios priežasties, kodėl turėtum nusivilti pirkdamas šį „StarBrite“ rinkinį.

Kuro Sumi Colours Tattoo Ink Master rinkinys

Jei jūsų žinios apie japonų legendas yra geros, tikriausiai žinosite, kad šios tatuiruočių kompanijos bendravardis yra senovės karys. Jo kilmė yra Japonija, ir jame yra keletas smulkių ingredientų, sumaišytų į formulę, kuri pagamino puikų ir saugų tatuiruotės rašalą.

Mes žinome, kad jie yra saugūs, nes jų rašaluose svarbu naudoti tik tikrai ekologiškus ingredientus. Be to, tiems, kurie domisi rašalu, kurį galite naudoti sąžine, jie taip pat tinka veganams.

Nors formulė yra labai slapta ir perduota, viskas, ką turime žinoti, yra tai, kad ji veikia. Vienas iš šio produkto raktų – tatuiruotės linkusios greičiau išgyti, kai jos buvo sukurtos naudojant jį. Šiame rinkinyje galite žaisti 7 geriausias spalvas. Tai yra žalia mineraru, kylanti saulė oranžinė, koi geltona, Tokijo rožinė raudona, Budos mėlyna, samurajų balta ir dviguba sumi juoda, taigi jūs turite visus pagrindus.

Pažymėtina, kad jų juoda spalva yra ilgaamžė. Jūsų tatuiruotės lėtai netaps tamsiai mėlynos spalvos atspalviu. Iš arklio lūpų jų ingredientai yra „geriausias daiktas, kokį tik jie gali rasti planetoje“, o tikslas – „apakinti savo klientus“.

Argumentai “už”

 • Jų dažai, be abejo, yra vieni iš ilgiausiai išsilaikančių rinkoje
 • Jie naudoja ekologiškus ir veganams draugiškus ingredientus

Minusai

 • Pakavimo problemos, buteliai nutekėja blogiau nei kiti

Esmė: Kitas didžiulis vardas tatuiruočių pramonėje Kuro Sumi sulaukia pagarbos dėl savo įsipareigojimo kokybei. Nors mes vis tiek greičiausiai rinksimės „Tūkstantmečio mamas“, jei ieškote ekologiško ir veganams tinkančio rašalo, tai šis.

Geriausias juodos tatuiruotės rašalas: „Kuro Sumi“ tatuiruotės rašalo pamušalo ir šešėlių rinkinys

Nepaisant įvairių ryškių ir gražiai viliojančių spalvų, esančių rinkoje, viena iš populiariausių tatuiruočių rūšių yra pagrindinė, bet patvari, stoiška juodo rašalo tatuiruotė. Kiekvienas geras tatuiruočių meistras turėtų turėti bent vieną ar du juodus dažus. Po velnių, kodėl gi nenusileidus visko ir turint tris?

Štai ką jūs gaunate su šiuo pamušalo ir šešėlių rinkiniu. Jie puikiai tinka kurti visas tas glotnias ir seksualias linijas. Net jei nenorite sukurti grynai tamsios keltų grupės ar kažko japoniško, juoda spalva visada puikiai paverčia dizainą. Kaip pažymėta aukščiau esančio produkto apžvalgoje, „Kuro Sumi“ turi puikią reputaciją kurdama laiko išbandymus..

Jūs, kaip tatuiruočių meistrė, norite, kad niekada nebesutiktumėte to paties kliento, tas meno kūrinys, kurį sukūrėte ant jo odos, išliktų. Geriausias būdas yra naudoti tinkamus rašalus, kurie sukurs patvarius dantis, kad paskatintumėte savo klientus vėl ir vėl grįžti kiekvieną kartą, kai jie nori naujo rašalo..

Šis pamušalo ir šešėlių rinkinys ne tik padės išgauti tas juodas linijas, bet ir padės panaikinti atotrūkį tarp tamsaus kontrasto ir bet kokių jūsų dizaino spalvų.

Argumentai “už”

 • Vieni geriausių juodo rašalo versle
 • Juodi dažai, kurie lieka juodi ir netampa mėlyni po daugelio metų

Minusai

 • Buteliai yra gana maži ir sunkiai naudojami neišsiliejus

Esmė: Pridedant šviesiai pilką rašalą, kurį gausite šiame rinkinyje, turėsite viską, ko reikia, kad išties užbaigtumėte tuos įspūdingus kūrinius. Nesvarbu, ar esate tik juodos ir paprastos spalvos gerbėjas, ar naudojate visą spalvų paletę, tai jums padės ir išliks ištikima kokybei, kurią užtikrina prekės ženklas.

Laikas rašalą tepti ant odos

Jei tik pradedate tatuiruotę. Nesvarbu, ar esate savamokslis, ar neseniai įgijote kvalifikaciją. Norint, kad šie dizainai atgytų, jums reikia gerų rašalų. Tikimės, kad galėjome jums tai parodyti.

Šiais laikais rinkoje siūloma tiek daug spąstų ir melagingų pažadų. Jis yra prisotintas tiek daug blogų produktų, nors kai kurie tiesiog sukels blogas tatuiruotes, dėl kurių jūsų klientai prašo grąžinti pinigus, jei negalite jų ištaisyti, kiti gali patirti rimtų sveikatos būklių.

Štai kodėl mes buvome neįtikėtinai atsargūs rinkdamiesi (labai) trumpą tatuiruočių rašalų sąrašą, kurį mes bendrinome aukščiau. Mes norėjome pasirinkti prekės ženklus, kurie nesugadintų mūsų pačių reputacijos, ir manome, kad tai padarėme.

Tikrai nėra staigmenų, mes nemanome. Veteranai žinos visus šio vadovo prekės ženklus ir, jei paminėsite juos bet kuriam savo tatuiruočių draugui, jie neabejotinai patvirtins, kad jie yra vieni geriausių. Reputacija yra viskas tatuiruočių pasaulyje. Štai kodėl mes sutelkėme dėmesį į kiekvieno pristatomo prekės ženklo atstovą.