135 apykaklės kaulų tatuiruočių idėjos jums

Nori pasidaryti tatuiruotę, bet nežinai ką užsidėti? Mes galime suprasti, kodėl tai nėra lengvas sprendimas. Galų gale tatuiruotės turėtų likti ant jūsų visą likusį laiką. Jei nusprendėte dėvėti savo tatuiruotę ant apykaklės kaulo, mūsų apykaklės kaulų tatuiruočių kolekcija gali padėti jums pasiūlyti keletą idėjų.

1. Sesuo Rožė

Pirmasis mūsų sąraše puikiai tinka seserims. Tai gėlė su užrašu „sesuo“ ant stiebo. Naudojamas šriftas yra gana paprastas, tačiau jis gerai tinka ant apykaklės kaulo. Jei nuspręsite įsigyti šį dizainą, galite pasirinkti kitokios rūšies gėlę ir spalvą, tačiau žodžio „sesuo“ idėja turėtų būti išsaugota.

apykaklės kaulų tatuiruotės

 1. Romėniški skaičiai

Kita puiki jūsų apykaklės kaulų tatuiruotės idėja yra romėniški skaitmenys. Ši tatuiruotė naudoja romėniškus skaitmenis, žyminčius reikšmingą datą ar skaičių ant apykaklės kaulo. Romėniški skaitmenys yra puiki idėja, nes jie atrodo geriau ant odos ir suteikia paslaptingą jūsų tatuiruotės prasmę, nes pripažinkime, kad ne visi gali skaityti romėniškus skaitmenis taip greitai, kaip skaito standartinius skaičius.

 1. Laiškai

Ši tatuiruotė yra grynai raidės. Šios raidės gali reikšti daugybę dalykų, tačiau tai išlaiko tatuiruotės prasmę šiek tiek paslapties. Jūs galite padaryti tą patį. Pagalvokite apie tai, kas susiję su jumis, ir gaukite tik pirmąsias raides, kad prasmė būtų paslaptingesnė, nebent, žinoma, pasirinktas raidžių rinkinys, kurį rašote, yra populiarus tarp visuomenės.

 1. Paukščiai ir lapai

Tai gana populiarus apykaklės kaulo tatuiruotės dizainas. Tačiau tai yra ne mažiau gera tatuiruotės idėja. Dizainas sukuria iliuziją, kai paukščiai skrenda tolyn nuo medžio, ant kurio jie ilsėjosi, pavyzdžiui, kaip paukščiai realiame gyvenime išskrenda, kai atsiranda staigus garsas ar trikdžiai. Šios tatuiruotės reikšmė skiriasi, todėl jūs galite pateikti savo interpretaciją, kai žmonės jūsų klausia. Taip pat galite pakeisti paukščių skaičių tatuiruotėje, atsižvelgiant į skaičių, kurį norite pažymėti.

Taip pat žiūrėkite: 112 inkaro tatuiruočių idėjų pirmiesiems laikmačiams

 1. Vieno linijos scenarijus

Vieno sluoksnio scenarijai taip pat yra gana populiarūs apykaklės kaulų tatuiruotėms. Ši tatuiruotė taip pat šiek tiek skiriasi nuo ankstesnės. Scenarijus čia yra arčiau vienas kito, todėl gali būti sunku perskaityti iš toli. Be to, nėra kitų scenarijaus raštų, bet paprastumas čia yra stulbinantis.

 1. Piko šuo

Kita mūsų tatuiruotės idėja nėra nei sunki, nei gili, skirtingai nei dauguma tatuiruočių. Ši tatuiruotės idėja yra visiškai nekalta ir, na, miela. Tai puikiai tinka šunų mylėtojams ir žmonėms, kurie tiesiog nori turėti savo kūno meną, nedarydami drąsaus ar sunkaus pareiškimo. Žinoma, šuniuko išvaizda gali būti užrašyta ant apykaklės kaulo, o ne tokia, kokia yra paveikslėlyje.

 1. Pareiškimas

Tai yra pareiškimo apie apykaklės kaulų tatuiruotę idėja. Dizainas nevyksta daug, tačiau čia pakanka keturių žodžių, kad priverstumėte susimąstyti ir susimąstyti. Šriftas taip pat yra didesnis nei scenarijaus tatuiruotė, o linija yra labiau horizontali nei pasvirusi.

 1. Didelis ir drąsus

Jei esate labiau paveikslėlis, tada ši tatuiruotės idėja jums puikiai tinka. Dizainas šaukia jėgą ir galią, ir sąžiningai, pakanka padaryti pareiškimą. Kartais vienas toks piešinys pasako daugiau nei bet kuris 5 žodžių sakinys. Dizainas yra daug didesnis nei matėme iki šiol, tačiau jei tikrai norite turėti galvą pasukančią tatuiruotę, jums tikrai patiks ši.

 1. Kvėpuoti

Domitės kitomis kalbomis? Jokiu problemu! Jei pažvelgsite į kitą mūsų apykaklės kaulų tatuiruotės dizainą, pamatysite, kad parašyti žodžiai nėra anglų kalba. Jie iš tikrųjų yra itališki, o tai šiek tiek reiškia „Tiesiog kvėpavimas“. Gana tvarkingai, tiesa? Daugybė kalbų idealiai tinka tokio tipo tatuiruotėms. Dar geriau, jei nesate iš angliškai kalbančios šalies; tatuiruotei galite naudoti savo gimtuosius simbolius.

 1. Gėlės ir ožkos

Ši kita tatuiruotė turi neįtikėtiną dizainą. Toks dizainas skirtas žmonėms, kurie galvoja apie tai, kad likusį laiką turi labai matomą tatuiruotę. Jis apima visą priekį, eina ant apykaklės kaulų. Gėlės eina išilgai apykaklės kaulo, o ožka yra viduryje. Gyvūnas gali atrodyti sutramdytas, bet čia jis atrodo labai stiprus ir laukinis gyvūnas.

 1. 3D drugeliai

Kitas labai populiarus tatuiruotės dizainas yra drugeliai. Jie taip pat nėra blogi apykaklės kaulams. Tiesiog pažvelkite į drugelius ant apykaklės kaulo čia, kuriame kitą dizainą. Drugeliai yra 3D formatu. Jie yra tokie neįtikėtini, kad atrodo, kad ant žmogaus apykaklės kaulo yra drugelių. Be to, dizainą papildo širdies formos vardas, esantis žemiau drugelių, tiesiai ant žmogaus širdies.

 1. Didieji Grįžulo Ratai

Susižavėjęs astronomija? Kodėl gi nepasirodžius tatuiruotės iš kosmoso? Tai yra mūsų kito dizaino idėja. Tai skirta tiems, kurie mano, kad žvaigždynai yra šaunūs. Visi yra susipažinę su „Big Dipper“, ir jei ketinate pasidaryti žvaigždyno tatuiruotę, kodėl gi ne labai populiarią. Šis dizainas yra labai paprastas, puikiai tinka tiems, kurie nori paprastumo, o ne didelių nuotraukų.

 1. Vardas ir data

Taigi, mes jau nustatėme, kad romėniški skaitmenys yra puikus tatuiruočių dizainas. Tačiau tai nereiškia, kad standartiniai numeriai negali būti naudojami tatuiruočių dizainui. Kita tatuiruotė tai įrodo. Pirmiausia rašoma svarbaus asmens vardas, o šalia – reikšminga data.

 1. Šovė širdis

Širdis taip pat yra labai dažnas tatuiruotės dizainas. Tačiau kita tatuiruotė perkelia širdies dizainą į kitą lygį. Labai įdomu, kad dizainas yra tikros širdies išvaizdos. Jame yra detalių, net arterijų ir skilvelių. Įdomią tatuiruotės išvaizdą papildo rodyklė tiesiai per širdį ir kraujas, išsiliejęs iš jos galo. Tikrai pareiškimas.

 1. Visada

Kai kurie tatuiruoja sakinį ant apykaklės kaulų, kiti pasirenka vieną žodį rašyti savo rašalu. Kaip ir šis, vienintelis žodis ant apykaklės kaulo yra žodis „visada“, kuris gali reikšti daugybę dalykų. Norėdami suteikti daugiau dizaino tatuiruotei, šį žodį lydi keturi inkarai. Inkarai taip pat turi porą ar daugiau reikšmių, tačiau dažniausiai jie reiškia stabilumą ir stiprumą.

 1. Paukščiai

Tris, kas nors? Paukščiai, ištatuiruoti ant apykaklės kaulo, gali būti pirmą kartą nematyti filme „Skirtingi“, tačiau po to ji tikrai tapo populiaresne apykaklės kaulo tatuiruote. Tačiau šie paukščiai yra šiek tiek mažiau juodi nei tie, kurie yra filme. Be to, Tris tatuiruotėje paukščiai reiškė kiekvieną svarbų asmenį jos gyvenime. Jūs galite padaryti tą patį. Paukščių, kuriuos uždėsite ant apykaklės kaulo, skaičius taip pat gali atspindėti jums svarbių žmonių skaičių, arba jūs galite turėti visiškai kitokią priežastį, kodėl šis dizainas jums buvo rašytas.

 1. Tiesiog Rožė

Ši tatuiruotė tikriausiai yra viena iš paprasčiausių. Tačiau tai nėra blogas dizainas. Tai tik rožės tatuiruotė, tačiau detalės yra gana gerai atliktos. Kontūras yra geras, o vidinis atspalvis suteikia tatuiruotei daugiau matmenų, todėl atrodo tikroviškiau.

 1. “Meilė nugali viską”

Ar tikite šiuo posakiu? Vyras mūsų kitoje nuotraukoje tikrai tai daro. Tai gana akivaizdu, nes, išskyrus tai, kad jis pasirinko šią eilutę, kad būtų užrašytas rašalu, jis taip pat įdėjo ją tiesiai į apykaklės kaulų vidurį gražiai parašytu šriftu. Tatuiruotės dydis taip pat kažką sako. Jei tuo tikite, tą patį posakį galite užrašyti toje pačioje vietoje.

 1. Maža gėlė

Kolekcijoje matėme keletą didelių gėlių, tačiau šis kitas dizainas bus pirmasis iš mažų. Čia nėra daug kas vyksta, todėl tai yra puiki tatuiruotė pirmokams. Jei reikia, galite lengvai jį uždengti, o jei norite, galite tiesiog dėvėti kažką panašaus į cisterną, kad parodytumėte savo mažą gėlių tatuiruotę.

 1. Rožinės gėlės

Atrodo, kad gėlės tikrai yra populiarus tatuiruočių dizainas. Dizainas čia yra gėlių, bet su kai kuriais lapais. Lapai yra gana įdomūs, nes čia yra dviejų rūšių. Jei atidžiai pažvelgsite į gėles, pamatysite, kad ir jos turi smulkmenų. Jų viduje esančios linijos nėra juodos, bet šiek tiek rausvos, skiriasi nuo kontūrai naudojamos spalvos.

 1. Apykaklės kaulai, krūtinė arba abu?

Kita mūsų tatuiruotė apima ne tik apykaklės kaulus. Jis toks didelis, kad krūtinė taip pat yra uždengta. Dizainas atrodo šiek tiek egzotiškas, o viduje esančios detalės atrodo įdomiau. Jame nėra žodžių ar skaičių, užrašytų rašalu ar jo viduje, tačiau vien tik tatuiruotės dydžio pakanka atkreipti dėmesį.

 1. Psalmė 139: 14

Kokia tatuiruotės nauda yra geresnė, nei naudoti ją išpažįstant savo tikėjimą. Tiems, kurie per daug gerai pažįsta savo Bibliją, mėgstamos eilutės užrašymas rašalu yra labai kūrybingas būdas parodyti žmonėms, kas jums yra ir kuo tikite. Kaip ir šiame paveikslėlyje, eilutė naudojama parodyti žmonių, kuriais ji tiki. Kitas geras dalykas turint tokią tatuiruotę yra tai, kad jūs nežinote, kiek žmonių, kuriems žūtbūt reikia padrąsinimo, gali būti įkvėpti.

 1. Atvėsink

Kita tatuiruotė yra gana tiesiai. Tai gana tiesioginė žinia visiems, kurie ją skaito. Žmonės, turintys daug pasitikėjimo, gali užrašyti šį pieštuką, nes tik nedaugelis iš tikrųjų gali tai padaryti. Turėdami tokią žinutę, jūs manytumėte, kad daugelis žmonių, pakėlę antakius, tai pamatę, bet daugelis žmonių iš tikrųjų gali rasti ir šią mielą.

 1. Nupieštos gėlės

Kita mūsų idėja yra gražiai nupieštas gėlių tatuiruotės dizainas. Detalės yra tokios neįtikėtinos, kad atrodo, kad gėlės nupieštos ant popieriaus lapo, o ne rašalu ant odos. Dizainas yra tik dvi gėlės, pakabintos ant mažo stiebo, kuris yra išilgai apykaklės kaulo, tačiau dėl šešėlių dizainas atrodo nepaprastai gerai.

 1. Raudona roze

Nuotraukoje gana didelės raudonos rožės tatuiruotė dedama tiesiai po apykaklės kaulu. Taigi, taip, tai tikrai ne ant apykaklės kaulo ir daugiau ant peties, tačiau rožės dydis yra toks didelis, kad iš tikrųjų užima odą nuo pečių iki beveik po apykaklės kaulu. Rožių dizainas čia yra gana klasikinis raudonas, o lapai suteikia daugiau detalių su baltomis linijomis viduje.

 1. Kraštovaizdis

Tai gana įdomus apykaklės kaulo tatuiruotės dizainas, ir tai tikrai nėra labai dažnas. Ar kada matėte reljefo tatuiruotę? Pasirodo, jie taip pat sukuria gana gerą apykaklės kaulo tatuiruotės dizainą. Tatuiruotė čia nėra tokia sudėtinga, kaip kai kurios kitos, kurias matėme iki šiol, tačiau paties paveikslo unikalumo pakanka, kad tai būtų įtraukta į galimų apykaklės kaulų tatuiruočių idėjų sąrašą.

 1. Skrendantis paukštis

Savo kolekcijoje matėme paukščių tatuiruotes ant apykaklės kaulų, tačiau dažniausiai tai yra mažų paukščių grupė. Šis kitas tatuiruotės dizainas šiek tiek skiriasi nuo tų, nes jis yra tik didelis, o jo sparnai išskleidžiami taip, kaip kyla. Tatuiruotėje nėra daug šešėlių, tačiau kontūrai yra gana puikūs.

 1. Pagarba

Ši kita tatuiruotė atrodo kaip duoklė kažkam. Peilis, rašytas išilgai apykaklės kaulų, yra spalvotas, o ašmenyse išgraviruotas asmens vardas ir jo gimimo bei mirties datos. Apykaklės kaulai yra puiki vieta pasidaryti tatuiruotę, jei planuojate atiduoti duoklę kažkam, nes tai taip pat labai prie širdies.

 1. Bebaimė rožė

Norėdami suteikti rožių tatuiruotei šiek tiek daugiau pranašumo, galite pridėti vieną žodį ant šono, kaip ir tai, kaip tai daroma čia, kuriant kitą mūsų tatuiruotės dizaino idėją. Žodis beveik apibūdina tatuiruotę dėvinčią asmenį, o „bebaimis“ yra gana geras žodis apibūdinti save. Žinoma, galite pasirinkti kitą žodį, jei manote, kad jis jums labiau tiktų.

 1. Įveskite citatą, prašau

Nežinai, ką užsidėti tatuiruotę? Kodėl negalima nuotraukoje padaryti tokios panašios tatuiruotės? Nors dauguma žmonių labai sunkiai galvoja, ką parašyti ant odos tatuiruotei, ši kita tatuiruotės idėja iš esmės palieka kitiems žmonėms nuspręsti, kuri citata geriausiai tinka jo odai. Nors jame nėra įkvepiančių citatų, kurias paprastai matome ant apykaklės kaulų, tai tikrai sukuria gana humoristinę ir šmaikščią tatuiruotę.

 1. Lapai

Nors rožės ir kitos gėlės yra populiarus pasirinkimas, lapai taip pat gali atrodyti neįtikėtinai ant apykaklės kaulų. Lapai čia yra ant abiejų apykaklės kaulų, todėl susidaro subalansuotas vaizdas. Atidžiau pažvelgę ​​į kiekvieno lapo vidų, galite pastebėti, kad jų paprastumas nereiškia, kad jiems trūksta detalių dėl viduje esančių šešėlių.

 1. Unikalūs personažai

Anksčiau matėme tatuiruotę su citata kita kalba, tačiau naudojami simboliai vis dar yra abėcėlėje. Ši idėja yra viena pakopa aukščiau, kai ant apykaklės kaulo yra rašomi skirtingi simboliai. Tatuiruotė yra labai paprasta, tačiau paslaptis, ką ji reiškia, išlieka labai įdomi.

 1. Origami

Origami pagaminti yra gana sunku. Tačiau, jei jums nesiseka jų pasigaminti, bet vis tiek norite juos turėti kur nors šalia savęs, kodėl gi ne tiesiog rašalu pasidaryti origami tatuiruotę? Dizainas yra paukštis, įprasta apykaklės kaulo tatuiruotė, tačiau kadangi tai yra origami paukštis, tatuiruotė gali būti laikoma labiau unikalia nei kai kurios.

 1. Aš & Tu

Ši tatuiruotė daug ką pasako. Du žodžiai yra labai paprasti ir labai dažni, tačiau poveikis yra kažkas kita. Tai galinga tatuiruotė, kuri daug pasako apie santykių, bet kokių santykių stiprumą. Tokią tatuiruotę galite turėti kita kalba, bet vis tiek turintys tą pačią reikšmę.

 1. Dviejų linijų scenarijus su drugeliais

Ši apykaklės kaulo tatuiruotės idėja taip pat parašyta scenarijuje, tačiau tai nėra vieno linijinio įdėklo. Be to, tatuiruotės vieta nėra tiksliai ant apykaklės kaulo, tačiau ji yra gana arti. Linija arba, tiksliau, linijos, paryškintos trimis mažais juodais drugeliais, kurie yra paprasti, bet gana gražūs.