Teksturowany nowoczesny Quiff

Teksturowany nowoczesny quiff pozostaje jedną z najlepszych fryzur męskich, jakie można teraz uzyskać. Podczas gdy klasyczny quiff wygląda tak samo gorąco i stylowo, nowoczesna fryzura quiff oferuje większą wszechstronność, umożliwiając facetom stylizację części bocznej, czesanie, bałagan lub duży quiff w zależności od nastroju. Jeśli chcesz wypróbować w tym roku nowe teksturowane kroje i style, na pewno zechcesz poeksperymentować z nowoczesną fryzurą quiff. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o stylizacji quiff.

Nowoczesne Quiff

Jak zdobyć Quiff

Biorąc pod uwagę wszechstronny charakter fryzury, quiff może dobrze współpracować z krótkimi lub długimi włosami. I na szczęście, niezależnie od tego, czy chcesz długiego, czy krótkiego quiff, proces uzyskiwania cięcia jest w większości taki sam.

Jeśli poprosisz swojego fryzjera o delikatną fryzurę, będzie wiedział dokładnie, jak obciąć włosy. Jedyne, co musisz zdecydować, to jak krótkie chcesz mieć boki i włosy na górze. Na przykład nowoczesne quiffy pozwalają na podcięcia, przebarwienia i klasyczne zwężenia po bokach. Gorąco polecamy mocne blaknięcie skóry lub podcięcie, aby uzyskać kontrastowy wygląd, ale dłuższe włosy również wyglądają dobrze.

Twoja następna decyzja dyktuje, z jaką ilością włosów będziesz musiał pracować na górze. Ta długość włosów będzie decydować o tym, czy masz krótkie, czy długie włosy do ułożenia i jakie fryzury będziesz mógł mieć.

Krótki Quiff

Jak stylizować Quiff

Stylizacja quiff sprowadza się do uzyskania objętości za pomocą tekstury. Stylizacja quiff z krótkimi włosami jest łatwa, ale prawdopodobnie nie uzyskasz takiej samej objętości, jak w przypadku dłuższych włosów. Niemniej jednak krótki quiff to modna, ale łatwa w utrzymaniu wersja fryzury, którą pokochasz.

Aby stylizować quiff, zacznij od nałożenia pomady, wosku lub glinki. Pamiętaj, aby równomiernie wcierać produkt do włosów, przesuwając palcami po włosach od przodu do tyłu. Ostatecznym celem jest zaczesanie włosów do tyłu i do góry, aby uzyskać naturalny, teksturowany wygląd.

Jak stylizować Quiff

Teksturowany Quiff

Używając pomady o średnim połysku lub matowym wykończeniu i nakładając ją, gdy twoje włosy są suche, faceci mogą stworzyć teksturowany quiff.

Teksturowany Quiff

Brudny Quiff

Brudny quiff wymaga zasadniczo tej samej stylizacji, co teksturowana fryzura quiff, ale bez schludności stworzonej przez grzebień lub pędzel. Aby uzyskać najbardziej naturalny bałagan, przeciągnij dłońmi po włosach w różnych kierunkach.

Brudny Quiff

Część boczna Quiff

Grzebień i część boczna quiff to odmiana klasycznej fryzury z przedziałkiem. Mówiąc najprościej, zamiast czesać włosy na bok, pozwól sobie na objętość i wzrost.

Część boczna Quiff

Najlepsze nowoczesne fryzury Quiff

Oto kilka przykładów najlepszych nowoczesnych quiffów!

Quiff + zwężane boki

Duże włosy Quiff

To jest duży czepek z krótkimi bokami i brodą.

Nowoczesny niechlujny Quiff + blaknięcie skóry

Niskie blaknięcie skóry z Line Up i niechlujnym Quiff

Powyższy obrazek ilustruje niskie blaknięcie skóry z linią i niechlujnym, teksturowanym quiffem. Broda jest również miłym akcentem dla ostrej fryzury.

Brudny teksturowany quiff + wysoki łysy blaknięcie

Wysoka łysina z nowoczesnym Quiffem i brodą

To może być jeden z najfajniejszych współczesnych quiffów, jakie widzieliśmy. Z wysokim łysym blaknięciem po bokach, brodą i niesamowitym teksturowanym quiffem na górze, ta fryzura i styl jest tym, o co powinieneś poprosić swojego stylistę w salonie fryzjerskim.

Najlepsze produkty do stylizacji włosów do fryzury Quiff

Najlepsze produkty do włosów do fryzury quiff zależą od tego, jak chcesz ułożyć quiff. Aby uzyskać naturalny, teksturowany quiff, użyj produktu do stylizacji o niskim połysku lub matowej. Dla facetów z krótkim, nowoczesnym quiffem, nałóż coś, co mocno trzyma, aby utrzymać fryzurę i utrzymać ją na miejscu przez cały dzień. Jeśli jednak masz długi ściągacz i chcesz zmaksymalizować objętość, ruch i płynność, aby uzyskać bardzo naturalne wykończenie, będziesz potrzebować średniej utrwalającej pomady, wosku lub glinki.

Oto najlepsze produkty do stylizacji na quiff od najlepszych marek! Gorąco polecamy Naturalny Krem Layrite, Baxter of California’s Clay Pomade, Matowa pomada Suavecito, oraz American Crew’s Forming Cream.

Podgląd Ocena produktu Cena
Layrite Naturalny krem ​​matowy, podstawowy, biały, łagodna soda kremowa, 4,25 uncji Layrite Naturalny krem ​​matowy, podstawowy, biały, łagodna soda kremowa, 4,25 uncji 4 931 Recenzje 20,50 zł Kup Teraz
Baxter of California Clay Pomade, matowe wykończenie/mocne utrwalenie, pomada do włosów dla mężczyzn, 2 uncje. Oz Baxter of California Clay Pomade, matowe wykończenie/mocne utrwalenie, pomada do włosów dla mężczyzn, 2 uncje. Oz 3 870 recenzji $23,00 Kup Teraz
Suavecito Pomade Matte (bez połysku) Formuła 4 uncje, 1 opakowanie - Średnio utrwalająca pomada do włosów dla mężczyzn - Matowa pasta do włosów o niskim połysku do fryzur o naturalnej teksturze Suavecito Pomade Matte (bez połysku) Formuła 4 uncje, 1 opakowanie – Średnio utrwalająca pomada do włosów dla mężczyzn – Niska… 6 079 Recenzje 13,72$ Kup Teraz
American Crew Forming Cream, 3 uncje, giętkie utrwalenie o średnim połysku American Crew Forming Cream, 3 uncje, giętkie utrwalenie o średnim połysku 12 524 Recenzje 18,50 zł Kup Teraz