3D tetovanie – 90 najkrajších motívov, ktoré sa okamžite stanú absolútnymi pútadlami

3D tetovanie je úplne trendy a patrí k najobľúbenejším tetovaniam. Imponujú svojim realistickým efektom a sú obzvlášť účinné a očarujúce pre mužov i ženy. Podľa motívu, veľkosti a časti tela môžete dosiahnuť požadovaný efekt a zároveň urobiť určité tvrdenie. Trojrozmerné tetovanie sa často nazýva aj realistické. Môžu za to odtiene, ktoré vytvárajú 3D efekt. Šikovným spôsobom sú gravírované motívy opticky zvýraznené pokožkou a skutočne vyzerajú ako skutočné. Takéto tetovanie je trochu náročnejšie a časovo náročnejšie a mali by ste si vybrať skutočne dobrého tatéra, aby ste boli v bezpečí. Ak je všetko v poriadku, pod ihlou sa ako pod mágiou vytvoria skutočné kožné umelecké diela, ktoré vás nechajú žasnúť.

3D tetovanie vždy vyzerá ako to pravé 

3D tetovanie nadlaktia vo vnútri oka

Trojrozmerné tetovanie sa dodáva vo všetkých druhoch vzorov a štýlov. Podľa vlastného vkusu môžete nájsť tie najvhodnejšie a najkrajšie pre vás. Dnes pre vás máme pripravenú rozmanitú galériu obrázkov, kde s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete najlepší nápad alebo aspoň dostatok inšpirácie pre svoje 3D tetovanie.

Biomechanika 3D tetovanie

Biomechanické tetovanie na optike je už nejaký čas veľmi populárne, predovšetkým u mužov. Ale mnoho žien má také prvky pichnuté na určitých častiach tela. Pri tetovaní vytvárajú farby a tiene optický klam. Na prvý pohľad si myslíte, že vidíte roztrhanú pokožku. Toto odhaľuje mechanické časti, podobné robotu. Biomechanické tetovanie je v zásade niečo pre odvážnych a nepatrí k malým a jemným tetovaniam. Vopred by ste si preto mali dobre premyslieť, či a predovšetkým kde na tele by ste si chceli nechať urobiť takéto 3D tetovanie. Ruky a nohy sú často preferované, ale zároveň patria medzi tie časti tela, ktoré je obzvlášť v lete oveľa ťažšie zakryť. Hrudník, žalúdok a chrbát môžu byť, naopak, oveľa lacnejšie, ak si občas schováte tetovanie.

3D biomechanické tetovanie na predlaktí

3D tetovanie biomechanika predlaktia

Trojrozmerné, biomechanické tetovanie na zadnej strane

3D tetovanie ženy späť biomechanika

Malé 3D biomechanické tetovanie na hrudi

3D tetovanie rameno muži biomechanika

Trojrozmerné psychedelické tetovanie

Tento typ tetovania vytvára šialene nápaditú optickú ilúziu. Väčšinou sú gravírované do rôznych, živých farieb, ale aj v čiernej práci pôsobia neporovnateľne silne. Špirály, zakrivené čiary a abstraktné figúrky sú skombinované tak, že sa z nich pri dlhom pohľade na takéto tetovanie takmer zatočí hlava. Podobné ako pri pohľade na takzvané psychedelické obrázky, ktoré si môžete kúpiť v kníhkupectvách. Na takéto tetovanie potrebujete trochu viac priestoru, ako napr B. na chrbte alebo na hrudi, ale aj na nohách a rukách môže vytvárať šialené psychedelické tetovania.

Vytvorte si fantasy svet so zadným 3D tetovaním

3d tetovanie späť abstraktné

Psychedelické kresby na hrudi a krku

3D tetovanie abstraktné motívy tetovanie na krk

Optická ilúzia prostredníctvom 3D tetovania na predlaktí

3D tetovanie optická ilúzia predlaktia

Zvieratá a hmyz v 3D

Trojrozmerné tetovanie sa často používa ako zvieracie a hmyzie motívy. Vďaka úžasnej autenticite pôsobia neuveriteľne realisticky a môžu na tvári vyvolávať úsmevy aj hrôzy. Obľúbení sú predovšetkým dravci, ako levy a vlky, ktorí predstavujú statočnosť a silu. Medzi často tetované 3D tetovania patria aj hady, jašterice a ďalšie plazy. U mnohých žien sú motýle vidieť hlavne na chodidlách, chrbte a dekolte. Veľkým a malým pavúkom na chrbte alebo ramene tiež nie je nič neobvyklé.

3D tetovanie leva a ruže na paži

3d tetovanie ruže leva

Trojrozmerné tetovanie vlka, ktoré vyzerá, ako keby bolo vyrobené vo Photoshope

3D realistické tetovanie vlka

3D motýľ pre sexy nohy

3d tetovanie tetovanie na špičke motýľa

Na zadnej strane strašidelná, trojrozmerná tarantula

3D tetovanie tarantule na pleci

Ruže, ruže a ďalšie ruže!

A samozrejme kráľovná všetkých kvetov: ruža. V 3D vzhľade vyzerá ešte krajšie a krajšie. Na temene ruky, na chrbte, nadlaktí alebo stehne nesmie jeho kráľovská krása nikdy chýbať. V kombinácii s nostalgickými motívmi, ako sú hodiny, hudobný papier alebo husle, pôsobia trojrozmerné ruže veľmi romanticky až dekadentne a v súčasnosti pútajú pozornosť každého. Ruže sú často vyryté v živých farbách a zostávajúce prvky tetovania zostávajú v čiernej práci ako pozadie..

3D ruža na ruke v akvarelovej optike

3D ručné tetovanie na ružiach

Nostalgické 3D tetovanie na chrbte

3D tetovanie ženy späť sleduje ruže

Tetovanie na hrudi a ramene s modrou ružou a hodinami

3D biomechanika tetovania ružové rameno nadlaktia

3D gotické motívy

Tí, ktorí majú radi tajomné gotické tetovanie, sú tiež v dobrých rukách s ich trojrozmernými variantmi. Rozety, strašidelné tváre, kríže a staré písmo sú len niektoré z najobľúbenejších návrhov na takéto tetovanie. Trojrozmerný vzhľad im dodáva ešte väčšiu hĺbku a výrazne zvyšuje dosiahnutý efekt. Tieto 3D tetovania sú najčastejšie vyryté v čiernej práci, kde sa hráte iba s odtieňmi a rôznymi technikami piercingu.

Fascinujúce gotické tetovanie na hrudi

3D tetovanie hrudník tetovanie čierna práca

Efektívne 3D tetovanie hornej a dolnej časti ramena

3d tetovanie veľmi chudobní muži

Strašidelné tetovanie spodnej časti nohy v gotickom štýle

3D tetovanie spodnej časti nohy čierne, gotické

Trojrozmerné tetovanie New Age

Vesmír, lotos, Budha alebo symbol OM – tetovanie New Age je v súčasnej dobe medzi mnohými fanúšikmi tetovania veľmi populárne. Jeho duchovný význam dodáva nositeľovi jedinečný pocit sebaurčenia a zároveň príslušnosti k vysokým hodnotám na ceste k osvieteniu alebo sebarozvoju. Väčšina týchto tetovaní je farebne gravírovaná, pričom je možné použiť všetky možné techniky. Rovnako rozmanité sú aj možné časti tela. Ani na to neexistujú žiadne tvrdé a rýchle pravidlá. Všetko, čo sa vám páči, je dovolené.

3D tetovanie „Uvoľnite svoju myseľ“

3D tetovanie farebný abstraktný motív

Buďte jedno s kozmom

späť 3d tetovanie ženy

Úžasné 3D tetovanie na hrudi

Abstraktné motívy tetovania na hrudi s tetovaním

3D tetovanie boduje svojim realistickým vzhľadom a podmanivým účinkom. Môžu byť napichané do rôznych farieb a veľkostí, presne na tú časť tela, kde chcete tetovanie. Pred akýmkoľvek rozhodnutím o novom tetovaní vyhľadajte podrobné rady od dobrého tatéra. Vopred si dobre premyslite, čo a predovšetkým, kde si chcete vytetovať a odvážte sa urobiť krok.

3D tetovanie patrí k najobľúbenejším vôbec

3D tetovacie rukávy farebné tetovacie oko 3D tetovacie rukávy, ruža, lebka 3D tetovanie biomechanika tetovania pre dámy 3d tetovanie tetovanie na nohe lienka 3D tetovanie vážka na členku Nápady na tetovanie 3d nadlaktia 3D tetovanie muži biomechanika ramena nadlaktia 3D dámska obuv s 3D tetovaním 3D tetovanie späť farebný vesmír tetovania 3D tetovanie chrbtice 3d tetovanie maorské tetovanie na rameno 3D tetovanie ramenného motýľa 3D tetovanie zboku potrhaná koža prehĺta 3D tetovanie včela na predlaktie Muži, 3d tetovanie, predlaktie, vyrezávané motívy 3d tetovanie dolnej časti nohy 3D tetovanie osieho ramena 3D hodiny s tetovaním na ramene 3D tetovanie peniaze za auto 3D tetovanie čierna práca tetovanie stehna v úli 3D tetovanie farebné tetovanie na predlaktie 3D motív tetovania farebné vtáčie kvety 3D tetovanie farebné tetovanie pavúk 3D tetovanie farebné škorpión nadlaktie 3d tetovanie ženy zadné rameno motýľ calla 3D tetovanie tetovanie lietadla s oknom na cestovanie 3D tetovanie na špičke hada 3D tetovanie kvety celej ruky 3D tetovanie, všetky späť, farebná vážka 3D tetovanie s plným chrbtom, dámske tetovanie lilium 3D krajina s úplným chrbtom tetovania 3D tetovanie farebné telo celého tela 3D tetovanie vyrezávané motívy na zadnej nohe 3D ručné tetovanie na hadovi 3D tetovanie vo vnútri krokodíla 3d tetovanie lilium dámska strana 3d tetovanie horné rameno dračie oko 3D tetovanie geometrický vzor nadlaktia 3d tetovanie nadlaktia muži orol 3d tetovanie nadlaktia pre mužov gladiátor 3D vzor tetovania hornej časti paže 3D tetovanie javorový list ramena a ramena 3D tetovanie priestor nadlaktia 3D tetovanie stehná muži čierne pracovné tetovanie 3D tetovanie orchideí kolibrík 3D ruže s tetovaním sú farebné 3D tetovanie späť všetko vidiace oko 3D tetovanie späť medvedí les 3D tetovanie späť čierna práca optický klam 3d tetovanie anjel späť 3D tetovanie po celej zadnej lebke sovičky 3d tetovanie späť čerešňové kvety 3D tetovanie dámsky dahlia so zadným krkom 3D tetovanie, zadný zips, optická ilúzia 3d leguán tetovanie ramena 3D tetovanie ramenný kompas 3D tetovanie ramenná ruža dámske tetovanie 3D tetovanie trend dámske tetovanie stehna 3D tetovanie biomechanika predlaktia 3D tetovanie rímska číslica na predlaktie 3d tetovanie dolnej časti nohy jašterica 3D tetovanie akvarelové tetovanie ramenných kvetov 3D tetovanie rozbitá sklenená optika brucho 3d tetovanie motýľ biomechanika 3d tetovanie muži farebné 3d tetovania pánske tetovanie na rameno motýľ 3d tetovanie hornej časti chodidla sexy 3d tetovanie na stehne