Ohana Tattoo – 55 návrhov, ktoré symbolizujú rodinu, lásku a priateľstvo

Ohana! Exoticky znejúce slovo s hlbokým významom, ktoré pochádza z raja na Zemi – Havaj. Už nejaký čas je aj v tejto krajine toto slovo čoraz častejšie vidieť ako tetovanie. Jemné nápisy v kombinácii s kvetmi, srdiečkami alebo inými symbolmi zdobia ramená, ruky a kĺby žien. Muži si tiež nechávajú urobiť tetovanie nadlaktia alebo zápästia s Ohanou a nosia ich hlavne ako čiernu prácu. Dnes môžete u nás zistiť, čo tetovanie z Ohany vlastne znamená. Ďalej sme pre vás zhromaždili množstvo návrhov tetovania, ktoré by mali slúžiť ako inšpirácia. Zvlášť ak hľadáte tetovanie pre partnerstvo alebo priateľstvo, ste na správnom mieste.

Čerstvo zamilovaní alebo snúbenci si často dajú urobiť tetovanie v Ohane

havajské partnerské tetovanie tetovanie ohana

Čo znamená tetovanie ohana?

V havajskej kultúre má slovo ohana mimoriadne dôležitý význam. Hovorí sa mu: rodina. Myslia sa tým nielen najbližší príbuzní, ale aj predkovia a celá komunita. V globálnom zmysle by sa to dalo chápať aj ako ľudstvo. Ohanas sú vlastne odnože, ktoré si rastlina taro vytvára na svojej hľuze.

Taro bývalo na Havaji najdôležitejším zdrojom potravy pre miestnych obyvateľov, a preto symbolizuje aj samotný život. Preto je slovo ohana z neho odvodené tak dôležité a obľúbené na ostrovoch a teraz pomaly aj u nás.

Mimochodom, symbol Ohany sa stal populárnym vďaka karikatúre Disney „Lilo & Stitch “2002. Odtiaľ pochádza známy citát:„ Ohana znamená rodina. Rodina znamená, že nikto nie je pozadu alebo zabudnutý “. To vysvetľuje všetko. Film bol o intímnom priateľstve medzi malým havajským dievčaťom (Lilo) a mimozemšťanom (Stitch) prezlečeným za modrého psa.

Tetovanie ohana sa dá niekedy urobiť aj stehom steh ohana tetovanie predlaktia

Malé, ale pekné – minimalistické tetovanie z Ohany

Filigránske mini tetovania sú obzvlášť obľúbené u žien. Často sú vyryté iba ako jemné, malé písmená alebo dokonca navrhnuté iba s oddelenými písmenami. Najlepší priatelia a súrodenci milujú tetovanie ohany, často na rovnakú časť tela. Podľa svojho životného štýlu a vkusu si môžete vybrať dobre viditeľné alebo skôr skryté miesto na tetovanie. Ak chcete tetovanie každú chvíľu skryť, celkom vhodná je napríklad vnútorná strana nadlaktia, rebrá, stehná a päty. Prsty a zápästia, na druhej strane, sú takmer vždy viditeľné, ale preto môžu byť stále prijateľné pre minimalistické tetovanie aj v práci.

Ohana tetovanie ako symbol priateľstva

ohana tattoo jednoduché písmo nadlaktie

Exotické tetovanie lásky z Ohany s palmami

blackwork jemné ohana tetovanie palmové písmo

Rozkošná interpretácia tetovania v Ohane v minimalistickom štýle

Minimalistický tetovací slon ohana

Aj pri tetovaní platí, že menej je niekedy viac

písmo starostlivosti o tetovanie mini ohana

Decentné a elegantné na prednom ramene

pekné tetovacie rameno ohana

Akvarel tetovanie Ohana

Takzvané vodné farby poskytujú pozitívnejšiu vizuálnu auru s tetovaním. Inými slovami, je vyryté, ako keby tetovanie bolo namaľované akvarelom. Táto originálna technika pichania je trendová už niekoľko rokov a mnohí ju preferujú. Pri väčšine motívov je podmanivý veľký farebný prechod a rozmazané kontúry. Akvarel tetovanie je možné kombinovať s akýmkoľvek písmom alebo postavami a dodať svojim nositeľom veľmi individuálny a neobvyklý nádych.

Nádherné tetovacie umelecké dielo v akvarelovom vzhľade

farebné tetovacie akvarely ohana

Najlepší priatelia si dajú tetovanie akvarel ohana

nápady na tetovanie malé tetovanie ohana

Znamenie zverokruhu tetovanie Ohana s akvarelovým efektom

akvarel ohana tetovanie predlaktie

K takému farebnému tetovaniu sa hodí roztomilá vážka

tetovanie na predlaktie akvarel ohana tetovanie vážka

Klasikou je aj jemný kvet ibišteka

ohana tetovací krk minimalistický ibištek

Nechajte sa inšpirovať všetkými týmito skvelými návrhmi tetovania v Ohane a nájdite spolu so svojim partnerom, súrodencami alebo priateľmi ten najvhodnejší. Môžete sa rozhodnúť pre filigránske tetovanie s malým ibištekom alebo kotvou alebo pre veľké a farebné. Voľba je len na vás a s odbornou pomocou vášho tatéra sa môžete tešiť na jedinečné tetovanie Ohana, ktoré predstavuje rodinu, lásku alebo priateľstvo. Bavte sa premýšľaním a veľa šťastia!

Skombinujte tetovanie ohana so symbolom nádeje lásky viery

kotva ibištek ohana tetovanie Alebo nech je to veľmi farebné s kvetmi ibišteka ohana tetovanie farebné ibištekové písmo ohana tetovanie horné rameno ibištekové písmo Zlé nápady, samozrejme, nie sú ani zlé   tetovanie ohana na kvetinové zápästie farebný kvet tetovania tetovania ohana tetovanie ibišteka ohana tetovanie priateľstva predlaktia Tetovanie s vodnou korytnačkou dostáva trochu polynézskej chuti kmeňové tetovanie handgelek ohana Zvlášť, keď je vyrytý v maorskom štýle korytnačka maorská chrbát ohana Pre skutočných fanúšikov Lila a Stitcha existuje toľko vzorov, ktoré je možné napodobniť farebné tetovanie ohana akvarelové tetovanie Lilo & amp; Stitch ohana tetovanie nadlaktia ohana tetovanie lio a steh steh ohana tetovanie predlaktie priateľstvo tetovanie   cool ohana tattoo font čierna práca subtílna dáma predlaktia ohana táto elegantné vtáčie srdce s tetovaním ohana rodinné tetovanie ohana jemní muži tetovanie ohana tetovanie dlaní priateľstvo tetovanie ohana tetovanie nadlaktie grafické tetovanie ohana tetovanie zápästia ohana  havajské korytnačky ohana tetovanie ibištek srdce ohana tetovanie minimalistické písmo tetovanie ibištek kvety ohana tetovanie predlaktie  vlny tetovania japonskej ohany       ohana tetovanie dámy späť ibištek nápisy tetovanie ohana dámy tetovanie  tetovanie ohana srdce vlny priateľstvo ohana tetovanie pes dievča priateľstvo ohana tattoo idea partnerské tetovanie  lev tetovania ohana ohana tetovanie minimalistické písmo predlaktia   ohana tetovanie stehna nadlaktia ohana tattoo font dámske tetovanie ohana tetovanie rameno písmo čierna práca ohana tattoo neozbrojené malé tetovanie ohana tetovanie predlaktia kvetinový kvet ohana tetovanie predlaktia originálny tetovací slon ohana ruže tetovanie predlaktia ohana tetovací krk korytnačky ohany písmo srdce ohana tetovanie čierna práca  rameno ohana tetovanie akvarel    predlaktie ohana tetovanie lotos