Tetovacia farba pre farebné obrázky na vašom tele

farba tetovania farebné geometrické tetovanie

Najlepšie farby na tetovanie, z ktorých si môžete vyberať

Bez zodpovedajúcich farieb by bolo skvelé tetovanie jednoducho nemožné. Ich šikovnú aplikáciu je možné zlepšiť aj starou, už existujúcou. Nezabudnite si tému uvedomiť. Pretože s každým novým tetovaním sú aj mierne nové jazvy!

Zvážte teda aj použitie make -upu na okorenenie tetovania farbami. V takom prípade musíte urobiť všetko znova a znova. Ale zároveň sa takéto riešenia z dlhodobého hľadiska ukážu ako zdravšie. Okrem toho by ste mohli byť každý deň trochu iní!

Farba tetovania – skvelé nápady pre ženy

tetovanie farba nadlaktia tetovanie kvety farebné červené

Vráťme sa však teraz o krok späť. Pozrime sa na niekoľko farieb tetovania a ich zvláštnosti.

Opravte staré tetovanie

tetovanie farba farebné ruže správny vek tetovanie

Farba tetovania čierna

Na staré tetovanie môžete použiť novú, tmavšiu, napríklad čiernu farbu. Mnoho ľudí to považuje za vynikajúce riešenie. Väčšinou nemáte inú možnosť. Pretože svetlejšie farby na existujúcich tetovaniach jednoducho nefungujú. Naproti tomu čierny odtieň zakrýva prakticky všetko. Než ich nainštalujete, nechajte si poradiť dobrým odborníkom.

Líška s krídlami

farba tetovania líška čierna s krídlami modrá

Farba tetovania tmavo modrá

Je to tiež veľmi dobrý spôsob, ako zakryť staré tetovanie. Farba musí byť tmavá a svetlá. Len tak môže také tetovanie zakryť svetlejšími nuansami. Dôležité je, koľko z toho budete potrebovať na úplné prekrytie starého obrázku.

Tetovacia móda – tvar a farba

tetovanie farba paže tetovanie geometrický vzor

Doplňte farbu pokožky

Staré tetovanie môžete tiež zakryť farbou pokožky. V takom prípade vyberte odtieň, ktorý zodpovedá vašej prirodzenej pleti. Niekedy na dosiahnutie požadovaného efektu musíte použiť viac ako jednu vrstvu.

Živé farby tetovania

farba tetovania tetovanie vtáka pestrá

Dve opravy

V závislosti od farby tetovania budete možno potrebovať aj dva odtiene make-upu. Jeden by mal byť veľmi blízko k prirodzenej farbe pokožky. Druhý, na druhej strane, by musel byť o dva tóny tmavší. Najprv by ste mali použiť tmavšie odtiene na úplné prekrytie starého tetovania. Potom by ste to celé mali zladiť so svetlejším odtieňom. Nezostali by teda žiadne škvrny.

Farebná sova na konári

farba tetovania farebná sova na konári purpurovo ružová tyrkysová

Používajú sa silné tetovacie farby

farba tetovania farebná sova fialové tyrkysové obrysy