50 šukuosenų tiesiems plaukams

Tiesūs plaukai turi nevertą žinomumą, kad yra šiek tiek „kiekvieną dieną“. Tai lengviausia šukuosena pasaulyje. Nesvarbu, ar tai pasiekėte natūraliai, ar kiekvieną rytą kelias minutes naudojate plaukų tiesintuvą, tiesūs plaukai yra geriausias pasirinkimas, kurį matote kiekviename gatvės posūkyje. Bet ne daugiau! Mes surinkome 50 tiesių plaukų šukuosenų, kurios išves jas iš kasdienybės ir tiesiai į podiumą! Punas skirtas.

1. Kendall Jenner

Kalbėdami apie podiumus, pradėkime nuo didžiulės tiesių plaukų šalininkės Kendall Jenner. Čia ji yra raudonojo kilimo renginyje, dėvėdama šlapią, nukirptą nugaros išvaizdą, kuri buvo labai populiari 2017 m. Kokia mūsų sąrašo pradžia!

Kendall Jenner šlapi, nulaužti nugaros plaukai atrodo tiesių plaukų šukuosena

Šaltinis

2. Žemas Šignonas

Tiesūs plaukai taip pat puikiai tinka, jei reikia išlaikyti eleganciją. Niekas nesako, kad prabanga ir klasė, kaip šoninė dalis, baigėsi žemu šignonu. Yra keletas būdų, kaip susieti vieną, todėl siūlome internete ieškoti kai kurių vadovėlių.

žemos šignono šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

3. Aukšta uodega

Ponytails yra kasdienė tiesių plaukų šukuosena. Bet jūs galite juos papuošti poromis didelių gabaritų auskarų ir atrodyti taip, lyg eitumėte apsipirkti Penktojoje aveniu. Žemiau taip pat turime atsitiktinę šios versijos versiją.

aukštos šukuosenos su arklio uodega tiesiems plaukams

Šaltinis

4. „Undone Low Bun“

Jūs matėte elegantišką žemą šignoną. Dabar atėjo laikas jo netvarkingam ir atsitiktiniam broliui, atmestai žemai bandelei. Šios šukuosenos tiesiems plaukams puikiai tinka bohemiškoms merginoms, kurios taip pat mėgsta 90 -ųjų išvaizdą ir chokerius.

Tiesus & amp; atšauktos šukuosenos žemoms bandelėms tiesiems plaukams

Šaltinis

5. Žemas arklio uodega

Gera mintis eiti poromis, kai kalbama apie tiesių plaukų šukuosenas, todėl čia yra žemas arklio uodega. Tai silpna ir kukli aukštoji versija. Galite dėvėti jį biure ar svarbiuose susitikimuose.

žemos arklio uodegos šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

6. Pintos šukuosenos tiesiems plaukams

Vienas nuostabus tiesių plaukų dalykas yra tas, kad jie natūraliai gali pinti. Tai yra sudėtingas pavyzdys, apimantis ištraukiamą trijų gijų pynę ir tris mažesnes žuvies uodegos pintines.

žuvų uodegos ir pintinių šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

7. Jennifer Aniston

Joks šukuosenų, skirtų tiesiems plaukams, sąrašas galėjo būti neišsamus be Holivudo tiesių plaukų karalienės Jennifer Aniston. Ji yra tokia garsi savo tiesiais plaukais, kad turi kirpimus, pavadintus jos vardu – Rachel ir Jennifer Aniston.

jennifer aniston šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

8. Gigi Hadid

Supermodelis Gigi Hadid yra labai prisirišęs prie savo plaukų. „Instagram“ ji savo gerbėjams sukrėtė keletą keiksmažodžių dėl to, kaip ją nupjauti, todėl ji dėvėjo perukus, tačiau iš tikrųjų to nepadarytų.

gigi hadid šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

9. Selena Gomez

Selena Gomez yra labiausiai sekamas asmuo „Instagram“, ir turime pasakyti, kad jos išvaizda ir stilius gali turėti šiek tiek bendro su tuo. Labai retai ji tiesina plaukus, bet kai tai daro, rezultatai yra įspūdingi.

selena gomez šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

10. Mėlynos ir purpurinės šukuosenos tiesiems plaukams

Sprendimas pasirinkti netradicinę spalvą yra fantastiškas dalykas. Šiuo metu tai tikrai madinga. Gauti akcentus kita netradicine spalva yra dar šauniau. Tiesūs plaukai tam puikiai tinka, nes jie parodys abu atspalvius.

mėlynos ir violetinės šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

11. Dulkėtos purpurinės šukuosenos tiesiems plaukams

Violetinė spalvų šeima yra didžiulė, patikėkite, ir visi atspalviai yra nuostabūs. Atrodo, kad galite pasiklysti vynuogių, alyvinių, levandų, orchidėjų, marsalos, vyno, imperatoriškosios violetinės ir daug kitų atspalvių.

purvinos purpurinės šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

12. Aštrios ir brandžios šukuosenos tiesiems plaukams

Kas sako, kad kai tu esi močiutė, tu turi atrodyti kaip tradicinė močiutė? Vietoj to, jūs galite atrodyti kaip močiutė nuo to amžiaus, kuriame gyvename, ir kuri gali išmokyti savo anūkus dalyko apie madą ir stilių.

nervingos brandžios šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

13. Mandarinų šukuosenos tiesiems plaukams

Mes radome geriausią spalvų ir plaukų aksesuarą Helovinui. Ši spalva vadinama mandarinu ir sumaišoma su šiek tiek oranžinės spalvos, kad ji spindėtų ryškiau. Žinoma, jei norite, galite dėvėti ištisus metus.

mandarinų šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

14. Juodos ir mėlynos spalvos šukuosenos tiesiems plaukams

Išsirinkti miesto išvaizdos spalvą ne visada lengva, tačiau mes manome, kad šis juodos ir mėlynos spalvos derinys daro viską. Jei atidžiai pažvelgsite, pamatysite, kad yra ir šviesiai mėlynos spalvos akcentų, kurie spalvai suteikia šiek tiek švytėjimo.

juodos ir mėlynos šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

15. Pastelinė rožinė

Pastelinės rožinės ir brunetinės šaknys. Koks derinys! Neabejotina, tai nėra lengva ištraukti. Tačiau jūs galite tai padaryti. Turėsite jį suporuoti su tinkamu makiažu ir aksesuarais, todėl pradėkite mokytis savo stiliaus jau dabar.

rožinės šukuosenos tiesiems plaukams rožinės šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

16. Indigo šukuosenos tiesiems plaukams

Ši nelygi mėlyna spalva yra ne tik nuostabi, bet ir šukuosena nuostabi. Didžioji dalis tiesių plaukų kaskadomis nusileidžia nugara, o viršutinės sruogos supintos į netvarkingą pusiau karūną.

indigo šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

17. „Peekaboo“ akcentai

Tiesūs plaukai puikiai tinka peekaboos, nes jie yra tokie glotnūs ir skysti. Tai leidžia peekaboos atsiskleisti kiekvieną kartą, kai jūs pajudinate galvą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią puikią idėją, čia rasite visą straipsnį apie svarbiausius dalykus.

peekaboo šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

18. Baltas sidabras pusiau aukštyn pusiau žemyn

Kaip jūs tikriausiai jau žinote, vieninteliai šį sezoną madingi blondinės atspalviai yra ekstremalios blondinės. Tai apima platiną, sidabrą, arktį, baltą, pieną, aušrą ir viską, kas tarp jų. Štai puikus pavyzdys tiesiems plaukams.

baltos sidabro šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

19. Sidabrinės mėlynos spalvos šukuosenos tiesiems plaukams

Tai puiki plaukų spalva žiemai. Tai leis jums puikiai įsilieti į foną ir būti tikra ledo karaliene. Štai patarimas – vis dėlto naudokite šiek tiek daugiau makiažo, nes šią spalvą reikia subalansuoti.

sidabro mėlynos šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

20. Zendaja

Ji gali būti jauna metų metais, tačiau ji jau turėjo šukuosenas, kurios truks visą gyvenimą. Mes matėme, kaip „Zendaya“ nuo kirpimo pjūvių pereina prie afros iki itin ilgų garbanotų pynimų iki šaulys. Taip, šermukšniai. Tačiau vis tiek mums labiausiai patinka ši tiesių plaukų išvaizda.

zendaya šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

21. Samurajų bandelė

Tiesūs plaukai taip pat yra puiki drobė daugeliui šiuolaikinių šukuosenų, tokių kaip samurajų bandelė. Tai puikus pasirinkimas moterims, norinčioms šiek tiek pailginti savo veidą, jį nupiešti ir paryškinti skruostikaulius.

samurajų šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

22. Dvigubas arklio uodega

Pažvelkite į savo vaikystę, net jei tai tik „Instagram“ nuotrauka. Tai būtų verta visiems patinka. Pakelkite plaukus į du kuodelius, kaip tai darė jūsų mama, kai lankėte pradinę mokyklą. Pažadame, kad turėsite įspūdį.

moksleivės arklio uodegos šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

23. Kosminės bandelės

Tiesūs plaukai taip pat puikiai tinka kosminėms bandelėms, nes juos daug lengviau valdyti nei garbanotus plaukus. Ši šukuosena iki pusės žemyn yra žaisminga ir puošni, puikiai tinka vasarai ar kaip muzikos festivalio išvaizdos knyga.

kosminių bandelių šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

24. 90 -ųjų šukuosenos tiesiems plaukams

Jei nepastebėjote, nors tai tikrai neįmanoma, grįžta 90 -ieji. Ir atrodo, kad jie yra čia, kad pasiliktų. Bent kurį laiką. Viskas yra 90 -tieji metai – drabužiai, makiažas, aksesuarai, muzika, filmai ir TV šou, tad kodėl gi ne plaukai?

90 -ųjų šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

25. Diva šukuosenos tiesiems plaukams

Išmeskite plaukų tiesintuvą, mes gaminame divą! Mes tiesiog negalime atitraukti akių nuo tos plaukų spalvos, matinio makiažo, deimantinių gėlių segtuko ir korseto krūtinės. O, ar tie perlų auskarai? Pamiršk tai. Dabar norime nukopijuoti visą šią išvaizdą!

Diva šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

26. Ilgasis Bobas

Tačiau tiesūs plaukai nėra skirti vien ilgoms šukuosenoms. Taip pat galite paskolinti pastarųjų kelerių metų kirpimą numeris vienas – Bobą. Čia yra riešutas arba ilga bob spalva muskato spalvos blondine, išdidžiai sėdinti ant nuostabaus negabaritinio etninio karolių.

ilgos bob šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

27. Elegantiškos šukuosenos tiesiems plaukams

Šis kavos rudos spalvos atspalvis yra absoliutus tobulumas. Tai baigiasi labai subtiliu mokos kremo ombre, kurį mes dar labiau mylime. Jei nenorite laukti, kol tiesūs plaukai bus juosmens ilgi, nesijaudinkite. Visada galite gauti plėtinių.

elegantiškos šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

28. Bohemiški aksesuarai

Kalbant apie plėtinius, čia yra dar viena rūšis, kurią galite naudoti. Jei jums patinka bohemiška tendencija, galite papuošti plaukus klipais plunksnų priauginime. Jie prasideda nuo jūsų pasirinktos sruogos šaknies ir laša žemyn išilgai plaukų.

klipas plunksnų priauginimo šukuosenose tiesiems plaukams

Šaltinis

29. Pusiau pintos šukuosenos tiesiems plaukams

Kartais norisi ir pinti plaukus, nes pintinės šiuo metu yra tokios madingos, ir puikuotis, nes jos tokios puošnios. Tai ką darai? Atsakymas yra puspintės. Prancūziška pynė iki pakaušio, tada sustokite ir leiskite jai natūraliai tekėti.

puspynės šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

30. Raudona Jumbo pynė

Kaip jūs tikriausiai jau žinote, mes, „MyNewHairstyles“, mėgstame skatinti natūralias šukuosenas. Kitaip tariant, jei gavote, pasipuikuokite. Šią spalvingą raudoną plaukų spalvą demonstruoja nuostabi didžioji pynė.

raudonos „Jumbo“ pintinės šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

31. The Rosie Huntington Whitely

Modelis Rosie Huntington Whitely galėjo rasti tobulą vestuvių šukuoseną. Tai labai paprasta ir lengva dėvėti, tačiau tuo pačiu metu ji spindi ta nesenstančia elegancija, kurią mums visiems patinka senovinis Holivudas. Be to, tai galite padaryti namuose.

Rosie Huntington-Whiteley šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

32. Bukas pjūvis

Kitas modelis ir „Victoria’s Secret“ angelas Doutzenas Kroesas yra čia, norėdamas parodyti nuostabų itin ilgų ir bukų plaukų kirpimo pavyzdį. Ji nešioja ją su vidurine raudonai rudos spalvos dalimi, kuri tikrai atitinka jos mėlynas akis.

bukas šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

33. Luptas Bobas

Dar viena bobų rūšis, kurios ponios, atrodo, negali gauti pakankamai, yra pečių ilgio su neryškiais galais. Bet prašau to nebandyti namuose. Jūsų stilistas turi jį naudoti skustuvu, todėl geriausia palikti jį profesionalams.

bukas bobų šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

34. Metalo žalsvai mėlynos spalvos šukuosenos

Matinis išnyko, o metalinis yra. Tai faktas. Mes visi turėjome nuostabų romaną su viskuo matiniu, bet atėjo laikas atsisveikinti. Taip pat laikas plačiai išskleisti rankas ir apimti metalinį makiažą bei plaukų spalvas, tokias kaip ši nuostabi žalsvai mėlyna spalva.

metalinės žalsvai rudos spalvos šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

35. Netvarkingos šukuosenos tiesiems plaukams

Šios išvaizdos šaknys yra grunge look knygoje. Tai teigiamai pasakiška ir mes negalime to gauti. Jei norite, galite rasti keletą pamokų, kaip tai padaryti internete. Tačiau reikia įspėti, kad tam reikia daug drąsos.

netvarkingos šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

36. Atsitiktinis arklio uodega

Kadangi matėme madingą arklio uodegą ir žemą versiją, atėjo laikas pasidomėti ir atsitiktine. Jūs tai žinote mintinai, nes tai yra kiekvienos mergaitės šukuosenos ir priežiūros duona nuo penkerių metų.

atsitiktinės arklio uodegos šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

37. Tamsiai žili tiesūs plaukai

Tamsiai pilka spalva yra tobula perėjimo nuo rudens iki žiemos spalva. Tai atrodo kaip tamsėjantis sidabrinis krioklys, kuris per nugarą užšalo per nugarą. Jei norite modernesnio požiūrio, galite išbandyti šį pusiau iki pusės netvarkingą stilių.

tamsiai pilkos šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

38. Įmantrios šukuosenos tiesiems plaukams

Jei ieškote švelnaus vakaro su savo partneriu, niekas to nesako, kaip tiesūs plaukai. Išbandykite šią blizgančią varnos brunetę, suporuotą su storomis aukso spalvos auskarais ir, žinoma, dūminį tamsų kaip naktinį akių makiažą. Pridėkite pudros šviesiai slyvų matinius lūpų dažus.

švelnios šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

39. Hipių šukuosenos tiesiems plaukams

Hipių stilius buvo susijęs su neįtikėtinai ilgomis spynomis, nerūpestingai tekančiomis vėjyje. Pirmą kartą moterys atskleidė savo moteriškumą ir visą jėgą ir atsisakė penktojo ir šeštojo dešimtmečio korsetinių garbanų ir ritinių.

hipių šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

40. Citrinos geltoni ilgi plaukai

Komiksų knyga arba neoninė geltona pastaraisiais sezonais buvo itin madinga. Tai ypatinga blondinė, kuri stumia spalvų kraštus iki anksčiau neapibrėžtų ribų. Tai drąsu, drąsu, linksma ir taip gražu!

citrinos geltonos šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

41. Kalkių šukuosenos ilgiems plaukams

Citrininiai plaukai turi seserį, vadinamą žaliai žaliais plaukais, ir atrodo taip. Tai puikus ombre, prasidedantis tamsiomis šaknimis, įgaunantis kalkių žalumą ir baigiantis kivi. Kuris tau labiausiai patinka? Arba norėtumėte turėti abu?

kalkių šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

42. Mėtų šukuosenos tiesiems plaukams

Nesijaudinkite, jei negalite pasirinkti iš aukščiau išvardytų dalykų, nes visada yra mėtų žalia. Jis gaivus ir elastingas, puikiai tinka karštoms vasaros dienoms. Štai patarimas – jei pridėsite šiek tiek daugiau žalios spalvos, galite lengvai ją paversti jūros putomis.

mėtų šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

43. Mango spalvų paletė

Vaisių įkvėpimas nesibaigė, nes jums reikia sutikti mango. Tai ombre derinys tarp citrinos geltonos ir karštos persikų rožinės spalvos, todėl tai vadinama mango deriniu. Atogrąžų ir saldus!

mango šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

44. Rihanna

Nedažnai galime pamatyti Rihanną tiesiais plaukais. Bet kai ji to siekia, ji tai daro stilingai. Čia ji tiesiais plaukais ir priaugintais plaukais, visi nudažyti puikaus ugningai raudono atspalvio. Akivaizdu, kad ji viską suporavo su derančiomis raudonomis lūpomis ir auksiniais papuošalais.

rihanna raudonos šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

45. Imbiero šukuosenos tiesiems plaukams

Tačiau yra daugiau būdų nešioti raudonus plaukus. Tai natūralus imbiero atspalvis, kurį turėtumėte puoselėti, jei jo turite. Jei norite jį patobulinti ar įpūsti šiek tiek gyvybės, siūlome keletą vario arba citrinos geltonos spalvos akcentų. Atrodys, kad visa spalva dega iš vidaus.

imbiero šukuosena tiesiems plaukams

Šaltinis

46. ​​Giliosios pusės dalis

Jei skubate ir nežinote, kaip formuoti tiesius plaukus, siūlome gilią šoninę dalį. Tai lygiai taip pat, kaip tradicinis plaukų atsiskyrimas, tik jūs turite juos priglausti daug arčiau ausies, nei įprastai.

gilių šoninių šukuosenų tiesiems plaukams

Šaltinis

47. Šventinės šukuosenos tiesiems plaukams

Atėjus atostogų metui, tiesius plaukus galite papuošti bet kuo. Tai vienas iš mūsų mėgstamiausių stilių. Tai netvarkinga puspynė su daugybe žiemos spalvos žvaigždžių, išdėstytų aplink pynę. Panašu, kad šiais metais esate Kalėdų eglutė!

šventinės šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

48. Auksiniai plaukų smeigtukai

Ypatingomis progomis galite naudoti plaukų smeigtukus, kad pagražintumėte savo aptakias raukšles. Pavyzdžiui, tai yra graikų lapų aukso smeigtukai, kurie gali sėdėti ant jūsų vainiko pynės kaip laurai. Tai puiki išvaizda vestuvėms, sodo vakarėliui ar išleistuvėms.

Grecian Leaf plaukų smeigtukai Auksinės šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

49. Bobby smeigtukai tiesiems plaukams

Bobby smeigtukai neturi būti tie patys seni nuobodūs juodi, kuriuos visada dėvėjote. Sveiki atvykę į šiuolaikinį amžių, kai Bobio smeigtukai atrodo taip. Pavyzdžiui, tai yra pusmėnulio tuščiaviduris spenelis, pagamintas iš sidabro.

pusmėnulio bobby pin šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

50. Perlai ir tiesūs plaukai

Savo vestuvėms taip pat galite naudoti perlų puoštą kaištį. Perlai visada buvo klasikinis nuotakų pasirinkimas, nes jie yra tokie elegantiški, nekalti ir gražūs.

perlai Bobby Pins šukuosenos tiesiems plaukams

Šaltinis

Be jokios abejonės, pasiekėme tai, ką užsibrėžėme padaryti pradžioje. Norėdami įrodyti, kad tiesių plaukų šukuosena nebūtinai turi būti atsitiktinė ar tiesiog „kasdien“. Ji taip pat gali būti linksma, įkvepianti, elegantiška, netradicinė, šiuolaikiška ir itin asmeniška. Viskas priklauso nuo pasirinktų spalvų, taip pat nuo kirpimo ir kasdien naudojamų priedų. Praneškite mums komentarų skiltyje, kuri iš jų buvo jūsų mėgstamiausia!