7 najkrajších trendov farby vlasov 2021 na vyskúšanie!

Nový účes alebo farba vlasov je jednou z najlepších zbraní krásy pre každú ženu. Pretože to okamžite vyústi do citeľnej vonkajšej zmeny, ktorá je dobrá aj pre sebavedomie a náladu. S dostatočným predstihom na začiatok roka by sme vám chceli odhaliť 7 najkrajších trendov v oblasti farby vlasov na rok 2021 a inšpirovať vás nimi. V závislosti od vašich prianí alebo vašich vlastných preferencií môžete jeden alebo druhý trend vyskúšať sami a dať svojim vlasom nový vzhľad.

Prirodzenosť je v roku 2021 jednoznačne jedným z trendov farby vlasov

Trendy v farbení vlasov na dlhé vlasy v prírodných farbách 2021

Trendy vo farbe vlasov 2021: prírodná krása alebo odvaha používať farby!

Žiť prirodzene je už nejaký čas obľúbeným trendom, nielen v bývaní a zdobení. Aj pokiaľ ide o farby na vlasy, trendom tohto roku je prirodzenosť a vyrovnanosť. Prírodné farby na vlasy sú jemne osviežené melírmi a obohatené o harmonické prechody.

Balayage a maľovanie sú stále veľmi obľúbené a preferované väčšinou žien. Súčasne sú však viditeľné aj niektoré kontrastné trendy v farbení vlasov. Tie sa pohybujú od ultra studených odtieňov blond až po púdrovo ružovú a ohnivočervenú až po sýtu jet black. Tento rok to bude pestré a rozmanité a určite nájdete ten správny odtieň a najlepšiu techniku ​​farbenia pre vlastnú hrivu..

Extra tip: Vo väčšine trendov farby vlasov v roku 2021 dôverujte iba dobrým profesionálom. Pretože len tak môžete hrať bezpečne a zaistiť úspešnú zmenu krásy. To je obzvlášť prípad balayage a maľovania.

# 1 nahá béžová

trendy svetlých blond vlasov 2021

Nahé tóny určite udávajú tón aj farbám na vlasy. Nielenže sú jemné a neutrálne, ale tiež vyžarujú určitú ľahkosť a hodia sa takmer ku každému tónu pleti. Zvlášť prírodné blondínky môžu dosiahnuť trendovú farbu vlasov jednoducho a pomocou niekoľkých procedúr a užiť si ich dlhšie bez väčšej údržby. Pretože aj pri zriedkavých návštevách kaderníka zostáva vzhľad s tmavším prístupom super trendy.

# 2 Ľadová blondínka

trendy blond vlasov ľadová blond 2021

Popolavá blondína a platina sú v posledných sezónach veľmi obľúbené. Tento rok je heslo: ľadovo blond! Čím chladnejšia je blond farba, tým lepšie. Tento trend farby vlasov okamžite upúta jasnou, škandinávskou eleganciou a vytvára nezameniteľnú, takmer magickú atmosféru. Dlhé kučeravé alebo vlnité vlasy pôsobia v ľadovej blond neskutočne sofistikovane, ale zabodovať s nimi môžu aj kratšie účesy. Profesionáli však odporúčajú brunetkám, aby túto farbu vlasov nepoužívali, pretože odfarbovanie a farbenie vlasov prebieha v niekoľkých kolách a tmavé vlasy môžu byť príliš stresujúce..

# 3 Teplá hnedá

medovo hnedé balayage trendy farieb na vlasy 2021

Ak nie ste až taká blondínka alebo práve nosíte túto farbu vlasov príliš dlho, v tejto sezóne môžete vyskúšať teplú hnedú. Med, zlatohnedý, karamelový alebo lieskový oriešok sú obľúbené varianty a dajú sa šikovne zintenzívniť slnečnými odleskami. Minuloročná farba vlasov bronde je naďalej veľmi odporúčaná. Táto hravá zmes blondínky a brunetky je ideálnou voľbou pre každého, kto má rád oboje a nechce príliš často chodiť na farbenie.

Espresso č. 4 hnedé

trendy v hnedých vlasoch espresso 2021

Tento nový trend v farbení vlasov jednoducho bude milovať prírodné brunetky. Tmavé, čokoládové vlasy, ktoré sú upravené bez melíru a pruhov a zapôsobia jemnými podtónmi. Nie nadarmo sa tejto trendovej farbe vlasov hovorí espresso, pretože svojou jemnou hĺbkou až príliš pripomína svetoznámy obľúbený nápoj..

# 5 Lesklá čierna

trendy farby vlasov 2021 prírodná farba čierna

Jet čierne, lesklé vlasy sú opäť v móde. To, čo v 90. rokoch rozbúšilo srdce mnohým ženám orientovaným na módu, je teraz opäť úplne hip. Novú čiernu nosíte vo vlasoch tak lesklých, ako je to možné, alebo v neupravenom vzhľade, ležérne a hravé. Niekoľko modro-čiernych pruhov poskytuje ešte väčšiu hĺbku a tajomnú auru.

# 6 Ohnivo červená

medené červené trendy vo farbe vlasov 2021

Svietiaca čerešňa alebo drzá medená červená vyžadujú k farbeniu určitú odvahu. Tieto temperamentné odtiene vo veľkom obohacujú najnovšie trendy v oblasti farieb vlasov na rok 2021. V závislosti od prirodzenej farby vlasov a typu pokožky sa pre ňu môžu rozhodnúť blondínky aj brunetky. Aj nadšení fanúšikovia obľúbenej série Netflix „The Queen’s Gambit“ si určite prídu na svoje s medenými vlasmi ako hlavná herečka „Beth“.

# 7 ružovo-blondínka

trendy v ružových blond vlasoch 2021

Vlasy v púdrovo ružovom vzhľade sú nápadité a poddajné, takmer ako v bavlnke. Našťastie sa tento rok táto farba vlasov vracia. Tiež nazývané “cukríková ružová”, efektívnym trendom sú vlasy všetkých dĺžok a účesov. Rosé blonde, ktorá je doplnená správnym make-upom, môže pôsobiť dievčensky aj jemne žensky.

Záver:

Tento rok je tu opäť niečo pre každý vkus. Môžete oživiť svoju prirodzenú farbu a nechať ju svietiť, alebo sa môžete odvážnejšie rozhodnúť a prejsť na medenú červenú alebo ružovú. Môžete sa rozhodnúť pre svetlé odtiene pomocou balayage alebo maľovania, alebo sa môžete rozhodnúť pre väčšiu hĺbku a teplo, napríklad s hnedým espressom. Bez ohľadu na to, ktorý z týchto trendov farby vlasov 2021 si vyberiete, mali by ste dôverovať know-how a odborným znalostiam profesionála, aby bolo nakoniec všetko v poriadku..

Pozvite slnečné lúče do svojich vlasov!

trendy farby vlasov 2021 prírodné farby dlhé vlasy

Popolavá blondínka zostáva v trende

Popolavé blond vlasové trendy 2021

Candy pink je opäť v móde

trendy farby vlasov 2021 pastelovo ružová

Balayage sa ukazuje ako dlhodobo obľúbený

balayage trendy hnedých blond prameňov vlasov 2021

Dovedna zintenzívnite prirodzenú farbu

trendy farby vlasov 2021 blond balayage

So správnym odtieňom červenej to bude vášnivejšie

trendy farby vlasov 2021 svetlo teplá hnedá

Nájdite pre seba ten najlepší trend farby vlasov!

trendy farby vlasov 2021 červená hnedá strieborná fialová

balayage trendy vo vlasoch pre tmavé vlasy 2021

trendy farby vlasov 2021 čokoládovo hnedá medená červená    urobte si kučery sami bez tepla dlhých vlasov

trendové čierne farby vlasov 2021

trendy farby vlasov 2021 medená červená

Trendy farieb vlasov na ružové vlasy 2021

trendy farieb vlasov a striebro sivých vlasov na rok 2021