Aktuálne trendy v rifliach: rifľovina na všetky príležitosti!

Priaznivci džínsov, pozor! Zaujíma vás, aké rifle by som mal dostať ďalej??" V skutočnosti neexistuje nič také ako džínsy, pretože tento kultový kúsok oblečenia je taký pohodlný, trendový a všestranný, že ich chceme len toľko, koľko dokážeme. Od vynálezu modrých džínsov alebo denimu uplynulo niekoľko desaťročí veľa trendov džínsov objavovali sa jeden po druhom. Dnes vám povieme, ktoré sú najnovšie a ktoré už sú na vzostupe.

Džínsovina alebo modré rifle?

Americké slovo denim v skutočnosti pochádza z francúzštiny "Serge de Nîmes" – čo znamená niečo ako tkanina z mesta južného Francúzska Nîmes. Je to v podstate robustná tkanina džínsov, tkaná z konope a bavlny a má špecifickú modrú farbu, ktorú poznáme ako klasiku dodnes. Patentovaný ako "Nohavice s hrotmi" Koncom 19. storočia v USA prešli najpoužívanejšie nohavice na svete dlhou, dramatickou cestou dodnes. Nakoniec sa džínsom podarilo prejsť od jednoduchých pracovných odevov k vzbúrenému symbolu k najobľúbenejšiemu a najšikovnejšiemu oblečeniu všetkých čias, a tým sa dostalo na medzinárodné prehliadkové móla luxusnej módy..

vysoké kopce sandále letné oblečenie roztrhané džínsy

Trendy v rifliach na nadchádzajúcu sezónu jeseň / zima

Neodškriepiteľnou súčasťou džínsov sú rozhodne klasické modely, ktorým sa potom dáva prednosť v tmavomodrej farbe na jeseň a v zime a svetlo modrej na jar a v lete. V závislosti od vášho vlastného vkusu a konkrétneho typu postavy sú trendmi v džínsoch, ako sú boyfriend rifle a dlho oslavované a stále trendy skinny rifle, jedny z najobľúbenejších. Tieto je možné kombinovať s takmer akýmkoľvek oblečením a dajú sa nosiť na rôzne príležitosti s pravým vrchom a doplnkami. Najdôležitejšie je vždy perfektný strih a samozrejme optimálne pohodlie pri nosení. Tieto dve kritériá sú pri výbere správnych džínsov jednohlasné a konečné. Rozhodnite sa preto pre čo najvyšší úsek látky, najmä pre rifle, ktoré sú priliehavé k telu.

skinny rifle letný denim zničený look

Všetko závisí od dĺžky!

Novým trendom, ktorý sa tento rok prejavil na všetkých modeloch džínsov, je dĺžka 7/8. Všade môžete vidieť modely po lýtka a po členky, ktoré sa potom perfektne hodia k elegantným lodičkám, balerínkam alebo dokonca k športovej obuvi. Lem je často ozdobený alebo rozstrapkaný. Jednoducho cool!

elegantný outfit čierne rifle roztrhané

Nové denimové heslo par excellence: hlavná vec je zničená!

Použité rifle sú už dlho veľmi obľúbené. Tento trend bude určite pokračovať aj v nasledujúcom roku. Takzvaný zničený vzhľad si už nejaký čas získava na obľube a je ho možné vidieť takmer v každom obchode s džínsami a všade na ulici a v kaviarňach. Je takmer jedno, či ide o chudé, priateľské alebo rozšírené rifle. Vďaka veľkým dieram, opotrebovaných a ošúchaných, každý denim vyzerá skvele! Takéto džínsy vyzerajú obzvlášť elegantne a trendovo, ak sa nosia s pančuchami s čipkovanými vzormi pod nimi. Uistite sa, že to vyskúšate!

sieťované pančuchové nohavice s rifľovými džínsami v zničenom vzhľade

A pomaly sa udomácňuje nový alebo skôr zabudnutý trend džínsov: úzke rifle rovného strihu. Tieto džínsové modely známe z 80. rokov sa v budúcej sezóne určite dočkajú návratu, spolu s mierne širšími nohavicami, ktoré spôsobili na začiatku 90. rokov veľký humbuk.

trendy dámskych riflí jeseň zima 2017

Nielen asymetrické parmicové šaty boli toto leto veľmi trendy a často ich nosilo mnoho žien. Tento trend sa tiež jasne etabloval v džínsoch. Predná krátka zadná dlhá! Asymetrický lem rozhodne oslavuje svoje oživenie.

Záver:

S týmito početnými trendmi džínsov nie je divu, že ich chceme mať veľa naraz – nové rifle na každú príležitosť! Džínsy sú také univerzálne a nadčasové, že sa ich nikdy nemôžete nabažiť. Pozrite sa teda na všetky nové trendy a znova objavte tieto svetoznáme a najobľúbenejšie nohavice znova a znova!

Bavte sa a nájdete to, čo hľadáte!

 zničil moderný rifľový denim    roztrhané skinny rifle trendy 2017 biele rifle