Aladdin Film 2019: Jeden z veľkých vrcholov tohto roku od spoločnosti Disney

Priaznivci animovaných filmov Disney sa na rok 2019 môžu skutočne tešiť. Mnoho skvelých inscenácií je takmer dokončených a budú mať premiéru na veľkom plátne ešte tento rok. Dumbo je už tam, rovnako ako trailer netrpezlivo očakávaného Maleficent 2. Už niekoľko dní sa trailer ďalšej Disneyho animácie pre tento rok – filmu Aladdin – šíri obrovskou rýchlosťou.

Aladdin – jeden z najznámejších príbehov Orientu

vzhľad aladinovej lampy

O čom je film Aladdin 2019 od spoločnosti Disney

Vo filme Aladin od spoločnosti Disney je známy rozprávkový príbeh prerozprávaný v animovanej modernej verzii. Nechýba ani Jasmin a zábavný duch, ktorí odvážneho a očarujúceho chlapca z ulice sprevádzajú pri jeho dobrodružstvách. Trailer odhaľuje rozprávkové zobrazenie púštnej krajiny.

Zažívame aj pôsobivé efekty, ktoré neuberajú na hlavnom stvárnení príbehu. Moderná, ale stále verná tradícii, predstava príbehu o Aladinovi. Film sa natáčal v Londýne a púšte sú vyobrazením krajín z Jordánska.

Trailer k filmu Aladdin 2019 je tu

inzerovať z upútavky

Ktoré hviezdy sú vo filme??

Ktoré hviezdy prevzali hlavné úlohy? Will Smith je duch z lampy, Mena Massoud je Aladdin a Naomi Scott získala rolu Jasmina. Navid Negahban je sultán a Nasim Pedrad – najlepší priateľ princeznej Jasmin. Ďalšími zúčastnenými hercami sú Marwan Kenzari, Billy Magnussen a Numan Acar. Filmovými producentmi sú Dan Lin a Jonathan Eirich, pričom Marc Platt a Kevin De La Noy sú výkonnými producentmi. Benj Pasek, Menken a Justin Paul sú zodpovední za piesne vo filme Aladdin, ktoré budú potom určite samy osebe hitom..

Will Smith hrá ducha v traileri Disney Aladdin 2019

disney duch chce kováča

Aladdin zdvihne lampu – túto scénu pozná každý

2019 lampa Disney Aladdin

Jordánske púšte slúžia ako vzor pre túto krajinu

púštny aladdin dinsney

Jasmine a Aladdin v scéne z filmu Aladdin 2019

Jasmine a Aladdin na trhu