Baby boomer nechty: takto sa reinterpretuje starý nechtový trend

Doteraz sme vám ukázali rôzne pútavé nápady na úpravu nechtov – od chvostov morských panien, ktoré vyzerajú ako chvosty morských panien, až po nechty ozdobené celebritami a mnoho, oveľa viac … Existuje však nový trend nechtov, ktorý je v skutočnosti znova objavený. verzia starého trendu. Baby boomer nechty boli zhruba pred desaťročiami, ale starý nechtový dizajn sa práve znovu objavuje a obnovuje.

Čo sú nechty baby boomer?

Nechty baby boomer nechty nechty kamienkové

Nový trend v nechtovom dizajne sa nazýva baby boomers

Nechty baby boomer nechty biela ružová kvetinová ombré

Názov „baby boomer“ je trochu mätúci, pretože termín baby boomer je spojený s našimi matkami a babičkami. V skutočnosti bol nechtový trend pomenovaný po povojnovej generácii, pretože sa vyvinul z klasickej francúzskej manikúry a pochádza zhruba zo štyridsiatych rokov minulého storočia. Počas tejto doby (baby boomer years) bolo populárne lakovať nechty v odtieňoch bielej a ružovej.

Nápady na dizajn nechtov v ružovej a bielej farbe

Jemné nechty Babyboomer si urobte nechty samy

Prechod do jemnej ružovej a bielej

Nechty baby boomer nechty biela ružová ombre efektový trend

Baby boomer nechty sú dokonalou kombináciou minimalistického nechtového umenia a nadčasového štýlu. Nový trend nechtov, známy aj ako „francúzske ombré“ alebo „francúzske vyblednutie“, je v podstate novým zvratom v klasickej francúzskej manikúre. Zatiaľ čo tradičná francúzska manikúra má svetlo ružový základ s definovanými, kontrastnými bielymi končekmi, ružová a biela farba nechtov baby boomer sa spolu miešajú a vytvára to plynulý gradient alebo, inými slovami, efekt ombre..

Klasická francúzska manikúra

Nechty baby boomer nechty krátke nechty trend francúzska manikúra

Francúzska manikúra s rozdielom – efekt ombre a lesklé akcenty

Nechty na rukách baby boomers ombre kamene

Skvelé na tomto trende je, že vďaka ombré efektu nechty vyzerajú dlhšie. Je to perfektný štýl pre rýchlo rastúce nechty, pretože základná farba je veľmi blízka vášmu prirodzenému tónu nechtov, a preto je ťažké ju vidieť.

Trendy baby boomer nechty sa hodia ku každému tvaru nechtu a môžu byť tvarované do bodky, hranaté alebo zaoblené, v závislosti od osobných preferencií. Niektoré ženy tiež radi dodajú trochu trblietok na iskrivý nádych. Univerzálnosť tohto nechtového dizajnu je skutočne jednou z jeho najlepších vlastností. Baby boomer nechty môžete nosiť s akýmkoľvek oblečením.

Glitrové efekty zdokonaľujú dizajn nechtov ombre

Nechty baby boomer nechty biele ružové trblietky

Práve teraz je tento trend veľmi populárny vo Francúzsku, Nemecku a ďalších častiach Európy. Je však len otázkou času, kedy sa to rozšíri ďalej. Perfektný mix minimalistického dizajnu nechtov a klasickej francúzskej manikúry si podmaní srdcia žien na celom svete. Ak ste jedným z nich a ste nadšení z baby boomer nechtov, dajte si urobiť nechty vo francúzskom ombré vzhľade. Ak chcete svojmu manikérke lepšie vysvetliť alebo ukázať, čo chcete, pozrite sa na nasledujúce nápady pre dizajn nechtov. Špeciálne pre vás sme zostavili obrazovú galériu s nechtami typu baby boomer. nechajte sa inšpirovať!

Lesklé kamene používané ako malé akcenty

Nechty baby boomer nechty trend krátke nechty

Pozrite sa na nasledujúce príklady nechtov baby boomer …

Baby boomer nechtový dizajn biela ružová nový trend nechtového dizajnu Baby boomer nechty dizajn biela ružová Baby boomer nechty biela ružová nový trblietavý dizajn nechtov Baby boomer nechty biela ružová nový trend nechtového dizajnu Baby boomer nechty nový lesklý efekt trendu v dizajne nechtov jemné nechty baby boomer nechty kamienkový prízvuk jemné pazúriky baby boomer nechty Nechty baby boomer nechty vzory na nechty ombre Nechty baby boomer nechty trend krátkeho nechtového dizajnu Nechty baby boomer nechty krátky trend Nechty baby boomer nechty trend nechtového dizajnu Nechty baby boomer nechty biela ružová nový dizajn nechtov Nechty baby boomer nechty biela ružová nový trend v dizajne nechtov Nechty baby boomer nechty biele ružové ombre efekt mandľového tvaru Nechty na nechty baby boomer jemný dizajn nechtov Nechty na nechty baby boomers nápady na krátky dizajn nechtov Nechty nechty baby boomer krátke nechty vzory ombre trblietky Nechty na nechty baby boomer nechtové vzory francúzska manikúra Nechty na nechty baby boomer nechtové vzory ombre trblietky Nechty na nechty baby boomer nechtové vzory kamienkový prízvuk