Bar Refaeli má svoje tretie dieťa a spôsobuje senzáciu

Izraelská supermodelka Bar Refaeli a jej manžel, miliardár Adi Ezra, majú spolu tretie dieťa. Čerstvá mamička túto správu osobne zdieľala na Instagrame. Stále to vyzerá, že s tým chce vytvoriť rekord. Do štyroch rokov sa jej narodilo tretie dieťa. Zdá sa, že pre Bar Refaeli je rodina všetkým. Svojimi skutkami to jasne dokazuje. Stále neviete, aké je pohlavie nového dieťaťa. Špekuluje sa však, že je to chlapec.

Zdá sa, že pre túto supermodelku je rodina najdôležitejšou vecou v živote

super model bar rafaeli

Ostatné deti z Bar Refaeli a jej manžela

Bar Refaeli a Adi Ezra sa vzali v roku 2015. Máte už tri deti. Prvé dve sú dievčatá, majú dva a tri roky a volajú sa Liv, respektíve Elle. Adi Ezra je jedným z najbohatších podnikateľov v Izraeli. Pochádza z veľmi bohatej rodiny.

Jeho podnikanie súvisí s dovozom potravín. Niekoľkomiliónový podnikateľ a model spermií sa prvýkrát stretli v roku 2012 a oženili sa o 3 roky neskôr.

Bar Rafaeli a jej manžel už majú tri deti

obrázok bar rafaeli pred budovou

Čas pred narodením dieťaťa

Správa, že Bar Refaeli je tehotná, bola senzáciou. Túto dobrú správu zverejnila aj na Instagrame. Pre známu supermodelku ide o druhé manželstvo. Známa supermodelka sa rozviedla so svojim prvým manželom v roku 2005. Potom mala pomer s Leonardom DiCapriom, ktorý spôsobil v médiách veľa vzrušujúcich správ.

Prvé dve deti sú dievčatá

bar rafaeli módne trendy ženy

daňové úniky

Mimochodom, šťastné časy tehotenstva sprevádzali niektoré nie príliš pozitívne udalosti. Supermodelka musela pred niekoľkými mesiacmi opustiť Izraelský štát Vráťte 2 milióny eur. Nasledovalo to po procese na súde, o ktorého náklady sa mala starať. Ich výška bola okolo 30 000 eur. Dôvodom bolo podozrenie z daňových únikov. To sa malo stať pri príjmoch zo zahraničia v rokoch 2009-2012. Bar Rafaeli tvrdila, že v tejto dobe nebola v krajine. Aj napriek tomu skončila tak, že musela štátu zaplatiť vysokú sumu.

Bar Rafaeli a jej manžel Adi Ezra

bar rafaeli novinky celebrity svadby

Adi Ezra pochádza z jednej z najbohatších rodín v Izraeli

nápady pre rodinu bar rafaeli

Bar Rafaeli tiež randil s Leonardom diCapriom 

leonardo di caprio bar rafaeli

Tri deti za štyri roky – to je rekord!

tehotná bar rafaeli - skvelé oblečenie