Barbara Becker sa rozchádza so svojim mladším milencom

Jeden z ikonických vzťahov medzi nemeckými celebritami z posledných rokov, konkrétne s Barbarou Becker s Juan Lopez Salaberry teraz sa zdá, že je koniec. Napriek veľkému vekovému rozdielu boli títo dvaja spolu takmer štyri roky. Juan Lopez Salaberry má 35, zatiaľ čo ona má momentálne 53. Zdá sa však, že koniec roku 2019 tiež ukončil tento vzťah. Začiatkom roku 2020 je čas na nový začiatok! Poďme to trochu sledovať.

Aj cez 50 rokov je Barbara Becker stále super sexy

Barbara Becker v sexi outfite

Rozchod bol naplánovaný na minulý rok

Rozchod Barbary Beckerovej a Juana neprekvapil. Na jeseň minulého roku bola sama na mnohých verejných podujatiach. Barbara si na to vymyslela rôzne výhovorky. Mnohým však bolo jasné, že je to pravdepodobne kvôli zhoršeniu vzťahu medzi ňou a jej mladším priateľom.

Teraz sa zdá, že je to oficiálne potvrdené.

Exmanželka Borisa Beckera je opäť slobodná

Barbara Beckerová skvelý obrázok

Napriek rozchodu v dobrom stave

Barbara Becker už má za sebou niekoľko dramatických rozchodov a zdá sa, že ich zvláda veľmi dobre. Je to bývalá manželka Boris Becker a preto stále nosí jeho meno. V roku 2019 strávila Vianoce v Miami a vtedy o Juanovi nepovedala ani slovo. Odlúčenie oficiálne neoznámila, ale mlčanie z neho robilo samozrejmosť. Ďalšie verejné vystúpenie, ktoré je taktiež naplánované bez Juana, bude o niekoľko týždňov a počas Týždeň módy v Berlíne predtým.

Barbara na Vianoce o Juanovi ani nespomenula

Barbara Becker a Juan spolu

Na jeseň už vzťahy medzi Barbarou a Juanom zrejme nie sú rovnaké

Barbara so skvelým topom a sukňou

„Je ťažké nezamilovať sa do nej“ … 

Barbara a bývalá milenka

kedysi povedal o Barbare Juan Lopez Salaberry!Sexi outfit Barbary Becker s priateľom

Barbarin exmanžel Boris Becker

Boris Becker - krásny obrázok