Choppy Cut – 45 očarujúcich príkladov toho, ako môžete nosiť nový trend účesu 2021

Strihané účesy sú rozhodne super trend a stále obľúbený u žien všetkých vekových skupín. Poskytujú rozkošný vzhľad, ktorý zakaždým krásne orámuje tvár. Ak ste vo svete „trhaných“ účesov nováčik alebo len chcete vyskúšať nové farby alebo štýly, ste na správnom mieste. U nás nájdete všetko od extra dlhých trhaných strihov s nádherne svetlými blond tónmi cez krásne hnedé bôby s očarujúcimi kučerami až po krátke účesy s ofinou.

Strihaný strih – jeden z najobľúbenejších trendových účesov do roku 2021

ostrihané strihové trendy účesy 2021

Choppy svetlo hnedý bob so svetlými vlnami

Tento rozkošný vzhľad je ležérny a roztomilý, ideálny na dni voľna, keď sa chcete len ísť von zabaviť! Svetlohnedý odtieň je elegantný a jemný, len s niekoľkými svetlými odleskami, ktoré dodávajú celkovému vzhľadu určitú hĺbku.

Báječný trhaný bob účes!

Vlnky je možné perfektne upraviť pomocou guľatej tyčinky do vlasov

trhaný strih strapatý bob

Ultra blond trhaný bob s elegantnými vlnami

Ak si myslíte, že platinové blond zámky sú príliš zdrvujúce, ale tmavá blondínka celkom nezodpovedá vášmu štýlu, mali by ste sa pozrieť na túto úplne ohromujúcu a elegantnú super svetlú blond farbu vlasov. Táto žiarivá farba vlasov je ideálna nielen na jar a leto, ale elegantné vlny vytvárajú hravú eleganciu, ktorú je možné nosiť do kancelárie aj vonku, napríklad na pláž. Udržujte svoj make -up jemný a nechajte hovoriť svoje vlasy!

Dymové oči dodávajú trendovému účesu ešte väčšie kúzlo

trhaný strih blonďavej vlny s polovičnou dĺžkou

Extra dlhý trhaný bob s melírmi

Radi by ste vyskúšali trhaný rez, ale nestratili príliš veľkú dĺžku? Stále si môžete dopriať zážitok z trhaného bobu tým, že vyskúšate dlhý bob, ako je ten, ktorý vidíte tu. Je vhodný pre každú príležitosť a štýl.

Hravé zvýraznenia dodávajú niečo isté

dlhé Bob trhané ostrihané tmavé vlasy s melírom

Blond trhaný bob s ľahkou textúrou

Tmavé blond zámky sú vylepšené ohromujúcimi svetlými blond odtieňmi, čo vytvára veľmi očarujúci efekt, ktorý rozjasní celú vašu pleť. Pridávajú trochu vĺn pre neformálnu textúru, ktorá dodá vášmu roztrhanému bobu viac oomph. Tento vzhľad sa perfektne hodí k ružovým perám a ľahkému líčeniu očí a na leto ho musíte mať.

V závislosti od vašej pleti môžete samozrejme použiť aj iné odličovacie tóny

trhaný strih blond vlna krátka

Krátky trhaný bob s vrstvami

Kto povedal, že iba dlhé vlasy môžu mať krásne vrstvy? Ale naopak! Tento extra strihaný krátky bob strih má textúru s množstvom vrstiev rôznych veľkostí a dĺžok, ktoré pôsobia veľmi divokým a ležérnym dojmom..

Krátke účesy vás jednoducho omladia

trhaný strih s ofinou

Dlhý blond trhaný strih – bob s vlnami

S takýmito vlnami nič nepokazíte! Sú neporiadni, drzí a perfektní na bežný deň, keď trávite hodiny v obchodoch v centre mesta. A tieto svetlé blonďavé zámky úplne milujeme – nie príliš svetlé na to, aby boli rušivé, ale len také ľahké, aby sa leskli pred slnečným žiarením. Skvelá voľba pre účes, ktorý je potrebné zvážiť na leto!

Pre dámy, ktoré majú radi romantický vzhľad

trhané ostrihané dlhé bob blond vlasy

Extra dlhý balayage trhaný bob

Tento nádherný, prirodzený vzhľad sa dá ľahko dosiahnuť pomocou nádherného trhaného balayage bobu, ako je tento. Dĺžka zostáva elegantná a dlhá, siaha tesne pod rameno, pričom vďaka očarujúcej blond balayage farbe vlasy pôsobia sviežo, prirodzene a žiarivo..

Extra tip: Aby ste držali krok s prirodzeným vzhľadom týchto vlasov, obmedzte make -up na minimum s jemnými ružovými perami a ľahkým líčením očí.

Šikovná hra medzi svetlom a tieňom

balayage trhané ostrihané dlhé vlasy

Choppy bob s krátkou ofinou

Toto rozhodne nie je účes, ktorý vidíte príliš často. Za týmto účelom je väčšina vlasov ponechaná v rovnakej dĺžke – ideálne na okamžité dodanie objemu jemným alebo tenkým vlasom. Ofina, ktorá obklopuje tvár, je však skrátená, čo je v skutočnosti neuveriteľne roztomilé!

Ofina je tento rok úplne trendy

blond ostrihané krátke vlasy s ofinou

Golden Blonde Choppy Cut

Ak chcete byť blond, ale obávate sa, že pôjdete príliš svetlo, môžete skúsiť teplú zlatú blond. Vo väčšine prípadov táto farba zlepšuje pleť a zároveň prináša vašej tvári trochu viac svetla. Bočné ofiny a množstvo vĺn zaisťujú úžasný vzhľad, ktorý môžu ľahko nosiť dievčatá alebo ženy nad 50 rokov!

Zlatisté blond tóny poskytujú viac optického tepla a jemnejšie črty tváre

trhaný strih dlhý bob s poníkom

Dvojfarebný strapatý trhaný bob

Neskrotný, ale neuveriteľne módny, tento rozcuchaný bob účes je určite ten, ktorý by ste mali vziať do úvahy v rušné rána, keď ste načas, ale nechcete prísť o štýl! To dáva krátkemu, roztrhanému bobu veľa neupraveného objemu, a tým sa dosahuje sexy „odčinený“ vzhľad, ktorý všetci poznáme a milujeme. Tmavé korene na vrchu majú za následok svetlohnedú dolnú polovicu, ktorá dodáva ich celkovému vzhľadu trochu jasu.

Skvelý nápad pre milovníkov ombré

dlhý bob trhaný strih zvýraznite ofinu

Či už máte do činenia s jemnými vlasmi, ktoré je potrebné rýchlo zachytiť, alebo s hustými, ktoré musia byť krátke a krotké, strihaný strih je vždy vynikajúcou voľbou..

A čo tak viacfarebný sekaný rez?

sekaný viacfarebný bob

Doprajte svojim vlasom letný nádych, ktorý potrebujú!

trendové účesy leto 2021 trhaný strihtrhaný strih blond krátky účes s ofinoutrhaný strih medenej farby bobtrhaný strih blond bobsekaná balayageblonďavý bob trhaný strihbob s rezom nakrájaným na poníka trhaný strih blond lob s ofinou trhaný strih bob friusuren leto trhaný strih bob s melírom trhaný strih bob zdôrazňuje strihané ostrihané krátke blond vlasy s ofinou trhaný strih krátkeho bobu s melírom strihaný strih krátky účes s ofinou strihaný strih krátky účes s ofinou a melírom trhané strihy krátkych vlasov trhaný strih krátky účes trend leto trhaný strih dlhé bob blond vlny trhaný strih chvály zdôrazňuje  trhaný strih platinový blond bob trhaný strih trendový účes letné melíry účes trend leto trhaný strih dlhý bob polodlhý bob trhaný strih s melírom krátka ofina trhaný strihpolodlhý bob trhaný strih trendového účesu trhaný strih dlhých vlasov trhaný bob dlhý strih dlhé ostrihané blond vlasy letné trendové účesy 2021 trhaný strihkrátky účes trhaný strih bob