Dlhé riasy – tipy na starostlivosť a styling sú dôležitejšie ako drahá kozmetika!

Stojí krása veľa? Mnoho kozmetických spoločností šíri túto správu. Investícia do vysokokvalitných ošetrujúcich prostriedkov sa rozhodne oplatí. Nie je to však potrebné tak často, ako sa nám hovorí. Navyše vo veľmi obmedzenej miere pomôže, ak nepoznáte správne pravidlá každodennej starostlivosti. Dlhé riasy sú toho veľmi dobrým príkladom. Existuje množstvo prírodných a jednoduchých tipov na starostlivosť, ktoré dodajú vašim riasam prirodzenú krásu. A to je ten pravý základ pre nápady na styling pomocou vysoko kvalitných mejkapových produktov! Potreba drahých ošetrujúcich prípravkov a kozmetiky sa znižuje na minimum.

Mihalnice si pravidelne rozčešte a masírujte!

Rozčesajte a masírujte dlhé riasy

Prečešte a masírujte dlhé riasy

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sú na prvom mieste malé hrebene na mihalnice? Nie, starať sa o tieto veci nie je prehnané! Je to zvyk na niekoľko minút a rovnako ako všetky ostatné vlasy spôsobí, že riasy rastú rýchlejšie, hustejšie a rovnomernejšie.

Opakujte tento ošetrujúci návyk denne niekoľko týždňov a určite si na konci všimnete obrovský rozdiel. Mihalnice je možné nielen česať, ale aj masírovať. Okrem skvelej relaxácie pre vaše oči stimuluje aj vlasové folikuly. Riasy tak budú rásť lepšie a samozrejme budú vyzerať oveľa krajšie.

Existujú rôzne tipy na líčenie dlhých rias

hnedé oči nápady na dlhé riasy

Rôzne ošetrujúce výrobky ako masky na dlhé riasy

Olivový olej a vazelína sú len dva z mnohých rôznych príkladov vhodných výrobkov na starostlivosť o mihalnice. Kokosový olej, tento univerzálny produkt starostlivosti o krásu, je ďalším skvelým nápadom. Mimochodom, na trhu sú špirály na mihalnice s rôznymi výrobkami prírodnej starostlivosti – takzvané séra na mihalnice. Ak je pre vás jednoduchšie sa o ne starať, môžete ich získať! Môžete použiť jednu alebo dve kvapky týchto alebo iných ošetrujúcich olejov a vmasírovať ich do rias. S vazelínou potrebujete trochu viac, ale nie veľa. V ideálnom prípade by ste mali pred spaním naniesť ošetrujúce oleje. Vazelínu je možné nosiť aj cez deň a to zvýrazní riasy. V bežnom živote nebudete potrebovať žiadne líčidlá. Chránite tak svoju prirodzenú krásu a drahú a vždy trochu škodlivú kozmetiku môžete používať iba pri zvláštnych príležitostiach.

Mihalnice sú jednou z najdôležitejších drobností líčenia

dlhé riasy šedo-modré oči

Zdravé stravovanie

Zdravé stravovanie bolo vždy obľúbeným a veľmi univerzálnym prostriedkom starostlivosti o krásu. Ak chcete krajšie a dlhšie riasy, existujú určité produkty a prísady, ktorým by ste mali venovať väčšiu pozornosť. Určite potrebujete veľa vitamínu E a bielkoviny sú tiež životne dôležité. Vitamín E je možné užívať ako doplnok stravy alebo aplikovať priamo na mihalnice. Proteíny by mali byť samozrejme získavané z vhodných potravinových zdrojov. Biotín je navyše veľmi dôležitý pre dobrý rast vlasov a mihalníc. Táto zložka je známa aj ako vitamín H alebo koenzým R2. Medzi ďalšie výživové tipy patrí príjem adekvátnych aminokyselín a antioxidantov. Články o zdravej výžive vás naučia, ako ich získať dostatok, ale už si môžete zapamätať nasledujúci zoznam položiek: citrusové plody, avokádo a listová zelenina.

Dávate prednosť zdôrazneniu očí alebo pier? Funguje to skvele s prírodnými výrobkami!

očné linky a dlhé riasy

Trendy v úprave mihalníc

Upravené dlhé mihalnice sa dajú tiež nádherne nastajlovať. Aby ste si riasy nepokazili, je nevyhnutné zaobstarať si peknú kefku, ktorá je k riasam šetrná. Je dôležité, aby ste dobre poznali tvar svojich rias. Vhodné sú rôzne kefky podľa toho, či máte riasy rovné alebo lámavé. Základné tipy na túto tému nájdete v mnohých článkoch, vrátane tohto s Brigitte.

Ako pri všetkých druhoch líčenia, aj pri úprave mihalníc existujú určité trendy. Tento rok je v móde zvýrazniť horné mihalnice oveľa viac ako tie spodné. Mala by sa dosiahnuť obzvlášť vysoká hustota. Nakoniec chcete dosiahnuť očarujúci retro vzhľad, ako je ten na obrázku nižšie!

Takéto riasy sú teraz v móde!

trendy rias

Pri líčení buďte opatrní

sivé oči dlhé riasy

Tipy na líčenie rias sa často spoliehajú na kontrasty

jasný vzhľad dlhé riasy

Spoľahnite sa na prírodnú starostlivosť a až potom na umelé prostriedky!

dlhé riasy u kozmetičky

Ďalší príklad krásnych prírodných rias vďaka skvelej starostlivosti a tipom na líčenie

dlhé mihalnice modré oči

Umelé riešenia pre dlhé riasy by mali byť doplnkom prírodnej starostlivosti

dlhé riasy zaujímavá symetria

dlhé riasy nápady s vysokým kontrastom

umelé líčenie dlhých rias

Keď sa budete riadiť akýmikoľvek radami pre krásu, vždy sa starajte o svoje riasy

dlhé riasy pomocou klieští

dlhé riasy s make -upom

dlhé riasy skvelá riasenka

Nájdite najvhodnejší štetec na vaše riasy!

ružový štetec na dlhé riasy

krásne tiene na riasy a dlhé riasy