Hlavné body 71. ročníka cien Emmy z módneho hľadiska

Minulý týždeň mohli fanúšikovia z celého sveta sledovať očarujúcu šou Emmy Awards v televízii a na ďalších kanáloch. Niektorí by tam mohli byť osobne, ale niekedy sú tieto akcie kvôli obrazovke o to veľkolepejšie. V každom prípade majú tieto dopady na náš život mnohými rôznymi spôsobmi. Obvykle tu vidíme naše hviezdy Lebling, ktoré sa v posledných rokoch zúčastnili niektorých z najobľúbenejších inscenácií. Samotný obrad je jedinečným zážitkom. Zažívame tiež veľa pôvabu v móde a vidíme horúce aktuálne a nadchádzajúce trendy. Mnoho z nich je možné použiť tak či onak v našom každodennom živote. Ako vždy preto považujeme takéto akcie za druh módnej prehliadky. Pozrite sa, čo nám v tomto ohľade mohol ponúknuť 71. ročník udeľovania cien Emmy.

Ceny Emmy dominovali fialové, červené a ružové

ružové šaty nápad módne trendy ženy

Fialový koberec namiesto červeného

Vzhľad hviezd bol veľmi farebný, ale možno sa nám to len zdalo … Pretože prvé prekvapenie prišlo už od farby samotného koberca! Tento rok to nebola naozaj červená, ale fialová. Je pravdepodobné, že vedieť o tom hollywoodske hviezdy až tak neovplyvnilo, čo si obliecť.

Ale nádherné outfity počas 71. ročníka cien Emmy si vďaka fialovej farbe naozaj prišli na svoje! Celkovo môžeme povedať, že odvážne pútavé pohľady dominovali. Dámy často stavili na látky, ktoré je ťažké spadnúť, aj keď počas takýchto udalostí s oslnivým umelým svetlom svetlometov je skutočne teplo a každú maličkosť môže vidieť každý.

Nápady na vzory a dôraz na rameno

Myšlienky vzory módne trendy ženy

Fialová, ružová a červená tiež platia pre oblečenie

Hollywoodske celebrity pravdepodobne nevedeli, že koberec bude fialový. Organizátori však mohli vopred preskúmať vzhľad všetkých celebrít. Pretože veľmi často vyberali fialovú farbu, rovnako ako koberec. Brandon Maxwell zverejnil niekoľko nádherných fotografií s tak nádhernými šatami. Badgley Mischka bola oblečená podobne a v týchto odtieňoch bolo aj niekoľko ďalších prominentných žien. Zvlášť romantický vzhľad mala ružová farba aj Catherine Zeta-Jones. Tiež sme videli ružovú v najrozmanitejších nuansách u iných hviezd.

Klasický vzhľad je možné kombinovať s veľkým príslušenstvom

Módne trendy ženy - krásne biele šaty

Príslušenstvo a šperky získavajú na dôležitosti

Mnoho módnych odborníkov odporúča pre nadchádzajúcu sezónu neutrálny vzhľad, ktorý je kombinovaný s veľmi pútavými doplnkami. Na New York Fashion Weeku sme videli extravagantné a nadrozmerné náušnice a, pre mnohých obzvlášť prekvapujúce, nádherné doplnky do vlasov na módnom pódiu! Na červenom (vlastne fialovom!) Koberci počas udeľovania cien Emmy dominovali obzvlášť veľké dekoratívne prvky na odevoch. Celebrity boli napríklad so strihom rukávov veľmi kreatívne a veľkorysé. V tomto ohľade sme videli skutočnú ukážku umeleckých nápadov! Dva obzvlášť skvelé outfity tohto druhu boli od Zoe Kazan a Dascha Polanco. Na udeľovaní cien Emmy bolo stále bežnou kombináciou jednoduchých strihov a lesklých tkanín. Toto je ďalší pohodlný trend pre každodenný život.

Ešte viac nápadov na trendový oficiálny vzhľad zo šou Emmy Awards 2019

Módne trendy ženy muži novinky celebrít

Kombinácia čiernej a bielej

Ako som už povedal, neutrálny vzhľad bude v nasledujúcich sezónach obľúbený. To platí najmä pre bežných ľudí. Ale môžu sa vyskytnúť aj počas rôznych udalostí. Počas 71. ročníka udeľovania cien Emmy máme veľa nápadov, ktoré spojili farby čiernej a bielej. Obzvlášť kreatívne boli postupy, napríklad v podobe šachovnice alebo umne skombinovaných doplnkov. Tento trend bol obľúbený u žien aj u mužov. Gwyneth Paltrow mala rozprávkové šaty od Valentina, ktoré mali krémovo biele a zmyselné čierne prvky. Zároveň sú tieto šaty tiež dôkazom toho, že vintage trend zostane aktuálny aj v nasledujúcich mesiacoch. Šaty Gwyneth Paltrow sa ohliadli do 60. rokov minulého storočia.

Tu je aktuálny nápad s nohavicami pre dámy

kerry

Kvetinové výtlačky zimy

Teraz sa pozrime na kvetinové šaty, ktoré nosili dámy celebrít na udeľovaní cien Emmy! Takýto oficiálny vzhľad by bol skvelým nápadom na nadchádzajúce oslavy Vianoc a Nového roka. Možno aj na zimnú svadbu. Zvlášť ženské boli nielen kvôli výberu vzorov. Platí tiež: Retro strihy zdôraznili postavu herečiek a ostatných celebrít na obrade. V mnohých šatách bol často klasický dôraz na pás a navyše strih morskej panny. Vo všetkých kvetinových modeloch bol okrem ženských línií kladený dôraz na rameno. Naozaj ženské a klasické! Jednoducho rozkošný. Vďaka použitiu moderných tkanín, ktoré jemne padajú okolo tela a vyžarujú pohodlie, tieto šaty napriek súčasným klasickým črtám pôsobia moderne..

Gwyneth Paltrow bola jednou z mnohých, ktoré sa objavili čiernobielo 

Gwyneth Paltrow skvelé šaty v čiernej a bielej farbe

Takto nosili nohavice hviezdy

Alexandra Voltier a Kerry Washington mali „na sebe nohavice“ a samozrejme, že je veľký rozdiel v pohľade na množstvo oblečenia. Mimochodom, nohavice sú tiež príležitosťou napísať trochu viac o mužoch počas udeľovania cien Emmy. Pretože ako vždy sú pri takýchto predstaveniach vážne zanedbávaní. Napriek zmenám v prístupe v spoločnosti, v priebehu udalostí celebrít, ako je to zvykom v tradícii, páni stále akoby prenechali pôvabnú scénu dámam. Nasledujúce trendy sú u nich bežné: Buď doplnia jednofarebný vzhľad, takže sa budú hodiť k topu, alebo vytvoria kontrast v kontexte klasickej farebnej palety. Jedným z príkladov sú čiernobiele outfity, o ktorých sme práve hovorili. V každom prípade by ste si mali vyberať modely, ktoré vám pomôžu zvýšiť vlastný pocit pohodlia a pôsobiť sebavedomo!

U žien je obzvlášť dôležité, aby bol pás dobre a elegantne zdôraznený. Toto je hlavný trend tohto roku! U mužov dominovali modelky objímajúce postavu a očarujúce modely.

Zvlášť moderné sú veľké rukávy a doplnky

Módne trendy ženy skvelý nápad na šaty

Riziká v rôznych formách

Zažívame vzrušujúcu zimu, pokiaľ ide o módu! Trendy, ktoré sme videli na udeľovaní cien Emmy a na ďalších podujatiach, nám to zrejme sľubujú. Môžete riskovať, napríklad výberom pútavých farebných kombinácií a vzorov. Môžete to samozrejme tiež obmedziť tým, že sa rozhodnete pre klasický strih s trochou lesku pre doplnky alebo pre samotnú tkaninu. V každom prípade, bez ohľadu na váš temperament, máte dostatok priestoru na to, aby ste vynikli ako osobnosť.

 Príklad lesku na klasickom oblečení – tiež veľmi trendový 

Módne trendy dámske čierne šaty

V nadchádzajúcich chladných sezónach často uvidíme klasické modely v metalickej farbe

Strieborné šaty módne trendy ženy

Sophie Turner mala svetlo ružovú farbu takmer rovnakú ako jej koža

Skvelá farba ružových módnych trendov žien

Ružová bola aj Catherine Zeta-Jones 

Ceny Emmy Catherine Zity Jones

Nápady na neutrálne a svetlé outfity 

Módne trendy ženy - krikľavé odtiene

Módne trendy, novinky, oblečenie pre celebrity

Ešte pár dámskych šiat vo skvelých farbách

rôzne oblečenie módne trendy dámy

Vzor oblek módne trendy ženy