Inteligentné bývanie s inovatívnym softvérom Domovea

Čo už viete o „inteligentnom živote“?

Môže váš dom premýšľať? Systémy inteligentnej domácnosti to už umožňujú. Inteligentné bývanie je už nejaký čas na perách všetkých. Klepnutím prsta stačí vykonať dôležité činnosti a funkcie včas a v priebehu niekoľkých sekúnd. Všetko je možné predprogramovať a dokonale naplánovať podľa vlastných potrieb. Optimálna automatizácia v dome šetrí aj cennú energiu. To znižuje účet za elektrinu takmer o tridsať percent a celé to samozrejme veľmi pozitívne vplýva na životné prostredie. Mnoho softvérových programov a aplikácií umožňuje žiť v inteligentnej domácnosti. Samozrejme, mali by ste sa vopred dobre informovať a nechať si poradiť od odborníka, čo je v konkrétnom prípade možné. Pri skúmaní siete sme narazili na ovládanie budovy tebis KNX Domovea. Tento systém inteligentnej domácnosti nás zaujal a presvedčil už od začiatku.

Inteligentný život pre inteligentné rozhodnutia

inteligentný život systémy inteligentnej domácnosti energetická účinnosť šetriaca elektrickú energiu

Jedná sa o inovatívny softvér, ktorý vám pomôže mať doma veľa vecí pod kontrolou, aj keď ste na cestách. O to sa to stará Portál Domovea a samozrejme špeciálne vyvinutú aplikáciu. Bez ohľadu na to, či používate konvenčný počítač, máte pred sebou tablet alebo ovládate svoj smartphone, vždy môžete doma bezpečne a pohodlne nastaviť dôležité veci – zatiahnutie žalúzií nahor alebo nadol, nastavenie nízkej teploty, vypnutie svetiel, zalievanie záhrada … zoznam je už dlhý.

Domovea – inteligentný typ riadenia budov

inteligentný život inteligentný domáci softvér hager dotykový panel tabletový notebook

Vďaka dotykovému panelu Hager máte všetko na prvý pohľad. Jednotlivé možnosti sú prezentované intuitívne, a preto sú užívateľsky prívetivé a nekomplikované. Dokonca aj dizajn 8-palcového displeja vyzerá tak elegantne, že ho možno elegantne integrovať do vášho moderného interiéru.

Jemný dizajn a vysokokvalitná technológia od spoločnosti Hager

inteligentný život inteligentný domáci systém aplikácií dotykový panel hager

S Domovea môžete dokonca vykonávať celé procesy s rôznymi sekvenciami. Na to môžete vybrať určité scenáre. Čo hovoríte napríklad na večierkový scenár? Na záhradnej párty je zavlažovací systém samozrejme vypnutý a vonkajšie osvetlenie sa včas zapne. Svetlo v dome je zároveň mierne stlmené a podvodné svetlá v bazéne alebo v záhradnom jazierku sú za súmraku zapnuté.

Monitorujte a optimalizujte svoju spotrebu energie!

inteligentný život inteligentný domáci systém softvérový dotykový panel hager šetrí elektrickú energiu

Už ste zvedaví? Uč sa viac tu.

Pozrite sa tiež na to, ako si môžete stiahnuť a nainštalovať softvér Domovea:

inteligentný život inteligentný domáci systém aplikácií smartphone mobilný telefón

softvérová aplikácia pre inteligentný život v inteligentnej domácnosti  inteligentný život inteligentná domáca aplikácia softvér tablet notebook notebook smartphone