Kalendár Pirelli 2020 – téma a celebrity

Kalendár Pirelli je už niekoľko rokov symbolom dôstojného zobrazenia skutočnej ženskej krásy. Autori evidentne už dávno prekročili klišé a vykresľujú ženy veľmi individuálnym spôsobom. Známe osobnosti a ich charizma sa dostávajú do popredia a ničia akúkoľvek povrchnosť. Každý kalendár Pirelli je navyše sám o sebe zaujímavou rozprávkou. Jeho ročný úspech je do značnej miery založený na jeho zaujímavých a hlbokých koncepciách. Napríklad kalendár Pirelli 2020 je skutočným majstrovským dielom svojho druhu.

Claire Foy dokonale ukazuje drámu zamilovanej Júlie

claire foy pirellli kanelder 2020

Shakespearova práca ako inšpirácia pre kalendár Pirelli 2020

Motívy od Shakespeara a najmä z jeho drámy „Romeo a Júlia“ charakterizujú kalendár Pirelli 2020. Herečky najvyššieho postavenia sú späť. Všetci sú Julias a jej interpretácia. Portréty herečky ukazujú rôzne varianty emocionálneho zážitku, ktorý provokuje vzťah s Romeom.

Láska k láske a smútok a nenaplnená láska môžu mať také rôzne účinky! Fotograf Paolo Roversi ePodľa vlastných slov v Julinej skúsenosti objaví niečo veľmi nevinné a naivné. Niečo skutočné. Portréty herečiek silne korešpondujú s jeho výpoveďou.

Mia Goth na obrázku v dizajnérskom oblečení, ktoré reinterpretuje historické oblečenie

kalendár Pirelli s mia gotikou

Všestrannosť emocionálneho prejavu

Obrázky v kalendári Pirelli 2020 sú neuveriteľne rozmanité. Zvedavé očakávania a odhodlanie vyjadrujú niektoré obrázky. Herečky boli väčšinou stvárňované s dramatickými, trpkými výrazmi v tvárach. Z tohto dôvodu pôsobia menej historicky, ale skôr nám pripomínajú spôsob, akým človek smúti za stratenou láskou v období depresie. V iných nahrávkach smútok takmer necítite a je to skôr o drzosti vzdorovať normám a rodine. Existujú však iba reprezentácie, ktoré sa javia svojim spôsobom skutočné a autentické.

Táto práca so Stellou Roversi je majstrovským dielom čiernobielej portrétnej fotografie

fotografický kalendár pirelli 2020 stella roversi

Kalendár Pirelli 2020 – cesta históriou a ľudskými emóciami

Kalendár Pirelli na nasledujúci rok je cestou mnohými dimenziami. Jeden ukazuje postoje k láske v rôznych vekových kategóriách, rôzne vízie ženskej krásy, niekoľko psychologických portrétov. Možný darček, ktorý prináša estetické potešenie, ale zároveň motivuje k reflexii. Mohlo by to byť ideálne pre ženy aj pre mužov! Priaznivci moderného umenia a fotografie túto prácu samozrejme obzvlášť ocenia.

Z našich fotografií môžete zistiť, kto tam je!

Indya Moore na portréte, ktorý ukazuje inšpiráciu, lásku a smútok zároveň 

kalendár od pirelli indya moore

Kristen Stewart v zákulisí natáčania kalendára Pirelli 2020

Kristen Stewart 2 Calendar 2020 Pirelli Calendar 2020

V tvári Kristen Stewartovej môžete vidieť zmyselnosť a smútok zároveň

Kristen Stewart kalendár moderného umenia pirelli 2020

Táto farba, ktorú natočila Rosalia, prináša smútok a vášeň

kalendár rosalia a pirelli budúci rok