Krásne nechty z domu

Každá žena, ktorá si váži svoj vzhľad, si uvedomuje, že upravené ruky hrajú v celkovom vzhľade nie zanedbateľnú úlohu. Naše ruky nie sú len na to, aby sme veci jednoducho uchopili a držali, ale slúžia aj na podčiarknutie našej verbálnej komunikácie. Inými slovami, gestikulujeme, aby sme kládli väčší dôraz na svoje starosti.

Ak je prvý dojem správny, ale vítame vás suchými a drsnými rukami, nie je to len nepríjemné, ale tento prvý dojem to tiež kazí. Zhorší sa to iba vtedy, ak sú nechty na rukách popraskané alebo sú jednoducho zanedbané. Nežné ruky, dobre tvarované a namaľované alebo upravené nechty veľa hovoria o osobe, ktorej ruku držíme! Kde je vôľa, tam je aj cesta! Napriek tomu nie sú mesačné návštevy nechtového štúdia nevyhnutnosťou! Pekné nechty dá sa vyrobiť aj doma. Vyžaduje si to určitý čas a vôľu veľa vyskúšať a samozrejme správne produkty! Takže nebuďte sklamaní, ak prvé pokusy skutočne nevychádzajú úplne ideálne … Všetko bude lepšie, keď to najbližšie vyskúšate – prax robí majstra –

nechty vzory obrázky krásne nechty

Uložiť do albumu

Najdôležitejšou vecou pre jemné ruky je a samozrejme zostane hygiena a starostlivosť o ruky: Dávajte pozor na pracie prostriedky a prostriedky na umývanie riadu, ktoré používate. Hlavne sa uistite, že vám neútočia na pokožku a pravidelne používajte hydratačný krém na ruky. Pri čistení si chráňte ruky rukavicami. Ak sa budete riadiť týmito prvými a jednoduchými radami, vaše ruky zostanú pekné a nežné. Krásne nechty na rukách môžu mať rôzne tvary: oválny, mandľový alebo napríklad štvorcový. Vášmu vkusu a fantázii sa medze nekladú (krátke, oválne nechty sú tento rok obľúbené).

Ku krásnemu nechtu patrí aj starostlivosť o kutikulu. Po kúpeli na rukách alebo ešte jednoduchšie po každodennom sprchovaní zatlačíte nechtovú kožtičku špeciálnou drevenou tyčinkou a ak nie je iné riešenie, prebytočnú kutikulu odstrihnete. Dôrazne odporúčame, aby ste na to použili odstraňovač kutikuly. Potom naneste extra kvapku výživného nechtového oleja. Neuškodí to, naopak, vašim nechtom to urobí naozaj dobre.

nechtové vzory červené nechty krásne nechty

Dokonalý dizajn nechtov z domova

Trendová farba laku na nechty a skvelý dizajn robia ruky ešte neodolateľnejšími. Jednoducho si vyberte farbu podľa najnovších trendov a svojich osobných preferencií.

Aby ste dosiahli najlepšie výsledky a dlhotrvajúci lak na nechty, najskôr použite základný lak, potom naneste zvolenú farbu laku na nechty v dvoch vrstvách (pre bohatú a rovnomernú farbu) a na záver nasleduje transparentný vrchný lak. Vďaka tomu je lak na nechtoch uzavretý a vydrží dlhšie svieži a zároveň mu dodá elegantný – extra lesk.

Veľmi dôležité: Ak si chcete vyrobiť gélové nechty doma, potom nechty musíte absolútne odmastiť. To sa dá dosiahnuť buď bežným odstraňovačom laku na nechty, alebo špeciálnym prostriedkom obsahujúcim acetón.

Získajte krásne ruky a nechty pomocou našich tipov. Investujte trochu času do seba a buďte „dámou s krásnymi rukami“.

gélové nechty krásne nechty vzory na nechty

  vzory nechtov krásne obrázky nechtov

farba laku na nechty krásne nechty