Last Minute Silvester – naše tipy na prelom rokov 2016/2017

A zrazu … Silvester je hneď za rohom! Pre niektorých celkom nečakané … však? Neprepadajte panike! Aj keď patríte k veľmi spontánnym a spontánnym ľuďom, všetko sa dá stále celkom pekne zariadiť. Tu nájdete pár tipov na Silvestra na poslednú chvíľu pre vašu „noc medzi rokmi“. Prelom roka väčšina z nás vždy symbolicky vníma ako nový začiatok a preto sa človek často rozhodne stráviť Silvester čo najpríjemnejšie a najzaujímavejšie. Niektorí chodia na najhlučnejšie a najexkluzívnejšie večierky, iní si rezervujú exotický výlet mesiace vopred a ďalší organizujú pekné akcie vo vlastnej komunite alebo len s rodinou a priateľmi. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, jedno je isté: chcete sa cítiť dobre a byť šťastní. V zásade pomáha postoj – zachovajte pokoj, zostaňte uvoľnení a nemajte príliš vysoké očakávania! Nechajte sa ísť a užite si chvíľu pre seba! Môže to znieť trochu „zenovo“, ale v zásade je to vždy pravda.

túlavosť!

A zrazu máte chuť cestovať. Jednoducho tak. A práve teraz tesne pred dvanástou? Nuž, silvestrovské výlety sú aj tak už dávno trendom. Nie je absolútne nevyhnutné utrácať za to veľa peňazí. Samozrejme, bolo by úžasné cítiť na Novom roku teplé slnko na koži niekde na Maldivách alebo na Kanárskych ostrovoch a obdivovať azúrovo modré vody, najlepšie a najlacnejšie ponuky pre tieto vytúžené destinácie na cesty sú už dávno vypredané. Najlepšie je nechať túto exotiku na neskôr a sústrediť sa na ponuky na poslednú chvíľu v tejto krajine.

silvestrovská párty na poslednú chvíľu v Berlíne 2017

Čo hovoríte napríklad na silvestrovskú párty v Berlíne? Mesto vás potrebuje viac ako obvykle. Táto jedinečná metropola má každému čo ponúknuť. Zažite veľkolepú párty na jednom z najznámejších miest akcií v Berlíne, ako je Alte Münze am Alex, „Kosmos“ vo Friedrichshain alebo salónik Academie na Postupimskom námestí.

Môžete sa samozrejme tiež pokochať nádherným ohňostrojom o polnoci priamo pri Brandenburskej bráne alebo, ak chcete uniknúť zhonu, navštívte pokojnejšie dediny v hlavnom meste a v jeho blízkosti. Köpenick, Frohnau a samozrejme Postupim sú naši najväčší favoriti.

Tanečný večer alebo tematická párty doma

Ak nechcete tentokrát cestovať a nemáte chuť na veľké večierky, ale napriek tomu chcete pekne oslavovať, urobte si sami tematickú párty na poslednú chvíľu. Prečo nie? Pozrite sa, kto z vašich priateľov a známych má na Silvestra ešte voľno, a zorganizujte zábavnú, milú domácu akciu. Téma, ktorá je vždy preferovaná pre romantickú, nostalgickú tematickú párty, je „Veľký Gatsby“. Všetko vyzerá veľmi slávnostne a exkluzívne a perfektne sa hodí k Silvestru.

last minute silvestrovská párty skvelé nápady gatsby

Oslávte Nový rok hravou formou

Zábavný večer plný hier s priateľmi je samozrejme tiež jedným z našich obľúbených. To sa dá urobiť staromódnym spôsobom s obľúbenými stolnými hrami – Monopoli, Tabu a spol. Veľa sa smeje a usmieva. Všetci sú prítomní a všetci sa bavia. K tomu patrí aj chutná večera v fondue a tradičné oblievanie olovom.

nápady na silvestrovský večer na poslednú chvíľu fondue

 Podľa hesla: „Nový rok, nové šťastie“!

Silvestrovská prechádzka

Áno existuje. A ten je oficiálne organizovaný v mnohých mestách a obciach. Na silvestrovskú prechádzku sa ale môžete vydať aj v súkromí. Ako romantický pár alebo vo väčšej skupine môžete krátko pred polnocou s fakľou v ruke a šampanským vo vrecku napríklad vyliezť na kopcovitú oblasť v blízkosti, kde si môžete vychutnať najlepší výhľad na ohňostroj. V závislosti od polohy a regiónu sú pláž a brehy jazier, ako aj lesy, samozrejme vhodné aj pre silvestrovskú prechádzku.

nápady na Silvestra na poslednú chvíľu na lyžiach

Last Minute Silvester – zdroje informácií

Posledný pohľad na mestské časopisy, kalendáre podujatí a taktiež na internet krátko pred Silvestrom rozhodne stojí za to, pretože mnohé komunity ponúkajú skvelé silvestrovské chodníky s ohňostrojom, koncertmi a tanečnými kurzami. To znamená, že aj tí, ktorí sa rozhodnú v krátkom čase, majú veľkú šancu na atmosférický a vzrušujúci Silvester.

Takže žiadny silvestrovský stres! Zostaňte v pokoji a užite si párty. Nakoniec je to len jedna z mnohých nocí vo vašom živote a nie jediná. Silvestra môžete osláviť vo veľkom meste alebo na dedine, v idylickej horskej chate alebo na pláži, v Alpách alebo na Kanárskych ostrovoch. Ale najdôležitejší sú ľudia. Ak sa obklopíte svojimi blízkymi, cestujete s dobrými priateľmi alebo ste so svojim životným partnerom na Silvestra, potom je to polovica úspechu.

S ohľadom na to: Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

 nápady na večierok na poslednú chvíľu na Silvestra priatelia sekt