Met Gala 2019 – hlavné body a fascinujúci vzhľad Cary Develingne

Slávna Met Gala sa koná každoročne v máji. Je to charitatívna akcia a zároveň jedno z najväčších módnych podujatí na svete. Väčšina známych hollywoodskych hviezd sa tam objavuje v rozprávkových moderných outfitoch. Málokedy sa stane, ako to bolo v roku 2019, aby hviezda ukradla show a vtedy to bola Cara Develingne.

Kombinácia farieb ide skvele a štýlovo vo forme prúžkov

veľký oputfit stretol gala

Met Gala – 2019 – vzrušujúce informácie

Tento rok sa Met Gala konala v Metropolitnom múzeu umenia. Téma tohtoročného podujatia bola inšpirovaná piesňou Susan Sontagovej „Notes on Camp“ z roku 1964. Téma „tábor“ bola tento rok obzvlášť dobre zastúpená v kostýmoch hviezd.

Tento termín by sme mohli interpretovať tak rozmanito, ako by sme chceli – dalo by sa hovoriť o politike aj prírode. Tento rok boli hostiteľmi Lady Gaga, Harry Styles, Serena Williams a Alessandro Michelle a stali sa tak vedúcimi osobnosťami podujatia. Dizajnér akcie, ktorý bol zodpovedný za osvetlenie, bol Belgičan Jan Versweyveld. Ako vidíte na videu nižšie, skutočne dokázal tému a predstavenia hviezd predviesť veľkolepo a super moderne. Z Met Gala urobil akúsi výstavu umenia, okrem iného vystavil 175 umeleckých diel. Vynaložilo sa tiež úsilie, aby bol moderný dizajnér ponechaný viac priestoru na prominentných miestach scén.

Provokácia a elegancia idú v Cara Develingnes ruka v ruke

Pruhovaný vzhľad Cara Develingne

Vzhľad Cara Develingne

Fanúšikovia a kritici sa zhodujú v tom, že vzhľad Cara Develingne bol veľmi zvláštnym vrcholom tohtoročného podujatia. Ukázala veľmi moderný pruhovaný vzhľad. Elegantné vertikálne usporiadanie spôsobuje, že mnohé rôzne odtiene pôsobia obzvlášť luxusne. Priehľadná tkanina pôsobí ako druh provokácie a vďaka svojmu neutrálnemu charakteru je veľmi elegantná. Neuveriteľná inšpirácia pre každého, kto chce v roku 2019 nosiť veľa moderných farieb súčasne.

Lady Gaga bola ďalším vrcholom počas Meta Gala 2019

Slávnostný tábor Met Gala 2019: Poznámky k móde - prílety

Outfit so skvelým efektom!

Slávnostný tábor Met Gala 2019: Poznámky k móde - prílety

Cara Develingnes sa stretla s gala 2017