Metóda Curly Girl Produkty a tipy na krásnu, kučeravú hrivu

Každý, kto si cení dobrý vzhľad, vie, že jeho vlasy potrebujú špeciálnu starostlivosť. V každej drogérii nájdete vhodné ošetrujúce prostriedky pre každý typ vlasov. Výber je veľký a nie je divu, keď stojíte pred policami v obchode trochu zmätení. Čo viete o starostlivosti o kučeravé vlasy? Áno, príliš málo ľudí je spokojných s prírodnými kučerami a dobré prostriedky na starostlivosť o ne sa donedávna nachádzali iba v obchodoch Afro. Dnes by sme sa chceli ponoriť do tejto témy a bližšie sa pozrieť na a predstaviť dobré výrobky z kučeravých dievčenských metód. Uvedená metóda je v súčasnosti absolútnym hitom. Zvláštnosťou je, že metóda optimálne rozvíja potenciál každého vlasu a oživuje kučery a farbu vlasov..

Produkty Curly Girl Method a ako sa môžete vrátiť k pôvodu svojej siluety 

Výrobky metódy Curly Girl maedchen

Ktoré produkty Curly Girl Method sú žiadané a prečo?

Pokožka a vlasy milujú vlhkosť, a preto môžu byť intenzívne hydratované. Zvlášť teraz, keď slnko svieti tak silno, môžete zintenzívniť starostlivosť a zažiť vlastné vlasy tak objemné, ako nikdy predtým. Na začiatku potrebujete úvodnú sadu vybavenia, s ktorou starostlivosť o vlasy dokonale uspeje.

Opakovane použiteľná fľaša s rozprašovacím nástavcom by bola výhodou a chránime aj prírodu. Po použití môže byť fľaša naplnená domácimi prírodnými výrobkami a znovu použitá. Druhý v našom zozname je ten správny uterák. Hneď si to nevšimneme, ale naše vlasy trpia, ak ich nesprávne sušíte. Utierka z mikrovlákna na kučery a jedna na ich vysušenie – to podporí štruktúru vlasov a čoskoro to rozbehne. Drevený hrebeň a dobrá kefa sú ďalšou vecou, ​​ktorá je súčasťou dobrej starostlivosti o kučery. Pásy do vlasov a obliečky na vankúše by mali byť hodvábne a hladké. Môžete vylúčiť všetko, čo by namáhalo a poškodzovalo štruktúru vlasov!

Na filmotvorné šampóny a výrobky by ste mali zabudnúť a ihneď ich vymeniť 

Zoznam produktov metódy Curly Girl

Produkty Curly Girl Method alebo prečo je správna starostlivosť o vlasy taká dôležitá pre štruktúru vlasov

Metóda Curly Girl bola vyvinutá na podporu prirodzeného potenciálu vlasov. Nechajte si poradiť od svojho kaderníka a zistite, k akému typu vlasov vaša hriva patrí. Je tiež dôležité vedieť, aké sú vlasy zdravé a či sú hrubé alebo skôr tenké. Vo všetkých prípadoch sa najskôr umyte šampónom na hlboké čistenie. Všetko, čo nepatrí do vlasov, ako prach, zvyšky šampónov, tukové usadeniny atď., Je úplne odstránené. Vlasy sú tak pripravené na svoju prvú a správnu starostlivosť o kučery. Je dôležité umývať sa uvedeným šampónom každých pár týždňov. Každodenná starostlivosť s metódou Curly Girl – kondicionér je dôležitá pre pekné kučery. Postrek studenou vodou potom, čo kondicionér zapracoval, sľubuje dodatočný lesk a obohatí vlasy o vlhkosť. Pri sprchovaní a fénovaní je teplo zakázané.

Upravte si vlasy podľa pokynov a neumývajte si ich každý deň 

Výrobky metódy Curly Girl pre začiatočníkov

Kučery a vlny aj pre rovné vlasy?

Čo sa stane, keď sme pri jazere a neumývame si a nerovnáme vlasy každý deň? Správny! Dajú sa veľmi rýchlo zvlniť. A tu je začiatok vĺn a kučier pre každého, kto o nich vždy sníval. Použitie vlažnej až studenej sprchy tiež pomôže rozvinúť potenciál vlasov. Vyberte si šampóny bez silikónov, síranov, alkoholu a parabénov, vlasy vysušte na vzduchu a vystačte si s bavlnenou utierkou! Ak máte suché miesta z odfarbovania, skrátite si vlasy! Niekoľko dní po prechode zistíte, že vaše vlasy vyzerajú silnejšie, plnšie a žiarivejšie. Väčšina stúpencov metódy Curly Girl sa zaobíde bez šampónu úplne, čo je pre mnohých určite veľmi ťažké. Neutrálne šampóny z obchodu so zdravou výživou sú neškodné a dobre sa čistia, ale nemali by ste ich používať každý deň, ak chcete dosiahnuť kučeravý výsledok..

Starajte sa o svoje vlasy a vyhýbajte sa všetkým procesom, ktoré poškodzujú štruktúru vlasov 

Výrobky metódy Curly Girl cool

Ak máte radi nádherné kučery, mali by ste používať iba špeciálne hrebene s hrubými zubami 

Curly Girl metóda výrobky curling hrebeň

Ako spoľahlivá je metóda Curly Girl?

Je teda naozaj naivné myslieť si, že rovné vlasy môžu získať afro vzhľad bez použitia silných stylingových prostriedkov. Svetelná vlna by bola oveľa realistickejšia, keby ste si upravovali vlasy podľa princípu kučeravých dievčat. Úlohou tejto metódy vlasového stylingu je liečiť vaše vlasy čo najprirodzenejšie a zároveň prebúdzať potenciál vĺn, kučier a objemu. Čím sú vlasy vlnitejšie a kučeravejšie, tým budete po použití produktov Curly Girl Method objemnejšie a živšie. Zostaňte prirodzená a konečne si vychutnajte plnú nádheru svojich vlasov!

Vždy si vyberajte čelenky a šatky, ktoré sú vyrobené z prírodných tkanín 

Výsledkom sú produkty metódy Curly Girl

Krásne vlasy môžete zdediť, ale pravidelná údržba je nevyhnutnosťou 

Výrobky metódy Curly Girl šedá

Je potrebné dbať na umývanie vlasov, ako aj na správne sušenie vlasov 

Curly Girl metóda produkty dlhé vlasy čakanie

Na sušenie vlasov namiesto fénovania použite turban 

Zoznam produktov metódy Curly Girl z mikrovlákna

Kudrlinky sú česané hrubými zubami alebo prstami – je to veľmi dôležité pre krvný obeh v pokožke hlavy 

Zoznam produktov podľa metódy Curly Girl z mikrovlákna afro pick

Dajte smer vlnám a kučerám 

Výrobky metódy Curly Girl po hrebeni

Často miesite vlasy a provokujte väčší objem a nádheru 

Výrobky metódy Curly Girl po perm

Vyhnite sa šampónu a umývajte kondicionérom iba vtedy, ak vydržíte 

Curly Girl metóda výrobky oele

Hladké povrchy a hodvábne vankúše chránia vaše vlasy počas spánku 

Metódy Curly Girl vyrábajú hodvábne vankúše

Metóda Curly Girl môže potešiť aj upravených chlapcov 

Curly Girl metóda produkty chlapec

Metóda Curly Girl si vyžaduje veľa trpezlivosti, ktorá je odmenená 

Produkty podľa metódy Curly Girl podľa trvania

Metóda Curly Girl produkty červené vlasy.jpg

Metóda produktov Curly Girl

Výrobky metódy Curly Girl dlhé

Produkty metódy Curly Girl

Metóda Curly Girl výrobky dlhé vlasy