Moderné partnerské prstene – symbol večnej lásky

Keď ste zamilovaní, mal by to vedieť celý svet. Pretože rovnako ako šťastie, aj láska sa stáva silnejšou, keď sa o ňu delíte. A keď sa dvaja ľudia milujú, chcú otvorene ukázať svoju spolupatričnosť. Na rozdiel od zásnubných a snubných prsteňov sú partnerské prstene relatívne novým fenoménom. Symbolizujú intímnu lásku a hlboké spojenie bez toho, aby na partnera vyvíjali prílišný tlak. A v časoch, keď manželský vzťah nie je jedinou možnou formou spolužitia milencov, sa partnerské prstene ukazujú ako obzvlášť vhodné a obľúbené. Tiež sú často prvým krokom k dlhodobému partnerstvu, ktoré siaha od zasnúbenia po manželstvo a v najlepšom prípade až po diamantovú svadbu.

Možno kvôli svojej neformálnosti dáva partnerské prstene prednosť mnohým novo zamilovaným párom, ktoré ešte nie sú pripravené na „otázku všetkých otázok“ a „áno“, ale napriek tomu sa cítia veľmi spojení a chcú navždy zostať spolu. Na rozdiel od snubných prsteňov alebo drahých solitairových prsteňov s veľkými diamantmi sú partnerské prstene spravidla vyrobené zo striebra, chirurgickej nehrdzavejúcej ocele, paládia alebo titánu. Úplne novým trendom je tiež keramika, ktorá je ešte ľahšia a prispieva k dokonalému pohodliu pri nosení.

partnerské prstene thomas sabo strieborný solitérny prsteň zásnubný prsteň

Uprednostňujú sa klasické pásové prstene, ktoré sú tiež ozdobené výraznými vzormi a významovými symbolmi. Dva partnerské prstene vyzerajú v zásade rovnako alebo prinajmenšom veľmi podobne a v ideálnom prípade sa dajú prispôsobiť zvyšku šperkov, ako aj budúcim snubným prsteňom, pretože v mnohých prípadoch ich nenahradia žiadne iné prstene.

Partnerské prstene nepredstavujú inštitúciu ani rituál. Ale naopak! Tieto prstene znamenajú bezpodmienečnú, večnú lásku – ktorá je spečatená výlučne dôverou a hlbokou náklonnosťou tých, ktorí sa navzájom milujú.

Partnerské prstene so značkovou kvalitou a vysokou triedou

Nielen klenotníctvo, ale aj množstvo internetových obchodov v súčasnej dobe ponúka partnerské prstene všetkého druhu. Takýmto spôsobom si môžete jednoducho a bezpečne kúpiť svoje dokonalé šperky. Vysoko kvalitné značky ako napr Thomas Sabo tiež ukazujú vysokú triedu, pokiaľ ide o partnerské prstene a vynikajúcu špičkovú kvalitu s optimálnym pomerom ceny a výkonu.

partnerské prstene thomas sabo šterlingové striebro

Klasická elegancia z kvalitného striebra rýdzosti 925 – začierneného alebo lešteného – je často doplnená symbolmi nekonečna alebo uzlami lásky. Často sa na ozdobu prsteňov dámskych prsteňov uprednostňujú zirkónové kamene alebo dokonca diamanty, v závislosti od vkusu a štýlu partnera. V poslednej dobe je stále bežnejší moderný dvojfarebný vzhľad, ktorý je veľmi obľúbený u žien aj u mužov.

prstene pre partnerov thomas sabo strieborné prstene

Akú veľkosť prsteňa mám??

Ak si nie ste celkom istí, aké veľkosti prsteňov pri objednávke prsteňov pre partnera potrebujete, môžete to zistiť veľmi jednoducho. Pomocou kalkulačky veľkosti prsteňa alebo šablóny veľkosti prsteňa priamo na internete. Teraz existuje dokonca aj aplikácia, ktorá vám s tým môže pomôcť. Všetko, čo musíte urobiť, je položiť jeden z vašich prsteňov na displej mobilného telefónu a potom zvoliť vhodnú veľkosť prsteňa. úplné!

Ako sa partnerské prstene najlepšie udržiavajú?

Každý materiál samozrejme potrebuje svoju špecifickú starostlivosť. V porovnaní s titánom alebo nehrdzavejúcou oceľou sú strieborné šperky o niečo zraniteľnejšie, pokiaľ ide o škrabance. Skutočné striebro časom tiež trochu stráca lesk. Neboj sa! Potrebujete impregnované čistiace utierky z klenotníctva. Vďaka tomu je ľahké vyleštiť vaše strieborné partnerské prstene a opäť žiaria ako nové.

partnerské prstene thomas sabo striebro biele zlato navždy spolu

Vydržanie lásky a priateľstva si prirodzene vyžaduje aj veľmi osobnú a trochu skrytú poznámku. Individuálnym gravírovaním, ktoré väčšina výrobcov ponúka zadarmo, sa dá táto záležitosť vyriešiť veľmi jednoducho. Romantické vyznania lásky, mená alebo dôležitý dátum je možné podľa želania vygravírovať do akéhokoľvek partnerského prsteňa rôznym písmom. Proste skvelé!

partnerské prstene sada strieborných prsteňov thomas sabo