Moderné topánky – aké sú trendy na jar?

Už sa neviete dočkať, kedy príde jar? Akonáhle uvidíte trendy v obuvi, začnete byť ešte netrpezlivejší. Tu sú najnovšie trendy.

Noste modernú obuv a držte krok s trendmi

moderné topánky mačiatko podpätky

Lak a zväzok

Lakované sandále s dlhými zväzkami, ktoré je možné jednotlivo uviazať okolo členkov: to vás určite neskutočne osvieži v nadchádzajúcej sezóne.

Moderné topánky sú súčasťou extravagantného oblečenia

moderné topánky attico zväzok päty

Zostaňme trochu dlhšie pri zväzkoch … Tie sú často obzvlášť kreatívne. Tu je inšpirácia požičaná z iného príslušenstva, ako sú tašky alebo opasky.

Trendové topánky na platforme

moderné topánky derek lam dizajn

Špicaté, s platformou alebo pätou

Tento rok je možné vidieť podpätky aj platformy. Väčšina modelov je však špicatá.

Elegantné dámske topánky na podpätku

moderné topánky dámske topánky jason wu

Štýlové a farebné

moderné topánky rodarte päty

Musia byť obe topánky v páre úplne rovnaké? Prečo to?

Tento rok nám návrhári predviedli, že pár topánok môže pôsobiť harmonicky, aj keď obe topánky nie sú úplne rovnaké. Napríklad platformy môžu byť vyrobené v rôznych odtieňoch. Čiernobiele duo funguje úžasne.

Ploché plošiny

Práve sme spomenuli topánky na vysokých platformách. Poďme sa však na tieto pozrieť bližšie. Existuje množstvo modelov, ktoré sú neskutočne ploché a ktoré sú typické pre nadchádzajúcu jarnú sezónu.

Platformové topánky v červenej farbe

moderné topánky salvatore ferragamo červené

Zvlášť nápadné je použitie veľmi ušľachtilých, často lesklých materiálov, ako je mäkká koža. Kontrast je tiež poskytovaný nie tak elegantnými textúrami. To však obzvlášť dobre zdôrazňuje ušľachtilé doplnky na topánkach.

Kvetinové vzory a zvieracie vzory

Kvetinové vzory sú v móde už pár rokov, ale to už dlho nevydrží. Zvlášť často sa objavujú na platformách, pretože je tu priestor na ich rozvinutie. Keď platformy už nie sú trendy, výtlačky samozrejme tiež zlyhajú.

Kvetinové a zvieracie potlače v jednom modeli

moderné topánky zemné plošiny

Veľmi pútavé topánky

moderné topánky dámske čižmy fendi

Prírodné materiály a plast

„Efektívne materiály“ – to je jedna z najdôležitejších kombinácií slov v dizajne obuvi. To znamenalo veľa rôznych vecí – existujú vysoké platformy z dreva a ľahké sandále z farebného plastu.

Trendové letné topánky

moderné topánky prada topánky plastové sandále

Topánky na podpätku pre mačiatka

Topánky na podpätku mačiatka sú ďalším obzvlášť aktuálnym trendom v oblasti obuvi. V kombinácii s elegantnými materiálmi a kreatívnymi zväzkami sú celkom účinné.

Mačacie topánky na podpätku od Dior

moderné topánky dior pletené podpätky

Športové, elegantné čižmy

Športová a napriek tomu veľmi zvodná – to je vysnená vízia mnohých žien. Zdá sa, že návrhári moderných topánok to veľmi dobre rozpoznali. Na módnych pódiách môžeme vidieť množstvo športovo inšpirovaných čižiem po kolená. Sú ďalším horúcim trendom jari.

Elegantný a efektný

moderné topánky Givenchy čierne

Docela pôsobivé a tak trendy

moderné topánky dámske trendy marcjacobs

Pletené topánky

Elegantné ponožky na vysokom podpätku? Ako sexy to môže vyzerať? Tiež vyzerá obzvlášť pohodlne a teplo. Na jar je chladných dní ešte dosť … Vyberte si iba kvalitné modely, ktoré poskytujú členkom stabilitu. V opačnom prípade môžu vzniknúť rôzne traumy.

„Pletené“ topánky je možné vidieť aj na rôznych platformách.

Nezvyčajné tvary

Asymetria je veľkou súčasťou jarnej módy. To si príde na svoje aj pri rôznych modeloch obuvi. Nezvyčajné tvary, ako v podpätkoch, tak aj na platformách, dominujú módnym pódiám.

Nezvyčajný dizajn

moderné topánky dámske topánky loewe topánky pre mačiatka

Moderné topánky na jeseň jasne odrážajú charakter sezóny. Je to doba usilovnej práce, ktorá musí každý deň veľa behať a veľa toho robiť a zároveň nechce nechať svoj atraktívny vzhľad bokom. To je úplne možné s uvedenými modelmi. Ďalšou charakteristikou je univerzálny charakter jarných topánok. Jeden alebo dva strategicky vybrané páry môžu uspokojiť naše každodenné potreby.

Inteligentná príležitostná

moderné topánky prada kožená čierna platforma