Moderné vesty pre ženy na nadchádzajúcu jeseň

Jeseň pomaly, ale isto prichádza a je čas na prechod do zimného šatníka. Ale v septembri a októbri môžete pre istotu stále nosiť letné oblečenie. Niektoré kúsky z nej sú úplne vhodné do chladnejších období, ak sú skombinované so správnymi topmi. Džínsové oblečenie je obzvlášť obľúbené pre nadchádzajúcu jesennú sezónu. Preto si k pekným letným šatám môžeš obliecť takúto bundu. Na chladnejšie popoludnia a večery a prvé chladnejšie dni na cestách sa však môžete rozhodnúť pre sveter. To by mohlo predstavovať obzvlášť útulný a zároveň moderný doplnok vášho šatníka. Snažíme sa pomocou nasledujúcich príkladov a obrázkov ukázať, ktoré vesty sú moderné.

Pridajte svojmu sveteru jasný prízvuk

béžový sveter dámske trendy jeseň

Svetre s asymetrickým povrchom

Asymetrické strihy sú v tejto sezóne dobrou zmenou tempa. Ako vidíme na vyššie uvedenom príklade, jedna strana môže byť o niečo dlhšia ako druhá. Vďaka tomu bude váš celkový vzhľad obzvlášť očarujúci a originálny. Môžete tiež predviesť originálne geometrické prvky na rukávoch alebo iných detailoch vesty.

Svetre inšpirované sveterom

červený sveter - ženské trendy

Textil, vďaka ktorému sú vesty vhodné na každú príležitosť

Svetre sú zvyčajne niečím pre každodenný život. Ale nie vždy pre kanceláriu. Aj keď môžu byť vhodné na každodenné kancelárske použitie, na dôležité obchodné stretnutie nie sú práve najlepšie. Zdá sa však, že toto pravidlo sa v tejto sezóne mení. Elegantné vesty v správnych farbách by tiež mohli doplniť vaše oficiálne oblečenie. Máme na mysli aj modely, ktoré nemusia byť nevyhnutne pletené, ale sú inšpirované tvarmi a funkciami kardigánov. Takýto báječný príklad vo vínovej červenej sme ukázali na obrázku vyššie.

Dlhý sveter pre veľmi elegantný outfit

sveter (8)

Extra dlhé vesty

Vedeli ste, že vesty môžu vašu postavu urobiť obzvlášť elegantnou? Odporúčame kombináciu džínsov, elegantného topu, vysokých podpätkov a obzvlášť dlhého svetra. To obzvlášť dobre zdôrazní vašu veľkosť a postavu a budete pôsobiť super elegantne. Toto je špeciálny úspech pre zimné oblečenie! Pretože s týmito je niekedy skutočne ťažké dosiahnuť taký pekný efekt.

Kardigan prináša do vzhľadu ďalšiu sivú vrstvu

dlhý ľahký cardigan dámske trendy

Etnický štýl

Kardigany v etnickom štýle by boli skvelým doplnkom k vášmu jesennému oblečeniu. Sú obzvlášť módne túto jeseň, najmä ak sú vyrobené v najnovších odtieňoch tejto sezóny. Napríklad máme vesty v oranžovej, červenej, žltej a červeno -oranžovej farbe – niektoré z najnovších farieb tohto roku.

Sexy a nostalgická – aj taký môže byť etnický sveter

červená farba - sveter ženy

Tenké vesty

Na záver by sme chceli poukázať na niektoré elegantné trendy v oblasti sveterov. Môžete si vybrať tie, ktoré sú obzvlášť tenké a elegantné z hľadiska látky. Niektoré látky takmer pripomínajú jemnú čipku. Tieto modely sú samozrejme vhodnejšie pre prvé jesenné dni, pretože ich už nemôžete skutočne chrániť pred chladnejšími teplotami.

Svetrík v aktuálnej modrej farbe

sveter (9)

Ako by ste mali kombinovať sveter??

Na záver by sme vám chceli dať pár tipov, ako skombinovať sveter s inými druhmi oblečenia. Modely by ste mali vyberať tak, aby ste zdôraznili prednosti svojej vlastnej postavy. Tiež dlhší sveter by mohol spôsobiť, že vaša postava bude vyzerať jednotnejšie. Požadovaná výhoda je pre každú dámu odlišná v závislosti od osobných vlastností. Ako sme už uviedli na príklade, ženy s elegantnou postavou by to ešte mohli zdôrazniť dlhším kardigánom. Jej nohy zdôraznite tým, že použijete sveter, ktorý vám siaha až po stehná. S kratšími vestami sa môžete rozhodnúť pre výstrihy, ktoré zvýraznia vaše ramená, aby pôsobili obzvlášť žensky. Spoľahnúť sa môžete samozrejme aj na modernú farbu, ktorá vám pristane! Prajeme vám príjemnú jeseň a príjemnú zimu.

Mestský outfit na začiatok jesene s kardiganom

sveter - skvelý nápad na outfit

Môžete ísť do retro modelu

sveter v bielej a sivej farbe

Čipkovaný sveter, ktorý vyzerá obzvlášť moderne

sveter v bielom odtieni

Jedná sa o model, ktorý sa nádherne hodí k rifľovému outfitu

svetre sveter dámske trendy

Ďalší elegantný top inšpirovaný svetrami

sveter v čiernej farbe

Farebné geometrické vzory sú aktuálne

sveter v niekoľkých odtieňoch

V zime je vždy aktuálna žltá farba

obojstranný žltý sveter