Módne trendy 2017 z filmového festivalu v Cannes

Filmový festival v Cannes je tiež významnou módnou udalosťou. Väčšina dám sa tento rok opäť objavila v princeznovských šatách. Klasické strihy boli kombinované s modernými doplnkami a detailmi, ako aj aktuálnymi farbami. Vzhľad hviezd na červenom koberci bol v dokonalom súlade s módnymi trendmi roku 2017.

V nasledujúcich riadkoch vám ukážeme, ako to vyzerá s mužmi.

oblečenie Davida Beckhama

Módne trendy z Cannes 2017: hra s textúrami

Black Tie, samozrejme, zvolili mnohí kvôli úrovni príležitosti. Rozmanitosť v klasickom vzhľade je možné dosiahnuť šikovnou kombináciou textúr. Originálne, ale v tomto ohľade veľmi štýlové riešenia ukázali veľa hviezd vrátane Davida Beckhama.

Colin Farrell

colin farrell

Denim funguje tiež

Tam boli tiež tí, ktorí ukázali vysoký štýl prostredníctvom „semiformálneho oblečenia“. Tak to bolo aj s kombináciou čiernych nohavíc a riflovej košele u Colina Farrella.

Paul Dano, Lily Collins a Jake Gyllenhaal

Paul Dano Lily Collins Jake Gyllenhaal

Retro vzhľad

Pánske obleky s bundami na dva gombíky, klasickými vzormi a farbami, ako aj žiarivo biele košele sú typickou retro provokáciou. Tiež veľmi charakteristické pre módu 2017. Paul Dano a Jake Gyllenhaal sa objavili v takýchto outfitoch.

Olivier Rousteing

Olivier Rousteing

Extra lesk

Vyzerať klasicky, ale zároveň extravagantne a pútavo, bolo v Cannes moderné a zostáva tak po celý rok. Očarujúce textúry k tomu prispievajú.

Steven Yeun

cannes ww

Monochromatické oblečenie

Monochromatický vzhľad v neutrálnych farbách je typický pre módne trendy 2017. Celá biela a celá čierna k nim jednoznačne patrí. Jasné farby a hra textúr si opäť prídu na svoje.

V podobnom štýle sa ukázal aj Pedro Almodovar. To isté, ale oveľa neformálnejšie, nájdete aj v Steven Yeun. Súčasťou boli aj efektívne outfity v bielej farbe s čiernymi akcentmi.

jeremy scott

Nezvyčajné pohľady

Na záver vás chceme upozorniť na niekoľko efektných lookov. Odvážne predvádzanie vlastného štýlu je veľmi typické pre módne trendy a vzhľad hviezd v Cannes. Lewis Hamilton a scenárista Brian Selznick, ako aj Jeremy Scott vyzerali super elegantne, ale vo svojom vlastnom štýle.

Marlon Teixeira

cannes q

Odvážny, klasický a plný charakteru

O všetkých outfitoch platilo: všetko by malo byť odvážne, plné charakteru, ale aj niekde verné klasike. Predchádzajúce štýly a známe línie sú s potešením prevzaté. Individualita si príde na svoje prostredníctvom detailov. To platí pre integrované moderné prvky a trendy, ale aj pre individuálny spôsob nosenia. Sebavedomie bolo ďalším dôležitým prvkom: sebavedomý vzhľad dával mnohým slobodu dobre sa prezentovať menej nápadným a neobvyklým vzhľadom..

Pánske outfity boli vo všeobecnosti dobrou kulisou pre dámy. Tí druhí boli tento rok oblečení do obzvlášť veľkorysých, honosných šiat. Neutrálny a čiastočne ležérny pohľad mužov to ešte viac zvýraznil.

Adrien Brody

Adrien Brody

Adrien Brody

Adrien Brody

Arnaud Valois, Adèle Haenel, Robin Campillo a ďalší

Arnaud Valois Adèle Haenel Robin Campillo Nahuel Pérez Biscayart Antoine Reinartz Saint Laurent

Atsuko Hirayanagi, Shinobu Terajima a Josh Hartnett

Atsuko Hirayanagi Shinobu Terajima Josh Hartnett

Ben Safdie, Robert Pattinson a Joshua Safdie

Ben Safdie, Robert Pattinson a Joshua Safdie

Jeremie Renier v Dior Homme

Jeremie Renier v Dior Homme Joaquin Phoenix Louis-Garrel Niels Schneider prada