Módne trendy 2019: Naši obľúbení v rámci cien MTV Awards hľadajú filmy a televíziu

Slávnostné odovzdávanie cien MTV sa konalo zhruba pred desiatimi dňami. Už môžeš prečítajte si všetky správy, ktorí vyhrali ceny v rôznych kategóriách. Ako vždy sme sa však na túto udalosť pozreli trochu inými očami. Čo sa týka oblečenia, vybrali sme medzi hviezdami našich obľúbených. Okrem toho sme čakali na to, ktoré vzhľady si získavajú najväčšiu popularitu v časopisoch a sociálnych sieťach. Tu sú naše najdôležitejšie body pre vás! Iste ich možno brať ako indíciu súčasných módnych trendov.

Hunter Schafer v Muglerových šatách

Módne trendy Hunter Schafer 2019

Módne trendy 2019 žien podľa cien MTV

Pozrime sa najskôr na ženy a módne trendy roku 2019, ktoré tento rok odovzdali ceny MTV za filmy a televíziu. Začnime s rozprávkovými šatami Hunter Schafer. Vyzerá to ako abstraktné plátno, na ktorom v tejto sezóne zažívame najrozmanitejšie obľúbené farby.

„Škvrny“ na ňom sa vyznačujú modernou geometriou. To je tento rok obzvlášť obľúbené. Dlhý ženský strih šiat je trend, ktorý sme už mohli vidieť aj na iných módnych akciách na červenom koberci.

Haley Lu Richardson – pohľad z novej kolekcie od Prabal Gurung

Trendy žien Haley Lu Richardsonovej 2019

Šaty budú obzvlášť trendy na jeseň. Pochádza z jesennej kolekcie pre rok 2019 od značky Mugler. Hodí sa ale aj na jarné a letné obdobie. Našim ďalším favoritom na červenom koberci pre MTV Awards Films and TV je dvojdielny outfit Haley Lu Richardson. Tento vzhľad pochádza z jarnej kolekcie Prabal Gurung. Skladá sa z farebnej sukne, ktorá vyzerá ako šál omotaný okolo pása. Čipkové strapce dodávajú zmyselnosť. Kombinácia s čiernym vrchom vyzerá akosi svojvoľne. Ale dominancia čiernej farby a ušľachtilých tkanín spôsobuje, že to celé vyzerá veľmi elegantne.

Šaty od Haley Lu Richardson na módnom pódiu počas módnej prehliadky Prabal Gurung

Šaty od Haley Lu Richardson na módnom pódiu

U žien chceme taktiež venovať osobitnú pozornosť šatám od Elisabeth Moss. Je to z celkom novej kolekcie od Balmain. Predstavuje krátku líniu oblečenia na červenom koberci pre udeľovanie cien MTV pre televíziu a televíziu. Čierne minišaty boli rafinované veľmi štýlovým drakovým motívom a čipkou na sieťovom rukáve.

Elisabeth Moss v šatách Balmain 

Ženské trendy 2019 Elisabeth Moss

Naše obľúbené medzi pánskymi outfitmi

Teraz príďte na rad naše obľúbené looky pre mužov. Rovnako ako u žien, aj tu nás niektoré oblečenie upútalo. Reprezentujú aktuálne módne trendy, ale zároveň predstavujú ich individuálnu a sofistikovanú interpretáciu. Lewis Hamilton je módnou ikonou už niekoľko rokov a týmto outfitom to opäť dokázal. Tentoraz bol oblečený do mikiny LV s preplnenými neutrálnymi odtieňmi. To je tiež veľký umný prízvuk oblečenia, ktorý úžasne doplnili čierne rifle a biele športové topánky v štýle 80. rokov.

 Vľavo – Noah Schnapp a vpravo – Lewis Hamilton Lewis Hamilton a Noah Schnapp módne trendy 2019

Klasický vzhľad Shameik Moore v super modernej vínovej farbe bol ďalšou presvedčivou voľbou. Určite je to ikonický outfit pre túto sezónu a tiež pre nadchádzajúcu jeseň v pánskej móde. Joel Edgerton mohol byť považovaný za symbol toho, čo je v aktuálnej sezóne považované za športové a elegantné. Opäť tu máme tie obľúbené tenisky z 80. rokov. Rovnako ako u Lewisa Hamiltona vidíme športovo elegantné tričko kombinované s tmavými nohavicami. Vyzerá to tak, že toto bude určite dominovať dlhšie.

Vľavo je Joel Edgerton a vpravo – Fín Wolfhard

Módne trendy 2019 Joel Edgerton a Finn Wolfhard

Vľavo je Miguel a vpravo – Shameik Moore

Miguel a Shameik Moore

Krátke šaty ako tieto z Aubrey Plaza dominovali udalosti 

Módne trendy Aubrey Plaza 2019

Príliš demenizované ozdoby, ako napríklad oblečenie Brie Larsonovej, boli rovnako bežné

Brie Larson dámske trendy 2019

Kiernan Shipka v moderných vzorovaných šatách

Dámske trendy Kiernan Shipka 2019

Úžasné mini šaty od Lany Condor 

Módne trendy Lana Condor 2019

Žltá zvýrazňuje latino charizmu Mj Rodrigueza

Mj Rodriguez módne trendy 2019 ženy