Módne trendy 2020 – nová kolekcia Camilla a Marc – futuristická a ženská

Futurizmus a technológie robia náš život praktickejším. Sú však zároveň veľkou fascináciou a inšpiráciou a len to ich robí veľmi populárnymi. Sú v súlade s našim súčasným postojom k životu a s postojom k prírode. Moderní ľudia so zdravým vzťahom k technológiám majú to najlepšie z oboch svetov – majú moderný, pohodlný život, ale nestratili kontakt s prírodou a jej jednoduchosťou. Presne tento postoj bude v lete formovať módne trendy roku 2020, ak predpokladáme, čo objavíme v kolekcii rezortov od Camilly a Marca.

Modrá – farba prírody a vedy zároveň

široké modré dámske šaty

Jednoduchosť od prírody

Jednoduché línie zbierky ich neoslobodzujú od originality. Je to kvôli futuristickému vkusu. Ženské záhyby nahradili originálne strihy, ktoré sú tiež veľmi ženské, ale mimoriadne aktuálne. Pôvodné farby možno nájsť v odtieňoch, ktoré evokujú spojenie s vesmírnym cestovaním a priestorom.

Súčasne s moderným priemyslom a prírodnou krajinou, ktoré sa vyznačujú jasnými líniami a neutrálnymi farbami. Zážitok z prírody sa teda stretáva s víziami budúcnosti a technológie.

Budúce vzorové módne trendy budú pravdepodobne vyzerať takto

farebné potlače - skvelé dámske šaty

Kvetinové výtlačky 2020

Leto bez kvetov alebo iných rastlinných vzorov? To je pravdepodobne nemysliteľné aj v najširšej vízii budúcnosti. Ak tieto výtlačky skombinujete s moderným strihom, zrazu sa zdajú byť veľmi aktuálne a super moderné. To isté platí pre výstrih na chrbte. Jasná geometria a moderné látky zdôrazňujú ženskosť a modernosť modelu zároveň.

Vrstvený vzhľad s jasnými farbami bude formovať prichádzajúce módne trendy

Dámske šaty - skvelá žlto -biela kombinácia

Moderný vrstvený vzhľad

Ak máme intuíciu pre nové módne trendy z Camila a Marc dôvera do roku 2020, potom v nových kolekciách rezortov zažijeme vrstvený vzhľad. Základom sú svetlé farby, ktoré zaručujú ľahký vzhľad vzhľadu napriek mnohým rôznym kúskom oblečenia. Nadrozmerné vrecká pridávajú ďalšiu vrstvu. Šperky sa vynechávajú v prospech bezproblémového celkového vzhľadu. Vysoké podpätky sú obľúbené na zdôraznenie predĺžených línií šiat. Prednostne aj shcmuckless.

Retro modely zamerané na budúcnosť – takto by vyzerali

Dámske šaty - nádherný oblek

Retro a moderný nádych zároveň

Dokážete skĺbiť retro a futuristický štýl? Iste, pretože je to presne to, čo zažijete v modeli nad a pod týmto textom. Tento výsledok je dosiahnutý jasnými líniami a extrémnou redukciou príslušenstva. Získate tak nádherné oblečenie pre každodenný život v luxusnom kúpeľnom stredisku, ako aj pre služobnú cestu, počas ktorej chcete predviesť vysokú úroveň a závideniahodný štýl..

Klasické a provokatívne modely charakterizované rovnými čiarami a geometrickými strihmi

Dámske šaty tlmené šaty

Čo iné nám táto zbierka hovorí o budúcnosti?

Až na pár výnimiek dominujú monochromatické farby a vzory sú štylizované striedmo. Kombinácie odtieňov, tvarov a línií majú v prírode svoje vzory. Boli však vybrané tak, aby pôsobili žensky a futuristicky zároveň. Preto to celé pôsobí trochu chaoticky, ale zdá sa, že to ladí s naším postojom k životu a životnému prostrediu. Všetko to znie veľmi teoreticky, ale v skutočnosti môžete všetky tieto fungujúce modely nádherne vidieť na rôznych kusoch oblečenia. Citeľné sú tiež nadrozmerné topy a pohľad na oblečenie ako na druh stavby alebo sochy. Je orientovaný na budúcnosť, ale zároveň úžasne zdôrazňuje ženskú siluetu. Keďže ide o letnú kolekciu, je absencia popruhov a modelov bez ramienok obzvlášť citeľná. Z tohto dôvodu je predĺženie tela vysokou prioritou zberu. Bolo by zaujímavé sledovať, ktorý z týchto prvkov bude v roku 2020 formovať módne trendy budúcnosti a čo sa neskôr stane modernou klasikou.

Mnoho kombinácií farieb a línií sa našlo v prírode

Dámska sukňa široká sukňa

Náš obľúbený zo zbierky

Vyššie uvedený model je obľúbeným z tejto kolekcie a veľmi dobre kombinuje vlastnosti, ktoré sme práve uviedli. Tu nájdeme nadrozmerný kožený top s objemnými rukávmi. Tlačidlá sú zredukované na minimum, zároveň sú vďaka svojmu subtílnemu vzhľadu nápadné. Sukňa sa tiež vyznačuje jasnými líniami a ukazuje farbu skvelého východu slnka. Je to veľmi blízke prírode a zároveň orientované na budúcnosť. Táto kolekcia tiež nadväzuje na obvyklé rady značky Camilla a Marc. Zažívame verziu klasiky, ktorá zároveň ukazuje výrazný sochársky vzhľad.

Dokonca sa takýchto modelov môžeme dočkať aj v ďalekej budúcnosti

Dámske šaty v béžovom outfite

Módne trendy 2020 s nimi pravdepodobne prinesú aj také kontrasty

Dámske šaty v dvoch skvelých farbách

Chýbať zrejme nebudú ani poriadne ženské modelky a číre dámske šaty

Dámske šaty dlhé ružové - skvelý nápad

Ženy obliekajú červené šaty

Ženy obliekajú skvelé oblečenie

Klasické dámske šaty v modernej interpretácii

Ženy obliekajú skvelý čierny nápad

Žltý outfit - skvelé dámske šaty

nápad jasného obradu pre dámske šaty

Mnoho modelov dámskych šiat je dosť uzavretých

červená izolácia pre dámske oblečenie

čisté dámske šaty - inšpirácia

skvelé nápady pre dámske šaty

Ďalšia futuristická verzia dámskeho obleku

skvelé dámske šaty

Dámske šaty v retro štýle

biele top dámske šaty

Šaty so vzormi často čerpali inšpiráciu z prírodnej krajiny

nádherné nápady na dámske šaty

biele oblečenie dámske šaty

nádherné outfitové dámske šaty