Módne trendy z Cannes 2017: šaty, účesy, tipy na líčenie

Cannes je o dobrých filmoch, ale aj o móde. Hviezdy tým, že sa objavili na červenom koberci, hovoria o najobľúbenejších módnych trendoch. Či ich prevedú alebo zahodia, je v nasledujúcich sezónach kľúčové pre širšie publikum.

Dlhé šaty Elle Flemming boli jedny z najpôsobivejších

elle blikajúca svetlo zelená

Módne trendy v oblečení: veľmi dlhé alebo veľmi krátke!

Ženskosť je v súčasných módnych trendoch silne zdôrazňovaná. Celebrity si vyberajú medzi veľmi dlhými alebo veľmi krátkymi šatami. Stredný variant takmer neexistuje. Veľmi silne dominujú dlhé závoje. Priehľadné látky, hlboký výstrih, modely bez ramienok alebo bez rukávov spôsobujú provokácie.

Šaty Kendall Genner (Giambattista Valli) ukazujú kontrasty: krátke s dlhým závojom; žiarivá biela s jemnými vzormi

kendall-genner-gianbattista-valli

Klasické farby, ktoré vyzerajú úplne inak

Červená, zelená, modrá, biela a čierna – všetky klasické farby. Ale ako môžu tieto obvyklé nuansy pôsobiť tak moderne a tak odlišne v každých šatách? Prezentovať známe veci úplne iným spôsobom, pôsobiť moderne a v novom svetle – to je jedna zo špecialít módnej sezóny 2017.

Vzhľad Aishwarya Rais ukazuje farby, ktoré symbolizujú charakter módnej sezóny

Aishwarya-Rai

Moderné farby sú živé, ale zároveň jemné.

Neutrálna biela tento rok vyzerá inak, ako nenápadne. Výber lesklých tkanín vytvára veľmi silnú prítomnosť. Okrem toho je biela THE THE color pre doplnky 2017 – ako pre šperky, tak aj pre ozdoby, ktoré sú vpletené do oblečenia.

Jessica Chastains žije z kontrastov a vzorov

Jessica Chastain ideálne manipulačné vzorce

Pútavé kvetinové a štylizované vzory

Prevláda čistý vzhľad. Na pódium sú povolené iba perfektne prevedené a umelecké ukážky. Najväčšie riziko predstavovali na neoficiálnej módnej šou s názvom Cannes. Pravdepodobne preto je úspešný vzhľad Elle Fanningová vyvolala taká fascinácia. Je to celé biele a dlhé, lesklé cez látku a veľmi odvážne vo výstrihu. Na takéto šaty potrebujete skutočne sebavedomú postavu. Ale potom sú tu aj štylizované vzory na závoji! Vďaka kombinácii všetkých týchto prvkov je model skutočne neporovnateľne odvážny. A za to, že vyzerá krásne, vďačí aj vzhľadu a charakteru človeka, ktorý ho nosí.

Sara Sampaio: Provokácia a odhodlanie vo vzhľade a líčení

sara sampaio

Trendy v líčení a účesy

K sebavedomému vzhľadu samozrejme patria aj dobré tipy na líčenie a účesy. Krátke účesy oslavujú triumf. Mnohí sa rozhodujú pre dĺžky od mladistvého vzhľadu po strih stránky. Pridávajú sa jemné mini vrkoče a ležérne vlny.

Čo sa týka líčenia: Je klasické, ale oveľa nápadnejšie ako v predchádzajúcich sezónach. Očné linky a lesklé očné tiene sú bežné. Pysky sú neutrálne, ale používajú sa rôzne metódy vizuálneho zväčšenia pomocou prírodných činidiel. Efekty ombre s prírodnými farbami sú veľmi silné. Jemný vzhľad tvorí veľký kontrast k pútavému líčeniu očí.

Ak by sme teda vybrali jedno kľúčové slovo pre atmosféru v Cannes 2017, pravdepodobne by to bolo: rozhodnosť. Odvahu ukazujete vo farbách, dĺžkach, tkaninách a strihoch. Je zastúpených mnoho klasických prvkov. Trúfate si ich teda obliecť a ukázať patričnú úroveň. Originalita je dosiahnutá predovšetkým individuálnym spracovaním detailov a modernosť je zdôraznená módnymi nuansami klasických farieb..

Toto je jedna z najtrendovejších zelených farieb sezóny

aktuálna zelená farba

Veľmi aktuálny štýl líčenia Belly Hadid

bella hadid

Chanel Iman vo veľmi trendovej modrej

chanel iman

Tento pohľad od Elly Flemmingovej získal najväčšie uznanie

ella flamming pravdepodobne najlepší vzhľad

Eva Longoria, Nicole Kidman, Andie Macdowell

eva longoria nicole kidman andie macdowell čiernobiele kontrasty

Na obrázku: Elle Fanning, Nicole Kidman, Sofia Coppola, Collin Farrell, Angourie Rice, Addison Riecke

Rihanna

Rihanna

sara sampaio ella flemming a ďalšie

niektoré z najlepších vzhľadov

Uma Thurmans tvorí

uma thurman