Noste svoje legíny moderným spôsobom ako Victoria Beckham a Beyoncé

Legíny sú zároveň veľmi populárne a niekedy aj kritickou témou. Pretože v závislosti od tvaru tela, aktuálnej nálady alebo iných faktorov sa môžeme ukázať zo svojej najlepšej stránky. Zároveň je však možné, že nám kazia vzhľad. Jedna vec je však istá, a to je, že legíny sú pohodlným kúskom oblečenia a nikto vo vlastnom šatníku by bez nich nemal byť. Ako by ste ich mohli nosiť moderne v tejto sezóne? Beyoncé a Victoria Beckham nám to ukázali za posledných pár týždňov.

Beyoncé nedávno upútala pozornosť týmito legínami Marine Serre

Beyoncé skvelý aktuálny outfit

História legín v štýle celebrít

Legíny sa stali obzvlášť obľúbenými v 50. rokoch minulého storočia. Čiastočne za to mohol aj báječný štýl oblečenia Audrey Hepburn. V 70. rokoch bola Olivia Newton Jones inšpiráciou pre takmer všetky ženy tejto generácie, ktoré chceli zdôrazniť svoje nohy legínami.

V 80. rokoch tento druh oblečenia spopularizovala Madonna na scéne a počas jej ďalších vystúpení. Ale vtedy platilo pravidlo, že pod minisukňu by ste mali nosiť legíny. V súčasnosti to tak samozrejme nie je. V 90. rokoch sa legíny nosili čoraz menej a namiesto nich uprednostňovali tesné rifle. Vrátili sa na prelome tisícročí a v tej dobe boli Nicole Richie, Lindsay Lohan, Mischa Barton jednými z najznámejších inšpiratívnych príkladov..

Victoria Beckham predvádza luxusný legínový outfit

Oblečenie na letisko - Victoria Beckham

Najnovší legínový outfit od Beyoncé

Legíny zostávajú dodnes celkom moderné. Ako by ste si mohli predstaviť víkend bez nej? V posledných týždňoch mala Beyoncé na sebe nádherné luxusné legíny od Marine Serre zobrazené. Štýlový efekt priniesli potlače polmesiaca. Toto je vlastne druh vzoru, ktorý symbolizuje oheň. Top rovnakého typu a čižmy pôsobili celkovým dojmom obzvlášť provokatívne, ale zároveň originálne a moderne. Úžasne to ladí so vzhľadom a temperamentom Beyoncé a žien podobného charakteru.

Niektoré z ikonických snímok Audrey Hepburn sú s legínami

Audrey v skvelom čiernom oblečení

Pohľad Victoria Beckham na mesto

Victoria Beckham predviedla počas posledných týždňov počas prechádzok mestom oveľa jednoduchší a univerzálnejší outfit. Nosila legíny s vysokým pásom, zladené s ľahkou pláštenkou a vysoké podpätky. Perfektný outfit na cesty, obzvlášť pre tých, ktorí majú dlhé čakacie doby a výkyvy teplôt. Na rozdiel od prípadu Beyoncé hľadali rovnováhu medzi obtiahnutými legínami a širšími šatami. Toto je väčšinou vnímané ako najvhodnejšia moderná forma nosenia tohto druhu oblečenia. Nie však výlučne, pretože v mnohých prípadoch by v závislosti od temperamentu mohli byť vhodné aj kombinácie zvýrazňujúce telo.

Priliehavé outfity Olivie Newton Jones sú symbolom 70. rokov

legíny Olivia Newton Jones

Čižmy a ležérny vzhľad – ideálny outfit k legínam od Lindsay Lohan

Lindsay Lohan - celá v čiernom

Nicole Richie predvádza pohodlný legínový outfit pre mamičky

legíny nicole ricchie