Čo sa vlastne stalo Paris Jackson za posledných niekoľko týždňov?

Pozostalí z už dávno mŕtvy Michael Jackson nemaj to lahke Škandál so zneužívaním detí sa v priebehu posledných týždňov obnovil prostredníctvom HBO. Paris Jackson to vraj poriadne zobrala. Čo sa s ňou deje v posledných dňoch??

Paris Jackson rada prepína medzi rôznymi lookmi

elegantný účes Paris Jackson

Chýr o pokuse o samovraždu

V posledných týždňoch údajne zavolali záchrannú službu z oblasti, v ktorej v súčasnosti žije Paris Jackson. Dokonca sa tvrdilo, že sa pokúsila vziať si život. Dvadsaťročná dcéra Michaela Jacksona tieto klebety odmieta, ale čo sa s ňou skutočne deje?

Isté je, že zavolala pomoc. V skutočnosti ju však o niekoľko hodín neskôr videli so svojim priateľom v reštaurácii s rýchlym občerstvením. Zdá sa teda, že sa jej nevedie tak zle, ako by ste si mohli myslieť. Modelka a speváčka odmietla odpovedať na zvedavé otázky novinárov. Zdroje tvrdia, že mala doma nehodu, ale teraz je vraj v poriadku.

Paris – 20 -ročná dcéra Michaela Jacksona

Paris Jackson a Michael Jackson

Dokument HBO o Michaelovi Jacksonovi

Rodina Jacksonovcov si padla do oka po novom dokumente HBO o Michaelovi Jacksonovi. Hovoria niektoré z dnes už dospelých detí, ktoré údajne zneužívali slávneho speváka. Titul Leaving Neverland je dnes možné vidieť všade na internete. Dcéra Paris Jacksonová povedala, že k tomu, čo bolo povedané, nemožno dodať nič iné.

Mnoho tetovaní formuje vzhľad P. Jacksona

Premiéra štúdií Amazon Studios a STX Films

Paris Jackson zjavne získava veľkú podporu od svojho súčasného priateľa – Gabriela Glenna

Paris Jackson a jej priateľ

Paríž mnohí porovnávajú s Madonnou

madonna a paris jackson

P. Jacksona zažívame v rôznych podobách

paris jackson pred výpadkom reklamy