ODHALENÉ! 5 najlepších parfumov roku 2018

Správne parfumy pre nás odkrývajú našu osobnosť. V najlepšom prípade predstavujú naše väčšinou výhodné vlastnosti. Zároveň sú veľmi dobrým nápadom na darček, na Vianoce aj na Silvestra, ako aj na každú inú príležitosť. Úspešná voľba pre iného človeka ukazuje, že ich dobre poznáme a vážime si ich. Tu je našich 5 najdôležitejších momentov medzi parfumami na rok 2018. Iste by boli niečím skvelým, čo by ste si mohli vziať so sebou z tohto roku na budúci. Sme si istí, že sa v našich ponukách nájdete!

V odkazoch priložených k článkom nájdete užitočné informácie o tom, kde môžete každý parfum lacno kúpiť.

originálne baliace parfumy versace eros

Hrdina medzi parfumami – Versace Eros

Vášeň a sebavedomie sú dve vlastnosti, ktoré sa v každej osobnosti prejavujú odlišne. Jedinečnú auru každého muža vytvára vôňa Versace Eros viac zdôraznené. Obsiahnuté esencie navzájom harmonizujú bez ohľadu na to, ktorá vlastnosť je u konkrétnej osoby nápadnejšia.

Tóny jablka, citrónu alebo mäty majú sprostredkovať klasickú mužskú charizmu. Z machu a cédru vyžaruje zmyselné teplo a z tonkových bôbov a muškátov celé plynie čisté zvádzanie. Medzi všetkými súčasnými parfumami z tohto roku vlastne neexistuje žiadny iný výrobok, ktorý by predstavoval takú modernú a úspešnú interpretáciu klasickej mužskej sily. Preto je táto vôňa Versace jednoznačne jedným z našich 5 najlepších parfumov roku 2018 a je rozhodne skvelým darčekom pod vianočný stromček.

skvelý nápad na parfum lancome la vie est belle

Parfum pre šťastné ženy – Lancôme La Vie Est Belle

Ako by ste opísali šťastnú ženu 21. storočia? V prvom rade je sebestačná a slobodná. Na základe toho buduje všetko ostatné vo svojom živote. Presne tak pôsobia tvorcovia parfumu Lancôme život je krásny vidieť. Zatiaľ čo Versace Eros zdôrazňuje modernú interpretáciu klasickej mužskej sily, táto vôňa ukazuje najzvodnejší obraz žien našej doby. Dôvodom je silná fazuľa Tonka, ktorá je sladená sladkými, ale zároveň luxusnými tónmi, ako je jazmín alebo kosatec. Parfum je teda vhodný pre každodenný život aj pre špeciálne príležitosti. Bez tohto parfumu si preto nemožno predstaviť náš zoznam najlepších parfumov roka.

nivea mužská vôňa pafrum

Just Blue – jedinečný a napriek tomu vhodný pre každodenný život

Ak hľadáte niečo puristické a vhodné na každodenné použitie pre mužov, potom Nivea Men Just Blue by bola najvhodnejšia zo všetkých parfumov. Tento výber je dobrodružne aromatický a má dostatok klasických poznámok, aby bol univerzálny a prispôsobivý. Dôvod tohto parfumu je veľmi rozmanitý, ale zároveň prízemný. Je to kombinácia piatich vôní, vrátane jantáru a vanilky. Kombinácia sladkých a orientálnych vôní sa nám zdá rovnako zvodná. Táto vôňa má obzvlášť provokatívny účinok vďaka pridaniu pelargónie a ružového korenia ako poznámok na rôznych úrovniach. Preto je tento parfum Nivea tiež na našom zozname, aj keď na rozdiel od väčšiny ostatných výrobcov parfumov sa výrobca preslávil nezameniteľnou vôňou pleťového krému v modrých tubách, ktorá je známa po celom svete..

nový parfum zadig voltaire

Zadig & Dámska vôňa Voltaire Girls Can Do Anything Anywhere

Každý, kto chce v spoločnosti urobiť primeraný a zároveň hravý dojem, by musel ísť do Zadigu & Voltaire Girls môžu rozhodnúť čokoľvek. Základ tvorí pižmo a vanilka a je obohatený o sladké hrušky a kvet pomarančovníka. Dobrá voľba pre fanúšikov Orientu, ktorí si chcú kúpiť parfum.

pánska vôňa paco rabanne parfémy

Paco Rabanne 1 milión šťastia

Radi by sme vyzdvihli Paco Rabanne 1 Million Lucky medzi každodenne známymi parfumami pre mužov. Jednoznačne patrí do rodiny drevitých vôní a napriek rozmanitej kombinácii odtieňov je obzvlášť vhodný na každodenné použitie. Zvlášť prízemná pôda, ktorú tvorí dubový mach, je obohatená o sladké arómy. Tento parfum si môžete objednať online a dostať ho ako darček na Vianoce.

Nosiť a skladovať

Aby si parfémy zachovali svoje najlepšie vlastnosti, mali by ste ich správne nosiť a skladovať. Vône sa najlepšie vyvíjajú na tých častiach tela, ktoré sú najteplejšie. To by bolo B. dekolt a krk. Ďalšími možnosťami sú oblasť za ušami a zápästiami. Parfémy by ste mali správne skladovať. Spravidla by bolo najlepšie, keby boli na suchom mieste v pôvodnom obale. Svetlo a vlhkosť, ako aj nadmerné teplo, by mohli pokaziť ich vlastnosti.

Dúfame, že sa vám náš výber páčil a že svoju osobnosť predstavíte iným ľuďom v tom najlepšom svetle s vhodným parfumom.