Outdoorové trendy 2020 – čo zostáva, čo je možné?

Vonkajšie počasie je stále teplejšie, začiatok jari je za dverami. Aj v týchto dňoch, napriek koronakríze, chceme byť častejšie na čerstvom vzduchu a cítiť a užívať si prírodu, ktorá nás obklopuje, zblízka. Dúfam, že sa ťažké časy čoskoro skončia a náš obvyklý denný rytmus sa vráti. Teraz je však ten správny čas zamyslieť sa nad zariadením do vonkajšej časti. Je tiež dôležité, ako pripravíte, navrhnete a vyzdobíte svoj vonkajší priestor na letnú sezónu 2020. Viete už, čo bude tento rok v záhrade a na dvore trendy a trendy? Ak ste to ešte neurobili, môžeme vám pomôcť s niekoľkými šikovnými tipmi, ako na to. V tomto článku ukazujeme tri aktuálne outdoorové trendy na rok 2020. Stručne informujeme o tom, čo zostane aktuálne v tomto roku a čo zanikne. Zistite viac a potom urobte svoj vonkajší priestor útulným a trendovým!

Outdoorové trendy 2020 – čo zostáva, čo funguje?

Vonkajšie trendy 2020 Elegantná vonkajšia časť na sedenie Moderná sedacia súprava s nábytkom

 Pod holým nebom môžete organizovať jedlá spoločne s priateľmi a rodinou.

Vonku - Trendy 2020 oslavujú vonku organizáciu jedál spoločne pekne prestretú stenu z brečtanu ako ochrannú obrazovku

  • Vonkajšie trendy 2020: život pod holým nebom

Tento trend v skutočnosti nie je v dizajne exteriéru ničím novým. Každý moderne zmýšľajúci človek sa už roky snaží organizovať svoj voľný čas tak, aby mohol byť vonku čo najdlhšie. Cez deň chcete pracovať v záhrade, čítať si knihu v tieni a vychutnať si popoludňajšiu kávu na slnku. Chcete stráviť teplé večery pod holým nebom, porozprávať sa v blízkych rodinných kruhoch a vypiť pohár vína. Preto sa v posledných rokoch etabloval trend presúvať obytný priestor von. Ukázalo sa, že je to skvelý nápad, ktorý nie je ani ťažké zrealizovať. V lete 2020 bude snaha uprednostniť pobyt vonku pokračovať. Druhú útulnú obývaciu izbu je možné zariadiť na verande alebo priamo v záhrade. Stačí vám pohodlný vonkajší nábytok a niekoľko bytových doplnkov. Alebo by ste radšej použili staré kusy znova?

Obklopte sa zeleňou a trávte čas vonku, akýmkoľvek spôsobom chcete.

Vonku - trendy 2020 Mnoho zelených rastlín žije vonku a vonku sa príjemne naje a napije

Outdoorové trendy 2020: V tejto útulnej vonkajšej obývačke môžete zabudnúť na čas ….

Vonkajšie trendy 2020 Útulná obývacia izba s kamennou stenou a ochranou súkromia, prútený nábytok

 

Tendencia tráviť dlhé časové obdobia vonku v teplých mesiacoch neovplyvňuje iba obývaciu izbu. Môžete tiež zriadiť jedálenský kút, kde by ste mohli organizovať jedlá s priateľmi a rodinou. Vonku môžete mať aj otvorené ohnisko, kde môžete romanticky stráviť letné noci.

 Vhodné vonkajšie osvetlenie a krásne zelené prostredie sú najlepšími podmienkami, ako si naplno vychutnať dlhé teplé letné noci vonku.

Vonkajšie trendy 2020 zodpovedajúce vonkajšiemu osvetleniu, krásne zelené prostredie, jedzte a pite vonku

To však ani zďaleka nevyčerpáva nápady na život v záhrade. Ak máte na to dostatok priestoru a vhodné podmienky, môžete si dokonca zariadiť vonkajšiu kúpeľňu alebo si aspoň navrhnúť záhradnú sprchu. V teple je veľkým potešením osviežiť sa v chladiacej vode. Váš pobyt vonku tak môže byť obzvlášť príjemný. O týchto vonkajších trendoch sme už informovali vo viacerých článkoch. Tu by sme chceli znova zdôrazniť jednu vec: Bez ohľadu na to, či v záhrade navrhujete obývaciu izbu alebo jedáleň, zriaďujete tam kútik na čítanie alebo kávu, alebo máte vonku kúpeľňu alebo sprchu, musíte ich vyzdobiť podľa svojho interiérový dizajn. Takýmto spôsobom môžete šikovne stierať hranice medzi vnútorným a vonkajším. A to presne zodpovedá outdoorovým trendom 2020.

 Tí, ktorí si nemôžu dovoliť vonkajšiu kuchyňu, budú určite radi, že budú mať vonkajší nápojový bar.

Vonku - Trends 2020 Nápojový bar je dobrý nápad jesť a piť vonku

 Tu si môžete dať ráno raňajky so svojimi blízkymi.

Outdoor - Trendy 2020 Vonkajší nápojový bar Pripravte si raňajky a raňajky s rodinou

  • Trendy v oblasti vonkajšej dekorácie 2020: nápojový bar namiesto vonkajšej kuchyne

Každý, kto má vonkajšiu kuchyňu, sa môže samozrejme považovať za šťastného. Ale ak ho nemáte, nie je to také zlé. Outdoorové trendy 2020 vám ponúkajú vynikajúcu príležitosť raňajkovať na čerstvom vzduchu alebo si tam dať zdravé smoothie. Skúste pomocou okna vytvoriť elegantné spojenie medzi kuchyňou vo vnútri a záhradou alebo verandou vonku. V tomto mieste môžete vytvoriť nápojový bar a pripraviť osviežujúce nápoje pre svojich blízkych. Na tento outdoorový trend nepotrebujete minúť veľa peňazí. Niektorým starým stoličkám a stoličkám na to môžete dať druhú šancu. Potom, čo budú zrekonštruované, ich môžete umiestniť von do baru s nápojmi.

 Osvieženie v horúcich letných dňoch si praje každý!

Vonku - Trends 2020 Nápojový bar vonku si v horúcich dňoch vychutnajte čerstvé nápoje

 Bývate v záhrade? Áno, to je určite jeden z outdoorových trendov do roku 2020!

Vonkajšie trendy 2020 bývanie v záhradnej záhradnej chatke zriadenej ako spálňa

  • Podľa vonkajších trendov do roku 2020 potrebujete záhradný prístrešok vonku!

Bez ohľadu na to, ako to presne nazývate – záhradný domček, záhradný domček alebo záhradný domček. Reč je vždy o malom drevenom dome, ktorý je uprostred záhrady, spravidla v určitej vzdialenosti od domu. Táto ľahká konštrukcia zdobí záhradu a zároveň slúži praktickému účelu. Mnoho ľudí používa takúto búdku na uskladnenie záhradného náradia a náradia. Novinkou vonkajších trendov do roku 2020 je, že taká záhradná chatka sa teraz transformuje na oázu pokoja. V lete si tu môžete vytvoriť vlastnú relaxačnú zónu a celé hodiny leňošiť. Pre záhradný domček existujú aj ďalšie možnosti dizajnu. Môžete z neho napríklad urobiť svoju súkromnú domácu kanceláriu na čerstvom vzduchu alebo ho nastaviť ako jedálenský kút. Pri outdoorových trendoch do roku 2020 sa vašej predstavivosti a kreativite medze nekladú!

 Vonkajší nábytok do záhradnej chatky si môžete postaviť sami z paliet.

Outdoor - Trendy 2020 Premena záhradného domu na oázu pokoja Postavte si vlastnú posteľ z paliet

 Malý, ale naozaj pekný do exteriérovej domácej kancelárie!

Vonkajšie trendy 2020 Záhradný domček nastavený ako praktická domáca kancelárska stolička, kreslo, nástenné zrkadlo

Sedenie pre útulné hodiny pre dvoch!

Vonkajšie - Interiérové ​​steny záhradného prístrešku Trends 2020 natreté ružovou farbou, útulné posedenie pre dvoch

  • Zelená stena – starý vonkajší trend bude pokračovať aj v roku 2020

O Zelená stena v interiéri a exteriéri a o ich výhodách a nevýhodách sme už informovali v rôznych článkoch. Nástenný dizajn so zelenými rastlinami v debničkách, črepníkoch alebo iných vhodných nádobách je obzvlášť populárny už roky. V roku 2020 bude naďalej existovať ako vonkajší trend. Ich skvelou, čisto estetickou funkciou je, že svieža zeleň rastlín enormne zvyšuje a osviežuje vaše vonkajšie aj vnútorné priestory. Zelená stena je však drahá konštrukcia a jej inštalácia a údržba je náročná. Preto odporúčame, aby ste si to uľahčili. Postavte si vlastné kvetinové boxy a umiestnite ich v nápadnom aranžmáne na stenu alebo stenu vonku. Na jar vysaďte debničky a črepníky a do dvoch mesiacov budete mať mini stenu s množstvom zelene. Môžete použiť závesné zelené rastliny, sadiť bylinky a / alebo vybrať typické záhradné rastliny a kulinárske bylinky pre svoj región.

 Zelená stena je rozhodne jedným z outdoorových trendov 2020.

Outdoor - Trendy 2020 Zelená stena, nádherné usporiadanie mimo mnohých boxov so zelenými rastlinami, skutočne púta pozornosť

Veľa estetiky a praktickosti v jednom.

Outdoor - Trendy 2020 Zelená stena, drevená stena, drevené debničky vysadené rôznymi zelenými rastlinami, nádherný pohľad

So zelenou stenou vo vonkajšom priestore dáte na jednej strane svieži prízvuk vonku. Na druhej strane sa obklopíte sviežou zelenou, ktorá každý deň upokojí vaše oči i dušu a určite sa budete cítiť dobre. Po tretie, máte z toho aj praktický plus. Ak zasadíte aromatické kulinárske bylinky, pri varení od mája / júna budete mať po ruke čerstvé korenie. Navyše okolo vás šíria svoju jedinečnú vôňu a budete sa cítiť ako uprostred prírody! Veľká pravda?

Sukulenty rastú veľmi dobre na zelenej stene.

Outdoor - Trendy 2020 Zelené nástenné boxy so sukulentmi a inými závesnými zelenými rastlinami

Od konca jari bude všade zelená!

Outdoor - trendy 2020 Zelená stena mimo kvetináčov na drevených nástenných boxoch so zelenými rastlinami