Pánska móda 2016 – jemné obleky Baldessarini pre sebavedomého muža

Pánska móda Baldessarini – symbol autentickej mužskosti

Nadčasová elegancia a prvotriedne krajčírstvo – hlavné vlastnosti oblekov Baldessarini. Pôvodne ako módnu značku založil Hugo Boss, nie nadarmo je pánska móda Baldessarini zastúpená už vo viac ako 25 krajinách a na 324 predajných miestach. Slogan značky: „Baldessarini – oddeľte mužov od chlapcov“ sa, samozrejme, zachoval dodnes a vždy používa stopercentný štýlový šik na „odlíšenie mužov od chlapcov“. Cenné talianske materiály a tradičné remeselné spracovanie dodávajú exkluzívnym oblekom autentický nádych a suverenitu. Zmysel pre detail sa prejavuje nielen v prvkoch, ako sú pravé rohové gombíky alebo trendové vrecká na lístky, ale napríklad aj v mäkkej vnútornej výstelke a prešitých ozdobných švoch „AMF“. Dokonalý komfort pri nosení a trendový gentlemanský vzhľad tiež prispievajú k dokonalému módnemu pocitu, ktorý nevychádza iba z najnovších módnych trendov, ale aj z vždy platných hodnôt, akými sú kvalita, jasnosť, mužnosť a férovosť.

pánske oblečenie baldessarini vyhovuje svetlosivému ručne vyrobenému elegantnému krajčírstvu

Kvalitná značka Baldessarini je už niekoľko rokov veľmi súčasná a pohodlná na objednanie online. V oficiálnom internetovom obchode nájdete široký sortiment oblečenia a doplnkov z najnovších aj starších kolekcií. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre bežný alebo slim fit oblek, budete sa cítiť výnimočne a autenticky, pretože Pánske oblečenie od Baldessarini je neprehliadnuteľný a zmysluplný a ich obleky vždy zanechajú trvalý dojem.

pánske módne baldessarini obleky sako nohavice pánska móda elegantná

Smoking Walkers Cay si môžete napríklad obliecť do čierneho na veľmi špeciálnu príležitosť a vo veľkom pôsobiť takmer ako James Bond. Alebo si môžete zvoliť chladný oblek Barris slim fit v tmavo modrej farbe, ak chcete svojmu outfitu dodať ležérnu pachuť. A čo tak Florence Regular Fit v šedej farbe? Môžete ho nosiť bez kravaty a napriek tomu budete v kancelárii alebo na ďalšej konferencii pôsobiť veľmi dôstojne a absolútne oficiálne. V závislosti od príležitosti, preferencií a štýlu nájdete v spoločnosti Baldessarini dokonalého módneho partnera pre váš elegantný vzhľad so štýlom. Buďte úprimní vo svojich slovách a skutkoch a zostaňte vo svojom vzhľade autentický a elegantný! Pretože iba správna rovnováha vám môže priniesť spokojnosť a úspech.

pánske oblečenie baldessarini vyhovuje svetlosivým elegantným bundovým nohaviciam

   pánske obleky baldessarini kabát elegantná pánska móda

pánska móda baldessarini vyhovuje šedej elegantnej pánskej móde