Porovnanie cien kontaktných šošoviek: Nájdite lacné kontaktné šošovky a urobte zároveň najlepšiu voľbu

V našom pokročilom veku stále viac ľudí trpí poruchou zraku. Či už je to vrodené, vek alebo kvôli dlhým hodinám pri počítači, slabý zrak je nepríjemnosťou, s ktorou sa musí človek vyrovnať. Prichádza čas, aby každý navštívil očného lekára. Máte na výber: okuliare alebo kontaktné šošovky?

objednať kontaktné šošovky porovnanie cien kontaktných šošoviek

Okuliare alebo kontaktné šošovky?

Okuliare uľahčujú život miliónom ľudí, ale majú určité nevýhody. Mnoho ľudí si nemôže zvyknúť na rám okuliarov a ak áno, na nepríjemný tlak na nos a zahmlievanie okuliarov, keď prší. Nositelia okuliarov sú v športových aktivitách veľmi obmedzení, pretože bez okuliarov takmer nič nevidia a vzniká tak vysoké riziko poranenia. Kontaktné šošovky sú na druhej strane oveľa lepšou vizuálnou pomôckou. Opticky "nič nevidieť", tieto sú oveľa príjemnejšie a praktickejšie: už žiadne zahmlievanie a žiadne tlačenie. Kontaktné šošovky ponúkajú absolútnu voľnosť.

Kontaktné šošovky sú vizuálnou pomôckou, ktorá môže korigovať krátkozrakosť a ďalekozrakosť, presbyopiu alebo astigmatizmus, dokonca aj komplexné ametropie ako anizometropiu a keratokonus. Vaše zorné pole nie "rám" a ostro vidíte aj po stranách. Najlepšie na tom (aspoň podľa nás) je, že kontaktné šošovky môžete kombinovať so slnečnými okuliarmi.

Lacné kontaktné šošovky nájdete s porovnaním cien kontaktných šošoviek

radšej si pozrite lacné kontaktné šošovky

Nájdite správnu kontaktnú šošovku

Výber kontaktných šošoviek je obrovský. Nie vždy však ide o osobné preferencie. Pri niektorých problémoch so zrakom sú niektoré kontaktné šošovky vhodnejšie a mali by ste sa najskôr poradiť s oftalmológom. Rozlišujú sa mäkké a tvrdé kontaktné šošovky. Prepínače sa lepšie prispôsobia rohovke, pretože sú flexibilnejšie. Rozlišujú sa hydrogélové, silikónové hydrogélové a hybridné kontaktné šošovky. Tvrdé sú vyrobené zo super ľahkého plastu, ktorý dobre prepúšťa kyslík. Tento typ šošoviek je menší ako rohovka a môže kompenzovať vysoké dioptrie a astigmatizmus.

Okrem toho je možné šošovky rozlišovať podľa dennej doby. Existujú denné, mesačné, polročné, ročné a trvalé šošovky. Prvé štyri typy sa viac týkajú mäkkých kontaktných šošoviek. Tvrdé šošovky by mali byť nastavené veľmi presne, pretože majú trvanlivosť od 2 do 4 rokov.

Kontaktné šošovky sa dajú bežne nájsť oveľa lacnejšie ako okuliare. Aj medzi mnohými dodávateľmi kontaktných šošoviek existujú rôzne cenové ponuky. Tu si môžete stiahnuť súbor Porovnanie cien kontaktných šošoviek a nájdite si lacné kontaktné šošovky pre seba. Pokiaľ ide o kvalitu jednotlivých poskytovateľov, neexistuje takmer žiadny rozdiel.

farebné kontaktné šošovky lacné kontaktné šošovky

 Kontaktné šošovky pre ľudí s normálnym zrakom

Toto sú farebné šošovky. Tieto sú medzi mládežou veľmi obľúbené. Farbu očí môžete zvýrazniť alebo dokonca úplne zmeniť. Ľudia s ďalekozrakosťou a krátkozrakosťou môžu mať prospech aj z farebných kontaktných šošoviek. Vďaka obrovskej rozmanitosti farieb a vzorov sú veľmi obľúbené, najmä počas karnevalu a Halloweenu. Pri kúpe farebných šošoviek je veľmi dôležité ich presne prispôsobiť oku, pretože každý orgán videnia má iný tvar.

Nájdite svoje kontaktné šošovky za najlepšiu cenu a uvidíte svet jasne a "bezrámové"!

  Porovnanie cien kontaktných šošoviek: Nájdite lacné tvrdé a mäkké kontaktné šošovky

lacné kontaktné šošovky objednajte tvrdé kontaktné šošovky

lacné kontaktné šošovky kúpte si tvrdé kontaktné šošovky  porovnanie cien kontaktných šošoviek lacné kontaktné šošovky starostlivosť o kontaktné šošovky