Použité luxusné hodinky – dobrá príležitosť?

Ak ste sa niekedy prechádzali po prístavoch na ostrove Sylt, na ulici Maximilianstrasse v Mníchove alebo na ulici Kurfürstendamm v Berlíne, potom ste si určite všimli celý rad drahých doplnkov a jedny alebo druhé luxusné hodinky na zápästiach módneho davu. Takéto hodinky sú bezpochyby nádherným príkladom horologického remesla, ale bohužiaľ majú aj svoju cenu – nie? Povieme vám, ako môžete luxusné hodinky veľkých značiek získať oveľa lacnejšie.

Tipy na nákup hodiniek - Ako získať lacné luxusné hodinky2

Nakúpte použité a ušetrite peniaze

Použitý trhový model v skutočnosti nie je novým konceptom, v niektorých prípadoch sa môže zdať trochu zvláštny – napríklad vo vzťahu k luxusným hodinkám. Pri bližšom skúmaní má obchodovanie s použitými hodinkami značiek ako Rolex, Breitling a Co. perfektný zmysel a človek sa čuduje, prečo by si mal vôbec kupovať nové. Koniec koncov, neexistujú len online trhy, ktoré ponúkajú použité oblečenie a doplnky, ale aj špeciálni predajcovia, ktorí sa zameriavajú výlučne na nákup a predaj použitých hodiniek. U poskytovateľa, akým je napríklad Watchmaster, môžete získať použité hodinky Omega vo veľmi dobrom stave vrátane 24-mesačnej záruky, výrazne lacnejšie ako úplne nový model z oficiálneho značkového butiku.

Nielenže si splníte sen o vlastných luxusných hodinkách, ale navyše rýchlo ušetríte niekoľko tisíc eur pri kúpe takto použitých hodiniek. Nakoniec niekedy zostane dosť peňazí aj na dlho očakávaná dizajnérska stolička alebo si kúpiť skvelú novú lampu do obývačky. Prečo teda ísť bez jedného, ​​keď môžete rovnako jednoducho mať oboje?

Tipy na nákup hodiniek - Ako získať lacné luxusné hodinky3

Ako je bezpečné nakupovať drahé hodinky online??

Myšlienka, že nie ste v bezpečí pred okradnutím pri nákupe online, je celkom pochopiteľná. Aby ste sa čo najlepšie chránili pred možnými podvodníkmi, mali by ste sa preto spoľahnúť iba na certifikovaných predajcov. Okrem toho je dôležité vopred zistiť, aké vysoké sú ceny niektorých luxusných hodiniek. Malý tip: Ak sa vám cena za Rolex zdá príliš dobrá, aby to bola pravda, pravdepodobne to tak je.

U certifikovaných online predajcov máte vo väčšine prípadov dokonca možnosť financovať svoje nové obľúbené hodinky jednoduchými splátkami. Kúpa luxusných hodiniek neroztrhne dieru vo vašej peňaženke, ale zároveň vám dáva možnosť minúť ďalšie veci bez toho, aby ste museli platiť za seba. Vaše nové hodinky vás potom môžu stáť iba 50 EUR mesačne, a preto sú dokonca lacnejšie ako mnohé zmluvy s mobilným telefónom.

Tipy na nákup hodiniek - Ako získať lacné luxusné hodinky4

Prečo by ste si vôbec mali kupovať luxusné hodinky??

Toto je úplne legitímna otázka, keď vezmete do úvahy, že dnes je každý mobilný telefón vybavený veľmi presným zobrazovaním času, čo v zásade zastaráva mechanické hodinky. Prečo teda vôbec nosiť mechanické náramkové hodinky, keď už môžeme, Kontaktné šošovky AR s integrovaným displejom vyrábať? Každý sa samozrejme musí sám rozhodnúť, kde v tomto ohľade spočívajú jeho vlastné preferencie. Jedna vec je istá: náramkové hodinky, či už sú potrebné alebo nie, sú stále neoddeliteľnou súčasťou každodenných potrieb a príliš veľa mužov a žien sa cíti viac -menej „nahých“, keď hodinky nemajú na zápästí. Náramkové hodinky tiež ponúkajú svojmu nositeľovi možnosť vyjadriť svoju osobnosť a vkus bez toho, aby boli príliš urážlivé alebo pútali negatívnu pozornosť. Vysokokvalitný doplnok na zápästí je preto veľkým prízvukom pre sebavedomý a sebavedomý vzhľad.

Tu vstupujú do hry luxusné hodinky. Niekedy môžu mať zlaté hodinky Rolex pochybnú povesť, ale keď sa vhodne skombinujú, môžu pôsobiť celkom štýlovo a pôsobiť veľmi dobrým dojmom. Výhodou luxusných hodiniek je nepochybne extrémne vysoká kvalita spracovania a vysokokvalitné materiály. Napríklad hodinky Omega môžu mať viac ako 50 rokov a stále vyzerať ako nové a fungovať presne. Ak sa pozriete na životnosť luxusných hodiniek, ceny sa už nezdajú také vysoké. Náramkové hodinky známych výrobcov sú vďaka svojej dlhej trvanlivosti aj emočnými spomienkami, ktoré vás môžu sprevádzať po celý život. Denné navíjanie mechanických náramkových hodiniek sa môže stať tiež obľúbeným ranným rituálom ako holenie po dennej sprche.

Tipy na nákup hodiniek - Ako získať lacné luxusné hodinky5

Luxusné hodinky ako stabilná investícia

Ak vám tieto argumenty na kúpu použitých použitých luxusných hodiniek nestačia, potom by sme vám chceli na tomto mieste predstaviť ďalší aspekt: ​​Investícia. Mysleli by ste si, že s luxusnými hodinkami sa teraz čiastočne obchoduje ako s akciami? Kúpou a predajom správnych hodiniek môžete nielen vrátiť kúpnu cenu, ktorú ste zaplatili, ale dokonca ju môžete aj zdvojnásobiť. Ale aj keby ste nechceli špekulovať s časomierou na ruke, vďaka svojmu pôvodu a kvalitným a jemne spracovaným materiálom si zachováva určitú hodnotu. Ak si kúpite napríklad zlaté hodinky Omega z druhej ruky, zvyčajne si udržia hodnotu, za ktorú ste na trhu s použitými tovarmi zaplatili. V prípade hodiniek z drahých kovov sa inak môžete vždy odvolávať na materiálnu hodnotu, v tomto prípade inými slovami hodnota zlata, nastaviť.

Stačí sa pozrieť na webové stránky obľúbených internetových predajcov použitých použitých luxusných hodiniek a urobiť si predstavu o obrovskom výbere značiek a modelov hodiniek pre seba. Sme si istí, že si jednu alebo dve modelky zaručene zamilujete!

Tipy na nákup hodiniek - Ako získať lacné luxusné hodinky1