Prečo parná sprcha: Praktický sprievodca

Parná sprcha – moderný wellness vynález

Parný kúpeľ a sprcha v jednom? Áno, funguje to so správnou parnou sprchou! Tento moderný vynález sa nedávno ukázal ako ideálne vhodný a prospešný, a preto je tiež veľmi trendový. Pretože parná sprcha zaisťuje optimálnu relaxáciu každý deň a slušná pomoc novej energie. Pomáha vám začať deň energický a svieži, ale rovnako dobre aj ísť do postele úplne uvoľnený a bezstarostný. Mimochodom, posilňuje sa aj imunitný systém a akýmkoľvek vírusom a baktériám môžete sebavedomo odolávať po celý rok. Denná parná sprcha dokonca pôsobí proti nepríjemnej celulitíde. Proste skvelé!

Vytvorte si doma skutočnú wellness oázu!

Pri navrhovaní vašej osobnej wellness oázy vo vlastnej kúpeľni prirodzene potrebujete správnych odborníkov. Značková kvalita v tejto oblasti, ako napríklad z EAGO Nemecko, môže byť riešením. Spoločnosť je lídrom na trhu v oblasti parných sprch a už dlhší čas ponúka kvalitný kúpeľňový nábytok, kúpeľňovú keramiku a armatúry, ako aj sauny a vonkajšie vírivky. Každá parná sprcha od tohto výrobcu na vás urobí dojem a presvedčí vás nielen svojou špičkovou kvalitou, ale aj jednoduchým, intuitívnym ovládaním a elegantným dizajnom. Nepotrebujete žiadne pokyny – všetko funguje samo.

parná sprcha eago shower chrám vírivá vaňa

Milovníci wellness, pozor! Parné sprchy sú nielen k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach, ale sú aj veľmi sofistikované v kombinácii s integrovanými vírivkami. To rozhodne zvyšuje relaxačný účinok vašej parnej sprchy a zaisťuje dodatočné pohodlie pri kúpaní.

Špičková kvalita sa vypláca!

Ochrana proti chodu nasucho, generátory pary, robustné bezpečnostné sklo, ochrana proti prehriatiu a automatické plnenie a vyprázdňovanie sú len niektoré z najdôležitejších a nepostrádateľných aspektov, ktoré robia vysokokvalitnú parnú sprchu.

Pri nákupe by ste tomu mali vždy venovať pozornosť. Preto sú správne odborné rady zásadné, obzvlášť pri online objednávkach. A aj keď sa jedná o nie príliš malú investíciu, určite nikdy nebudete ľutovať. Pretože, ako je známe, špičková kvalita sa vždy vyplatí. Vyhnite sa teda lacným variantom parnej sprchy a podozrivým výhodným obchodom!

parná sprcha zdravá eago strieborná sprchová kabína wellness zdravie

Správna starostlivosť a čistenie pre vašu parnú sprchu

Ak si chcete užiť svoju oázu pohody dlhodobo, mali by ste tiež myslieť udržateľne a parnú sprchu pravidelne čistiť. V závislosti od stupňa tvrdosti vody sú nevyhnutné aj špeciálne odvápňovacie prostriedky, ktoré je vo väčšine prípadov možné objednať priamo od výrobcu. Sprchovú vaničku, ktorá je zvyčajne vyrobená z akrylátu, je možné rýchlo a ľahko vyčistiť teplou vodou a jemným čistiacim prostriedkom. Silnejšie abrazíva sa naopak neodporúčajú, pretože môžu poškriabať povrch sprchovej vaničky a natrvalo ju poškodiť.

Extra tip:

Čím menej rohov a hrán má kabína vašej parnej sprchy, tým jednoduchšie ju vyčistíte. Krídlové dvere sú takmer vždy vhodnejšie ako posuvné dvere, ak je samozrejme k dispozícii dostatok miesta, pretože dverné lišty sa nedajú ľahko čistiť.

parná sprcha zdravý eago čierny model

Záver:

Dokonalý luxusný zážitok vo vašej vlastnej kúpeľni s maximálnym wellness efektom sa určite nazýva: parná sprcha! Mali by ste dbať na vysokú kvalitu značky a získať správnu odbornú radu. Rozumná, jednorazová investícia sa nepochybne vyplatí a vy začnete každý deň plný sily a pozitívnej energie a každý večer budete môcť ísť spať úplne oddýchnutý. Skutočne dobrá parná sprcha vám poskytne nielen stopercentný pocit pohody, ale tiež trvalo podporí vaše fyzické a duševné zdravie. A akoby toho všetkého nebolo málo, k tomu dostanete ešte rozmaznávaciu aromaterapiu, zdravé masáže chrbta a drieka, očistné detoxikačné účinky a hlbokú relaxáciu svalov.!

Takže môžete byť naozaj len radi, keď sa vám hovorí „teplá sprcha“, že?

parná sprcha eago aromaterapia levanduľa citrón éterické oleje

parná sprcha eago biely sprchovací kút strieborná