Prstene s farebnými drahokamami dodávajú zásnubám istotu

Kto povedal, že biely diamant je nevyhnutný pre zasnúbenie? Ak žena Miluje farby, podľa tejto preferencie nie je dôvod nezladiť šperk, ktorý vám má robiť celý život radosť. Ďalšou výhodou je zásnubný prsteň farebné drahokamy spočíva v tom, že upúta pozornosť kvôli svojej jedinečnosti. Ako však pri toľkých rôznych možnostiach zistíte, že jeden zásnubný prsteň? vyhovuje špeciálnej dáme? Práve o tom je tento článok. 

Prstene s farebnými drahokamami dodávajú zásnubám istotu niečoho Zásnubný prsteň 1 Prstene s farebnými drahokamami dodávajú zásnubám istotu, niečo zásnubný prsteň 2

Kráľovská voľba 

Odborníci z KLENOTA Klenotnícky ateliér radí: „Pri výbere zásnubného prsteňa by ste mali vždy zvoliť ten osobnosť, ako aj Vzhľad Uvažujte o svojej budúcnosti – každý drahokam je jedinečný a mal by sa, samozrejme, zhodovať s jeho nositeľom. “ Pokiaľ ide o cenu, sú Zafíry a rubíny medzi doslova „kráľovské“ druhy drahokamov. Prvý z nich predstavuje symbol múdrosti a vynaliezavosti, a preto je vytvorený pre intelektuálne ženy. Zvlášť sa mu to hodí Ženy s modrými očami, Nezáleží na tom, či ste blondínka alebo brunetka. Catherine, vojvodkyňa z Cambridge, nosí jeden z týchto zafírových zásnubných prsteňov. Tá ohnivá rubín sa však stáva špeciálnym temperamentné ženy s tmavými vlasmi potešenie. 

Prstene s farebnými drahokamami dodávajú zásnubám istotu, niečo zásnubný prsteň 3

Láska v ružovom

Ružové drahokamy ich zvláštnym spôsobom spájajú jemná elegancia a prídu si na svoje na zásnubných prsteňoch, najmä v kombinácii s bielym zlatom. Morganit a turmalín sú dva hlavné kamene v tejto kategórii. Sú vhodné najmä pre romantické duše a dámy so svahom Pastelové odtiene.

Prstene s farebnými drahokamami dodávajú zásnubám istotu, niečo zásnubný prsteň 4

Farby prírody

Okrem tmavších zafírov existujú Zásnubné prstene s drahými kameňmi aj drahokamy, ktoré pripomínajú jedinečnú modrú zázračného živlu voda. Dámy s „chladnejšou“ dispozíciou často prepadnú bledomodrej farbe Akvamarín, niečo silnejšie topaz alebo modrofialová Tanzanit očarovať. Voda na nás často pôsobí upokojujúco, ale všetci poznáme nezmerateľnú silu mora počas búrok. Tieto kamene sú teda perfektné pre dámy, ktoré Vyžarujte pokoj, ale zároveň neuveriteľné sú silné

Čo hovoríte na novú variáciu na klasiku?

Keď je žena vašich snov tradičná, ale máte podozrenie, že by mohla byť jedinečný zásnubný prsteň želania potom sú Prstene s farebnými diamantmi možno ideálna voľba. Pretože majú rovnakú kvalitu a životnosť ako ich bezfarebné náprotivky, dodávajú však šperku nádych špeciálna iskra

Prírodné diamanty sú však pestrofarebné extrémne zriedkavé a veľmi drahé. „Ošetrené“ diamanty sú oveľa dostupnejšie, a preto sú medzi klenotníkmi rozšírenejšie. Pred ošetrením majú bledú farbu, ale ona ich má Krása si skutočne príde na svoje, keď je farba posilnená. Na výber je množstvo odtieňov, ale už nejaký čas sa obzvlášť tešia šampanské diamanty rastúcu popularitu, pretože tento nadčasový odtieň je možné nádherne kombinovať. 

Prstene s farebnými drahokamami dodávajú zásnubám istotu, niečo zásnubný prsteň 5

Pri výbere dokonalého drahokamu so zásnubným prsteňom máte na výber z mnohých farebných prechodov. Našli ste už svoj dokonalý kameň??